• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

21. novembra 2016 
a ešte k tým kilám....je aj rozdiel,ked chudne mlada baba,alebo ako napr ja pred 40-tkou,to už aj metabolizmus je pomalší,no čo už.... :sunglasses:
22. máj 2012 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sajmonkaf však sme tu pomaly všetky 40tničky...a celkom zachovalé :o)) si pekne schudla,nemáš mať z čoho depku..
22. máj 2012 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@sajmonkaf ,prepac zabudla som dat foto mas ho :slight_smile:vlcky z lidla su vynikajuce:slight_smile:
22. máj 2012 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ty kokso ake velke foto mi to dalo xixi aspon neprehliadnete hihi.
22. máj 2012 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ketrinn dakujem,aspon to nepopletiem:slight_smile:
22. máj 2012 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sajmonkaf neni zac potom mi napis ako ti chutia uz som skusala aj zaliat len vriacou vodou aj tak mi chutnali :slight_smile: ale najradsej mam zaliate sojovym mliekom a medom
22. máj 2012 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte dievcata... tak sa hlasim po dlhsej dobe :wink: dietku som vzdala, lebo priznavam, uz mi tie jedla liezli krkom a o necele dva mesiace chcem zacat znova s tou prvou 90DD, tak to by uz tie jedla sli krkom, aj ked som sa to snazila obmienat... :wink: ale sem tam Vas tu kuknem, co nove... drzim pasticky, nech idu kilecka pekne dole... :wink: vzdavam nielen dietu, ale aj snazenie o babo... idem sa venovat rodinke, budem dalej zumbovat a korculovat a venovat sa aj praci, som tam len mesiac a uz sa mi rysuje povysenie :wink:
22. máj 2012 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@ketrinn ja ich moc nemusim,ale syn miluje s bielym jogurtom a medom.Ale určite aspon ochutnam pre porovnanie.
22. máj 2012 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
možem na uh obed lievance?sú bez kvásku,banánové...strašne mam na nich chut.
22. máj 2012 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mijadave ja tiež nedržím tú pokračovaciu :frowning2: :frowning2: . Ja práveže by som sa radšej dala znovu na túto 90 dňovku, ale dám si také 2 mesiace pauzu. Chcela by som niekedy v polke júna začať. Sa teším, že ťa čaká povýšenie, aspoň sa človek potom teší viac chodiť do roboty. To bábo ma mrzí, možno príde potom samo. :frowning2:
@miskakyska to si pekne napísala - normálne mi ostalo lepšie pri srdci - zachovalé 40-tničky. :slight_smile: :slight_smile: A aj pekné si zabudla. :grinning: :grinning: Človek s časom nenarobí nič. Ale niekedy mám pocit, že mi je ako by som mala okolo 25. Takže sme také staré ako sa cítime.
Dievčence - držkám palce pri chudnutí, ja tiež sem-tam tu mrknem, ako sa máte a či sa darí - no samozrejme - blbá poznámka. :sweat_smile: :sweat_smile:
23. máj 2012 o 08:18  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
Hello :slight_smile: tak ja som tu uuuuplne nová :slight_smile: chcela by som začať s touto dietov, teda kvazi som uz zacala, dneska mam 3 deň. :slight_smile: a dúfam, ze sa mi to podarí... :slight_smile: inak, nie ste tu iba 40tnicky :slight_smile: mam 20 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. máj 2012 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@popuska tak vitaj a držim palce,a zapis sa do tabulky...
23. máj 2012 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sajmonkaf vcera som skusala len zaliat horucou vodou a ked nabublali dala som si k tomu acidko ,normalne mi to smakovalo :dizzy_face:
23. máj 2012 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@ketrinn Katka, v ktorý deň terba papať tieto vločky?
23. máj 2012 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ketrinn ale asi len čiste acidko,nie ovocne,že?ešte stale nepapas ziadne ovocie?už sa ti to bliži,že?ako dlho budes v nemocke?
23. máj 2012 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už sa teším na poriadnu porciu zmrzliny na večeru :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,mnam mnam...
23. máj 2012 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Dakujeeem :slight_smile: do akej tabulky sa mam zapisat? hehe som nova tak neviem nic :slight_smile: dufam, ze mi 90 dnova dieta pomoze schudnut lebo som uz zufala... mesiac som v anglicku a citim ako sa na mna kazdy den nieco prilepi..potrebujem schudnut tych 10-15 kilo.. :slight_smile: a bude mi sveta žiť hihi..
23. máj 2012 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@sotia moja v uhlohydraty :slight_smile: ale len z medom alebo ovocim susenim dobre su zo slivkamy susenimy
23. máj 2012 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sajmonkaf ja som to papala z acidkom nizkotucnym :slight_smile: ale skusit mozes aj ovocne ,viem ze su este fajne ked pokrajas slivky susene a medik,sa mas ja nemozem :(, idem 31 a prist by som mala 5-6 -steho ak vsetko bude ok.
23. máj 2012 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@1lubika aj ja chcem zacat tak o 2 mesiace... mozno skor, uvidime.... :wink:
@popuska ahoj, vitaj, tu je tabulka, co Ti dievcata spominali :wink: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Aldwp6tTW2ZidGR4ZUd3eVF2bTVQVzVlU1RYLXNZd2c#gid=0 tu si zaznamenavame nase uspechy... tak sa pridaj, inspiruj sa alebo nas aj prekonaj :wink: drzim pasticky v chudnuti, neboj, zvladnes to... to som ani ja neverila, ze to zvladnem a zvladla som hoci s prehreskami, ale zvladla :wink:
23. máj 2012 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ketrinn diky za radu, vločky som ešte nejedla....a nech všetko v nemocnici dobre dopadne, rýchlo sa zotav, nech si už OK
23. máj 2012 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čaute fešandy!...tie čaje akože spaľovače tukov,či su ozaj spaľovače?..nevedno..teraz mali v tescu akciu 1+1 som sa zasobila..tak uvidíme :o))
24. máj 2012 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@miskakyska moja ja tym cajom neverim ak chces dobry spalovač staci ti kupit v jednote klasicky aniz,fenikel ,a mas to lacnejsie :wink: osttne v ip
24. máj 2012 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@sajmonkaf
@ketrinn gazdinky?..keď uvarím napr.šampionovu polievku,alebo omáčku,môže sa to konzumovať na druhý deň po prihriatí,keď huby su take háklivé?..či?
24. máj 2012 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@miskakyska ja v pohode prihrejem aj na druhy den ked to vyberem z chladnicky :slight_smile: ale nie vsetko vzdy odoberiem za tanier a osttne necham v chladnicke neprihrievam cely hrniec lebo keby som prihriala a nespapalo by sa tak potom to uz vyhodim hydine.
24. máj 2012 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ketrinn jasnačka,ja to tiež tak prihrievam,aby sa to zjedlo..lenže huby by sa už nemali prihrievať?
24. máj 2012 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Jéj, baby teším sa, vopchala som sa do mojich vecí č. 40/42......
24. máj 2012 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@miskakyska pocula som o tom ale neriesim:slight_smile: este na druhy den zahrejem :slight_smile: a u nas sa z hubami vela robi a este žijeme xixi
24. máj 2012 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sotia joj ako fajne :slight_smile: ja mam 76kg ale nevopcham sa este do 42 je mi obtiahnuta mala som velkost 44-46 :unamused:
24. máj 2012 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte,tak dnes som obliekla gate vel 42,a sadli akurát,tak som sa potešila,zachvilu nebudem mat co na seba... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: dnes som mala ovocie,vela som toho nepojedla,rano sa odvažim,tak som stráášne zvedava,lebo od prvej vody sa nič nedeje.
24. máj 2012 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok