• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

20. januára 2017 
ahojky, tak ja už som tu. Neviem sa rozhodnúť medzi rybkou a mäskom, však do obeda času dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

gucz, no kde si bola celý deň?

miresta ja som bola včera trochu na záhrade ,ale bolo to na odpadnutie, strašný hic.Potom sa mi točilo v hlave ,takže som bola asi len hodinku :wink:

tinaa ty si tuším jediná vzorná, ktorá to ešte neporušila.Mali by sme si od teba brať príklad :sweat_smile:

twins ešte spinkáš? :pensive:

tak ja idem dať môjmu slniečku papať, potom cvičiť a upratať a navariť :confounded:
10. jún 2008 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anaret nejako sa rozhýbeš neboj aj keď zhrešíš ja to tiež pri každom prehrešku chcem vzdať,ale potom idem na túto stránku a vrátim sa do normálu :slight_smile:
10. jún 2008 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chudulky - ja som prvý mesiac nezhrešila vobec, ale teraz je to už horššie a vlastne sa aj čudujem, že váha ide dole, aj ked pomalšie, ale ide, tak to kočky nevzdávajte, aj ked trošku zhrešíte
10. jún 2008 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aniel
10. jún 2008 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anaret - pošli meila ak nemáš ešte ten prvý diel, nemám tvoju adresu, lebo som v práci
10. jún 2008 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj gucz ja som už z tejtostránky normálne závislá :zipper_mouth:
10. jún 2008 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jesika ty máš aspoň pevnú vôľu :sweat_smile:
10. jún 2008 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa teraz s malou kŕmime pri počítači, to tu bude zasa bordel :unamused:
10. jún 2008 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja zaspala, na chvíľu, preto tu sedím, inak nemôžem, na počítač žiarli. čo dobrého papáte?
10. jún 2008 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JA ZATIAL NIč :frowning2: a malá vianočku s lekvárom :sweat_smile:
10. jún 2008 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko gutcz ja mam za sebou osem dni a ak moja vaha vazi dobre tak mam dole 5 kg ale mam k diete este jedny tabletky ktore mi odporucila moja lekerka
10. jún 2008 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy twins tt :fearful:
10. jún 2008 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucz ty si tam tú bravčovú fotku nechala. No nič na budúce keďsa odfotíme aspoň zbadáme zmenu :grinning:
10. jún 2008 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
twins napíš mi do ip ako sa tie tablety volajú. ja som včera vyhodila lkarnitín, mala som ho otvorený už asi rok a pol, smie byť len 3 mesiace, ale nesmú ho požívať tehotné ani kojace ženy, tak som aj zabudla, že som to mala doma a včera som ho našla
10. jún 2008 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi za hodinu musim nieco vybavit a mozme si tam kupit nieco papat ak mas meso
10. jún 2008 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestíham potom už nepocvičím :rolling_eyes:
10. jún 2008 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akú bravčovú fotku, to bol prdsa zraz bielych veľrýb :grinning: :grinning: :grinning: , ale nie šak sme ženské krf a mléko né? Božinku šak sme krásne ženské čo majú cici aj rici, aby bolo za čo chycit. Mám to vymazať? :frowning2:
10. jún 2008 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aniel - nemám pevnú volu, ale som si jednoducho povedala, že do leta musím dat dole 16 kíl, a mám dole zatial 11 :unamused: , ja som tak isto závislá na tejto stránke, lebo mi dodávate chut ako dalej pokračovat aj ked zhreším a hlavne je mi tu s Vami supeeeeeeeeeeeeeer :wink: :wink: :wink:
Teraz neviem či som dobre pochopila twins ty si sestra aniel????? :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2008 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno sú to dvojičky
10. jún 2008 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo je moje dvojča aj by som dala foto do albumu ,ale neviem či dovolí :grinning:
10. jún 2008 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatiaľ ahojky, idem vypiť to kafe, aniel napíš do ip ohľadom tej fotky
10. jún 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nedovolim ja som ta tucnejsia tak az ked budem mat o polovicu menej potom sa spolu vyfotime
10. jún 2008 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj si ty do albumu nejakú,čo na nej vyzeráš dobre :grinning:
10. jún 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som este nic nejedla a nemem ziadne ovocie co si mozem dat poradte dnes mam bielkovinovy den
10. jún 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam taku foto
10. jún 2008 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem krasky musim povybavovat nejake veci cestou sa napapam nieco kuplm nejake jablcko alebo banan papa :sweat_smile:
10. jún 2008 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jednu foto som vložila :grinning:
10. jún 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak som tu malého som odniesla do škôlky a malá mi spinká tak som tu nakukla včera som tu večer nebola chytila ma ukrutná migréna ešte ma to trocha drží ale dá sa to mám za sebou kafé a jedno jablko potom až obed ešte neviem čo tak rozmýšľam
10. jún 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna včera príšerne bolela hlava :frowning2:

ja som teraz spapala 2 pomaranče a chcela by som ísť cvičiť :sweat_smile:
10. jún 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre ostatných varím šošovičnú polievku a párok alebo sekanú :sunglasses:
10. jún 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok