90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cutty
8. jan 2013

Ahojte tak uz som aj ja po obede - pizza 🙂 Avsak nie domaca ale objednala som si na donasku lebo som nestihala piect. Ani som nezjedla celu, len polovicu a druhu polovicu mam odlozenu na veceru 😉 s kukuricou, olivami a sampionami, par.omackou a korenim 🙂
@zuzu1104 Ja si tiez myslim ze med je v pohode. Ja som si kupila aj hnedy trstinovy cukor.
No a baby to kilo co som pribrala cez sviatky je uz nazad dole ! Takze huraaaaa a ideme dalej 😀

zuzu1104
8. jan 2013

@cutty takže obe sme schudli rovnako kilečko, huraaa teším sa 🙂

cutty
8. jan 2013

@zuzu1104 Aby nam to aj dalej takto islo 😀 Je to super. Este 20 kg a budem stastna, ale uspokojim sa aj s 15kg dole este. Len sa nevzdat a vydrzat !

zuzu1104
8. jan 2013

@cutty Katka, kedy máš vodičku? Ja v piatok a už teraz mi je zle pri tej predstave

cutty
8. jan 2013

@zuzu1104 Neviem kedy si dat ale tiez chcem tento tyzden 😉

zuzu1104
8. jan 2013

@cutty no ja ešte 10 a budem šťastná, ale neviem či s ami to podarí za mesiac, asi ťažko

zuzu1104
8. jan 2013

daj si v piatok, podržíme sa spoločne 🙂

zibi
8. jan 2013

@zuzu1104
@cutty
baby kolko ste schudli od zacatia diety a ako dlho ju drzite? 😉

cutty
8. jan 2013

@zuzu1104 Nechcem si davat tak ze po ovocnom dni mi bude nasledovat voda lebo budem asi velmi hladna, neviem no, musim si rozmysliet 😀

cutty
8. jan 2013

@zibi Drzim od 1.11.2012 a schudla som 12kg zatial

lucky14
8. jan 2013

Kocky inak ta pizza co som mala na obed bola uzasna. Este raz velka vdaka @zuzu1104 ta receptik a isto aj zemlicky skusim. Inak musim sa priznat ze ak ja budem chudnut a papat taketo dobroty normalne to nebudem chapat a budem sa velmi tesit. 😀 Este musim prist na chut biekovinovemu dnu a potom ma uz bude bavit absolutne kazducky dnik nasej dietky. 🙂 Paraaaaada! 🙂

zuzu1104
8. jan 2013

@cutty ale po ovocnom je najlepšie, lebo máš stiahnutý žalúdok, ja rozmýšľam,že budem v ovocný jesť ešte menej ako obvykle, aby sa mi stiahol žalúdok a aby som tú vodu nejako zvládla

lucky14
8. jan 2013

@cutty skvely vysledok:!!! 😀 Proim Ta kontrolujes si velkosti porcii? 😉

zuzu1104
8. jan 2013

@lucky14 za máličko Tánička🙂

cutty
8. jan 2013

@zuzu1104 Heeej ? No tak to by mi potom vyslo na stvrtok, lebo zajtra mam ovocny den. Tak pouvazujem nad tym 😉

lucky14
8. jan 2013

@zuzu1104 Zuzi ale ved Ty to isto zvladnes. Zvladla si to minule zvladnes to aj teraz. Hlavne je pit teple napoje. Ci uz vodu ci caje. To ulahodi zaludku. 🙂

cutty
8. jan 2013

@lucky14 Porcie jem take aby som bola syta 😀 Lebo ked som hladna tak ma to viac laka jest aj nepovolene veci 😉

lucky14
8. jan 2013

@cutty super. Ja sa tiez tak snazim. Aby som poctivo dodrziavala. 😀 A vaha krasne Ti klesa. Uzasne!!! 😀

cutty
8. jan 2013

Baby idem ja vonku s malym na prechadzku lebo je pekne pocasie a vecer vas pridem pocitat 😉

