90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
12. sep 2012

@zujka2 Dakujem aj ja Tebe a pridaj sa k cviceniu. Urcite to stoji za to. Ubolena som ako kon ale dufam ze to casom prejde. Len teraz moja pre-tehu kondicka je v haji. Takze zacinam odznova. 🙂

zujka2
12. sep 2012

@lucky14 no, dám sa veru na to 🙂 teraz som mala svalovku z kriváňa, chcela som od pondelka. ale dám sa. možno už dnes 🙂

zuzkakach
12. sep 2012

uz nech je vecera 🙂 najhorsie je ked musim krmit drobca a nemozem si dat 🙂

zujka2
12. sep 2012

@zuzkakach držím palce. ja som už večerala 🙂

zuzkakach
13. sep 2012

@zujka2 prosim ta ta horka cokolada je ked su cestoviny, ze?

zujka2
13. sep 2012

@zuzkakach áno 🙂

zuzkakach
13. sep 2012

juj dievcence neako to tu viazne 🙂

zuzkakach
13. sep 2012

@zujka2 a mozem si dat dnes na veceru krupiu? hm?

zujka2
13. sep 2012

@zuzkakach čo je krupia??

lucky14
13. sep 2012

@zujka2 ahoj. asi krupica...myslim...ako sa dnes citis?

zujka2
13. sep 2012

@lucky14 cítim sa fajn, svalovica trošku na rukách. ale inak oki 🙂

zuzkakach
13. sep 2012

@zujka2 🙂 hehe jasne krupica 🙂 tak to vyzera ked pisem a popri tom kojim 🙂

zujka2
13. sep 2012

@zuzkakach haha, tak to neviem. krupicu som nikde nevidela 😒

domyyy
13. sep 2012

ahojte baby ja som sa dnes vážila po týždni a mám 3,5kg dole 😵 zajtra predávam na výstave tak neviem ako budem držať ☹ mám mať ryžu, alebo zemiaky, no bude to ťažkéé 😅

domyyy
13. sep 2012

@zuzkakach ja som si robievala krupicu 😉

zuzkakach
13. sep 2012

@domyyy no mnam mnam 🙂 dnes som ju mala na veceru 🙂

zujka2
13. sep 2012

@domyyy no tak si daj čo sa bude dať a naštartuješ sa znovu 🙂

lucijja
14. sep 2012

ja tiez jedavam krupicu ked mam UH den...🙂 so skoricou...mnaaaam...aj dnes si ju dam..a na obed mam zeleninove tortily...🙂

petta87
14. sep 2012

ahojte baby môzte mi poslat vo worde 90 dnovu dietu???? Dakujeeeeem

zuzkakach
14. sep 2012

@petta87 ja by om rada poslala, no nemam ju 🙂

mijadave
15. sep 2012

ahojte dievcata, tak uz som doma z nemocky, dakujem, ze ste na mna mysleli 😉 domov som prisla vcera, operovali ma v stredu a musim povedat, ze sa to neda porovnat s tou operaciou tu v PP z marca… uplne iny pristup ci uz lekarov alebo sestriciek a aj co sa tyka operacie… je to fakt ako cierne a biele… robili mi to v spinalnej anestezii, mohla som si vybrat, no sestricka mi poradila, ze je lepsia spinalka, ze neskor odoznieva a tie naj bolesti vlastne s nou prekleniem… operovali ma od 11.30 do 12.00 a prve bolesti som pocitila az o 21.00 potom mi dali infuzku a dalsiu injekciu od bolesti rano o 9.00 a odvtedy som bez liekov, len som mala vcelicky na riedenie krvi… co bola inak sranda, lebo som si nevedomky pustila zilou 😀 celu noc som sa budila, lebo ma ta kanila svrbela a chcela som si ju vytrhnut, no nastastie som sa vzdy zobudila… rano mi ju sestricky vybrali, no a mne nedoslo, ze treba to drzat dlhsie a ako som volala mm, ze moze po mna prist, zrazu len nieco teple mi tieklo po ruke a nohach… tolko krvi som nevidela a nie a nie zastavit… asi 15 min. to nechcelo prestat… keby som si to vytrhla v spanku, tak ani nechcem pomysliet… takze si polihujem na gauci doma a bolesti su znesitelne… len sa mi toci dost hlava, lebo som od utorka nic nejedla… aspon som dala dole kilecka, ale dnes sa tesim na olovrat, zaciname jogurtom a na veceru krupica 😀 som este strasne slaba, ale da sa to vydrzat, nemozem dlhsie stat ako 5 min. potom ma zaleje pot a svet ide do vyvrtky… a comu sa neskutocne tesim je, ze tentokrat ziadne „masaze“ ma uz necakaju, na kontrolu mam ist o 2 tyzdne, no lenze v tom case by som mala asi dostat ms, lebo ovu bola asi v den operacie, ale nie som si ista 😒 takze uz len prezit prvu stolicu a sme za vodou 😉 a na dietku neviem kedy sa zas vratim, teraz mam setriacu predpisanu z nemocky 😉 ale urcite si ju est dam 😉

zujka2
15. sep 2012

@mijadave ahoj moja, vitaj späť a som rada, že si ok. samozrejme držím palce aby si bola skoro fit 😉

mijadave
15. sep 2012

@zujka2 dakujem, si zlata 😉 urobim pre to maximum 😉

zujka2
15. sep 2012

@mijadave a psychicky si teda ok, že? manžel poslúcha?

mijadave
15. sep 2012

@zujka2 jasne, uz je pohoda, mm sa nevedel dockat, kedy po mna pojde a od lasky ma skoro rozpucil 😀 len sa musi krotit, som este slaba a ubolena... a konecne sa s nim da rozpravat, dokonca dnes vyplel celu zahradu, lebo ja sa k nej tak skoro nedostanem 😉 a uvaril mi paradny vyvar... tak som si pochutila 😉 snazi sa 😉

zujka2
15. sep 2012

@mijadave tak to som veľmi rada!! zaslúžiš si to! 🙂

mijadave
15. sep 2012

@zujka2 dakujem, si zlata, myslim, ze kazda z nas si zasluzi, aby sa k nej mm spraval pekne a mal ju rad a staral sa o nu, aby sme sa vedeli s laskou potom starat o neho a deti 😉

zujka2
15. sep 2012

@mijadave tak hádam sa raz budem môcť starať aj o tie deti 😒 ale manžela ja osobne mám veľmi dobrého!!

mijadave
15. sep 2012

@zujka2 tak to sa tesim, ze mas velmi dobreho manzela a deti pridu tiez 😉 drzim pasticky a prajem Ti to z celeho srdiecka 😉

zujka2
15. sep 2012

@mijadave ďakujem moja. inak podarilo sa mi schudnúť 7,9 kg za mesiac. tak som spokojná 🙂