90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
12. nov 2012

@sisanka ahoj, vítam Ťa medzi nami a verím, že Ti to pôjde fantasticky 🙂

cutty
12. nov 2012

@zuzu1104 No ja som väcsinou hladna na ovocny den, hoci mozem jest kazde 2 hodiny. Banan ma vie viac zasytit ale tiez ich nechcem vela jest, nanajvys dva za cely ten den. Ale dali sme sa na to, tak by bola skoda to zabalit teraz. A ani nechcem. Predtym mi som vzdy s nejakou dietou zacala a do tyzdna skoncila. Ale teraz som si uz povedala ze to musim dotiahnut do konca.
Budes drzat aj cez sviatky? Ja som si povedala ze na Vianoce budem jest normalne ale s mierou a tak ako doteraz po 20:00 uz nic.

sisanka
12. nov 2012

@zuzu1104 dakujem za pekne privitanie 😉 ja uz mam tolko skusenosti s tou dietou :-d lens koda ze nikdy som je nedodrzala do konca 😠 ale musim uznat ze taketo striedanie dni mi vyhovuje tak snad to teraz zmaknem 😀

cutty
12. nov 2012

@sisanka Tak vitaj medzi nami. Aspon nam tu bude veselsie viacerym a dufam, ze nas to este viac nakopne 😀

zuzu1104
12. nov 2012

@cutty Katka, ja tak isto, lebo ovocie ma proste nezasýti, aj keby som ho jedla každú hodinu. Ja tiež s banánmi sa snažím opatrne narábať.
Tiež si myslím, že by sme mohli vydržať, a potom sa nám to stravovanie upraví a už stále budeme papať delenú stravu, aspoň ja to tak chcem.
Neviem, ako to bude cez sviatky, jedno však viem, že to určite nechcem prehnať a nebudem kombinovať nesprávne potraviny. Budem sa snažiť aj cez sviatky deliť stravu.

zuzu1104
12. nov 2012

@sisanka no super, takže ty už si odborníčka, tak držím palce, aby si mala pevnú vôľu a dotiahla to do úspešného konca 🙂

sisanka
12. nov 2012

@zuzu1104 hlavne tu pevnu volu mi treba 😀 kebyze ju mam tak uz som ako prutik 😀 😀 😀

zuzu1104
12. nov 2012

@cutty Ja sa už snažím po piatej nič nejesť, teda nie len snažím, lebo naozaj nejem, a keď si zacvičím, tak vôbec nie som hladná. Musím takto fungovať aj cez sviatky, aby sa mi znova nevrátilo to, čo som schudla

zuzu1104
12. nov 2012

@sisanka neboj aj to bude 🙂

cutty
12. nov 2012

@zuzu1104 Ani ja to nechcem prehanat, ale kapustnicu s klobasou zboznujem tak tu si dam urcite 🙂 A nejaky ten kolacik si tiez dam, nebudem klamat ze nie 😀 Ale urcite to nebude ziadne obzerstvo, ze budem nafuknuta ako balon.
Tak ti zelam na dnes pevnu volu, mna to caka zajtra :(

sisanka
12. nov 2012

@cutty
@zuzu1104 vidim ze spominate sviatky, no idem si zaznacit do kalendara ako to vychadza az viem na com som 🙂

zuzu1104
12. nov 2012

@cutty ja by som to tiež tak chcela, tak uvidíme, ako to vypáli 🙂
ďakujem Ti aj ja Tebe prajem veľa síl a hlavne dobrú chuť 🙂zajtra to určite dáš 🙂 a tiež by si si mohla odvážiť či ešte nie?

cutty
12. nov 2012

@zuzu1104 Tak prave ze mne ta vecera niekedy vyjde o 18:00, niekedy o 19:00, kedy ako. Ale spavat chodim dost neskoro takze mam cas to stravit 😀 No ja som cvicila dnes doobeda a bolo to super a dala som na tvoju radu. Namiesto ciniek som pouzila dve litrove flase od sodastreamu 😀

zuzu1104
12. nov 2012

@sisanka no sviatky budú problémové, ani nie tak tým, že by som porušovala, ale to, že každý sa bude pýtať, že prečo nejem alebo prečo jem tak mál,o alebo prečo neochutnáš, to ma bude strašne ničiť

zuzu1104
12. nov 2012

@cutty no vidíš a dobre sa cvičilo však?

cutty
12. nov 2012

@sisanka No tie sviatky - pokusenie bude cihat na kazdom rohu 😀 Ja budem cez sviatky cca tyzden pred druhym vodnym dnom.

