• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

15. januára 2017 
@zuzu1104 dufam ze pojde aj mn ja mam len 166 cm a 68 kg.je to velmi vela?
3. jan 2013 o 17:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialocka84 no neviem ja si myslím, že nie, že to nie je veľa
3. jan 2013 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialocka84 aha, tak uz chapem tej chuti na sladkosti :grinning: To sa veru cloveku tazko ovlada.... Ja nastastie mam vlastnu kancelariu a nic tam nedrzim, pre istotu :grinning:
3. jan 2013 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzx ved aj a mamvlastnu kanc.len s kazdej strany na mna pozera jedlo.reznce hotove a uz teraz mam na nich chut.aku davku si zvyknes davat.dakde som citala ze len 20dk zo vsetkeho
3. jan 2013 o 17:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1104 chcem aspon na 62 kg.u as cela rodia je pri ebe takze ja nikdy modelka nebudem
3. jan 2013 o 17:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1104 Ahoooooj ach to mi je luto že drobec je choručky :frowning2: skore uzdravenie prajem. Moj zvracal za 2 dni pred 3 tyždnami a uplne ta chapem ako sa citiš...nemam rada ten stav beznadeje ked nemožem pomocť vlastnemu dieťaťu. Nech sa choroba čim skor stratí držte sa moja :slight_smile:
3. jan 2013 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@santerra ďakujem moja pekná, dnes je to už oveľa lepšie a Samko je v pohode, už aj horúčku máme pod kontrolou.
Ako sa ti dnes chudlo? Mne celkom dobre, som mala dnes bielkoviny, takže som si urobila kuracinku s mrkvovým pyré a zeleninovým šalátom. Už by som chcela nejaký zaujímavejší recept, lebo toto ma už nebaví jesť aj keď je to veľmi chutné. Nemáš niečo fajne vo svojich receptoch?
3. jan 2013 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, tak už mám za sebou 25 min so Jillian a je mi tak super, som sa riadne zapotila a zistila som, že po 2 týždňovej lenivosti nemám už skoro žiadnu kondičku, ale aj napriek tomu sa cítim super, že som urobila niečo pre svoje telo, už sa opäť vrátim k pravidelnému každodennému cvičeniu
3. jan 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak ahojte mam ovocny deň za sebou úspešne :slight_smile: do 13 hodiny som pila iba čajík a nescu jednu,na obed jablčko,potom hrsť orieškov a nakoniec som mala tekvicu pečenu v trube,mňam tá vie zasytiť.no ja sa cítim ešte stale ťažobu na žaludok :frowning2: tak zajtra bielkoviny ale neviem čo si dám lebo tu u nas nemali zeleninu
:frowning2: všetko vypredali mam doma kapustu kyslu ale s čím?nemáte neaky typ?
3. jan 2013 o 20:23  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte dnes som mala bielkoviny a vypila som 3a pol litra vody tak dufam ze ked budem pit dost vody ze to pojde lepsie
3. jan 2013 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby ja idem od zajtraa zacinam bielkovinovyyyym mate nejake navrhy na jedla jednoducheee :slight_smile:))
3. jan 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akurat rozmyslam co zajtra uvarim v ramci UH dna a vaham medzi niekolkymi moznostami, tak sa mozte inspirovat, ak este nemate nic vymyslene :slight_smile:
-langose
-slize s orechami / lekvarom / makom
-zapekane cestoviny alebo slize nasladko s ovocim (napr zavaranymi slivkami)
-palacinky
3. jan 2013 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1104 nooo to som rada že je lepšie :slight_smile: dneska som mala srkoby a dopadli na 1 s hviezdičkou bez prehreškov na 100% som na seba pyšna :slight_smile: včera som si zacvičila po 3 tyž. pauze a poviem ti fučala som jak lokomotiva, nestihala som, normale jak slonica som skakala až mi bolo nanič z toho :angry: K tomu receptu, ja idem napr. v nedelu robiť sviečkovu, sebe odoberiem bez smotany a spravim si tomu nejaky salatik z čin.kapusty :slight_smile: tiež mam s tym problem čo si spraviť furt sa mi zda že to iste jem :grinning:
@zuzx tiež mam zajtra UH ale na sladke nejak nemam chut po sviatkoch :grinning:
3. jan 2013 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacenka1983007 ahoj a čo tak segedín? :grinning: mnam dala by som si :slight_smile:
3. jan 2013 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@santerra dobry napad :slight_smile: a co k tomu? od zajtra zacinam bielkovinovym tak som zvedava ako mi to pojde :slight_smile:
3. jan 2013 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... ja mám zajtra ovocie :frowning2: ... som zvedavá, ako to vydržím :frowning2: .. existuje aj nejaké teplé jedlo na ovocný deň? ..... už aby bolo pozajtra ... už sa teším na sýýýýýr :grinning:
3. jan 2013 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ericka12 ahoj mysliš k tomu segedinu? chlebik to isti :grinning: ja som zacala včera :sunglasses:
