90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

poki10
23. aug 2012

@lucky14 sice mam 22 ale po porode to neni to co predtym. teraz som bola zvyknuta rychlo do seba hodit hocico co prislo pod ruku + hormony a kiliecka pekne isli hore. co ja som nikdy nemala celulitidu, tak sa zacala objavovat a vtedy som si povedala, STOP! a presla na dietku

lucky14
23. aug 2012

@poki10 no ved onedlho budes tam kde pred porodom a budes stastnucka. no veru ja som si dala poricie na obed ako boli napisane v knihe take mnozstva ale myslim ze presne preto som nevydrzala lebo som bola neustale hladna....a este ze som nechodila na WCko aj 6dni a to mi potom uz slahalo na hlavu.... 😖 😖 😖

poki10
23. aug 2012

@lucky14 tak ta kapustova ta zarucene precisti, neoboj 🙂 🙂

poki10
23. aug 2012

@lucky14 inak tazko tazko. pred porodom ma moje nervy dohnali na 57 kg. to uz som bola sama kost ☹ takze preto akonahle dosiahnem vysnivanu vahu tak prestavam dietovat 🙂

lucky14
23. aug 2012

@poki10 No moja to poznam. ... tam je ta hranica velmi tenka. 😖

poki10
23. aug 2012

@lucky14 a dnes si cvicila? treba poctivo 🙂 urcite to pojde pekne dolu aj u teba,len treba najst to, co ti vyhovuje. 😉

lucky14
23. aug 2012

@poki10 no cvicila....teda iba 20 minut lebo ten moj malinky nie a nie spinkat a sam sa veru nechce tiez hrat len by lozil a splhal sa tak ho nemozem nechat sameho iba ked spinka....ja som sa konecne vydriapala na bicykel a on sa po 20 minutach zobudil s velkym placom....skoro som aj ja od zufalstva plakala ze preco nemohol este 10 minut vydrzat....tak som sa potom citila previnilo a vecer sa mi uz veru nechcelo musim sa priznat.... 😒 ale moja z mojej skusenosti viem ze u mna nepomaha cvicenie ked nedietujem nechudnem.

poki10
23. aug 2012

@lucky14 nevadi, ale aspon ked cvicis, nepriberas.aj tak. keby ja som bola aspon taka sympaticka s tvojimi kilami ako ty, tak ani nechudnem asi - to mal byt kompliment potom 😀 ja ked priberem, tak som ako prasa. vsade aj v tvari 😠

lucky14
23. aug 2012

@poki10 moja ved aj ja.....to len na tych fotkach je asi dobry uhol pohladu...ver mi. chudnut musim kvoli sebe a aj mojej rodinke aby som sa stale nehanbila niekam chodit ☹

poki10
23. aug 2012

@lucky14 sa ti ani necudujem po celom dni unavena. ani ja by som uz necvicila. inac posledne dni som aj ja vyslovene hnilá. fuj

lucky14
23. aug 2012

@poki10 Idem ja uz na kute. Prajem dobru nocku a pekne snicky. 🙂

poki10
23. aug 2012

@lucky14 a kolko kil si mala pred otehotnenim? teraz mas kolko?

poki10
23. aug 2012

@lucky14 dobru noc. idem aj ja 😉

slabachvila
24. aug 2012

@lucky14 a ty ju už nedržíš? ja som nebola hladná - lebo ked som bola tak som si dala vačšiu porciu toho čo som mohla.. 🙂

slabachvila
24. aug 2012

včera prvý deň a hned som porušila.. aaaaaaaach! som večer zbodla celú mozzarelu. 😠

slabachvila
24. aug 2012

@lucky14 som si tu čítala že si písala že si bola hladná. ale ved tam máš rozostupy každého dňa medzi hodinami ako môžeš jesť... cez bielkovinový 4h, skroby + UH 3hod a ovocie 2hod..
ja som jedávala v robote o pol dvanástej + ked som bola doma o 4tej som sa najedla niečo malé (šalátik, alebo ovocíčko alebo to čo naobed v malej porcii) a potom o dalšie 4hod - o 8mej večer som vždy večerala.. a chudla som aj tak... ak sa bojíš o 8mej večerať tak si to prehod.. že obed, o 4tej večera, a o 8mej iba šalát (čistá zelenina)
a cez ovocné dni som jedla kludne aj každé dve hodinky
ja som sa tej knihy vôbec nedržala - recept - som si robila podla nej posúch a to je asi tak všetko... dokonca ked som mala škrobový deň dala som si trebars do truby upiecť aj hranolky 🙂 hehe

lucky14
24. aug 2012

@slabachvila Ahoj. No veru to si ma potesila ze si krasne chudla a aj si normalne papla. No ja som mala rano porciu ovocia a kavu na obed podla toho co mi chutilo a bolo povolene ale porciu podla knihy a to o 12tej a to som sa uz nevedela dockat a potom veceru o 7mej polovicny porcia z toho co na obed. No tak om bola hladna ako vlk. A ozaj to mozem zeleninu a ovocie aj pocas dna? Lebo ja mam rada zeleninove polievky a mozno keby si na olovrant dam tu bolo by to pre mna lahsie vydrzatelne. 😒 A mozno by mi to pomohlo v tej vecnej zapche. 😉 Dakujem za vsetky rady. 😀

lucky14
24. aug 2012

@slabachvila Ved mozzarella sa moze ci nie na bielkovinovy den? Takze si neporusila. 🙂

slabachvila
24. aug 2012

@lucky 14 ale porušila, lebo som začínala škrobovým 😀

slabachvila
24. aug 2012

@lucky14 ja som tie polovičné porcie na večeru tak striktne nedodržiavala..ja som jedla kolko mi chutilo 🙂 fakt som ani raz nebola hladná... ani včera len som bola pažravá 😒 zeleninu podla môjho názoru môžeš stále - kedy sa ti zachce.. (okrem hrachu a kukurice-tá iba cez skroby) .. ked ma prepadol hlad, tak som si uvarila rýchlo rajčinovu polievku - iba opražiť cibulu a papriku na olivovom oleji a dať do toho trošku vody a jedny pasirované rajčiny z jednoty.. - prevarila som to - rozmixovala ponorným mixerom a zasýtilo ma to... a bolo aj teplé do žalúdka.. alebo obyčajný vývar zeleninkový a minulý rok som si spravila domácu vegetu - bez soli (to používam namiesto bujonu) ...
švagrina mi vravela že ona medzi obedom a večerou jedla aj ovocíčko, ja nie lebo som ho už mala plné zuby 🙂 a tiež riadne schudla
dneska máš aký dník? ja cestoviny..

lucky14
24. aug 2012

@slabachvila no moja ja som si dala teraz s touto dietou pauzu....kvoli tomu wcku a buduci tyzden ideme s kacenou24 na tyzden na kapustovu pilievku nech sa kila pohnu ale kto vie mozno raz zacnem znovu dodrziavat...mne tie kila nesli moc dolu lebo som kazdy vikend porusila a to nie ze trosku ale som sa nazrala...vyhladovana z celeho tyzdna...Tebe prajem vela trpezlivosti a nech vaha ide krasne dolu ako prvy krat.

slabachvila
24. aug 2012

@lucky14 ahá, no ja idem akurát pomaly variť obedík.. ta stránka čo ste mi včera poslali je super, tak idem dačo tam pozrieť.. tak nech sa vám darí s tou kapustou (to ja nemôžem-prdkám ako lokomotíva 😀 )

zujka2
24. aug 2012

@lucky14 ahoj moja, ako sa ti darí? už si našla alternatívu? ja som dnes nevydržala a stúpila som na váhu. tri kilá už mám dole.

lucky14
24. aug 2012

@zujka2 Ahoj. Tak to sa s Tebou velmi tesim. Uzasne!!! No moja ja idem od pondelka na kapustovu polievku aj s kacenou24 a uvidim. Bud si ju dam na tyzden alebo na dva. Nie po sebe nasledujuce. Podla toho ako sa to bude dat vydrzat a podla vysledku. Inak fakt skvely vysledok. Ty drzis teraz druhy tyzden pravda? Obdivujem vas kocky co vydrzite ist bez porusenia. 🙂

lucky14
24. aug 2012

@slabachvila Ahoj. No ved uvidim ako an tom budem ja. Kupila som si v lekrarni probiotika tak aj tie by mali pomoct. Aky bol obed? Asi by si sem mala kazdy den pisat co papas pocas celeho dna pre motivaciu inych ked si uz raz tak skvelo schudla. 😀

zujka2
24. aug 2012

@lucky14 tak každý musí nájsť tú svoju cestu. ja som sama zo seba dosť prekvapená. ale zatiaľ to ide. hej dnes som tuším 12 ty deň. uvidíme čo ďalej. držím palce s kapustičkou! ale neodchádzaj od náš!

lucky14
24. aug 2012

@zujka2 Je uzasne ze to tak super zvaldas proste si sa s touto dietkou stotoznila. 😀 Ja si musim najst svoju cestu ale ved jeden nikdy nevie mozno sa raz vratim medzi vas nie len pisanim ale aj dietovanim s 90DD. Ja prosto potrebujem schudnut rychlo nejake kila lebo mi to uz sakra lezie na nervy. Mozno tym ziskam aj pevnu volu....a volu odolat nastraham. 😉

lucky14
24. aug 2012

@slabachvila Ak budes mat trosku casu napis co si dnes papala. 😉

zujka2
24. aug 2012

@lucky14 no pravda je taká, že sa chudnúť pokúšam už viac ako rok. asi to chcelo niečo čo sa vo mne zlomí. juj, len aby som to nezakríkla!

lucky14
24. aug 2012

@zujka2 urcite nezakriknes. treba sa tesit ked je z coho. mozes byt na seba hrda. 😀