90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miskakyska
2. máj 2012

@sajmonkaf potom mi odlož ku káve,keď prídem z roboty..mam tiež UH.. :o)) včera som sa strojila naň celý deň,len som sa akosi nedokopala

ketrinn
2. máj 2012

uf dnes tu skoro nik nebol🙂 dobru nocku aj zajtra je den 🙂 😉 ,ale ja sadim zemiaky takze dojdem az vecerom 🙂

miskakyska
2. máj 2012

..ty brďo,tu je jak po vymretí..babyyy,zas to nepreháňajte tak s tými zahradami a čerstvým vzduchom!!

sajmonkaf
2. máj 2012

@miskakyska to by si mala dojst,u nas to asi nebude mat kto zjest,a pritom je to taka mnamka.Pred dietou by som bola sama schopna aj cely plech zjest 😝 😝 😝 😝

sajmonkaf
2. máj 2012

@ketrinn bol výýýbornýýý 😀 😀 😀 😀 😀

zoya1
2. máj 2012

Ahojte, tak sme si objednali - v ponuke dňa bol bravčový rezeň v cestíčku + varené zemiaky - a my na servírku že ten rezeň ale so zeleninovým šalátom 😀 pozrela na nás, že jedine tak zeleninu nám môžu nakrájať lebo zeleninový šalát dnes nie je v ponuke 😀 ok. Tak sme to zbaštili, ale neviem či sme to nepokašlali večerou - nemala som doma vybraté mäso z mrazáku - tak na večeru sme si dali celozrný rožok s parenicou a redkvičku 😲 😲 😲 . No veď uvidíme. Zajtra škroby - manžel si rozkázal znova ryžu s hráškom - straaaašne mu to chutí tak som sa pridala. Od zajtra už makám v práci tak dúfam, že aj tej vody vypijem viac. Ináč aj pohyb by nezaškodil - ale ja o tom tu stále len rozprávam a skutek - utek 😀 😀 😀

kacenka1983007
3. máj 2012

ahojte baby,tak moja dieta za chvílu skončí a som na tom biedne ☹ no brušisko mam také velké to asi s tych prehreškou no čo už ale však dufam že nebudem mat také nervy ako doteraz a bude to lepšie...budem sa nutit na zeleninu ak s hreším,a od zajtra začnem zasa cvičit,dnes mam Uh ale neviem čo budem mat dnes je švagrov pohreb...

ddanuskaa
3. máj 2012

ahojte, už asi týždeň som na tejto diéte....podarilo sa niektorej z vás vydržať úspešne až do konca? 🙂

1lubika
3. máj 2012

@kacenka1983007 to ma mrzí, že máš v rodine také starosti.
@ddanuskaa ja sa tu ozvem len raz za čas - prečítam, ako sa držia nové kočky. 😀 😀 Ja som držala dietu od 7.1.2012 a vydržala som skoro až do konca. Akurát 3. vodový som nemala, lebo mi to presne vyšlo na veľkonoč. sviatky. 😠 Takže - neschudla som na váhu veľa - len 7 kg, ale išlo mi veľa cm z bokov a stehien a tiež z brucha.
Takže oplatí sa držať túto dietu, neskôr sa to ani dietou nedalo nazvať, lebo človek tu nie je hladný. 😝 😝 Je to len nový spôsob stravovania. Už skoro mesiac nedietujem, ale stravujem sa na jej princípe. Nestriedam dni, ale ked napr. jem dnes mäso, tak aj večeru mäso so zeleninkou. Ale sem-tam aj pomiešam a zatiaľ mi váha stojí, nepriberám a to je hlavné. V skutočnosti sa už teraz neprejedám, asi sa mi žalúdok zmenšil. 🙂 🙂 A ani nemávam také chute ako predtým - že som nevedela, kedy dosť. 😵 😵 Takže odporúčam a prajem veľa trpezlivosti a žiadne pochmúrne myšlienky, že sa to nedá. Dá.

miskakyska
3. máj 2012

@sajmonkaf u nás šmakoval všetkým..len sa tak po ňom zaprášilo..všah hoď do mraziaku,budeš mať na budúce
@kacenka1983007 no čau ty brušisko :o)..viem si predstaviť to brucho na 50kg kočke :o) chceš vidieť moju pneumatiku??..sa nezdržíš smiechu..

zoya1
3. máj 2012

@miskakyska
@kacenka1983007 No kočky chcela by som vidieť Vaše fotografie celých postáv - kto by sa smial najviac 😀 😀 😀 Ale už len 72 dní a možno sa sfotím aj ja 🙂 Zatiaľ dole 6 kg.

miskakyska
3. máj 2012

@zoya1 hlavne,že sme zdravéé! 😀

sajmonkaf
3. máj 2012

@miskakyska musela som dat mm do prace pol plechu,chlapi si daju ku kave. 😀 😀 😀

sajmonkaf
3. máj 2012

neviem sa rozhodnut,čo si zajtra ukuchtim....dilema syry vs.kuracina.ale dala by som si naraz,skoda,že sa neda mixovat ☹ ☹ ☹

sajmonkaf
3. máj 2012

@miskakyska čo sa pneumatiky týka,tak mne ešte prevísa,brucho mam jak v piatom mesiaci,teraz je teplo,tak to ani velmi nezamaskujem. 😀 😀 😀

miskakyska
3. máj 2012

@sajmonkaf daj si ryby a dilemu máš vyriešenú..

sajmonkaf
3. máj 2012

@miskakyska diky "broňa" 😉 ozaj,taky tuniak v konzerve????

ketrinn
3. máj 2012

@sajmonkaf som rada 🙂 ,ze chutil ja som teraz prisla z pola ,posadili sme zemiaciky aj jahody uz sa na ne tesim 🙂

ketrinn
3. máj 2012

@kacenka1983007 ahoj katuška ,dnes smutny dnik pre teba 😔 ale ber to z ineho pohladu ,život ide dalej 🙂 nieje tak zle aby mohlo byt este horsie hlavu hore usmev na tvar a krasne spomienky aj tak ostanu ,tie pretrvaju vecne 😎

miskakyska
3. máj 2012

@sajmonkaf tuniak to je dobrotka,a keď ho zamiešaš do nejakeho šalatu..mňam...a prečo broňa??
@ketrinn u nás bola burka a lialo cele poobedie,sranda..

ketrinn
3. máj 2012

@miskakyska nas to obislo len sem tam kvapka ale v susednej dedine aj krupy padali 😖 aj dole v dedine lialo a mi tu nic ,musela som polievat hadicou jahody lebo som sadila a aby mi neskapali 😵 ,ale mozno to dojde aj tu ktovie 🤐

ketrinn
3. máj 2012

idem sa osprchovat a idem lahnut ,viem ze zavcasu ,ale nejdem drazdit zaludok xixi mam hlad a ked lahnem nemyslim na to papa,zajtra 😎

zoya1
3. máj 2012

Ozaj, chcela som sa spýtať - zajtra mám UH nemohla by som si dať bezvaječné špagety s Morca Dellou - to ja rada 😀 😀 😀 neviem či zjem len poliate kečupom 😝

sajmonkaf
3. máj 2012

@ketrinn že jaka si ty akčná 😀 😀 😀

sajmonkaf
3. máj 2012

@miskakyska to len tak,nepoznas tu reklamu?

sajmonkaf
3. máj 2012

Tak dobru nocku všetkym 😉 😉 😉 😉

zoya1
3. máj 2012

@adelka88 Škoda že tam nie je ukážka z tej knihy. Či je to tá ktorú mám z netu. Aj by som objednala, ale načo mi budú 2 rovnaké 😀

kacenka1983007
4. máj 2012

@miskakyska ale moja ja nemám 50 kg ale 58 🙂 ☹ mam ešte fotky kde som mala 80kg som tam jako slonica a do smiechu mi nebolo,a moja však ty na fotkách nevyzeráš že maš pneumatyku... 😠 😅

ddanuskaa
4. máj 2012

@1lubika vďaka za povzbudenie 🙂 keď budem mať krízu, budem si dookola čítať tvoju správu 😀 😀