• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

22. marca 2017 
@lucky14 vo vitamínový deň ješ 5x denne, dobre chápem??? a v ostatné dni iba raňajky ovocie,obed a večera?
4. jan 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mg25 pošli mi do pošty tvoju e-mailovú adresu, pošlem ti link, kde si stiahneš knihu 90DD a tam máš všetko napísané, čo môžeš a čo nie
4. jan 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialocka84 ja si dávam tak, aby som bola úplne sýta, lebo keď si dáš málo, bujdeš hladná a budeš chcieť zjesť všetko v dome. Takže kľudne si daj takú porciu, akú si doteraz jedávala a uvidíš postupne si budeš dávať menši porcie. V knihe pokračovacej diéty je napísané: môžte jesť akékoľvek množstvo, ale v správnych kombináciách, nejde o aby ste boli hladní.
4. jan 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mg25 no niekedy nie 5x podla toho ako som hladna ale mozes jest 5x ak chces. Ale aj v iny den ak na mna pride hlad mam v plane si dat nejaku zeleninovu polievku alebo len cisty bujon zeleninovy z kocky alebo kus ovocia. Medzi obedom a vecerou. Ale odstup si isto budem davat 3hodinky medzi jedlom v skroby a UH a 4hodinky v biekovinovy den. Pisem ze budem lebo dnes je este len moj treti den. Prajem pevnu volu. pa
4. jan 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dievcata chcem sa vas opytat to voda je 29 den alebo ako
4. jan 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1104 posli ten link prosim aj mne.moja mail adresa je 1fialocka2@azet.sk, dakujem
4. jan 2013 o 10:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, tesim sa ze je nas tu tolko a ze je tu aj co citat, pred sviatkami to tu bolo ako vymrete a fakt mi bolo tazko niekedy, teraz sa tesim ze pisete co ste jedli, ako ste to zvladli a ako vam to ide.
Ja mam dnes UH, na ranajky som mala mandarinku a banan, nalievam sa cajom a na obed idem robit slize nasladko - asi ich zapeciem s tymi zavaranymi slivkami a posypem takymi vonavymi orechami, tusim lieskovce su to. Tesim sa na to :slight_smile:
4. jan 2013 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasa0402 áno šéfe :sunglasses:
4. jan 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzx aj ja som dnes UH, akurát si varím cestoviny s paradajkami :stuck_out_tongue_closed_eyes: tento deň sa mi až tak nepáči :grinning: ako tu viaceré písali a zo zajtrajška mám úplnú hrôzu :slight_smile: ale zatiaľ držím, darí sa mi a hladná nie som. Môj obľúbený deň je bielkovinový :dizzy_face:
4. jan 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucky14 ďakujem pekne a podobne prajem pevnú vôľu. Je tu nejaká tabuľka aj pre "začiatočníčky"? síce, keď tam ja hodím svoje údaje, asi zamrzne aj excel :grinning: :angry:
4. jan 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1104 ďakujem pekne, hneď mi je kopec vecí jasnejších :sweat_smile:
4. jan 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
4. jan 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mg25 za málo
tu je tabuľka, pre všetkých nie len pre tie, čo už držali, ale aj pre začiatočníkov
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Aldwp6tTW2ZidGR4ZUd3eVF2bTVQVzVlU1RYLXNZd2c#gid=0
4. jan 2013 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som sa hodila, snáď mi to pomôže dosiahnuť nejaký cieľ, aj keď také, ako pred tehu to už nebude. Ale aspoň niečo keď pôjde,budem rada :slight_smile: vidím, že sa tu aj celkom pekne povzbudzujete, tak si vždy niečo prídem prečítať a potešiť sa. Ale som rada, že tam veľa báb nie je na tom, až tak zle ako ja.
@zuzu1104
4. jan 2013 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki za ignoraciu
4. jan 2013 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mg25 moja zlata ja mam tiez z coho zhadzovat. Takze isto nie si jedina. :wink:...vidis ja zas bielkoviny nenavidim. Moj naj den su skroby. :slight_smile:
4. jan 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka74 prepac ale neviem co sa deje??? si sa nieco pytala???