zuzu1104
8. jan 2013

@zibi ja som začala 5.11 a schudla som 9 kg

zuzu1104
8. jan 2013

@cutty oki jasné, uvažuj, daj potom vedieť

zuzu1104
8. jan 2013

@lucky14 máš pravdu moja, nejako to už zvládnem, budem si robiť teplé nápoje a keď už bude zle, tak sám kávu, tá ma trošku zasýti

zibi
8. jan 2013

tak to je pekne baby 🙂 musim aj ja nabehnut ..raz som ju drzala a schudla som zo 76 na 67 cca 9 kg ..len ked ja som pribrala s tych hormonov kadejakych a takko to ide dole.tak muism znova do toho prist 😝

fialocka84
8. jan 2013

@lucky14 ahoj no obedik bol fajnucký už sa teraz tesin na veceru ale to bude len okolo 7 ked dojdem domouz roboty.mam taku svalovku.... ked som do vecera v robote tak sa mi nechce uz vecer cvicit tak asi budem len kazdý 2 den.zajta ovocie zelenina den ? co si dat vtedy?

lucky14
8. jan 2013

@fialocka84 myslim ze uzasne pasuju skoro ku kazdemu ovociu trosku skaramelizovane rozdrvene lieskove oriesky. Ked som mala naposledy minule vitaminovy den na obed som si ich dala za jablka s troskou skorice a na veceru na zohriaty marhulovy kompot. Poviem mnamka uzasna a absolutne som sa necitila ako ze dietujem. Citila som sa po zjedeni spokojna syta a stastna. Mozem len odporucit. Vraj aj grep je super ovocie tak zajtra urcite zaradim aj ten. A na obed mozno v zeleninovom bujone povarim nejaku zeleninku ale to podla chuti. Ci to bude na sladke ci slane. Ak budes cvicit kazdy druhy den je to skvele. Uvidis ako sa Ti bude zlapsovat kondicka. Priznam sa ze po prvom raze som si na druhy den ledva sadla na WCko. 😉

fialocka84
8. jan 2013

@lucky14 ved to ze dnes som mala co robit rano na tom WC.to je svalovka.dakujem za typy dufam ze nieco vyberem a nezomriem od hladu. 😀 😀

zuzx
8. jan 2013

@dasa0402 ano, cvicim, to sa nestahuje, normalne su videa bud na jej stranke alebo na youtube. V kazdom mas popis co sa ako cvici, ona to aj vysvetluje. Teraz ma vacsinou na kola - napriklad 4 cviky a 4 kola krat isty pocet opakovani. Kedysi cvicila na intervaly, to sa mi viac pacilo. Nie su ziadne levely, vyberam si podla vlastnej fantazie a oblubenosti 🙂

jaja29
8. jan 2013

Vzaujme toho, ze chceme schudnut a nastartovat metabolizmus nie je jest 3 krat denne malo??????

zuzx
8. jan 2013

@jaja29 na to ma kazdy iny nazor. Poviem ti pravdu, ze mna nikto nikdy uz nepresvedci, ze jest 5x denne ti nastartuje metabolizmus a zacnes chudnut. Na mna to posobi presne naopak - mam to 2 alebo 3x na sebe odskusane, zacala som jest 5x denne a zacala som priberat. Posledny raz to bolo teraz v lete a nasledkom toho som sa dala na tuto dietu. pribrala som 10 kg vdaka tomu super truper zdravemu a odporucanemu jedeniu 5x denne. Mne vyhovuje jest 3x denne, vtedy sa dobre citim a nepriberam 🙂

jaja29
8. jan 2013

Neviem je toasi indivindualne a zalezi NA velkosti porcii.....ja Len tak zo zvedavosti, ze aky mate NA to nazor 😉 inac luskala som recepty a ten medik sa tam dost vyskytuje 🙂 a dokonca v niektorych receptoch aj lyzicka cukru 🙂