• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

24. januára 2017 
@lucky14 zmenila som nazor, uz chcem 9 :grinning: chcem tak 59-60 kg :D takze este minimalne 5 kil dole musi ist...budem stihla ako laňka :grinning: len ci to vydrzim
15. aug 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@poki10 vidíš, ja keď mám nervy tak jem a jem a jem... a čo študuješ?
15. aug 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucky14 inak, my sme na tom s dlzkou diety rovnako, len ty si o jeden den popredu.
15. aug 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zujka2 Slovenská Technická Univerzita v BA - fakulta v Trnave - materialovotechnologicka. odobor - kvalita produkcie. teraz mam za sebou prvy rocnik. takze technicka skola, sama strojarina. ja zmaturovany ekonom. sodoma gomora :grinning:
15. aug 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poki10 tak to je pre mňa španielska dedina. tak to budeš veľmi prísna kontrola? a pôjdeš po tých nezodpovedných?
15. aug 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zujka2 nieeee. teda aspon myslim, ze to tam nespada :slight_smile: tam sa riesia take veci ako su napriklad zakaznicke reklamacie a tak :slight_smile: tieto veci si myslim musia vyriesit ludia vo vyrobe, priamo majstri asi. tam musia odkontrolovat, ci su vyrobky dobre alebo nie :wink:
15. aug 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poki10 jaaj, vidíš, som ozaj mimo. tak to sa možno pri nejakej reklamácii stretneme :slight_smile: ty budeš mať 59 kg a ja 64 :slight_smile:
15. aug 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zujka2 to sa tyka vyvoja postupov a certifikacie kvality produkcie v strojarskych podnikoch a metod zlepsovania kvality. kontrolovat ja nebudem nic :slight_smile:
15. aug 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zujka2 a ty kde pracujes? :slight_smile: mozno ano :grinning: to bude super, a budeme si gratulovat, ake sme krasne a stihle :slight_smile:
15. aug 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@poki10 uff, tak ja som fakt mimo. ale nevadí. aj tak ti držím palce aby ti šlo štúdium aj chudnutie ako po masle!
15. aug 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@poki10 ja som knihovníčka :wink:
15. aug 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zujka2 jeeeej, no tak to by som ja priberala furt asi :grinning: ani by som nechudla. strasne rada citam a popritom papam :grinning: mnam.
15. aug 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zujka2 neboj, kolkokrat si idem vlasy vytrhat. na nevy z tej skoly :grinning: fyzika a technicke predmety moj uhlavny nepriatel :confounded:
15. aug 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poki10 no mám šťastie, že v robote nemám kedy čas čítať a nesmiem tam jesť. lebo to by som už bola fakt obrovská :grinning:
15. aug 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@domyyy @tunzal ahojte baby ako vam to ide?Ja celkom dobre.Dneska som mala na stole velke pokusenie(moj drahy nedojedol hranolky co mal na obed z masom) ale odolala som :slight_smile: takze som so sebou zatial celkom spokojna :wink:
15. aug 2012 o 21:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kattulienka mnaaam hranolky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja by som tak jedla :frowning2:

@zujka2 aha. a ja ze knihovnicky furt citaju :grinning: mna by to strasne lakalo :grinning:
15. aug 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poki10 ja som sa dnes teeešila na pizzu :grinning:
15. aug 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattulienka ja som si dala včera alkohol a čipsy takže paráda :sweat_smile: dnes vcelku ok, teším sa na zajtra :slight_smile: kedy sa budeš vážiť? :slight_smile:
15. aug 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poki10 tak čítam, ale doma. i keď sem tam pozriem obsah kníh aby som vedela poradiť. ale to je tak z rýchlika
15. aug 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domyyy budu ti tie cipsy rychlejsie travit po alkohole :grinning: vsetko ma svoje plusy :sweat_smile: :sweat_smile:
@zujka2 inac, ja sa tiez furt na nieco tesim. ale jedla by som vsetko co vidim niekedy :grinning:
15. aug 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poki10 juj, už som hladná teraz. idem spať, dúfam, že sa mi o tom nebude snívať :grinning: dobrú noc!
15. aug 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domyyy no chcela som sa nedelu ale dneska som neodolala tak mam o 0,7kg menej.ale teraz sa budem az v nedelu.
15. aug 2012 o 22:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zujka2 dobru moja :slight_smile: nech sa ti nesniva o vysmazanom syre a sosovicovej polievke ako mne minule...este aj vonat som to citila :grinning: pekne sny
15. aug 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poki10 ja som na ne len kukala ze si dzobnem ale odolala som.neviem kde som zobrala tolko sil v sebe ale to asi preto ze som mala dneska cokoladku :slight_smile: (mam UH den) tak som mala maskrtu
15. aug 2012 o 22:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kattulienka s cim jedavas pizzu? lebo mne take same to cesto s rajcinovou omackou nechuti. ak teda jedavas na UH den pizzu vlastne...
15. aug 2012 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poki10 ja si pizzu robim s rajcinovou omackou a davam si nanu, rajcinu, papriku, cibulu, olovi a kukuricu.bez salami a syru.len samotne cesto by mi nechutilo.mozno sa to nema ale ja si to robim tak
15. aug 2012 o 22:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte žienky, takže som späť z dovolenky. môžem zodpovedne priznať, že diéta tam stála za houby :angry: som sa pekne vypásla na dezertíkoch :frowning2: a to som si sľubovala ovocnú kúru :pensive: takže od zajtra zasa nový štart. aký máte zajtra deň? nech s niektorou chytím tempo :sunglasses:
15. aug 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kattulienka ahoj, celkom fajn to ide, len u mna bude problém s jogurtmi, to by som predsa nemala jesť ale že im ako odolám to ešte neviem :confused: , priznám sa že včera som nemala chuť na pizzu ani na cestoviny, takže som si dala len kapustovú polievku a 2 jogurty :pensive: ale dnes si dám len a len ovocie, vážiť som sa ešte nevážila chystám sa na to pondelok ráno :slight_smile: uvidíme dúfam že sa už aj váha pohne smerom dole!
16. aug 2012 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matchgame ahoj, ja mam dnes bielkoviny, zajtra skroby,ak chces, pridaj sa :wink:
kila pojdu urcite rychlo dole, ved si sa neprejedala dva mesiace, ale iba chvilku :wink: uvidis, po prvom ovocnom dni budes naspät tam, kde si bola :wink:
16. aug 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattulienka teraz rozmyslam, neviem, ci sa kukrica ma na UH, lebo to su skorej skroby :wink: a robis pizzu z kysnuteho cesta?
16. aug 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok