90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
19. máj 2012

@zoya1 super gratulujem aj ja vyborne!!!

miskakyska
19. máj 2012

Kočeny čaute..idem sa vyspovedať,až mi je lepšie na duši :o)) po včerajšej hladovke dneskajšie vitamíny dopadli asi takto..zemiaky z pahreby,klobása,slanina-vitamíny žiadne..minulý týždeň nas z opekačky zahnala burka,tak dnes bolo pokračovanie..no a chystám žemľovku a veeeľmi pochybujem,že jej odolám,keď som už dneska vitamíny tak domrvila.. :o)) a vy babky ako dneska?darí sa?

sajmonkaf
19. máj 2012

pozerate hokej?asi ste všetky vonku,čo?

sajmonkaf
19. máj 2012

@miskakyska tak ja som si dnes na uh obed dala chlebík s maslom a paradajkou a moja večera bola 2xMila a kava.Zajtra mam vitaminky,tak som si kupila 2 ananasy,tak malo by to stacit,vraj su dobre na spalovanie tukov,a poviem ti,že ešte je čo spalovat 😀 😀 😀 😀

miskakyska
19. máj 2012

@sajmonkaf mne Ti ten hokej akosi žily netrhá,neviem...ktosi to prežíva a mňa to nebaví...ja som mala ananas tiež na dneska,ale v konzerve..ani som sa ho nedotkla :o)

sajmonkaf
19. máj 2012

@miskakyska konzervu som jedla 2x po sebe,tak uz na nu nemam ani chut.ani na jablka,tie mam skoro kazdy den na ranajky.uz sa tešim,ked bude v lete ovocie,teraz je ešte všetko drahe,a aj tak najlepšie je zo záhradky,ako ta chemia z obchodu.tá žemlovka by mohla byt na bielkovinovy,alebo na uh?

miskakyska
19. máj 2012

@sajmonkaf Simi čo ja viem??...ja som ju mala na vitamíny :o) nad rožkami som prižmurila oči 🙂) síce sa to máča v mlieku,ale môžeš hadam aj UH,ako koláč

sajmonkaf
19. máj 2012

@miskakyska no na vitamíny ako stvorená 😀 😀 😀 😀 😀

sajmonkaf
21. máj 2012

Ahojte,minulu sobotu som mala vodu,a odvtedy mi váha stojí,pritom všetko dodržiavam,ako dlho može takto vaha stat?

kacenka1983007
21. máj 2012

no ahojte baby....čo nechudneme??? 😀 🙂 v sobotu mi skončila dietka,ajked som od velkej noci nedržala,miešala som ale raňajky som mala ovocie,a aj tak držím váhu...no pokračovaciu tiež začnem ale iba s Ketrinn ked začne z nova... 😎

miskakyska
21. máj 2012

@kacenka1983007 chudneme,chudneme..o dušu spasenú Kati :o)
@sajmonkaf Simi to tak,druhý mesiac je taký zákerak..to všetky sme tak ostali..ale ono sa to pohne neboj..to len ten prvý je taký rýchlo ubudajúci...

sajmonkaf
21. máj 2012

@miskakyska no tak dufam ze ma to nedemotivuje,keby aspon doma nebola furt plna chladnička,tak by to bolo lepšie 😢

lucka011
21. máj 2012

Ahojte. Idem vás trošku povzbudiť. Tak ja už mám už nejaký mesiac preč aj z tej udržiavacej diéty a kila idú dole aj tu 🙂 mám z toho radosť... Už som sa dostala na pôvodnú váhu a ešte mam aj o 2kg menej. Zatial som dokopy schudla 25kg, už sú mi aj pôvodné veci volnejšie.... no až na to brucho 🙂 to po malej ostalo väčšie... A prehrešky boli riadne. V prvej 90dňovej som nedodržala vodový deň a ani v tejto udržiavacej nie. Ale netreba na to myslieť a variť čo vám chutí.. Veľa šťastia vám prajem, držte sa a nevzdávajte sa.... 😉

sajmonkaf
21. máj 2012

@lucka011 fíha,tak to je paráda,aj ja by som potrebovala tolko schudnut...zatial mam dole len 10 kg,teraz to nejak stagnuje,ale dobržiavam pekne,zatial bez prehreškov.Len vobec necvičím,nedokažem sa prinutit.kolko si po diete?a ako sa teraz stravuješ?mala si velku nadvahu predtým?

1lubika
21. máj 2012

@lucka011 no to je úžas .... 🙂 🙂 Gratulujem, veľmi obdivujem a v duchu závidím, ale prajem ti to. Mne sa to nepodarilo. Ale aspon si pre nás taká méta, že sa dá schudnúť až toľko. 😨 😨 Ja by som neverila. Tak rátala som okolo 15 kg, ale že až tak niekto schudne .. parááááda. Napíš nám niečo o sebe,samozrejme, ak budeš mať čas, lebo aj ja som zvedavá, ako sa ti to podarilo. 😨 😨 😨

lubinka26
21. máj 2012

Ahojte, nemám vás dočítané, bola som mimo netu. Musím sa vám vysťažovať ☹ ☹ ☹ minulý týždeň po vode som skoro odpadla, váha ukazovala -9 kg, teda 73,5kg a dnes po týždni mám 74,1kg 😠 😠 😠 😢 a to som nejak neporušila, len včera som mala miesto večere (škroby) malé pivo, boli sme kukať hokej a uz o 23tej som nechcela nič jesť. Som z toho dooosť smutnááá. Stalo sa to niektorej? A to som chcela dať za dva týždne ešte aspoň tie 3,5 kg dole, ideme na dovolenku... sakraaaaaa

zoya1
21. máj 2012

@lubinka26 ja som vodový deň dodržala do bodky. Mala som dole - 9 kg, a dnes je to už len -7 kg. Ale priznám sa boli sme na svadbe, a od soboty porušujem čo sa dá. spolieham sa už len na zajtrajší vitamínový deň 😀 😀 😀 No čo už zabijem sa či čo????? Ked ešte aj dnes máme v robote tzv. "pohlodky" po svadbe - čiže misy, zákusky, apod. Neodolala som. Ale už zajtra vydržííííííííííím.

lucka011
21. máj 2012

Ďakujem vám. Sajmonkaf no mne po pôrode ostalo asi 22kg, takže to mi chýbalo do pôvodnej váhy...... No tak ja som poctivo dodržiavala prvé dva mesiace, síce poctivo ako poctivo. Nedodržiavala som to na 100%, na 90? 😉 Nedávala som lyžičku oleja, ani celozrnné cestoviny alebo ryžu, ani tri kopčeky zmrzliny. Varila som si svoje jedlá, len vždy to, čo som mala mať, ja som si zvolila hneď od začiatku taký volnejší spôsom, lebo som vedela, že to je len o pravidelnom stravovaní a normálnom stravovaní a nie o trýznení a vážení koľko čoho mám zjesť .Vždy som sa napraskala do puknutia, toľko koľko som vládala, na večeru o niečo menšie porcie.. A keď bolo na rade sladké, tak som bola ako zmyslov zbavená, odjedla som zo všetkého sladkého čo sa doma našlo 😀 Posledný vodový deň ma muž pozval na pizzu, tak som ho nedodržala a pri tejto dodržiavacej som tiež už prvý vodový nedodržala, akurát vtedy naša malá oslavovala rok, tak to oslávil aj môj žalúdok, dostal čo prišiel pod ruku 🙂 ale nevadí mi to. A aj keď som povedala, že tak teraz na váhu nestúpim, lebo by ma roztrhlo, tak som mala menej a menej... Ide to fajn, teraz som na 33ťom dni v udržiavacej a po tomto by som chcela prejsť na delenú stravu, ja si už ani neviem predstaviť, že by som sa mala stravovať inak...

lubinka26
21. máj 2012

@zoya1 vsak co, zijeme len raz. a urcite sa to este pohne tym spravnym smerom 😉 🙂
@lucka011 super, budes moj vzor. tiez som po porode potrebovala dat dole 22 kg, teraz este potrebujem aspon 10 a verim, ze to pojde. tato dieta mi strasne pripomina delenu stravu. ja som drzala este uuuplne tu prvu od Lenky Kořinkovej. Takže aj keď sa to teraz zastavilo, urcite chudnut este budeme 🙂
Mne by v delenej chybalo sladke a proste zakazane. ja si kazdy uhlohydratovy den doprajem na co mam chut a tiez jem kolko sa do mna zmesti 😀

miskakyska
21. máj 2012

Kočeny akože nič v zlom,ale keď papááte čo Vám hrdlo ráči a toľko čo sa do Vás zmestí a furt čosi porušujete tak sa tomu nečudujkajte,že váha stojí alebo 2-3kg nazad...dieta ma pravidla,kt.treba dodržiavať...ja tiež neodolam niekedy,ale potom sa nečudujem,že váha je taká aká je...a už som tixo..dali sme sa bojovať,tak bojujme do konca!!..nie že žijeme len raz..mne by bolo ľuto to teraz pokašlať po toľkom odriekaní..a už som naozaj ticho :o)

miskakyska
21. máj 2012

Dúfam,že som nikoho nenasrala,to bych nerada..a ak hej tak sa omluuuvam :o) brú noc

miskakyska
21. máj 2012

@sajmonkaf z Teba by sme si mali brať príklad!...obdivujem Tvoju pevnu vôľu..

sajmonkaf
21. máj 2012

@miskakyska joooj,dakujem moja,ja som zatial ešte neporušila,dodržiavam dni aj časove odstupy,akurat namiesto jedneho som si dala 2 keksiky,to asi nie je take hrozne,asi su hlavne tie dni aby sa jedlo to čo má,že?,ale za chvilu ma caka synova oslava,tak budem sa snazit odolat.Ale proste musim,a hotovo,dala som si ciel,musim do sestrinej svadby vééélmi schudnut,aby som sa nemusela hanbit ako vyzeram.baby aj vy sa držte,pritom ja nejak extra pevnu volu nemam,ale toto proste nevzdam...... 🙂 🙂 🙂

sajmonkaf
21. máj 2012

@ketrinn kati prosim odfot mi tie vločky,čo papaš.....dakujem 😉

lubinka26
21. máj 2012

@miskakyska jezis, vsak co by sme sa nasierali 😀 😀 😀 za prvy mesiac islo dolu 9 kg a presne takto isto som sa stravovala, ak nic nepojde dolu, tak to budem riesit. co som citala dozadu prispevky, tak po prvej vode to fakt islo kazdej velmi pomaly a uz nechudli tak rychlo. staci kuknut tabulku, aj ked po prvej vode tu uz malokto zostal 😀 😖

miskakyska
22. máj 2012

@sajmonkaf som v prvom momente,že máme novú kamku,keď si zmenila fotku..sa to tu zazelenalo...aká kooočka!

sajmonkaf
22. máj 2012

@miskakyska hehe,to bejvávalo🙂som sa trochu nudila,tak som sa hrajkala,som si uvedomila,že mam tak malo fotiek,kde som ja,furt len ja fotim,ale ked schudnem,tak možno sa aj ja pofotím 😀 😀 😀

sajmonkaf
22. máj 2012

Sú banány zakázané?niekde som čítala,že velmi sa papat nemaju,ale ja som si dnes a včera rano dala,jablk mam už vyše hlavy,citrusy tiež a hrozno nemali pekne v obchode,tak snad to až taky prehresok nebude,či?

miskakyska
22. máj 2012

@sajmonkaf jasné,že sa pofotíš,čo bojíš..a že by sme sa všetky,nech je sranda?..mali sme sa na začiatku a na konci diety pofotiť vždy a všetky pre väčšiu motiváciu..banány sú písane iba v UH..tiež som čítala,že banány moc nejesť..(a že aj spôsobuju leukémiu,to ste počuli?)

sajmonkaf
22. máj 2012

@miskakyska no super,to som ešte nepočula.kupujem ich len sem tam,naštastie.dnes som si objednala nohavice vel 42,no som frajerka,zatial nosim 44,len neviem či ich zapnem....ak nie,tak aspon budem mat motivaciu,že do nich treba zhodit, 😀