4. jan 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka74 aaaaa. uz som si to nasla si sa pytala rozdiel medzi dukanovou a touto. No dukan je o bielkovinach a zelenine. Zial ziadne ovocie ani nic ine az kym si neni na cielovej vahe. A 90dnovka je tiez striedanie dni ale mozes papat vsetko vramci povolenych potravin v ten dany den. :slight_smile: Urcite ja odporucam tuto. :slight_smile:
4. jan 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajsicka ahoj jasne aj ovocie možeš zapiec,napríklad jablká medom a škoricou,alebo len podusíš ako kompotík....
4. jan 2013 o 12:45  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky , dnes 3 den pomalicky uspesne za mnou ... ak to takto pojde dalej bude to uzasne ... zajtra ma caka ovocny den som zvedava ako to zvladnem . Inak porcie pocas tyhcto dni si vazite alebo kolko si davate na bed ?
4. jan 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskakyska moja kde si????
4. jan 2013 o 12:53  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte tak ja mám dnes bielkoviny :sunglasses: prvy deň :slight_smile: no ešte si len teraz dávam raňajky, od tych sviadkov som akási plná ešte stále... nestiham dnes nič,drahy chce perkelt a ja nemám chuť na maso :frowning2: musím niečo aj upiecť lebo moj drahy od nového roka nefajčí tak ma zožerie aj zo šatami :slight_smile: :angry: furt by jedol....
4. jan 2013 o 12:57  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kacenka1983007 :wink: ja som tiež len doraňajkovala..suchy pomaranč od vianoc :grinning: a na obed netuším čo si dám :slight_smile:
4. jan 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskakyska už máš 2 deň?ako sa mi máš?pochvál sa mi :slight_smile: :wink: dávno sme nepísali :frowning2: :unamused:
4. jan 2013 o 13:24  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, jaaaj sa tesim ze sa to tu takto rozrastlo :grinning: Aspon sa mozme jedna druhou inspirovat a povzbudzovat. @zuzu1104 Ahoj Zuzi, tak ja mam dnes UH, celkom sa uz do toho opät dostavam :slight_smile: Od pondelka idem cvicit znova. Zacinala si teraz Jillian od jednotky zase alebo si pokracovala ? Pytala si sa o kolko velkosti som schudla, tak pred tym som nosila tak 48 velkost, niektore aj 50, podla strihu . Minuly tyzden som si kupovala rifle lebo uz mi boli straaaasne velke a kupila som si vo velkosti 44. Ale skusala som jednu koselu a bola mi dobra vo velkosti 46. Zalezi od strihov. Neda sa to tak zovseobecnit. Dnes som sa odvazila tak mam cosi navyse nakoniec este po sviatkoch, silvestri... +1kg, takze celkovy ubytok zatial - 11 kg. Ale idem dalej a dufam ze do leta sa dostanem na 70 kg. Pri mojej vyske je sice aj to dost ale oproti mojej zaciatocnej vahe by to bol obrovitansky uspech.
4. jan 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@lucky14 Dakujem,je nejaky link,kde by som nasla kedy co mozem,nejaka tabulka alebo nieco,alebo si mam kupit knihu,rada by som zacala od 8.1.,si zlata,este raz dakujem.
4. jan 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katulka74 ak mi posles do IP Tvoj mail preposlem Ti knihu tak a mozes studovat :grinning: ..od 8.1. pojdeme v tom spolu. :grinning:
4. jan 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucky14 dakujem,posielam :slight_smile:
4. jan 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cutty jeeej čau moja, akurát dnes som na teba myslela, že už si sem dlho neprispievala a že kde sa asi flákaš :D Tak paráda potom :slight_smile: ja tiež dve veľkosti mínus. Takže je to super a 11 kg je perfektnééé fakt, ale hlavne tie centimetre sú super. Ja sa tiež do toho dostávam, dnes mám škroby a je mi fajne, už sa teším na večeru a hlavne na zajtrajšiu pizzu :slight_smile:
So Jillian som začala včera a začala som jednotkou, lebo som sa potrebovala rozcvičiť, som asi 2 týždne necvičila, ale vieš ako mi bolo fajne, vôbec ma potom večer neťahalo jesť. A hlavne som bola tak príjemne unavená.
Takže zajtra máš ovocie? Kedy máš vodu? Ja som si dala 11.1 o dva týždne som to posunula, aby som sa trošku spamätala z tých Vianoc.
4. jan 2013 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok