90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miskakyska
24. apr 2012

@ketrinn parádna,da sa to upiecť aj v normálnej rúre ? Ja mikrovlnu,keď nemusím tak nepouživam..moc tomu žiareniu nedôverujem

sajmonkaf
24. apr 2012

@ketrinn možno aj iny sa sa,ale ten mam vyskušany,možno olivovy ešte by bol aj lepši.Už ti je lepšie?Zalievaš mliekom?tým sójovým?niekde si tuším písala...Ja už by som si aj jogurt dala,mam ich plnu chladničku.ale nebudem pokušať.idem si nakupit na zajtra ovocie,dnes mi zvýšilo na ranajky až 1 jablčko,ale stačilo.tak dobru chuť 🙂 🙂

sajmonkaf
24. apr 2012

@miskakyska inak ani ja ju skorovobec nepouživam.ale nedalo mi nevyskušat 😀

sajmonkaf
24. apr 2012

@ketrinn tie poznam,su fajne.

ketrinn
24. apr 2012

@miskakyska neviem moja neskusla som ju to prvy krat som skusila jedna kocka tu dala na konika recept
@sajmonkaf ok zalievam sojovym mliekom🙂,mikro ani ja nepouzivam vela ,mam hrnce co mi vydrzi teple jedlo az do vecera ,to len velmi zriedka ale rada skusam 🙂 tak som skusila skusim aj v trube ,len musim najprv najst ten recept potom napisem na ktorej strane je

sajmonkaf
24. apr 2012
ketrinn
24. apr 2012

takze,sacherova torta strana diskusie 1097 a pridala v sprave denisa87 je ten lik oznaceny modrym to je fotorecept

ketrinn
24. apr 2012

@sajmonkaf vyzera super !

sajmonkaf
24. apr 2012

@ketrinn dakujem,uvidim ako bude chutit,ale až večer ☹

ketrinn
24. apr 2012

@sajmonkaf urcite je fajn tam neni co dokazit ,len to ze by sa ti nezdvihla a nedopiekla a vyzera ze sa vydarila ,tak potom dobru chut na veceru xixi

sajmonkaf
24. apr 2012

@ketrinn dakujem,snad sa ovladnem,ked nie,tak zajtra vyskačem,idem na koncert 🙂 🙂 🙂

sajmonkaf
24. apr 2012

bežkam na nakup,snad sa k Vam ešte dnes dostanem 🙂 🙂 🙂

lubinka26
24. apr 2012

ahojte.
@ketrinn dakujem za opytanie. uz sa mam lepsie, akurat som velmi slaba. o pol 4tej rano som mala 39,5 a myslela som, ze je koniec 😀 ale od rana mam uz do 38st, takze podstatne lepsie.

zajtra mam skrobovy den, chcela som urobit toto http://chudnime.kiga.sk/viewtopic.php?f=32&t=1702 , ale nemam ani zemiaky a ani fazulu 😖 tak na buduce. takze bude musiet byt ryza a mam fazulku v rajcinovej omacke. neviem si vobec predstavit, ako chuti ryza s fazulou 😀 mate na to nejaky speci recept

a nerobte tu chutky s kolacikmi 😅 😀

ketrinn
24. apr 2012

@lubinka26 xixi pozajtre si urobis neboj xixi ale akosi ta to dlho drzi nie? uz 3 dni preslo nie? ryza z fazulkou?hm ,viem si to predstavit ved aj v paradajkovej polievke je ryza tak si mislim ze to k sebe ide 🙂 skus a daj vediet ako ti chutilo,pouzi neake bilinky bazalku alebo nieco zelene🙂 ja mam teraz nasadenu petrzlenovu vnat aj bazalku takze dnes som mala kasu zemiakovu z zelenou vnatou a bolo to celkom fajn🙂

lubinka26
24. apr 2012

@ketrinn no mozno sa necham ukecat a spravim si aj ja taky rychly kolacik 🙂 som zvedava, co nanho poviete.
v podstate toto je 3. den, ale uz je to lepsie. bojim sa o malu, pred chvilkou zaspala. mala zvysenu teplotu. strasne si prajem, aby to bolo zo zubkov a nie viroza ☹ este som velmi slaba a neviem si predstavit, ze by mala mat aj ona take horucky ☹ uvidim, co bude, ked sa zobudi.
ked som sa rozhodla pre 90DD, tak som si precitala "par" stran na zaciatku tejto diskusie a tam kocky pisali o fazulke s ryzou a velmi to chvalili.
ja sa chystam tento rok prvykrat sadit aj do zahradky, mozno si aj nejake bylinky nasadim. uz sa neviem dockat 🙂
a to ti stacili na obed zemiaky? normalne si si dala do pyre maslo a mlieko? zemiaky sa mozu na uhl. den?

sajmonkaf
24. apr 2012

@ketrinn zjedla som take 3 kusky,bol super aj bez slahačky 😀 😀 😀

sajmonkaf
24. apr 2012

@lubinka26 snad to bude už len lepšie,nevyhoda je to,že pri malej to nemas sancu vyležat,ja to poznam tiež,aj ked som chora bola kolkokrat,tak som musela kmitat,ci som vladala,či nie.tak sa drž.Ja tiež teraz objavujem nove chute,tiežsa chystam na tu fazulku s ryžou,tak som zvedava.dochutim koreninami a uvidim,ake to bude.

lubinka26
24. apr 2012

@sajmonkaf tentokrat musim priatela pochvalit. viac-menej je mala s nim v izbe a ja mozem lezat. donesie mi ju len na prebalenie a uspanie na ciciku 😀 no aj ja som na tu fazulku zvedava 🙂 uz sa na to celkom tesim ako aj na veceru o hodinku.

mijadave
24. apr 2012

@lubinka26 ja si robievam ryzu s fazulou, jedavam to od malicka, robievala mi to babicka 😉 uvaris fazulu tak na 3/4 a potom k tej fazuli pridas do tej vody ryzu a varis spolu, kym nie je ryza aj fazula hotova, ak treba dolejem vodu... potom to podavam s poprazenou cibulkou, je to uzasna mnamka, aspon pre mna, aj dnes som to mala na obedik 😉 ked sa mi nechce dopredu namacat fazulu, vezmem konzervu bielej fazule a v tej vode z tej konzervy uvarim ryzu, ked je hotova, tak pridam fazulu, prevarim a tiez podavam s poprazenou cibulkou... s konzervou je to zalezitost polhodky a mozes jest 😉

ketrinn
24. apr 2012

@lubinka26 nie na sacharidovy ja drzim dietu ale inu 🙂 mam problemy z pankracom ci zlcnikom neviem presne berem lieky a snazim sa z toho vyjst a mozem len kasu,vlocky ,suchy chleba a krupicu ,suchare ,takze tu nasu som odlozila nabok nesmiem ovocie a zeleninu cca 3 tyzdne sa lieci a potom strasne opatrne este prsia mozem 🙂ale nemiesam ,snazim sa drzat cas aky som drzala pri vas a nemiesam vaha stoji ale musim to vyliecit do operacie a potom po operacii nabehnem znova na nasu ked mi ustalia hormony🙂mliecko davam sojove susene rozrobim a horuce este vlievam ku kasi🙂 maslo mi netreba nemozem ale keby som mohla tak dam floru alebo veto ,ale neni este cas je mi troska lepsie ale mam dojem ze sa chitil aj zapal zaludka ☹

ketrinn
24. apr 2012

@sajmonkaf verim ti vyzelala fajn🙂,ja som tiez nedala slahacku .

miskakyska
24. apr 2012

@ketrinn ma neštvi,mladá baba a už maš problémy so žlčníkom,pankreasom a žalúdkom.??..aj ti urobili sono a vyšetrenia,či ti dávaju lieky od buka do buka,.že možno žlčnik,možno žalúdok..len aby si to neodskakala za chvíľu pečienka :-P ..to nie je sranda,nič v zlom..ja som bola dnes na endo,vysledky dobre,že som pochudla :o)) som jej ani nepovedala ozajstnú vahu,pre istotu..

lubinka26
24. apr 2012

@ketrinn no tak to ti nezavadim. dufam, ze budes coskoro cela OK. a preco ides na operaciu stitnej zlazy?

ketrinn
24. apr 2012

@miskakyska no vidis a nakoniec dobre vysledky xixi ,ja viem ale u nas sa caka na gastro 3 mesiace a co dovtedy mam skapat xixi ,tak mi doktorka dala costi a duspatalin a mam dojem ze zabera🙂 kupila som este caj na pecen a zlcnik .
@lubinka26 no mam ju toxicku a sibe jej mam ju hyperaktivnu ,hlavne ze neaky stres alebo praca a hned zacne skakat na hor a nici mi srdiecko atak.,a este potom mozno bude babo ale nieje toto hlavna pricina preco ju davam operovat ,proste sa chcem citit fajn ako pred 5 rokmy🙂

zoya1
24. apr 2012

Ahojte babulky, tak dnes super dník - bielkovinový 😀 Na obed volské oká s 1 celozrnným rožkom a na večeru praženička - bez pečiva iba s novou cibuľkou. Zajtra sa chystám na zemiakovú kašu - mňam tú milujem 😎 Ináč dnes som to nevydržala a odvážila som sa . Joj tak sa vytešujem - 9 dní diéty a mám - 4,5 kg. Dúfam, že to takto pôjde aj ďalej lebo pri mojich 100 kg to nie je vôbec vidieť - ale nevadí bojujeme ďalej. Pozdravujem a doschudnutia priatelia 🙂 🙂 🙂

sajmonkaf
24. apr 2012

@zoya1 veru uspech,pekne si zhodila 🙂 🙂 🙂 Ani na mne to nie je moc vidiet.možno ked schudnem tak 10 kg tak to bude snad vidiet.kolko vajec sa može?

miskakyska
24. apr 2012

@ketrinn keď ti vyberú tu toxicku štitku možno sa ukľudni aj žlčník s pankreasom..
@sajmonkaf na obed dve a večer 1no

sajmonkaf
24. apr 2012

@miskakyska 🙂 🙂

miskakyska
24. apr 2012

@sajmonkaf sa smeješ,važne..som to v knihe našla :o)) ale bohvieaké vajca si mala na mysli 😀D

sajmonkaf
24. apr 2012

@miskakyska ved to 😉