90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

poki10
13. aug 2012

@tina1711 len si daj. same to dobroty 😀 ja rozmyslam, aj ked neviem, ze ked dosiahnem vahu, aku chcem, tak koncim. aj ked skoda toho asi co? nech schudnem co sa da a potom mozem priberat 😀

poki10
13. aug 2012

@lucky14 ja nemam vahu. pre istotu 😀 inac by som tiez skakala 😀 takto chodim susedom a tam sa hanbim furt otravovat

lucky14
13. aug 2012

@poki10 No Ty si teda pripad. Takze susedia Ti tiez fandia.... 🙂

poki10
13. aug 2012

@lucky14 ja som si stale myslela, ze vegetariani vlastne ani nemaju z coho priberat 😀 neviem preco

lucky14
13. aug 2012

@poki10 No vidis.....kiez by to tak bolo. Ale pribera sa hlavne z chleba, zemiakov, ryze, cestovin, syra a tak......takze preto je vela vegetarianov na tejto dietke a aj na inej. Len Dukan nam vegetarianom nesedi lebo ta je zalozena na mase. 😢

poki10
13. aug 2012

@lucky14 ano, az tak, ze dnes rano som im pobudila celu rodinu. nevedela som,ze pan manzel mojej susedy ma dovolenku 😀 tak som sa tam neodvazila radsej uz ani ist dnes.
som si vypocula, ze na co je mne dieta...ze normalne vyzeram...
a ja im na to, ze to je jedna vec, ale druha vec je, ze uz sa skoro do nicoho nezmestim

poki10
13. aug 2012

@lucky14 ja som dukana drzala a bola to katastrofa. hned prvy den, bolehlav, zavraty. vydrzala som max. tri dni a hotovo. ani som sa potom nevazila, ani nic..

zujka2
13. aug 2012

@lucky14 ďakujem, budem to potrebovať. môže sa niektorý deň mlieko a jogurty? lebo to som nikde nevidela a tie mám rada 😒

poki10
13. aug 2012

@zujka2 v prvy bielkovinovy mozes jogurt, ale asi iba biely alebo mlieko. kombinovat by sa to vraj nemalo

lucky14
13. aug 2012

@zujka2 Mozes moja v bielkovinovy den ale ked budes papat mliecne vyrobky tak nie vajcia alebo masko. A urcite nas tu kazdy den najdes moja ak nas budes potrebovat alebo budes chciet len tak popisat. 😀

lucky14
13. aug 2012

@poki10 No povedz.....ja som vydrzala dukana 5 dni schudla som 3,5kg ale to vlastne bolo asi preto lebo som skoro nic nejedla a to doslovne. A aj to ze ja musim schudnut aspon 15kil tak vtedy sa vraj chudne lahsie. 😒 Susedia maju pravdu Ty nemusis chudnut mas super vahu ale ak sa chces lepsie citit tak to je na Tebe. 😀

poki10
13. aug 2012

@lucky14 takze mlieko, syr a jogurt mozem v jeden den, ale napr. mlieko a mäso nemozem? tak to je?

zujka2
13. aug 2012

@lucky14 mám za sebou len prvý deň, takže tých krízových dní budeeeeee. ale tento krát sa teším ako dám tie faldy dole. už ma ozaj zaťažujú!! keď je také jednoduché priberať...

poki10
13. aug 2012

@lucky14 vies, ked mam dost oblecenia a je mi luto za nim...a teraz kupovat nove a tak. neviem, kde by som to vsetko natlacila, tie veci. a stareho by som sa urcite nevzdala, to by som skladovala aj neviem dokedy, lebo by som si furt myslela, ze co ked raz nahodou 😀

lucky14
13. aug 2012

@poki10 Myslim ze ano. 😉

poki10
13. aug 2012

@lucky14 a kopec veci mam takych drahsich, takze vyhodit urcite nie a darovat tiez nie, ked si spominam kolko prachov som za to vyhodila. takze jedine schudnut 😀

poki10
13. aug 2012

@lucky14 to je super! mnam uz sa tesim najblizsie na bielkoviny.vcera som mala rybku 🙂

lucky14
13. aug 2012

@poki10 no to poznam...ja mam tiez satnik plny veci roznych velkosti.... 😀

lucky14
13. aug 2012

@zujka2 ved to ano...keby to islo rychlo dole tak ako hore boli by sme vsetky chuducke ale chudnutie je ako beh na dlhu trat cez prekazky a priberanie ako sprint....aspon u mna. 😒

poki10
13. aug 2012

@lucky14 sak len na zimu mam ja osobne sportovu bundu, kabat a este taku bundu na bezne nosenie. + xy dalsich,ktore mam vo vakuovych obaloch a nenosim 😀

lucky14
13. aug 2012

@poki10 To isto ano. A preto ja si drahsiea znackove kupujem hodinky kabelky a topanky....Lebo u mna je boj s mojou vahou celozivotny....nanestastie. ☹

lucky14
13. aug 2012

@poki10 Uvidis tento rok ich budes nosit. Si odhodlana tak sa Ti to isto podari. A nepotrebujes schudnut az tak vela len nejakych 5 kil. To mas za mesiac dolu a nemas co riesit. 😀

poki10
13. aug 2012

@lucky14 tato dieta slubuje,ze nebudes priberat predsa 🙂 tak optimizmus do toho

poki10
13. aug 2012

@lucky14 na zaciatku to bolo 9.som zvedava. ked si predstavim ze este mesiac nezrat.... ☹

lucky14
13. aug 2012

@poki10 No moja tomu ja neverim ani nahodou. Ked prijmes viac kalorii ako spalis a nemas metabolizmus co si s tym hravo poradi priberies. Takze mne nezostava nic ine len si vahu krasne strazit a davat si pozor celucky zivot. Pred tehu som to mala peknych par rokov pod kontrolou ale po porode sa to znovu nejako posralo a ja som bola ako v bludnom kruhu. Ale uz mam prvych 5 kil dolu takze aj to je nieco. 😉

poki10
13. aug 2012

@lucky14 ja to mam to iste.tiez priberam. milujem chleba, no ked ho zacnem jest, tak je to kalamita. preto sa mu radsej vyhybam aj pocas diety. lebo ja by som isto neostala iba pri jednom krajci. jedina moja vyhoda je, ze ked pridu nervy, tak vaha ide dole...len teraz som dlho ziadne nervy nemala, preto mi bolo treba dietu 😀

mijadave
13. aug 2012

@domyyy aj ja som rada, dnes bol zas ako kedysi, mohla som sa o neho opriet, proste nemal problem, nevrcal na nas... akoby ho zas niekto vymenil, no za toho, co poznam 😉
kocky, dnes Vas nestiham docitat, pani, ale ste toho popisali... sme sa snazili doriesit kam s detmi bud. tyzden, mame dovolenku, ale vzhladom na to, ze sme museli vyplatit poslednu tretinu leasingu, nejako vela penazi neostalo a to treba detom do skoly nakupit pomocky, takze asi sa pojde len na nejake vylety, no s takym priskrtenym rozpoctom je to tazke... takze zatial sa nic nevymyslelo 😒 ale zajtra som vecer sama, tak Vas docitam 😉

domyyy
14. aug 2012

ahojte baby... ja som sa dnes postavila na váhu len tak, že či sa posunula aj ked len za jeden deň a viete čo mi ukázala 🤐 🤐 o 3,5kg menej ako včera ráno, je to vôbec možné?!! 🤐 včera som strašne behala na wc, stále ma preháňalo, mala som žalúdočné problémy, ale nechce sa mi veriť, že by ukázalo až o toľko menej, čo si o tom myslíte? 😒

karap
14. aug 2012

@domyyy 3,5kg za 24hodin 😕
To si neschudla,ale si sa odvodnila a poriadne vyprazdnila 😉 Mala by si doplnit vodu a mineraly,aby Tvoje telo netrpelo 😉
A vazit sa staci 1xtyzdenne 😉

domyyy
14. aug 2012

@karap ja sa vážim 1x týždenne len teraz som chcela skočiť na váhu lebo predtým boli slabé baterky a teraz sú nové že či ma dobre odvážilo no kukala som ako puk 🤐 to am muselo dobre prečistiť 😅 pomoc.... ale som rada, že je tam nižšie číslo 😉