3. jan 2013 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajsicka ahoj ja som si robila jablkovy kompot s klinčemi, škoricou a lyžicou medu a zjedla som to teple :slight_smile: alebo este ma napada zapecene hrušky či jabka v trube :slight_smile:
3. jan 2013 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@santerra ja chlieb a pecivo chcem vynechat :frowning2: tak bude len cisty segedin :frowning2: a ako to zvladas ?? da sa to vydraz ?? :frowning2:
3. jan 2013 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja sa k vam pridavam,,,, zacinam od pondelka tiez s touto dietou. Drzala som ju pred tromi rokmi a schudla som s nou 12 kil, citila som sa super a vobec som nebola hladna, dolezite je len nakopnut sa, tak snad mi to pojde aj teraz takto dobre :wink:
3. jan 2013 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ericka12 jaaaaj tak len samotny segedin hadam bude chutit. určite sa to da vydržat :slight_smile: spolu to zvladneme treba sa podporovat a pojde to :sunglasses: ja zatial bez hrieškov ide to zajtra sa chystam aj pocvičiť nech kila miznu :angry:
3. jan 2013 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@santerra drzm ti palce a uvidim co to zajtra urobi so mnou :frowning2:
4. jan 2013 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzu1104 Ahoj moja. Tam mam za sebou druhy poctivy den. Nech mi to tak vydrzi a kila pojdu dolu jedna radost. Moja ja s cvicenim zacinam znovu od pondelku. Tento tyzden som sa chcela naladit na dietu a potom pridam aj to. Mne to vzdy doda neskutocne dobru naladu a vela energie. Ved to poznas! :wink: Dufam ze Samko sa uz citi lepsie Zuzka a Ty si plna dobrej nalady ako vzdy. Prajem krasny den. :grinning:
4. jan 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajsicka Ahoj. Na obed si mozes uvarit zeleninovu polievku bez zahustovania. V tento den mozes jest ovocie, zeleninku alebo oriesky. A este nemalo by sa jest ovocie a zlenina spolu v jednom jedle ale v 2hodinovych odstupoch. :slight_smile:
4. jan 2013 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzx ahoj. Na tych foto vyzeras uzasne. Tak som nevyzerala ani v 16tich. Zial moj tuk sa hlavne drzi na nohach a zadku. Ale co uz. Kazda sme ina. Si pre nas motivacia. Kila Ti idu krasne dolu a z toho co pises nehladujes. Prajem krasny den. Ja mam dnes tiez UH ale neviem ci sa mozu orechy v tento den alebo len cez vitaminy. Mam chut na rezance ale este neviem s cim. :wink:
4. jan 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosím radu. Dnes mám uhľohydrátový deň a kedže držím túto dietku prvý raz len čumím a čumím na dnešnú večeru. To mám spráskať napr. celú milku? :grinning: alebo ako to vlastne je.
4. jan 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak keď tu čítam vaše miery, z čoho idete chudnúť tak sa mi chce plakať :( to je šialené, čo so mnou urobilo jedno tehotenstvo.
4. jan 2013 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky sa normálne teším z toho, čo čítam, ako vám to krásne ide :slight_smile: super
@santerra včera si to super zvládla, teším sa z toho si herečkaaa:slight_smile:. Ja som tiež včera cvičila po dlhšej pauze a tiež som fučala ako šialená, ale postupne to bude dobré:slight_smile: Základ je, že nebola žiadna svalovka.
Som si istá, že chudneme spolu pekne, lebo podpora je dôležitá :slight_smile:
@lucky14 Tánička si šikulka, veľmi ti držím palce, aby si to teraz vydržala, budeš kočica:slight_smile: Inak ja som si minule k rezancom dala aj orechy a vôbec som z toho nemala výčitky, bolo to fakt fajne :slight_smile: A Samko sa má už lepšie, ešte v noci sme zbíjali teplotu, ale nebolo to až také hrozné ako v prvý deň aj ja som už kľudnejšia:slight_smile: Prajem dobrú chuť k obedíku :slight_smile:
@mg25 ahojky, tak na večeru môžeš zjesť jeden riadok horkej čokolády a k tomu nejaký koláčik alebo kus torty či 3 kopčeky zmrzliny. A nemysli si, že každá má super miery, ja som tiež začínala ako guľaté prasiatko, ale postupne sa to zlepšuje. Aj ty to určite zvládneš a budeš vyzerať super, len treba vydržať.:slight_smile:
4. jan 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzu1104 jaj škoda, už som si chcela ísť kúpiť milku :grinning: Nemám problém vydržať, nie som hladná, malý mi robí program celý deň, len niekedy neviem celkom presne, čo môžem a čo nie. Takže ďakujem pekne za pomoc :slight_smile: a dúfam, že sa to pohne dole, lebo je to naozaj katastrofa a ešte aj znížená činnosť štítnej...
4. jan 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky aku davku , porciu si davate na obed?
4. jan 2013 o 10:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok