90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
31. júl 2012

@lucky14 tuční ľudia nie sú šťastnejší - ja neverím nikomu, kto je tlstý, že je v pohode, a že to nerieši - môžu to hovoriť, ale ja tomu neverím - aj tie veselé kôpky - a potvrdilo mi to v slabej chvílke už viac ľudí - že smiech a sranda a hlučnosť je len také zastieranie. Tučnota, obezita, nadváha - to je niečo neprirodzené pre človeka - je to akoby choroba a žiadny chorý človek sa necíti dobre. Tak nejak 😒 😒

PS pre rýchlejšie chudnutie obmedzte mlieko a mliečne výrobky - čítala som knihu Pravda o mléce - bŕŕŕ

suezana
31. júl 2012

už som aj ja hladná 😅 😅 😅 jupíííí chudneeeeem 😀 😀 😀 😀

mijadave
31. júl 2012

@lucky14 tak to si si uzila ☹ dakujem, no donedavna som tiez bola ako v 7.mesiaci... hlavne ked zjem pecivo 😀 a inak, stahovacie nohavicky robia svoje 😀 hoci tie moje su mi uz velke, takze toho uz vela nestiahnu 😀

mijadave
31. júl 2012

baby, ja si tu s Vami pisem a zatial som si skoro spalila pizzu 😠 joj, trubka som...

matchgame
31. júl 2012

takže dnes to celkom ušlo, až na 4 zákusky večer 😠 porazí ma 😠

matchgame
31. júl 2012

@mijadave krásne si schudla, žasnem! 😲

mijadave
31. júl 2012

@matchgame dakujeeeem 😉 neboj, aj Tebe to pojde dole... a postupne sa naucis aj ovladat, ja som to tiez nevedela az tak zvladat, tiez som vela porusovala, no rozhodne som to nevzdala a vysledok sa dostavil 😉

lucky14
31. júl 2012

@mijadave Dufam ze je pizza ok inak nebudes mat zajtra obed??? 😒

kacena24
31. júl 2012

@mijadave ano pizzujeme spolu 🙂 konečne hlad zmizol 😉 len tak sám od seba 🙂

lucky14
31. júl 2012

@matchgame To sa stava....zajtra pokracuj. 😉

kacena24
31. júl 2012

@suezana ani ja tomu neverím....každý rieši svoju váhu, ešte aj chudí ľudia chcú byť chudší....nevravím,že všetci,ale sú aj takí 🙂

mijadave
31. júl 2012

@lucky14 no vyzera, ze bude jedla 😀 aj ked suchsia, no co uz, ale v mikrovlnke po zohriati zmakne 😉
@kacena24 super, jasne, pizza bude jedla, takze ano, a ten hlad, na moje prekvapko, ja som toho vela dnes nezjedla, a nebola som hladna... 😉 to spravil naplneny den, nemala som kedy rozmyslat nad jedlom a aj teraz, ked vonia pizza, vobec necitim hlad a nelaka ma to okostovat 😉

matchgame
31. júl 2012

@lucky14 ráno som bola darovať krv, takže to beriem ako odmenu pre telo ... aj keď po takýchto odmenách vypadám ako vypadám 😠 ale zajtra pizza 🙂

kacena24
31. júl 2012

@mijadave tak to je super....inak vraj čim suchšie a staršie,tým diétnejšie 😉

matchgame
31. júl 2012

@mijadave musím sa viac snažiť. ale je to skvelá motivácia keď vidím ako sa niektorým babám darí 🙂

suezana
31. júl 2012

@kacena24 tebe hlad prešiel a prišiel na mňa 😅 😅

lucky14
31. júl 2012

@suezana No presne aj ja si to myslim o tych tlstych ludoch. Inak o tom mlieku to funguje asi inak u kazdeho.... kacena24 schudla krasne na mliecnej dietke a rychlo ale je to o drzku pravda Kati 😉 clovek je stale hladny. Ja som krvna skupina A a ja by som veru mliecne vyrobky nemala jest. 😉

suezana
31. júl 2012

aj pre mňa je to veľká motivácia.....

kacena24
31. júl 2012

@suezana och prepáč 😅 asi som ho poslala ďalej 😀

lucky14
31. júl 2012

@matchgame tak to si si ich zasluzila. Zajtra aj Ty pizzujes??? A co na veceru? 😉

kacena24
31. júl 2012

@lucky14 hladná nonstop 😀 a pak pekne kilá naspať 😀 ešteže som to stopla 🙂

lucky14
31. júl 2012

@suezana Prosim vas koceny neposielajte to mne!!!! 😀

suezana
31. júl 2012

@lucky14 no skôr som myslela, že mlieko možno neni také zdravé, ako si myslíme 😒 😒 ani mliečne výrobky
táto diéta je super - lebo sa mi zdá zdravá - také rozumné stravovanie so zeleninkou a ovocím - aj keď už som aj také počula - čo si šibnutá - ovocný deň?? veď ti odíde slinivka 😕 😕 😒

mijadave
31. júl 2012

@kacena24 tak potom super 😉 tak budem mat dietnu pizzu 😀
@matchgame to ano, je to obrovska motivacia... mna motivovala moja mamina a ocino, drzali to spolu a obaja pekne zhodili a keby mamina neprisla do prechodu, tak by si to udrzala... ale kamoska mi zhodila s touto dietkou najprv 18kg a potom este 7kg a drzi si to, a uz sa nejak extra nestrazi, akurat sa snazi jest menej peciva, doobeda ovocie a hlavne nejedava po 20.00... ale aj to obcas porusi a vaha sa jej pekne drzi 😉 a tiez ma povzbudzovali aj dievcata tu na fore, ci uz spoludietarky alebo tie, co uz mali po nej 😉

suezana
31. júl 2012

@lucky14 nepreberaj žiadne zásielky 😀 😀 😀 😀

kacena24
31. júl 2012

@mijadave tak tak,bude ti viac chutiť 😉

lucky14
31. júl 2012

@suezana No to som veru nepocula ze ovocie nici slinivku. hmmm.....ja ovocie milujem....Tato dietka je ako usita pre mna len aby som vydrzala. 😀 a aby kilecka isli krasne dolu. 😀 😀 😀

kacena24
31. júl 2012

@lucky14 veru moja,nereaguj na nič 🙂 ináč to tam máš čo nevidieť 🙂

suezana
31. júl 2012

@lucky14 čisté ovocie na lačno a celý deň - tak - nie všeobecne 😉 😉 nevytrhávať z kontextu - ovocný deň

suezana
31. júl 2012

@kacena24 ja už nemám , odišlo to 😀 😀 😀