• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

15. januára 2017 
Ozaj koceny,zajtra mam bielkoviny,mozem spenat s vajickom?ako sa pocita spenat,ako salat?
3. júl 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babylux môžeš v pohode!
3. júl 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskakyska ok,dik a pekny vecer :slight_smile:
3. júl 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babylux nemáš zač,rado sa stalo :o) brú nôcku.
3. júl 2012 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, tak zvladnute aj uht, no som zvedava, ako zvladnem zajtra vitaminy... nastastie som v praci len do 14.00, dostali sme volno kvoli teplu :wink:
3. júl 2012 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak my s manželom sme nakoniec ukončili 90 DD po 80-tich dňoch. Manžel schudol už viac ako chcel, a ja bez neho nemám motiváciu, a taktiež teraz behám z práce po rôznych školeniach a prednášať, tak to nedokážem s diétkou zvládnuť - v tomto teple si jedlo nemôžem nosiť so sebou tak som sa rozhodla skončiť trošilinku skôr :sunglasses: :sunglasses: Ale ináč som spokojná išla som dole 12 kg. Momentálne stravu neoddeľujem, snažím sa dodržiavať čas jedenia - po 18,00 už iba pijem. Váha stojí, resp. niekedy mám aj o 1 kg menej. Keby to takto zostalo do konca leta tak som nadmieru spokojná. Od septembra si dám dalších 90 dní. Pozdravujem všetky chudnúce kočenky, ja tu aj tak stále nakuknem a posťažujem sa Vám ak to doser..m. :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte chudulky ale nam kuria vsak? :slight_smile: keby sa aspon to nase sadielko topilo no co uz :slight_smile: :wink: nejak to musime zvladnut :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
4. júl 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@babylux absolutne necvicim len nejem vela, dodrzujem hodiny a pijem 4litre vody denne :slight_smile:
4. júl 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, tak od soboty som vasa,,,,,,,,ale netusim na ako dlho,,,,,,,dala som dola 6kg a ked som presla 90 dnovku som 1 kg pribrala,,,,,,,,ako je toto normalny jav? :confused:
4. júl 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac fíha nik tu nepísal o pribratí....ktovie čím to je :astonished:
4. júl 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zoya1 krasne si sla dole, gratulka :wink:
@merikac no nepoznam nikoho, kto by pribral, len jedna baba sla dole za mesiac len o 1kg, ale nik nepribral, zvlastne :astonished:
ja mam za sebou vitaminy, no dnes som zula vela ovocia a mrkvicka a zampioniky... a oriesky... :grinning: no musim sa pochvalit, lebo som som na 4. dni a mam pekne 1,5kg dole, takze to je motivacia... sa vytesujem... len som si uvedomila, ze som nesla do obchodu a ja nemam uz ziadne ovocie na zajtra na ranajky :unamused: vsetko som ho dnes zozula :grinning:
4. júl 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mijadave mozno je to tym, ze som mala iny system stravovania a telo na tento musi jednoducho nabehnut,,,,,
4. júl 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj,dnes som mala velke pokusenie,mali sme navstevu a plny stol vselijakych maskrt.uz uz som skoro neodoala,od piatku idem do prace,zatial len brigadne do potravin.to bude velke lakadlo.
4. júl 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ach ta moja vaha stoji,dnes 10 den a dole len 1,5 kg :frowning2:
5. júl 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ano, moze to byt aj tym... :wink:
@babylux to bude lakadlo, ale vydrz :wink: a co sa tyka vahy, nemas nejaku nadvahu a vtedy to ide pomalsie... pri tychto nizsich vahach to ide pomalsie :unamused: ale vydrz, pojde to :wink:
ja mam dnes za sebou bielkoviny, no zajtra to bude tazke, idem na bratovu tridsiatku a ja mam skroby, takze asi zajtra porusim... :slight_smile: bude grilovacka, torta... budem sa snazit odolat, no tridsiatka je tridsiatka... :wink:
5. júl 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj kocky porusila som dietu a teraz ma strasne boli brucho :( zajtra sa umucim..
5. júl 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....už sa to blíži,v pondelok posledná voda....sama som zvedava výsledok :wink:
6. júl 2012 o 06:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@domyyy a co si spravila? neboj, to sa stava, len treba ist dalej :wink: ja dnes tiez porusim, ideme na oslavu :wink:
@sajmonkaf drzim pasticky, potom daj vediet, no uz teraz gratulujem :wink:
6. júl 2012 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mijadave dala som si na uhlohydraty vecer rybie file vysmazane, asi ma porazi :slight_smile:
6. júl 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sajmonkaf som zvedava :slight_smile:
6. júl 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domyyy nech Ta neporaza, skoda by bola, nevadi, neries a pokracuj dalej :wink: drzim pasticky :wink:
6. júl 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sajmonkaf preleteli 3mesiace ako voda,že? ... posledné dni si nemala hádam ani kedy papať...
@mijadave sa popredu strachuješ..možno ani neporušíš :o) a príjemnu oslavu
6. júl 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskakyska kvoli braskovi, viacmenej to neriesim, som zmierena s tym, ze porusim a potom budem pokracovat co najpoctivejsie dalej :wink: ziadne vycitky, proste neriesim :wink:
6. júl 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mijadave ok,tak este vydrzim a ked to nepojde pohladam nieco ine.ja viem,ze nemam velku nadvahu v zime som mala uz aj 67kg a skoro som dostala infarkt ked som to zbadala,takze teraz sa blizim k 59,tak sa vytesujem ale potrebujem na 55,potom budem spokojna :slight_smile:
6. júl 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
6. júl 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mijadave jasne že sa"pochválim",len to brucho mi stále vytŕča :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sajmonkaf neboj aj brucho pojde dole :slight_smile: ono sice ide pomalicky ale pojde :slight_smile: :confused: ja viem ze uz mas poslednu vodu ale chces pokracovat :wink:? tak drzim prsty :slight_smile: :wink:
6. júl 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babylux moja trpezlivost ruze prinasa a kilecka odnasa :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@babylux moja, vydrz, urcite sa to pohne :wink: ja to poznam, ja som mala v decembri 72kg, tiez ma skoro zlozilo...
@sajmonkaf to aj mne, brusko stale trci :frowning2:
6. júl 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mijadave
@sajmonkaf aj ja sa pridávam k bruchotrčiacim :o))
6. júl 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok