90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

poki10
15. aug 2012

@lucky14 zmenila som nazor, uz chcem 9 😀 chcem tak 59-60 kg :D takze este minimalne 5 kil dole musi ist...budem stihla ako laňka 😀 len ci to vydrzim

zujka2
15. aug 2012

@poki10 vidíš, ja keď mám nervy tak jem a jem a jem... a čo študuješ?

poki10
15. aug 2012

@lucky14 inak, my sme na tom s dlzkou diety rovnako, len ty si o jeden den popredu.

poki10
15. aug 2012

@zujka2 Slovenská Technická Univerzita v BA - fakulta v Trnave - materialovotechnologicka. odobor - kvalita produkcie. teraz mam za sebou prvy rocnik. takze technicka skola, sama strojarina. ja zmaturovany ekonom. sodoma gomora 😀

zujka2
15. aug 2012

@poki10 tak to je pre mňa španielska dedina. tak to budeš veľmi prísna kontrola? a pôjdeš po tých nezodpovedných?

poki10
15. aug 2012

@zujka2 nieeee. teda aspon myslim, ze to tam nespada 🙂 tam sa riesia take veci ako su napriklad zakaznicke reklamacie a tak 🙂 tieto veci si myslim musia vyriesit ludia vo vyrobe, priamo majstri asi. tam musia odkontrolovat, ci su vyrobky dobre alebo nie 😉

zujka2
15. aug 2012

@poki10 jaaj, vidíš, som ozaj mimo. tak to sa možno pri nejakej reklamácii stretneme 🙂 ty budeš mať 59 kg a ja 64 🙂

poki10
15. aug 2012

@zujka2 to sa tyka vyvoja postupov a certifikacie kvality produkcie v strojarskych podnikoch a metod zlepsovania kvality. kontrolovat ja nebudem nic 🙂

poki10
15. aug 2012

@zujka2 a ty kde pracujes? 🙂 mozno ano 😀 to bude super, a budeme si gratulovat, ake sme krasne a stihle 🙂

zujka2
15. aug 2012

@poki10 uff, tak ja som fakt mimo. ale nevadí. aj tak ti držím palce aby ti šlo štúdium aj chudnutie ako po masle!

zujka2
15. aug 2012

@poki10 ja som knihovníčka 😉

poki10
15. aug 2012

@zujka2 jeeeej, no tak to by som ja priberala furt asi 😀 ani by som nechudla. strasne rada citam a popritom papam 😀 mnam.

poki10
15. aug 2012

@zujka2 neboj, kolkokrat si idem vlasy vytrhat. na nevy z tej skoly 😀 fyzika a technicke predmety moj uhlavny nepriatel 😖

zujka2
15. aug 2012

@poki10 no mám šťastie, že v robote nemám kedy čas čítať a nesmiem tam jesť. lebo to by som už bola fakt obrovská 😀

kattulienka
15. aug 2012

@domyyy @tunzal ahojte baby ako vam to ide?Ja celkom dobre.Dneska som mala na stole velke pokusenie(moj drahy nedojedol hranolky co mal na obed z masom) ale odolala som 🙂 takze som so sebou zatial celkom spokojna 😉

poki10
15. aug 2012

@kattulienka mnaaam hranolky 😝 ja by som tak jedla ☹

@zujka2 aha. a ja ze knihovnicky furt citaju 😀 mna by to strasne lakalo 😀

zujka2
15. aug 2012

@poki10 ja som sa dnes teeešila na pizzu 😀

domyyy
15. aug 2012

@kattulienka ja som si dala včera alkohol a čipsy takže paráda 😅 dnes vcelku ok, teším sa na zajtra 🙂 kedy sa budeš vážiť? 🙂

zujka2
15. aug 2012

@poki10 tak čítam, ale doma. i keď sem tam pozriem obsah kníh aby som vedela poradiť. ale to je tak z rýchlika

poki10
15. aug 2012

@domyyy budu ti tie cipsy rychlejsie travit po alkohole 😀 vsetko ma svoje plusy 😅 😅
@zujka2 inac, ja sa tiez furt na nieco tesim. ale jedla by som vsetko co vidim niekedy 😀

zujka2
15. aug 2012

@poki10 juj, už som hladná teraz. idem spať, dúfam, že sa mi o tom nebude snívať 😀 dobrú noc!

kattulienka
15. aug 2012

@domyyy no chcela som sa nedelu ale dneska som neodolala tak mam o 0,7kg menej.ale teraz sa budem az v nedelu.

poki10
15. aug 2012

@zujka2 dobru moja 🙂 nech sa ti nesniva o vysmazanom syre a sosovicovej polievke ako mne minule...este aj vonat som to citila 😀 pekne sny

kattulienka
15. aug 2012

@poki10 ja som na ne len kukala ze si dzobnem ale odolala som.neviem kde som zobrala tolko sil v sebe ale to asi preto ze som mala dneska cokoladku 🙂 (mam UH den) tak som mala maskrtu

poki10
15. aug 2012

@kattulienka s cim jedavas pizzu? lebo mne take same to cesto s rajcinovou omackou nechuti. ak teda jedavas na UH den pizzu vlastne...

kattulienka
15. aug 2012

@poki10 ja si pizzu robim s rajcinovou omackou a davam si nanu, rajcinu, papriku, cibulu, olovi a kukuricu.bez salami a syru.len samotne cesto by mi nechutilo.mozno sa to nema ale ja si to robim tak

matchgame
15. aug 2012

ahojte žienky, takže som späť z dovolenky. môžem zodpovedne priznať, že diéta tam stála za houby 😠 som sa pekne vypásla na dezertíkoch ☹ a to som si sľubovala ovocnú kúru 😔 takže od zajtra zasa nový štart. aký máte zajtra deň? nech s niektorou chytím tempo 😎

tunzal
16. aug 2012

@kattulienka ahoj, celkom fajn to ide, len u mna bude problém s jogurtmi, to by som predsa nemala jesť ale že im ako odolám to ešte neviem 😕 , priznám sa že včera som nemala chuť na pizzu ani na cestoviny, takže som si dala len kapustovú polievku a 2 jogurty 😔 ale dnes si dám len a len ovocie, vážiť som sa ešte nevážila chystám sa na to pondelok ráno 🙂 uvidíme dúfam že sa už aj váha pohne smerom dole!

poki10
16. aug 2012

@matchgame ahoj, ja mam dnes bielkoviny, zajtra skroby,ak chces, pridaj sa 😉
kila pojdu urcite rychlo dole, ved si sa neprejedala dva mesiace, ale iba chvilku 😉 uvidis, po prvom ovocnom dni budes naspät tam, kde si bola 😉

poki10
16. aug 2012

@kattulienka teraz rozmyslam, neviem, ci sa kukrica ma na UH, lebo to su skorej skroby 😉 a robis pizzu z kysnuteho cesta?