90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
31. jan 2013

@aduss pocuj kocena nech Ta ani nenapadne prestat cvicit ked si sa uz na to dala. Druhy den je vzdy najtazsi lebo svalovica boli ako dabel ale ked ju rozvcicis od tretieho dna sa budes citit skvelo. Skus cvicit aspon 3x do tyzdna. Aj ja som to takto odkladala po prvom mesiaci chudnutia ale urobila som chybu. Cvicenim zrychlujes metabolizmus hlavne takym ako je Jillian lebo ona je zastancom HIIT a to je super ucinne. A ona sama hovori ze aj 120kilovy ludia mozu takto cvicit. Takze kocena dnes si zacvic zajtra si daj pauzu a potom znovu skus v sobotu. Od pondelku ficim aj ja. 😀 😀 😀

lucky14
31. jan 2013

@aduss inak moja pisala som to len v dobrom lebo ja si teraz vycitam ze som to tolko odkladala. Takze ver mi budes neskutocne stastna ze vydrzis. 😀 Najtazsie je spravit prvy krok a ten uz mas za sebou. Vydrrrrrrrrrz!!!! 😀

lucky14
31. jan 2013

@zuzx Fantasticky vysledok!!!! Pri Tvojej modelkovskej vyske mas super vahu. Takze ak Ti chybaju este nejake tie 4kila k vysnivanej tak drzim palce a urcite to das. 😀

lucky14
31. jan 2013

@dnika2 super vysledok. Len tak dalej. Ja som dufala aspon 8kg dolu prvy mesiac ale som to pokaslala mojou nedisciplinovanostou a pocas oslav ale co uz. Idem dalej. Uvidim co mi vaha ukaze po mojej vodicke. Este raz gratulujem k ubytku. 😀

lucky14
31. jan 2013

@zuzu1104 ahoj moja. Takze kiwi som si kupila a uvidim. Hlava ma stale boli tak akosi ani nemam chut na jedlo. Ale aspon banan si dam a potom uvidim. Prajem krasny den. 😀

lucky14
31. jan 2013

@klemberka presne tak som sa citila aj ja. Taka naladena ze nic ma nezlomi a vydrzim ist na 100% do konca. Ale.... prisli narodeninove oslavy a bolo to silnejsie ako ja. A presne vycitky ako hrom. Ale uz je to za mnou idem dalej. Aj o tom je zivot vediet si odpustit a pokracovat. 🙂 Si skvela ako sa drzis!!!!! 😀 😀 😀

zuzu1104
31. jan 2013

@lucky14 och takže ešte neprestala? Možno to bude zmenou počasia, to prejde🙂 daj si kávičku a aj vodičku a prejde to uvidíš 🙂 Dobrú chuť Ti prajem k banániku 🙂

cutty
31. jan 2013

Tak ja som prave doobedovala - pecene zemiaky s trochou kecupu, nic moc ale ucel splnilo 😒 Idem sa k malemu trosku natiahnut, som akasi unavena 😉

lucky14
31. jan 2013

@cutty ahoj. Aj ja si idem hodit slofika. 🙂

klemberka
31. jan 2013

@lucky14 Tak ja mám dnes ešte len 13-ty deň, nie je to veľa, ale doteraz som zvládla už jednu oslavu a jedny rodinné hody, kde všade bolo "žranice a žranice" 😀 A vydržala som... Snáď sa mi to podarí aj naďalej, takto odolávať 🙂 I keď, ja ani moc nemusím odolávať, ja proste na to zakázané ani nemám chuť. Nie, že by som neslintala, keď robím niečo iné malému, ale ja mám už asi tak stiahnutý žalúdok, že denne toho moc nepojem a vždy si naplánujem, čo budem daný deň jesť, a potom sa teším na to svoje jedlo, ktoré si dám, takže mi nezostáva čas a chuť myslieť na niečo iné 😀 Neviem, ako inak by som ti to vysvetlila, ale takto nejak to u mňa, aspoň momentálne, funguje... 🙂

lucky14
31. jan 2013

@miskakyska ahoj. Ako sa Ti plava??? 😉 Drzim palceky. 😀

miskakyska
31. jan 2013

@lucky14 sa Ti vyškiera,čo? ale zatiaľ v pohodee 😝 som nejaky vodník 😀 len do večera je ešte daleko a večer býva najkritickejšíííííííííííííí...........ale si zlatá,že na mňa myslíš 😉 😉 máš to u mňa 🙂

lucky14
31. jan 2013

@miskakyska no vyskiera...ale mna to caka buduci utorok takze este nemam nic vyhrane! Ale co uz dali sme sa na boj tak bojujemeeeeeeeeeeee!!!!!! 😀

mimusss
31. jan 2013

@jaja29 tak na tú vodu som zvedavá :D ale dáme to :P dnes moje bielkoviny nie sú bohviečo, lebo som mala rozbehaný celý deň, po doktoroch úradoch a tak...takže som jedla už o pol 12, tak budem musieť vydržať aspoň do 17 do večere, lebo zase budem hladná neskôr večer....
zajtra škroby čo varíš? 🙂

lilly07
31. jan 2013

@klemberka Aj ja to cítim presne tak isto ako ty. Mám v sebe také odhodlanie, také potešenie... Vôbec nemám chuť na jedlá, ktoré pripravujem malej a manželovi. Ja si robím tie svoje.
Ja mám dnes 14 deň, tak to sme skoro na rovnako. A neviem či si písala niekde, koľko si už schudla? nestíham všetko čítam a možno mi to ušlo. A koľko chceš schudnúť? Ja sa vážim každú nedeľu.
A tie prehrešky tie nejako neriešim. Ked mi malá napchá do úst cukrík, tak ho určite nevyplujem, asi by som jej tazko vysvetlila, že držím dietu 😀 😀 😀 a ani neviem ako by to zobrala.

aduss
31. jan 2013

@lucky14 ja viem, ze si to nemyslela v zlom a som sama odhodlana cvicit, som si to dneska tak v hlave usporiadala..svalovica ma uz celkom prechadza..akurat som sa navecerala, bola som celkom hladna..tak o takej 6 pojdem zacvicit, potom do vane a spat :D

aduss
31. jan 2013

@lucky14 ale ta jillian sa cvici v tych leveloch a nerada by som robila medziym pauzy 🙂

zuzx
31. jan 2013

Ahojte baby, dakujem vam, tiez som spokojna, len trosku sklamanie ze mesiac a len kilo dole...ale nevadi, idem dalej a mozno sa to zasa rozbehne 🙂

Dnes som mala na obed v robote omeletu s kapustovym salatikom 🙂 Strasna dobrota. A to iste si spravim na veceru, len idem hladat ako sa take nieco robi 😀 Chcem do toho zamiesat sampinony a spravim si k tomu cinsku kapustu. No a na zajtra si do prace varim zemiaky ak tomu kukuricu a kapustovy salat, uz teraz sa tesim.

Dnes som si isla kupit tu knihu dalsich 90 dni, bola som v panta rei a pytam sa predavaca ze ci ju maju, lebo som ju nevedela najst. A on len pokrcil plecami, ze odkial to ma vediet. Tak reku a to sa neda niekde pozriet ci ju mate? Debil. Nakoniec mi ju nasiel, ale nekupila som ju, nejak ma neoslovila. Mam ju v elektronickej forme, tak to mi staci.

zuzu1104
31. jan 2013

čaute kočky, práve som zažila riadny šok, začalo mi brutálne krvácať z nosa a nemohla som to 10 min zastaviť, už som sa bála, že poletím do nemocnice, ale chvála Bohu nie. Prešlo to, a tak sa môžem dať do pečenia pugingoša na zajtrajšie UH, už sa taaaak na neho teším, že až

aduss
31. jan 2013

babyyy..tak mam odcvicene..dneska som fucala menej ako vcera :D..celkom mam ale problem s kolenami, mam ich operovane, tak sa bojim, aby sa mi nieco nestalo

@zuzu1104 das receptik na ten langos? 🙂 narobila si mi chute..ja mam zajtra tiez UH

mimusss
31. jan 2013

@zuzx jééj ty máš tu knihu v elektronickej forme? a nevieš kde by som ju mohla stiahnuť?

klemberka
31. jan 2013

@lilly07 Ahoj, tak to sme ozaj blízko seba, keď si len o deň predo mnou 🙂 Ja chcem schudnúť samozrejme čo najviac, najradšej by som bola, keby schudnem 20kg, to by som bola strááááášne rada 😀 😀 Ale tak snáď sa podarí... Dnes ráno som sa vážila, ale zabudla som sa odvážiť nalačno, takže som sa vážila už hodinu po vstaní z postele a to už som mala v sebe minimálne pol litra vody a raňajky, takže mi váha ukázala zatiaľ -3,2kg, ale tak predpokladám, že keby sa toľko nenapijem a nenajem, tak by to bolo asi aj 3,5kg, ak nie viac... Nie je to veľa, ale radšej pomaly a isto 😉 Uvidíme, koľko budem mať dolu po prvej vode... A ty chceš koľko schudnúť a koľko si už dala dolu?

zuzx
31. jan 2013

@mimusss hod mi mail, ja ti ju poslem 🙂

Ja mam za sebou vybornu veceru, spravila som si tu omeletu so sampinonmi na cibulke a k tomu kopec salatu z cinskej kapusty. Asi mam dalsie oblubene jedlo na bielkoviny 🙂 A mam uz aj navarene na zajtra - varene zemiaky, k tomu kopec salatu z cinskej kapusty a kukuricu, vyzera to v krabicke uzasne a uz teraz sa tesim.

mimusss
31. jan 2013

@zuzx poslala som do pošty, ďakujem ti 🙂 ...to je super nápad, mňam :D ja mám dnes tiež bielkoviny ale už som po večeri 🙂

zuzu1104
31. jan 2013

@aduss nie langoš, ale pudingoš 😀

estachova
31. jan 2013

baby pridajte tabulku

dasa0402
31. jan 2013

ahojte dievcata akurat som docvicila jillian a poviem vam ze mam akurat dost ale bojujem dalej 🙂

aduss
31. jan 2013

@zuzu1104 hihi ja ze to je nejaky kryci nazov pre langos :D pugingoš :D ale zrejme ti len uslo jedno pismeno inac 🙂

zoginka
31. jan 2013

Baby najneskor kedy veceriavate ? A po akom case ste zacali pozorovat prve ubytky z hmotnosti?

zoginka
31. jan 2013

Zajtra mam sacharidy, mozem si dat na obed spagety s morcadellou *(syr asi nie} ,alebo len s nejakou omackou ? A na veceru nemozem polovicnu davku spagiet, ked sladke velmi nemusim,alebo co papate na veceru v taky den?