• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

20. januára 2017 
@zujka2 ahoooj :dizzy_face: joj moja to zvládneš, tá voda nie je tak strašná ako sa zdá, ja som ju zvládla vždy v pohodičke :dizzy_face: držím ti palce, čo si dnes papkala?
10. sep 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domyyy dnes len ovocíčko. ovocný šalát a na olovrant hrsť orechov. :slight_smile:
10. sep 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domyyy a ty máš dnes aký deň?
10. sep 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zujka2 jasné ovocie máš :slight_smile: ja som začala iným dňom ako som mala a ani ovocné nemám tak som dnes na bielkoviných mala som pečienku a zajtra si dám asi ryžu :slight_smile:
10. sep 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domyyy ooo pečienku som dávno nemala. bez ohľadu na diétu. no popravde, najlepšie zvládam ovocný deň :slight_smile:
10. sep 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zujka2 ty máš tak rada ovocko? :slight_smile: síce tú pečienku som nemala bohvieako dietnu, ale bola to bielkovina a to je podstatné :slight_smile: už sa teším na uhlohydráty :dizzy_face:
10. sep 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domyyy hm, ovocie aj hej. a hlavne je sa tam každé dve hodiny :grinning: ale je pravda, že mi ide niekedy už hore krkom..
10. sep 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domyy zajtra máš čo dobré?
10. sep 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zujka2 ja ovocie nemám vôbec :grinning: ale len preto, že sa mi to nechce držať ak by som moc nechudla tak nabehnem aj ja na ovocko :wink: dnes budem mať asi ryžu :slight_smile: ako zvládaš vodu? :slight_smile:
11. sep 2012 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pridavam sa od dnes :slight_smile: drzala som tuto dietu pred rokom a pol a schudla 15 kg :slight_smile: teraz po druhom porode ani nepisem kolko mam, lebo ani ten pocitac by to nezvladol :slight_smile: ale musim sa priznat, ze to bude tazke rano som dala jabko a uz mi je zle a zjedla by som aj celu kravu :slight_smile: boze pomahaj mi!
11. sep 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@domyyy ahooj, tak dnes som sa zvážila pred vodným dňom a 7,7 kg dole aj nejaké cm z obvodu.. jupííí
11. sep 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zujka2 supeeeeer :dizzy_face: a počkaj ked sa odvážiš po vodnom, ešte viac bude dole, potom napíš koľko, gratulujem :dizzy_face:

@zuzkakach vitaj :dizzy_face: :wink: som rada, že sa pridávaš lebo asi veľa kočiek to tu vzdalo :unamused: krásne si predtým schudla :slight_smile: neboj aj teraz sa ti podarí :slight_smile: ja tiež verejne nepíšem váhu len kto sa spýta do IP lebo to je otras koľko vážim :zipper_mouth: držím ti palce, čo budeš mať na obed? :wink:
11. sep 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kedze som sa len vcera vecer rozhodla, ze zacinam :slight_smile: tak mam doma 2 mozzarely, tak si ich dam s paradajkou jednu na obed druhu na veceru :slight_smile: a co ty? ako dlho uz drzis? ide to dole?
11. sep 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domyyy citaj vyssie :slight_smile:
11. sep 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkakach ja som držala na prelome júna/júla a schudla som 11kg za 5 týždňov.... potom som nedržala, prežierala sa a skúšala som stále začať no nešlo to.... teraz držím šiesty deň a ide to :slight_smile: štvrtok alebo piatok ráno sa odvážim koľko som dala dole za týždeň, som zvedavá :wink: ja mozzarelu nemám rada, ale pri diete som ju mala jeden deňa prežila som :slight_smile:

baby tak dnes obed ryža a jahodový kompot k tomu, som vážne prejedená :sweat_smile: neviem či budem vôbec večerať ako mi je zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. sep 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domyyy tak ja zase mozzrelu milujem samozrejme iba s balzamikom a oliv. olejom tak cista nechuti ani mne :slight_smile:
11. sep 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim kde najdem celu dietu :slight_smile:
11. sep 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vaness16 ja som si ju požičala v knižnici :slight_smile:
11. sep 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes tiez ovocko...inak ja asi tento den tiez zvladam najlepsie...Vacsinou mam prehresky...nejak to nezvladam tentokrat....prvy krat som pred rokom a pol zhodila 14kg...teraz chcem len 7 tak uvidime co to spravi...vlastne chcem 7 od dnesneho dna...do teraz som za tie tri tyzdne dala dolu tak 3-4...
11. sep 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prvy den uspesne zamnou :slight_smile: bez prehresku no okolo 20.00 som myslela, ze skapem od hladu!
11. sep 2012 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby ja som dnes nevečerala no teraz pijem radlera lebo som si myslela, že umrem od hladu :grinning: i ked radler je na pitie dala som si, aj to zasýti a nemyslím, že z neho moc priberiem :slight_smile:
11. sep 2012 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky. Tak ja som sa dnesny bielkovinovy den rozhodla znovu pre rajcinovu so syrom...:grinning: neviem sa jej dojest...na obed jeden rohlik celozrnny k nej a vecer uz len samu..mnam...potrebujem horuce veci, neviem preco... :slight_smile:
12. sep 2012 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence, takže ja -7,9 kg a prvý vodný deň za mnou. jupí dnes kurátko :slight_smile:
12. sep 2012 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zujka2 Ahoj. Gratulujem. :grinning: Skvely vysledok. Mozes byt na seba naozaj hrda. Si sikula. Uz si o velky krok blizsie k svojmu cielu. Ako si zvladala vodu???? :slight_smile:
12. sep 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucky14 ahooj, ďakujem za podporu? tebe sa ako darí? vodu ok, len som celý deň rozmýšľala nad tým ako si dnes dám kurča :grinning:
12. sep 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zujka2 jej pekne :slight_smile: gratulujem :slight_smile: ako casto sa vazis? alebo poctivo az po vode?
12. sep 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zujka2 Tak to je super ze si to tak skvelo zvladla. Ta voda je pre mna doslova strasiak. :wink: Ja som sa dala na cvicenie s Jillian Michaels a pocitanie kalorii. Vyhovuje mi to takto. Uz som tak niekedy schudla a myslela som ze popri baby na to nebudem mat cas....ale vyhovorky som dala bokom a ide to. Papam co chcem len si kontrolujem kalorie. Milujem grahamovy rozok s rajcinkou a paprikou a karickou....a jogurt na ranajky s kavou a troskou mlieka. :slight_smile: Prajem vela pevnej vole do dalsieho chudnutia. Citam vas tu kocky pravidelne ako sa vam dari. :slight_smile:
12. sep 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posuvam hodiny ocami :slight_smile: nech uz je aspon 12.00
12. sep 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkakach no po dvoch týždňoch som sa a teraz. :slight_smile:
12. sep 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucky14 aj ja som uvažovala o tom cvičení. tak ti držím palce!
12. sep 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok