90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

alias313
8. jan 2013

@zuzu1104 a este by ma zaujimalo co jedavas v ovocny den?lebo jedine co mne chuti su zapekane banany s jahodami, pripravim ich na teflonovej panvici na stipke masla. Pisala ze si oriesky,alebo ovocie si skaramelizujes, ako pri tom postupovat?Dakujem 😉

zuzx
8. jan 2013

@jaja29 tak ja som jedla podla ukazkoveho jedalnicka, 5x denne, mala som pripomienky v outlooku, 5x denne a male porcie a hned som zacala priberat. Prve dva razy som to stopla hned, ale posledny raz ja krava som stale cakala na zazrak, ze sa to urcite zlomi a uz zacnem chudnut...no a tak som sa dopracovala k 10 kg navyse v relativne kratkom case. Nastastie uz su takmer prec.

zuzu1104
8. jan 2013

@alias313 v ovocný deň jem čisto len ovocie, väčšinou čerstvé, na obed si dám banány, lebo tie dobre zasýtia a papám rada aj sušené ovocie a oriešky, ale to v menšom množstve, lebo obsahuje veľa cukru. Keď robím to ovocie alebo orechy na karameli, tak si najskôr na osobitnej panvici opražím ovocie a orechy na masle, na druhej panvici si skramelizujem med a potom do toho hodím ovocie a orechy a odstavím, je to veľmi dobré

79zuzana
8. jan 2013

Ahojte chudulky. Nadherne na 100% dodrzany UH den za mnou. Tento den milujem, aj horku cokoladu 😉 Dnes som sa konecne nastartovala a zacala som cvicit Zumbu. Rano som si dala 20 minut a cely den som sa kvoli tomu citila uzasne. Dokonca citim, ze sa mi po tyzdni pravidelnej stravy nakopol metabolizmus.
@zuzx ja som na tom tak isto. Uplne mi staci trikrat denne jest. Kazdy ma proste iny organizmus, tomu nasmu staci tolko jedla.

jaja29
8. jan 2013

@zuzx no ved prave kazdy organizmus potrebuje nieco ine 😒 mne by sa Len taky maly olovrantik hodil ale budem musiet vydrzat 🙂 Co mi bud fakt chybat je sladke ☹ este ze je uh den zajtra 😉

fialocka84
8. jan 2013

ahojte vsetci.Zase mame jeden den za nami.Ja uspesne no az na to ze koleginka doniesla fajne pagaciky do prace tak som neodolala a 1 som si dala pobede. Je to velký hriech? Zajtra ovocny den.dufam ze vydrzime.ani mne neobi problem len 3 krat denne jest citim sa lepsie ked sa tak nenapchavam.

kattulienka
8. jan 2013

dneska druhy den zamnou a dobre sa mi darilo.zajtra si dam sliziky s makom.uz sa tesim.

13mamicka
8. jan 2013

@kattulienka ja budem mat s orechami a osladim ich medom,som zvedava ako budu chutit,a na veceru budem mat obrateny jablkovy kolacik-budem piest pre deti

zuzx
8. jan 2013

Tak ja som dnesok zvladla tiez, na veceru som sice mala trosku viac jedla, ale len dovolene kombinacie, takze vycitky vobec necitim. Zajtra mam ovocie, kupila som si konecne uz aj tie citrony, takze rano vyskusam tu citronovu vodu. No a potom mam nachystane banany, pomarance a 100% jablkovy dzus.
Ja mam ovocny den aj celkom rada, lebo kazde dve hodiny mozem jest. Ja nepotrebujem ani jest preto, ze by som bola hladna, ale skor je to pre mna take potesenie.
Najhorsie je ked v robote ranajkujem o 7 rano a potom mam obedovat az po dvanastej, vacsinou si davam obed trosku skor, uz okolo 11:30, aj ked by sa to nemalo, ale vobec mi to nevadi.
Tak vam vsetkym zajtra drzim tiez palce, nech sa nam dari 🙂

kattulienka
8. jan 2013

@13mamicka mnam mna.take si urobim nabuduce 🙂

mg25
9. jan 2013

Kočky mám otázku,dnes mám vitamínový deň 😠 😒 😖 to sa môže naozaj len ovocie? Lebo našla som viac verzií a niekde sa píše, že aj zeleninka. A ja vôôôbec nie som na sladké 😖. Pls raďte.

zuzx
9. jan 2013

Tak krasne dobre rano zelam, dnes som mala tu vodu s citronom, nic moc. A teraz pomaranc a banan a o dve hodiny pokracujem niecim dalsim 🙂 Drzte sa 🙂

kacenka1983007
9. jan 2013

@mg25 ahojkaj,kludne si možeš dať aj zeleninku 😉 len nemiešať s ovocím 🙂

kacenka1983007
9. jan 2013

hlásim sa 🙂 dnes som sa odvážila,skoro ma porazilo 😢 ☹ tak hlásim že mám 66,4 kg 😠 😖 normalne sa hanbím,riadne som nabrala a od 2 som aj schudla tak asi som mala aj 68kg hádam pred začatím diety.no nič budem musieť makať poriadne 😠 🙄

kacenka1983007
9. jan 2013

včera som mala bielkoviny mala som syr a čínsku kapustu mňamka 🙂 dnes mám škroby a zatial nemám šajnu čo budem papať,a čo vy chudulky???

mg25
9. jan 2013

@kacenka1983007 joj ako si ma potešila. 😵

lucky14
9. jan 2013

Ahojte. Takze dnes vitaminky. Uzasny den. Mam velmi rada tie karamelizovane oriesky s ovocim. 🙂
@mg25 presne ako pise @kacenka1983007 kludne si daj aj zeleninku aj polievocku si mozes uvarit samozrejme bez zahustenia ale mal by byt odstup medzi ovocim a zeleninou 2hodiny. 🙂

mg25
9. jan 2013

@lucky14 fuj fuj fuj, že úžasný deň 😀 ja som strašný mäsožravec 😀 už sa neviem dočkať zajtrajška. ale ďakujem za rady, aj tá zelenina mi pomôže 🙂

lucky14
9. jan 2013

@mg25 no vidis ja zas maso nejem ani ryby takze pre mna bielkovinovy den je sodoma komora. 😉

mg25
9. jan 2013

@lucky14 tak to si uži ten dnešný teda 😉 vidím,že každý si v tej diéte nájdeme niečo svoje 🙂

13mamicka
9. jan 2013

ranajky uz za mnou 2 jablcka a pojdem gulat domace slize s orechami a upiect obrateny jablkovy kolac-na veceru,a urobim este gulas bo zajtra cestujem do Bojnic na kozne, aby som mala na obed pre rodinu 😉 😉

sandrus2
9. jan 2013

Ahojte tak včera som akože začala 🙂 jasne že som nestihla sa najesť do osmej tak som jedla az okolo deviatej :( tak hadam dnes to napravim a pojdem na 100 percent lebo ked som sa vcera odvážila tak katastrofa od leta hore 4 kg tak mám čo robiť dnes sa hádam dostanem aj k cvičeniu 🙂

cutty
9. jan 2013

Ahojte baby, tak ja dnes vitaminy a na ranajky stava z dvoch grepov 😉 Nemam velmi rada tento den, ale nejako to uz vydrzim . Tak pa zatial 🙂

fialocka84
9. jan 2013

Rahojte zienky takze mame vitaminky.ovocie a zeleninka.no ja neviem ako dnesny den vydrzim este som nic nejedla som s malym na vysetreniach a asi cely den.na obed planujem zelen.polievocku a dajaku zeleninku na veceru.prajem krasny den vam.

79zuzana
9. jan 2013

@mg25 mozes aj zeleninu, len ju nesmies miesat s ovocim, musi tam byt dvojhodinova pauza.
Ja mam tiez vitaminy dnes. Stale si varim polievku s kopou zeleniny. Tento den sa mi celkom paci.
@kacenka1983007 to vobec nevadi, hlavne je, ze si sa pustila do dietky a uvidis tie zmeny kazdym tyzdnom to bude lepsie a lepsie. Uz sa tesim, ze ake kocky budeme v lete.
Inak dobre ranko vsetkym 😉 nech sa nam dari na 100% dodrzat nase dnesne plany.

kacenka1983007
9. jan 2013

@79zuzana joj moja,to pred rokom som tu schudla s vami na 58 kg a teraz hanba ako som pribrala ☹ 😠 som ja ale potvora pažravá,ale už nikdy viac 🙄 😔 budem sa kontrolovať a basta 😠
tak už som odcvičila 1 level ale priznám sa aj ked som predtym cvičila sem tam brušáky,teraz som musela pri cvičeni zastaviť a vydíchať si,fajne som sa spotila 🙂 😀

lucky14
9. jan 2013

Tak krasavice pre dnes mam odcvicene. Vlastne konecne som sa do toho pustila. Dnes som cvicila po mesacnej pauze. Normalne nechapem ako rychlo sa da stratit kondicka. Nohy sa mi este teraz trasu. Ale pocit skvely! 🙂

jaja29
9. jan 2013

Caute baby takze dva dni zamnou NA 100% dodrzane 🙂 a uz man dnes nachystany obedik cestovinky s orechami takze idem sa do nich pustit🙂 aj ostatnym dobru chut 🙂

santerra
9. jan 2013

Ahoj babky,,,,ovocny deň v plnom prude aj u mna 😀 Inak nemožem sa dokopať do toho cvičenia, každy večer začinam a ked ma prisť k tomu tak robim všetko ine len neidem cvičiť som ja ale leňochod....Dodržiavam pekne sa snažim aspon tym sa utešujem... 🙂
@lucky14 ahooooj 🙂 k tej kondičke, ja som minuly tyžden prvy krat cvičila po 3 tyž. pauze a bolo to hrozne kondička nikde a ako som len fučala jaaaaaaj no a nemotorna som bola jak slonica 😀

lucky14
9. jan 2013

@santerra je to zvlastne ako si telo rychlo zvykne lenosit. 😀 Ale zase sme super ze drzime dietku a aj sme sa uz do cvicenia pustili. Takze to uz bude len lepsie a lepsie!!! 😀 Co mas dobre ho obedik? Ja postruhane jablcka so skoricou a na to si posypem trosku skaramelizovanych liskovych orieskov. 🙂