90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cutty
1. nov 2012

Ahojte, tak ja som dnes zacala - bielkoviny. Na obed som mala kuracie prsia varene v parnom hrnci a k tomu kapustovo-mrkvovy salat. Zatial to ide aj ked nevravim,ze nemam rôzne chute. Dufam, ze den od dna to bude lepsie. Musim sa v tom zorientovat, ze ake jedla mozem varit a co s cim sa moze kombinovat. Mam v tom este chaos, tak sa riadim tou knihou 90dnova dieta. A chyyyyyba mi pecivo na ranajky :( Ale musim vydrzat !

aduss
1. nov 2012

baby..po osmich dnoch mam dolu presne 3,4 kg dolu..ked som tuto dietu drzala prvykrat, tak za tych osem dni slo dolu 3,9 kg..celkovo som vtedy za mesiac schudla 8,3..a to som sla z vahy 81,7..teraz idem z vahy 83,9...je mozne, ze to ide pomalsie, ked to drzim uz na viackrat? ale sice je pravda, ze ked som to vtedy drzala, tak soms a viac obmedzovala, pecivo som uplne vynechavala a uplne najdietnejsie jedla som jedla..teraz sice dodrziavam pravidla aj davky, ale doprajem si aj pecivo k obedu a najem sa tak, aby som nebola hladna

lucky14
1. nov 2012

@aduss ahoj. no to je skvely uspech za osem dni. 😀 ja idem z podobnej vahy ako Ty takze ked budem mat aspon trosku podobne vysledky budem veeeeelmi spokojna. 😀

lucky14
1. nov 2012

@cutty jej super. Tak nech Ti to vydrzi co najdlhsie. Najtazsie je zacat a potom vydrzat do prveho vazenia aby clovek videl na vlastne oci ze vaha klesa. Potom uz len zotrvat na spravnej ceste. Sme v tom spolu vsetky co sa snazime takto dietkovat.... 😀

lucky14
1. nov 2012

@sajmonkaf no mjoa to poznam. Pre mna je tento rok 2012 najstresujucejsi za poslednych 10rokov a to by mal byt najradostnejsi kedze sa nam v januari narodil Jakubko nase stastie .... ale vsetko sa nejako s..e. Aj tak uz mas za sebou fantasticke vysledky len si to ustrazit moja ved si kocka. 😀

aduss
1. nov 2012

@lucky14 ja viem, ze to je fajn ten ubytok 🙂 vytesujem sa, neboj aj tebe to pojde tak..na ktorom dni si vlastne? 🙂 a kolko chces schudnut?

lucky14
1. nov 2012

@aduss no dnes mam UH moj 3.den dietovania...a potrebujem schudnut asi 15-20kil takze statocne. U mna je to na dlhsie nie len na 90 dni ja viem. 🙂

aduss
1. nov 2012

@lucky14 ja by som tiez dala rada dolu aspon na 68 kg..tak uvidime ako nam to pojde..idu vianoce :D neviem ako budem odolavat 🙂 ale verim, ze sa nam to podari a ked nie az tak vela, tak aspon cosi :P

lucky14
1. nov 2012

@aduss ja by som chcela 10 do Vianoc a potom pokracovat az od noveho roku....nechcem sa stresovat dietovanim cez sviatky...samozrejme sa nebudem prezierat ale nechcem si ani nic vycitat. 🙂

cutty
1. nov 2012

@lucky14 Tak u mna je to este horsie- ja potrebujem dat dole takych 25-30 kg, takze tiez to vidim na oooovela dlhsie ako 90 dni. Akurat sa mi uz vari polievka kapustova na zajtra, lebo by som nestihala zajtra varit- mam nejake behacky doobeda. Ako casto sa chces vazit? Ja som rozmyslala, ze by som rada vydrzala az do toho 30teho dna.

lucky14
1. nov 2012

@cutty ahoj. no ja raz za tyzden. potrebujem vidiet ze to co robim ma efekt....aby som mala motivaciu keby ma napadlo do toho prasknut. poznam sa. takze znovu v pondelok 🙂

katarina789
1. nov 2012

@lucky14 Ahooj,tak zajtra mam mat bielkovinovy den no rozhodla som sa pre ovocny kedze dnes same neresti.....takze zajtra ovocie;) budem na Teba mysliet ..

zuzu1104
1. nov 2012

Všetky vás zdravím, rada by som sa k Vám pridala a začala tiež chudnúť, už sa nemôžem na seba pozerať 😀 Zoberiete ma medzi seba a zasvätíte ma do tajomstva tej dietky? Už som čo to preštudovala na nete a myslím, že to dokážem, teda aspoň sa o to budem snažiť. Chcela by som zhodiť asi 20 kg a myslím, že ak ma bude niekto podporovať teda ak sa budeme navzájom pôjde to ľahšie- 🙂

lucky14
2. nov 2012

@katarina789 dobre ranko. jej takze od dnes ideme narovnako...super...ja som vcera tiez dodrzala len tak na 70% ale co uz...dnes mame vitaminky. Mozno si na obed urobim mrkvovu polievku ak budem mat chut na nieco slane..... 😉

katarina789
2. nov 2012

@lucky14 aj Tebe dobre ranko a krasny zaciatok vikendu 🙂 tak od dnes sme na rovnako ...tak dufam ze dnes bez prehreskov lebo po vcerajsku sa citim tazko...a Ty Lucka hlavne ziadne vycitky...tych 90 dni bez prehreskov by neslo....ved telu treba dat co si pyta a samozrejme s mierou...dnes to mozme napravit ;))

katarina789
2. nov 2012

@zuzu1104 Vitaj ;) tak drzim prsty nech sa dari,nech uspesne zotrvas ;)

lucky14
2. nov 2012

@katarina789 presne tak. bez vycitiek...dnes je novy den a pokracujeme....v snahe dodrziavat na 100%. 🙂

katarina789
2. nov 2012

@aduss mas uzasne uspechy,velka motivacia pre ostatne..;) len tak dalej ..tesim sa s Tebou

aduss
2. nov 2012

@katarina789 dakujem Kati 🙂 aj ked ako hovorim prvykrat to islo rychlejsie 🙂 ale tak nevadi..ale konecne som sa odhodlala, dneska som na 10tom dni..predtym som vzdy stroskotala na prvom druhom, lebo som vzdy mala na cosi ine chut :D

zuzu1104
2. nov 2012

katarina789 Ďakujem, od pondelka som odhodlaná začať, manžel ma podporil, takže som rada a dúfam, že ma vaše výsledky a podpora budú motivovať, aby som to vydržala 🙂 V pondelok sa ozvem ako som to zvládla 😝

cutty
2. nov 2012

Dobre rano, tak ja uz som po ranajkach. Dnes ma caka skrobovy den. A chcem sa spytat, tie co uz ste v tom zbehlejsie, varite podla tej knihy recepty? Ked tam je recept na obed a potom na veceru sa vlastne je rovnake jedlo ale polovicna porcia, tak mnozstvo tych surovin v tom recepte je uz aj s tou vecerou? Ze ked si to uvarim na obed, mam si to rozdelit aby som mala aj na veceru? Aspon ja som to tak pochopila.

lucky14
2. nov 2012

@cutty ahoj. Ja som sa to uz raz niekdy davnejsie pytala a je to tak. Ten recept udava mnozstvo na obed aj veceru. Ja mam dnes vitaminky. 😀

cutty
2. nov 2012

@lucky14 Takze som to pochopila spravne. Kedze som vcera zacala tak som sa povazila. A dnes som sa aj pomerala-pas,boky,stehna,prsia a ked som uvidela tie miery tak koneeeec. Hned som motivovana. Dopekla musi sa to podarit aspon trochu okresat 😀 Jaaj zachvilu obed uz sa neviem dockat.
A ako zvladas tie vitaminy? Trosku sa obavam toho dna, ze budem hladna. Tam vlastne mozme jest kazde 2 hodiny ovocie ?

lucky14
2. nov 2012

@cutty zatial som v phodicke musim sa priznat. zjedla som len jeden banan a kavu rano. mozes aj ovocie aj zeleninu ale nie spolu v jednom jedle. a presne ako pises kazde dve hodinky mozes. a tiez mozes semienka a oriesky...aspon myslim ze to tu kocky spominali. ja som na dnes vyzbrojena 2kg pomarancov....okrem mrkvy lebo si chcem uvarit mrkvovu polievku. 🙂 Urcite budes vidiet skvele vysledky. 😀 Dobru chut k obedu!

katarina789
2. nov 2012

;) tak dievcata ja dnes kivi,bananik,mandarinka...no tolko ovocia,zeleniny som nejedla ani nepamatam...ako za posledne obdobie...no kavu musim s mlieckom;)

sisinka59302
2. nov 2012

baby, nejaky recept na bielkoviny????

zuzu1104
2. nov 2012

sisinka59302 Ja mám super recept, rybka na prírodno a k tomu zelerové hranolky, fakt mňamka, kto neochutná ten neuverí, ale zelerové hranolky sú fantastické.

lucky14
2. nov 2012

@katarina789 ahoj. presne ako ja ....dnes 1banan a 4pomarance a dve salky kavy s mliecko....tej za nevzdam ani za svet...a asi 3litre vody (zatial 😉 )......ale nam to dnes krasne ide! 😀 😀 😀

katarina789
2. nov 2012

Dievcata aj Vam prve kila zisli lahko a potom to zastalo ?? Mne 4 kg zisli a mam pocit ze nie a nie sa pohnut dalej.Je sice pravda ze male prehresky som mala ,ale zas nejem sladke ,slane,pecivo tak neviem ....rozbehne sa to,alebo...neviete poradit??

katarina789
2. nov 2012

@lucky14 tak z dneska mam dobry pocit🙂 zajtra co varis ? Ja som vybrala kuracie prsia..tak bud na zelenine alebo...netusim este.