90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
10. júl 2012

@kacena395 🙂 🙂 🙂 to je fajn

sajmonkaf
10. júl 2012

Ďakujem Vám všetkým,keby Vás tu nebolo,tak to asi nedokážem.... 🙂 🙂 🙂 🙂

miskakyska
10. júl 2012

Dneska sme boli babky moje,zlaté,krásne v ZOO BRATISLAVA..no na to ako som počula na to chvály,tak to bolo o ničom...a z tych cien mi bude zle aj týždeň

sajmonkaf
10. júl 2012

@ketrinn ty si vzorova dietkarka,ešte aj sa doporučuje papat z modrých tanierov,lebo modra farba vraj nejak brzdi chut do jedla,alebo niečo podobne,xixi🙂 😀 😀 😀

mijadave
11. júl 2012

ahojte kocky 😉
@ketrinn jeeeej, moja, takze aj Ty si na dietke? a na tej prvej, ci pokracovacej? 😉
@miskakyska vazne je ta ZOO o nicom? rozmyslali sme, ze by sme tam sli....
@sajmonkaf vazne? modre taniere tak posobia? tak asi idem nakupit celu sadu 😀
ja mam dnes UHT, budu palacinky s javorovym sirupom, uz sa tesim 😉 a na veceru zas dam asi nieco nesladke... 😀 no este neviem co... asi obycajny krajec chlebika s cibulkou 😉

sajmonkaf
11. júl 2012

@mijadave ano,fakt som si aj ja myslela,že si kupim aspon pre seba niečo modre,lebo nechcem sadu,farebme by mi neladila v kuchyni.stačil by maly tanierik,aby som si menej naložila 😀 😀 😀

sajmonkaf
11. júl 2012

@miskakyska vraj je velmi pekna v Zlíne.

sajmonkaf
11. júl 2012

baby poradte,kuskus je čo?ja by som povedala že cestovina ale v pokračovacej bola pri škroboch na obed,tak neviem.....

sajmonkaf
11. júl 2012

akože viem čo je kuskus,len neviem si ho zaradit..... 😉

mijadave
11. júl 2012

@sajmonkaf pozerala som na nete a je v UHT pri prvej 90DD tusim na 36.den 😉

ketrinn
11. júl 2012

@sajmonkaf ok modra farba brzdi chut do jedla xixi ale mam aj biele ale je nieco na tom pravdy ,na modry ked dam zda sa mi dost ,dokonca nemozem dojest ale ked dam na biely idem este prikladat a stale som hladna takze tak🙂 a vyzera to aj pekne na tanieri 😉

ketrinn
11. júl 2012

@mijadave ok od vcera som sa zas dala na boj na pokracovaciu zatial nemyslim budem rada ked zvladnem tuto dokonca 😀 😀

ketrinn
11. júl 2012

@sajmonkaf ja mam zeleno -modru kuchyn tak mam aj sadu v modrom🙂

ketrinn
11. júl 2012

@mijadave ja by som ho tiez zaradila do uhlohydratou 🙂 ale v tej pokracovacej je vsetko na opicu asi najlepsie sa drzat prvej pauza 3 mesiace a zas na prvu aspon ja tak mienim 😉

ketrinn
11. júl 2012

@mijadave zle som napisala ,nie na pokracovaciu som sa dala ale na tu prvu ,este spim xixi.

sajmonkaf
11. júl 2012

@ketrinn ty sa mas,my kazdy den rano medzi piatou a šiestou vstavame 😝

sajmonkaf
11. júl 2012

@mijadave no vidis a v druhej pri skroboch.Aj ma zaskocilo,ked som nasla hov.vyvar na myslim to bolo na uh na obed.

sajmonkaf
11. júl 2012

@ketrinn no tak to si teda kupim,ked to mas aj ty overene🙂 🙂

ketrinn
11. júl 2012

@sajmonkaf ja stavam kolo 8-9 ako kedy ma pes zobudi 😀 😀 mala este pospi do 10 a ta staršia az do 12 😀 prve ku počitaču, 😀 😀 kuknut čo pisete ,čo je nove a tak ,ty ides podla pokracovacej? nemala by tam byt prestavka tušim mijadave cosi spomynala,či sa mi mari? opytaj sa jej pre istotu .z tej druhej mam miš maš nevidi sa mi.

ketrinn
11. júl 2012

@sajmonkaf kup si kup v tesku maju aj po kusoch 🙂

mijadave
11. júl 2012

@sajmonkaf no ved na uhlohydraty 😉
@ketrinn 😀

karap
11. júl 2012

ahojte 🙂 Mozem sa k vam pridat?Drzim 90-ku uz treti x,vzdy sa mi podarilo pekne zhodit [16kg a 12kg]no hned po skonceni som ostala tehotna,takze kila isli hore.....Momentalne som vazila pri starte 86kg/178cm no uz 4kg mam dole.Dnes taham vitaminovy den [28.den]
Kedze kojim vynechavam vodne dni a ,,zhresujem,, aj rano,lebo nejem len ovocie,ale pridavam si aj jogurt.Predsalen potrebujem trochu viac energie 😉

mijadave
11. júl 2012

@sajmonkaf inak v druhej som vidrla, ze sa niektore veci kombinovali, co sa pri prvej nemohli 😉
@ketrinn na pokracovaciu mozes ist hned po prvej, tu prvu mozes zopakovat najskor po 3 mesiacoch 😉
@karap ahoj, vitaj, super, dalsia skusena a uspesna s dietkou 😉 kludne sa pridaj aj k nam do tabulky 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

sajmonkaf
11. júl 2012

@ketrinn myslim že prestavka je po pokracovacej,ma byt pauza 90 dni a potom zase jednotka.

sajmonkaf
11. júl 2012

@ketrinn hlavne že včera sme boli.

sajmonkaf
11. júl 2012

@ketrinn to mas doma Ameriku🙂

miskakyska
11. júl 2012

@mijadave Jani ja osobne som bola sklamana,išli sme vlakom a po vystúpení z vlaku som mala pocit,že sme prišli na koniec sveta,nie do hlavného mesta..však chodte uvidíte,my sa tam už 2hy krat nepotrepeme..nechcem to tu rozpisovať,aby som náhodou neurazila nejaku bratislavčanku :o)

mijadave
11. júl 2012

@miskakyska dik za nazor... ja som rozmyslala nad nahradnym programom, lebo nam padla chata, kam sme mali ist... ☹ rekonstruju ju a nestihaju ju dokoncit ☹ uvidime, co vymyslime... do BA sme rozmyslali, lebo v BA mame svagra, ubytko teda zadara, no este to nie je iste, co bude... mam este mesiac do dovolenky, takze sice cas sa krati, ale v najhorsom zbalime stan a niekam proste vyrazime... 😀

a.n.j.e.l.i.c.e.k
11. júl 2012

Ahojte...neviete kde by som našla 90 dnovu dietu....??? chcela by som ju držťa ale tak neviem ako..... poradíte mi ak ano tak napíšte správu..dakujem....

sajmonkaf
11. júl 2012

@a.n.j.e.l.i.c.e.k napis mi do IP mail a poslem ti ju 😉