90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kacena24
22. júl 2012

@ketrinn nooo inac to je pravda....namiesto kolaca chlebik,to znie velmi dobre 🙂 budem to tak praktizovat aj ja 😉

kacena24
22. júl 2012

@ketrinn fiha do cukrov? ved tam je muka 🙂 no veru kazdy popise ine a pak vyznaj sa v tom 🙂 🙂

lucky14
22. júl 2012

@ketrinn Dakujem. Popozeram sa po nom. Ja si kupujem Knor. A vzdy si dam 1 na 0,5l vody. A chcem sa spytat nemozem najskor vypit ten bujon a potom si dat salat so syrom alebo nieco take? Ked uz budem mat zaplneny zaludok od polievky menej mi bude dufam chutit. No ja mrkvove rezanceky milujem v polievocke. Je to velmi chutne. A niekedysi pridam par zrniecok cili papricky. A isto ten chlieb budem s tym papat. Ked pisu ze je to ok tak myslim ze by to malo byt v poho. Alebo radsej grahamovy rozok. Ja vzdy vydlabem vnutro to zahodim a zjem len korku. 🙂

domyyy
22. júl 2012

no baby radšej ani nepíšem čo som dnes všetko zožrala..... je mi zle zo seba....

lucky14
22. júl 2012

@domyyy Zajtra novy den a zase budes v pohode. Isto ano. Kazdy ma niekedy tzv. zravu nemoc. Hlavne aby netrvala dlho ako u mna. Potom je to ako bludny kruh a je to hrozne tazke znovu zacat. 🙂 No kedze si pisala ze praca Ti neumoznuje si zohriat jedlo mozno by si si ho mala zohriat doma a dat do nejakej termo tasky co udrzi teplotu na niekolko hodin. Inak to nevidim ked chces dodrziavat. Vonku sa stravovat by bolo asi zlozite. Zajtra mas ovocny den?

domyyy
22. júl 2012

@lucky14 jaj moja ja mám dnes všetky dni dokopy tak neviem aký deň si mám dať 😅 asi ma porazí 😠 ale ovocný deň zajtra nie.... ten nemávam.... dám si zajtra bielkoviny.... dúfam, že som nepribrala zas lebo ma už ozaj porazí.... ja som tušila, že nemám ísť na návštevu 🙄 teraz som na seba nahnevaná ☹ najradšej by som si dala zajtra vodu.... uvidím ako sa zobudím.... ale tak jedna vec ma ospravedlňuje... mám menzes možno aj za to som tak miešala 🤐 dobrý nápad s tou termotaškou, asi to tak poriešim 🙂

lucky14
22. júl 2012

@domyyy Mjja zlata co si dne popapala uz nezmenis. Nebud na seba nahnevana. Takych dni este bude. Zajtra si daj bielkoviny. Ked si das hned vodu na taky roztiahnuty zaludok asi to bude tazke vydrzat. A este mas aj svoje dni tak radsej si nieco zdrave a chutne uvar. Uvidis zajtra vecer sa uz budes citit fajn. 😀

domyyy
22. júl 2012

@lucky14 ďakujem ti moja 🙂 dodávaš mi silu, už som rozmýšľala nad všeličím, ale radšej to ani nenapíšem, ešte si pomyslíte, že som bulimička 😀 😀 ale som rada, že som aspoň nejedla vo veľkom množstve, zo všetkého trošku, ale aj to je problém 🤐 zajtra to istia bielkoviny.... dám si rybku na pare s citronom 😵

ketrinn
22. júl 2012

@lucky14 myslim ze potom by si bola hned hladna 😉 radsej sa riadne najedz a vypi kolko vladzes a ked mas napr spenatovu polievku alebo brokolicovu zo smotanou tak tam davas bujon a vyvar uz nemusis robit.ked das viac brokolice len aby bola zakrita tak ked zmixujes bude dost husta a zasiti ta jasne ze ktomu mozes chlieb alebo rozok v bielkoviny ale ja nedavala som teraz ked som 2 krat zacala davam a nic nejde somna dole planujem ho vysadit a len v tie uhlohidraty

lucky14
22. júl 2012

@domyyy To Ti verim ze ked sa poriadne napapas tak vseliake myslienky prelietaju hlavou. Ale musis si vzdy povedat tadial cesta nevedie. Lebo ked sa raz clovek zacne uberat takymto smerom uz to ide dolu z kopca BIG TIME!!! Takze zajtra krasne bielkoviny a budes v pohode. A na dnesok sa pozeraj ako na preslap. Ved sme len ludia. Kazdy ho neraz urobi. Hlavne je vrati sa na cestu nazad. 😀 😀 😀 A to Ty dokazes!!!

lucky14
22. júl 2012

@ketrinn No asi na tom cosi bude. U mna maso nehrozi takze len zelenina so syrom. Lebo aj v sojovych vyrobkoch je muka. Ale myslim ze si dam zapekany karfiol so syrom na moj prvy bielkovinovy den. Tak myslis ze chlieb radsej nie v BD? 😒

ketrinn
22. júl 2012

@lucky14 to už zalezi na tebe ,je povoleny neviem aky maš zaludok ci ti bude dost len ta zelenina a syr alebo ??? mozes syr zeleninku a vyvar to by ta malo zasitit ak nechces chleba ja ho idem vysadit ale ty nemusiš! 😀 😀 😀 uvidim ci sa potom ta vaha pohne

ketrinn
22. júl 2012

@domyyy moja spomynala si ze papas vela kukurice tak to je najhorsia vec ktoru robis stej sa hrozne pribera ,ved aj kačky sa dlavia kukuricou aby boli pekne okruhle 😀 😀 😀 bez uražky dufam ze sa nehnevas xixi nepapaj aj ked viem ze ju velmi lubis 😉

ketrinn
22. júl 2012

@lucky14 v sojovych muka? asi nie či? ja pijem len sojove mlieko aj salat sviatocny robim z neho a bez oleja mnam je super len 1dl oleja oliv davam aby nebol suchy sojove platky pouzivam do rizota niekedy

domyyy
22. júl 2012

@lucky14 dám na tvoje slová, nestresujem sa radšej veď aj zajtra je deň, napravím to čo som pokazila dnes 🙂

@ketrinn nehnevám sa 😀 😀 😀 ja si kukuricu dávam do šalatov so syrom, do rizota, na pizzu a zatial je to ok, chudnem aj tak 😀 zas nejem jej neviem jak veľa 😅 😀 ale obmedzím to teda 🙂 😉

lucky14
22. júl 2012

@ketrinn Myslela som sojove parky napr. Tam je pridavana muka. Inak ja tie sojove vecicky nemusim. Asi to neviem poriadne pripravit ale vobec mi to nechuti a o tofu ani nehovorim. V mlieku isto muka nie je. 😀

lucky14
22. júl 2012

@domyyy Super plan. 😀

ketrinn
22. júl 2012

@lucky14 tofu som papala nechutilo mi ale udene je super ,kamoska ma nahovorila skusit a chutilo mi 🙂

lucky14
22. júl 2012

@ketrinn A ako si si ho pripravila? 🙂

domyyy
22. júl 2012

@lucky14 aj ja nemám rada soju a tofu, ble 😝 😀

inak baby ja mäso nejem.... málokedy sa stane, že si dám šunku, alebo pečienku ešte ľúbim, ryby raz za čas tak mám na bielkoviny stále mliečne výrobky no na mlieko a vajcia mám strašnú alergiu 😅 😅 😅 😅 😅 😅 preto je to pre mňa ťažký deň 😝 😀

ketrinn
22. júl 2012

@domyyy si ako moja mala vsade musi mat kukuricu 😀 😀 😀 ale ako ju zje tak aj vy....... na zachde xix a teraz len otravuje kup kukuricu a uvar zo solou mami .....ved......,no nemam srdca jej ju nekupit xi

ketrinn
22. júl 2012

@lucky14 niako ten udeny som si sadla a odkrajovala zneho a zajedala paradajkou a paprickou 😉

domyyy
22. júl 2012

@ketrinn mňaaaaaaaaaaaam varená kukurica to si mi ani nemala hovoriť 😀 😀 😀 😀 😀 ja sa zbláááznim 😵 jak by som si dala 😵

ketrinn
22. júl 2012

@domyyy takze ty nemas ani bielkovinovy den?či? xixixixixiix,zajtra budeš zhanat čo? myslim tu kukuricu

domyyy
22. júl 2012

@ketrinn mávam bielkoviny 🙂 ale nemala by som mať kvôli zdraviu, no ja to neriešim, a potom sa doktori čudujú, že mi odchádza pečienka.... bodajby nie keď jem niečo čo absolutne nemôžem 😝 veru asi si pôjdem kúpiť 😉

ketrinn
22. júl 2012

@domyyy kdesi som citala ze kukurica kym neuschne je cerstva nespracovana (konzervy) patri medzi zeleninu az kym uschne je to ako muka uhlohydrat ,ale to v nasej diete nieje. 😉

ketrinn
22. júl 2012

@domyyy robia ti zle bielkoviny na pečienku? ako to pocitujes čo sa tyka zdravia robi sa ti niečo?ci len tie vysledky mas spatne?moj manzel ma stale zle a uziva uz rok lieky a to nefajci ,nepije a pečen zle vysledky ide ho porantat stoho,chlapi strašne neradi beru tablety nadava joooooooooj zly je!

domyyy
22. júl 2012

@ketrinn ja si tiež myslím, že kukurica je zeleninka a za to ju mám všade 😀 ja sa vyhádžem na tvári, akné....ale nie také normálne.... a keď toho zjem veľa naraz tak mi opuchne hrdlo a potom je zle nedobre lebo nemôžem dýchať.... ja radšej s mierou.... robí mi to zle lebo mám silnú alergiu a keď som nedržala dietu tak som mala bielkoviny na dennom poriadku v podobe jogurtov, syrov a mliečnych polievok....

lucky14
22. júl 2012

@ketrinn Nech si manzel kazde rano da do 1dcl vody 1 cajovu lyzicku kurkumy. Je to najlepsie na ocistenie pecene a podporu jej funkcie. Kura ma trvat tri mesiace. Ak to vydrzi. 🙂

lucky14
22. júl 2012

@ketrinn Hmmmm. To som este neskusala. 🙂