90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
16. sep 2008

ja sa zmeriam neskôr nemôžem nájsť meter.
-obed bol super ,dík polarka.
-tinaa-ahoj
gucz aj ty sa zmeraj

simka9122008
16. sep 2008

No baby mne zišla dole váha z 68,5 mám 67,5

gucz
16. sep 2008

aniel radšej nie, však nemám taký dlhý meter, čo byma opásal

aniel
16. sep 2008

GUCZ-HA HA -HA 😀 😀 😀

tinaa
16. sep 2008

miresta hello, budem sa snazit, ja som dietovala s vami ale som tu neprispievala, nejako sa mi to vymklo he

tentokrat uz budem poslusne hlasit svoje uspechy kazdy den

papala som dnes ryzu so zeleninou a so salatom

aniel ahoj

aniel
16. sep 2008

tinaa-asi sme mali podobný obed,ja som mala k nemu cviklu 🙂

tinaa
16. sep 2008

a co zajtra? Ake cestovinky? Uz som prejedena tych s paradajkovou omackou, uz naozaj neviem. Poradite?

sestri
16. sep 2008

urob si pizzu...zeleninovú...alebo posúch...nájdeš to v receptoch v knihe...mám to vyskúšané...

luciap
16. sep 2008

Tak ja som mala na obed zapecenu brokolicu (sice bola v nejakej omacke, ale kaslat na to 😵 ), k tomu mrkvu a uhorkovy salat. Na olovrant som si zase dala jablko a dostala som na neho alergiu (uz rano to bolo kadejake, ale poobede som mala cele usta vyhadzane, svrbeli ma). Kedysi som bola alergicka na vacsinu ovocia, teraz sa to relativne dalo, tak neviem, ci sa to vracia, alebo ci to bol len blby druh jablka. Na veceru si idem urobit spenat.

Tinaa - ved ty mas super miery, este chces chudnut?

Aniel - co povedala dr.? Vela ludi okolo mna zrazu dostalo horucky a vysoke, takze asi uz je nieco vo vzduchu.

Gucz - myslim, ze to take zle s tym metrom nebude 😉 .

Miresta - nepovedala by som, ze mas take miery.

alka875
16. sep 2008

dnes som mala špagety s kečupom a na večeru si dám koláčik a zajtra ovocie,dúfam,že vydržím

gucz
16. sep 2008

baby hlásim prvý prehrešok, snáď bude posledný ☹ , tá moja pevná vôľa ešte hapruje. Robila som MM palacinky, tak som si dve dala. Tak som už za trest nevečerala. Ale zajtra je UH, to je môj deň 🙂

alka875
16. sep 2008

a čo dobrého si dáš zajtra? čo jete na ovocný deň?

gucz
16. sep 2008

zajtra si robím špagety s omáčkou z pretlaku, cesnaku a do toho zamiešam trošku korenia na pizzu a olivy a kukuricu. Teda taký je plán. Na vitamínový ešte neviem, ale mám soma banány a hrozno, tak asi to. V prípade akútneho hladu si udusím zeleninovú zmes (tá čo tam je mrkva, kukurica, hrášok)

lucxy
16. sep 2008

ahojte ja som si teraz dala tmavy chlebik so sojovou natierkou,,,neviem no ja uz tiez nemam taku silnu volu 🙂

aniel
16. sep 2008

miresta ani ja by som nepovedala ,že máš také miery,ale ani kilá.No pravda je ,že si vysoká,tak možno aj preto

luciap-povedal,že chrípka,ale preto ,že sa mladý slabo obliekajú a hneď niečo chytia a myslia si ,že je stále teplo a neodhadnú počasie.Aj keď je cez deň teplo ,čo teraz nie je ,rána už bývajú chladné 😖

alka-ja si dám zajtra asi tiež cestovinu,ale počkám si na ráno ,čo hodí do placu polárka 😉

tinaa,tak zajtra asi opäť rovnaký obed.

gucz- na budúce musíš robiť palacinky a iné sladké dobroty ,keď budeš môcť aj ty 😝 😀

simka -no super,ja sa však vážiť nebudem.Dúfam,že to vydržím až na 29 deň.Ešte 27 dní.Najviac ma mrzí ,že nemôžem cvičiť.Vôbec mi to nepovolilo.Ešte šťastie,že ma deti odbremenili a venovali sa Sofinke,keď sa chcela pestovať. 😵

miresta-ty si dáš čo zajtra?

lucxy-ako si to dnes zvládla?

twins--chutilo? 😝 😀

gucz
16. sep 2008

tak to sme dve, zatiaľ sa lúčim, dostanem sa sem najskôr zajtra po deviatej. papa

anaret
16. sep 2008

ahojte, zdravím všetky chuduľky a obdivujem Vás, držte sa!

luciap
16. sep 2008

Anaret - ved aj tebe to ide super 😉 . Podarilo sa ti este nieco schudnut odkedy si na II.?

luciap
16. sep 2008

Alka - ja som mala dnes ovocny den, vyssie som pisala, ze som to ponala skor zeleninovo. Uz mi ovocie lezie krkom, takze uprednostnim zeleninu pred ovocim. Ja mam najradsej banany alebo bezkostkove hrozno. Dnes som mala jablka, ale neurobili mi dobre a suseny ananas milujem 🙂 .

aniel
16. sep 2008

anaret --aj mňa by to zaujímalo

luciap --a jabĺčka si si umyla? 🙂

luciap
16. sep 2008

Aniel - ano, umyla. Ja som asi pred 10-12 rokmi dostala krizenu alergiu. Mam alergiu na stromy, travy, ... a po niekolkych rokoch sa k tomu pridala alergia na orechy, jablka, hrusky, broskyne, marhule, nektarinky... proste uz som nemala velmi co jest. Skusala som aj rozne druhy jablk, osupat ich a nepostrehla som, ze by mi niektore robili lepsie. Po vlanajsej operacii zlcnika sa alergia viac-menej stratila. Po par dnoch to asi skusim znovu, ale pohladam iny druh jablk.

polarka
16. sep 2008

Ahojte dievcence...konecne som doma!
Vdaka za spomenutia nicku a veselych smajlikov na moju adresu 😀 😅 😵 🙂 😉
"...Kto sa smeje,prezije!..." 😉

164cm,86,5kg,pas 100,prsia 112,boky114,rameno 34,stehno68(-2cm po LFD)

Den uhlohydrátov
OBED: Mozete jest varene cestoviny s roznymi zeleninovými omáckami, ochutene koreninami a bylinkami alebo pizzu s paradajkovou omačkou. Mozete pripravit aj akekolvek slané pecivo z nekysnuteho cesta, napriklad praclíky, slané pagáče vo velkosti pizze. Môzu byt aj palacinky, samozrejme bez vajec a mlieka. K jedálnemu listku tohto dna patria aj pohánka, jacmen, proso a ine obilniny
VECERA: 1kus tory alebo 3ks drobneho peciva alebo 3 kopceky zrmzliny a zavazne 1tabličku cokolády na avrenie. Ak nie ste na sladke siahnite po slanom pecive alebo zjedzte kus pizze.

DEN III

Ranajky: 1strapec hrozna alebo 2hurmi kaki
Obed: PIZZA
25dkg múky(1/2 bielej hladkej ½ ciernej) 1,5 dkg drozdia, 1/2CL cukru, štipka soli, vlazna voda, 4PL pretlaku, 1CL ol.oleja, koreniny podla chuti, cesnak, pizza korenie, oregano
Do vlaznej vody pridate cukorm, drozdie. Ked drozdie narastie pridate v miernej osolenej muke a zamiesite cesto. Pol hodinu odpocivat, potom zlahka rozvalkat. Natrite pretlakom a olejom. Pridate aj koreniny. Pecieme 15minut pri 200stupnoch.
Ak budete hladni, urobte si este salat s cerstvej zeleniny
Večera: 1ks torty alebo 3kopceky zrmzliny, 1 tablicka cokolady
Nechutí Vám?
Cesto na pizzu natierajte len olivovým olejom a oblozte cerstvymi paradajkami alebo sampionmi a posypte oreganom

Dakujem vsetkym miluckym za prispevky v teme -30kg do roka,potesili ste ma velmi,sladke sny!
Uspesny den s ubytkom na vahe ci spevnenim huspeninky 😀 😉

aniel
16. sep 2008

luciap-to mi je lúto,že máš takú alergiu.Dúfam,že ma nič také nestretne.Dúfam,že nájdeš to správne ovocie.Ja by som to bez ovocia asi neprežila.Mám ho rada v každej podobe.Ja som neni našťastie alergická na nič. 😉

aniel
16. sep 2008

tak tu už asi nieje nikto ,tak pa pa

aniel
17. sep 2008

dobré ránko

polarka--super stránky,tie cestoviny si fantastické,lebo ja ich mám rada na všetky spôsoby.
pri BMI som zistila ,že mám len dve kila nadváhy ,ale taký priemer je šesť.Budem sa snažiť aspoň tých šesť aj keby som chcela viac 😉

aniel
17. sep 2008

lucxy -ešte spíš? 🙂

lucxy
17. sep 2008

ha nespim 😀 ahojte

aniel
17. sep 2008

ranné ptáče ,dál doskáče 😀

lucxy
17. sep 2008

no to hej 😀