zuzu1104
12. nov 2012

no nič kočky, idem ja písať bakalárku, lebo tu strávim celý deň a zas nič neurobím. Večer sa ozvem, že ako som to všetko zvládla 🙂

cutty
12. nov 2012

@zuzu1104 Hej dobre to bolo, a hlavne ma tesi ze uz nie som po cviceni taka ubolena, takze sa to zlepsuje 🙂 Mozno ostanem na tom prvom leveli aj dlhsie ako 10 dni pokym to nedam tak , ze zvladnem naplno odcvicit. Este stale nevladzem vsetky opakovania 😠

sisanka
12. nov 2012

@zuzu1104
@cutty ja sa radsej este nejdem tym zatazovat lebo potom mi to aj tak nevyjde ako som chcela, uvidime ako budem mat chut drzat aj pocas tych dni a co budeme varit a kde sa budeme stravovat 😉

zuzu1104
12. nov 2012

@cutty nerob si z toho nič, to ani ja, ešte 4 dni budem ten prvý cvičiť, ale už sa pomaly dostávam k tomu, že to zopakujem všetko, každý deň sa mi to darí viac a veľmi ma to baví 🙂

zujka2
12. nov 2012

@lucky14 ale nieee. uvidíme konečný stav. ale ubehlo to rýchlo. uvažujem teda čo potom. asi dám tých ďalších 90 dní. a od dnes už môžem cvičiť. tak sa teším. ako hovorím, len že sa o to pokúsime = sme super!

aduss
12. nov 2012

@lucky14..no ja uz dneska s vami nezacnem..jedla som normalne :D:D a vy ste na tom ako? zacali ste teda dneska

katarina789
12. nov 2012

@zuzu1104 Ahooojte kocky,zatial sa drzim ;) tak uvidime do vecera...ako to bude.Vy aky mate den ??
@lucky14

katarina789
12. nov 2012

@zuzu1104 preto uz nemam rada navstevy a ani nerada idem...lebo kazdy tlaci jedz,daj si...a cez sviatky to bude strasne;/

zuzu1104
12. nov 2012

@katarina789 Ahoj Katka ja mám dnes ovocie, zatiaľ to nebolo také zlé, ale keď malý zaspal zjedla som mu asi 4 tyčinky, už som nemohla odolať, 8 dní som na nich mala chuť🙂, ale teraz som už ok a vôbec to neľutujem 🙂
My sme včera mali návštevu a všetci len do hlavy tlačili a mne až sliny tiekli, ale odolala som, nechcela som to len tak vzdať, ale samozrejme nikto si neodpustil blbé poznámky.
Ako hovoríš Vianoce budú hrozné. Najhoršie bude vysvetliť svokre, že nechcem jesť :(
Som veľmi rada, že ste znova nabehli k nám, myslím na Vás a držím palce, aby ste to aj s Táničkou zvládli. Daj potom vedieť, aký si mala deň

lucky14
12. nov 2012

@zujka2 ahoj. ja som dnes zacala odznova 30DS....teraz sa mi cvicilo ovela lahsie ako po prvy krat...naozaj je citit ze sa mi zlepsila kondicia...a snazim sa cvicit tu tazsiu variantu. Ja to cvicenie od Jillian proste milujem. 😀
@aduss ja sa zatial drzim...pre dnes mam odcvicene a pojdem si chystat obedik...tak sa pridaj zajtra ak na to budes mat chut...ja som dnes zacala znovu po XY krat a dufam ze uz to aspon do tych Vianoc vydrzim 😀
@katarina789 vydrzime to Kati uvidis....a vecer si napiseme ze prvy uspesny den za nami! 😀
Inak kocky mna zajtra caka navsteva. Poobede ideme ku sestrenici po velmi dlhej dobe....tak som zvedava ako to vydrzim. Ale odhodlanie tu je!!! 😀 😀 😀

sisanka
12. nov 2012

ahojte baby takze dnesny den zatial celkom ok, ale uz som bola hladna takze som uz po veceri 😀 tie co mate zajtra skroby co planujete varit? 🙂

zuzu1104
12. nov 2012

@sisanka blahoželám, prvý deň za tebou 🙂

kacena24
12. nov 2012

Ahojte babuľky....tak sa k Vám pridávam aj ja... Tánička ma nahovorila 🙂 určite to nebude na 3 mesiace,keďže plánujeme bábo,ale dovtedy by ešte niečo mohlo zíst aspoň tých 5 kil, dúfam,že sa to podarí.... mám 77,3 kg momentálne..najlepšie by bolo klesňuť na 70tku 😉 ale bolo to uz aj omnoho horšie dakedy....tak dúfam,že to spolu dobojujeme tam kam chceme 🙂 nech som krajšia tehuľka ako po prvýkrát 🙂

zuzu1104
12. nov 2012

@kacena24 Ahoj vítam Ťa medzi nami a prajem veľa úspechov pri tomto stravovaní.
SOm rada, že nie som sama, čo chce schudnúť, aby mohla byť tehotná a aby mohla byť pekná tehuľka 🙂 🙂 🙂 🙂