90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
11. feb 2013

@zujka2 tak to máš ako super, keď bývaš tak blízko práce 🙂 Ja som ešte ani neraňajkovala akosi nemám chuť, ale dám si aspoň jednu mandarinku, aby som do obeda vydržala

zuzu1104
11. feb 2013

@lucky14 ďakujem moja za pochvalu aj ja sa z toho veľmi teším 🙂 Dnes to určite zvládneš, uži si tento deň 🙂

zuzanat
11. feb 2013

dobre ranko, mna dnes caka obavane ovocie, zatial mam v sebe len jedno jablko, viac mi nechutilo.kupila som kiwi, ale je strasne, bez chuti. tak pijem kavu. snad to dnes nejako vydrzim 😝 zavidim vam, co mate par dni do konca, ja dietujem este len tyzden, takze mam pred sebou velmi dlhu cestu. len smola, ze neviem ist na 100% asi mam slabu pevnu volu ☹

cutty
11. feb 2013

Dobre ranko, vcerajsie vitaminy uspesne za mnou, dokonca aj vaha ma rano potesila, takze oplati sa ist na 100% 😀 Chystam sa uz cvicit, uz som aj oblecena takze huraaaaa na jillian 🙂 Dnes budem mat na obed zavitky z hovädzieho mäska, k tomu si urobim asi mrkvovo-petrzlenove pyre a dusenu cervenu kapustu. Uz teraz mi tecu slinky 😀 Takze chudnutiu zdar!

sisab
11. feb 2013

ahojte, ja som mala prehreskovy vikend, to tie narodky 😠 hoci v sobotu vecer to bolo podla skupiny potravin ale bolo toho viac ako malo a tiez varene vinko. a v nedelu zase horec, tak som si dnes skoro rano musela dat ranajky, aby sa mi upokojil zaludok. dnes som mala mat vodu, tak neviem, ci ju mam posunut o 4dni alebo sa budem tvarit, ze tie ranajky som nemala 😒 poradte...

zoginka
11. feb 2013

Ahojte baby, tak ja vcera 100% ovocny den dodrzany, 2 mandarinky a potom jablcka uvarene so skoricou, mnamka...Uz mi nejak tie ovocne dni ,ani tak neprekazaju. Dnes rano som mala pohar 100%dzusiku a na obed si urobim tofu s cibulkou ...Tak sa na to tesim,ale ani nie som zatial hladna...Vecer ked zaspavam zjedla by som aj slona, no rano, uz nie som vobec hladna, neviem preco je to tak....Doschudnutia =)

klemberka
11. feb 2013

Ahojte kočky, mňa dnes čakajú vitamínky, celkom sa aj teším, cez víkend to bola pre mňa katastrofa, nejak výrazne som neporušila, väčšinou len v rámci povolených potravín, len som si zakaždým naložila o kúsok viac 😀 Až na tú sobotu, to som si musela dať zo slušnosti pol deci vínka a 3 kúsky z bonboniéry, ale tak to som mala narodky, takže to sa neráta 😅 Takže od dnes idem zase naplno a v malých množstvách, pozerala som sa aj do kalendára a vôbec neverím - v sobotu ma čaká prvá voda!!! Tak strašne rýchlo mi to ubehlo, už sa na ňu teším, len sa bojím tých výsledkov, keďže tento víkend som v podstate prvýkrát porušila ☹

klemberka
11. feb 2013

@sisab Ahoj, pokiaľ si mala takýto víkend, tak by si podľa mňa mala ešte potešiť žalúdok nejakým jedlom a netrápiť ho ešte vodou, skús si ju teda posunúť o tie 4 dni, budeš sa aj ty cítiť lepšie 😉

danielaaa212
11. feb 2013

@zuzanat obcas zabehnem pozriet tuto temu.. ja som drzala kedysi tiez 90dnovku a za 60 dni som dala dole 11 kil. chcem len povedat.. ze aj ked porusis nejake pravidlo.. netraba si robit vycitky . ja som pri celej diete pila kavu s mliekom .. pretoze som si to nevedela odpustit.. a aj tak to slo. podstatne je jest menej .. no netreba ist na minima 🙂. ja som dokazala v den ked boli cestoviny zjest aj pol kila so spenatom ... dala som si na obed viac a vecer menej... a aj tak som chudla. podstatne je len dodrziavat rozdelenie potravin. Ked to nejak jemnulinko porusis, tak ako ja kava s mliekom.. co fakt neviem vypit inak.. lebo mi nadvihuje bez mlieka zaludok, tak neschudnes 20 kil ale 15.. netreba sa toho bat.. ale tesit sa.. ze to pomalicky ide .

co sa tyka 90dnovky.. pre mna je to zatial najlepsia dieta.. prave preto,ze ona mozno ani tak dietou nieje.. ako upravou stravy na zdravsiu ... je paradna.. a zatial mala velky uspech u mna.. teraz som zacala znova .. ale vzhladom na to,ze mam male dieta.. enstiham si stale varit.. no snazim sa hlavne dodrziavat aspon rozdelenie potravin.. aj ked 4 dni za sebou si dam prvy den. stale sa rano rozhodnem... co si budem vediet pripravit.. a ked mam cas.. tak je to aj iny den ako len maskovozeleninovy :D.. ten vzdy zmaknem najrychlejsie :D ...

velmi vam drzim palce.. hlavne sa netrapit a nezufat ;) . ked je snaha... bude dobre ;)

cutty
11. feb 2013

Tak a mam odcvicene a citim sa fantasticky. Celkom som vladala, cele som odcvicila az sa sama cudujem ze som to takto zvladla po takej dlhej pauze 😀 A teraz sprcha 😀

zuzu1104
11. feb 2013

@cutty supeeeer si herečka🙂

ivka2903
11. feb 2013

ahojte kočky moje 🙂 tak v prvom rade prajem všetkým krásny dník. Ja dnes fičím na škroboch, idem si robiť zemiakové placky, už sa na ne strašne teším. k tomu si urobím šalátik zeleninkový a vývar.. ak budem vládať vôbec 🙂 snád to dnes dám všetko bez porušenia, ideme k svokrovcom, tak tam bude kopec dobrôt.. ach jo 🙂

lucky14
11. feb 2013

@ivka2903 zemiakove placky .... mnam....prosim Ta co do nich davas namiesto mlieka a vajca a muky??? resp. nenapisala by si mi receptik. Vdaka. 😀

ivka2903
11. feb 2013

@lucky14 Ahoj, ja si ich robím tak, že postruham si 4 také stredné zemiaky (vodu nevylievam, lebo tá drži placku pokope), pridám 2 lyžice zemiakového škrobu (namiesto múky na zahustenie), cesnak, soľ, mleté čierne korenie, majoránku. Teflonovu panvicu si potriem troškou oleja a vysmažím.. hotovo 🙂

lucky14
11. feb 2013

@ivka2903 dakujem. Urcite skusim. 😀 Tebe prajem dobru chut k dnesnemu obediku. 😀

lucky14
11. feb 2013

Tak kocky pre dnes mam odcvicene!!! Plnou parou vpred!!! 😀 Este neviem co na obed zatial som mala len ranajky banan a k tomu kavicka. 🙂

zuzx
11. feb 2013

@zuzu1104
@lucky14
Tak baby zas mne by to fakt nevadilo mat dieta, ved s tym ratame, ak pride, bude tu 🙂 Len som tym myslela ze nie som nejaka taka ze uzfalo chcem, chcem, chcem a idem sa rozpadnut ked sa nepodarilo 😀
A ked mam pravdu povedat, tak by som bola radsej ak by to prislo az za rok, lebo v marci - aprili nam zacnu stavat dom, teoreticky by sme mohli do vianoc byvat, ale dohodli sme sa ze v takej zime sa stahovat nebudeme. Takze ratame ze stahovanie budeme riesit zhruba takto za rok. Teraz byvame u nasich a aj ked mame velikansky dom, tak nerada by som priviedla dieta tam, mamina je mila, uzasna, ale asi to nerobi dobrotu. Takze aj preto. A zaroven teda este by bolo super ak by som cely tento rok pracovala, aby sme mohli zobrat uplne minimalny uver a splatit ho tak do dvoch, max troch rokov. Zas na druhej strane nechcem to nejak oddalovat, lebo tiez uz mam svoj vek, takze to je teraz take ze naostro, ak sa zadari, tak super, ak nie, tak sa nezabijeme. Urcite to nechcem tak ze este dva roky davat pozor a ked sa rozhodnem konecne, tak to ani za svet nepojde a ja budem kazdy mesiac saliet ze zase nic. Teraz to beriem este tak v pohode 🙂

zuzx
11. feb 2013

@lucky14 coze? 😀 Ja som dnes uz 3x jedla 😀

lucky14
11. feb 2013

@zuzx vies ja som to hlavne vcera vecer s jedlom prehnala a akosi som nie hladna. Ale to pride. 😀 Co si dobreho jedla? Tiez mas dnes vitaminky pravda? S tym dietatom Ta chapem. My sme tiez planovali a vsetko islo presne podla toho. Ja som uz raz taka organizatorka. ha ha ha 😉

lucky14
11. feb 2013

@sisab ahoj. Neviem ako si sa rozhodla s tou vodou ale ja by som si to posunula o 4 dni. Myslim ze ten vodovy den je aj o tom ze sama sebe dokazem silu vlastnej pevnej vole. A vraj je najucinnejsi ak ide po vitaminovom dni a po nom bielkoviny. 😉 Ja som si svoju posunula dokonca o 8dni lebo som mala tolko oslav ze som to tak citila. 😀

zuzanat
11. feb 2013

@danielaaa212 dakujem za povzbudenie 😉

ja prave obedujem banan, hrozno a jablko, dnes by som chcela ist cvicit, tak snad budem vladat ked mam ovocny den. lebo po ranajkach nie som schopna cvicit, sa citim slaba a pod...ked mam len ovocie.

sisab
11. feb 2013

@klemberka
@lucky14 tak som sa nakoniec rozhodla, ze tu vodu predsa len zmaknem dneska. ved som mala len 2hriechy a som hore dneska od tretej, tak tie ranajky akoby ani nebola, tak si nahovaram... 😔 Nejak som si sama sebou neista po tomto vikende, ze sa bojim, aby som nezhresila znovu, tak radsej idem podla povodneho planu. Takze som skonzumovala 2kavicky + 2 caje a nejaka ta cista voda 🙂 a kedze kasel polavuje, dam si dneska asi jogu na chudnutie a zajtra by som pomaly zacala s jillien, ak to prezijem 😀

lucky14
11. feb 2013

@sisab jej tak to je super. Uz ju mas skoro za sebou a zajtra uvidis pekne vysledky na vahe co isto povzbudia v tom aby si pokracovala v dietke. 😀

sisab
11. feb 2013

@lucky14 no trosku sa mi kruti hlava, tak nech uz lezim na gauci... 🙂

stanuska71
11. feb 2013

Babule ktore drzite uz skoro 90dni zhresili ste pocas nej?alebo drzite ju tak ako sa ma? 🙂 ja dnes ovocie a zas tie slane palicky po mne kukali a tak som si dala ale 4 😒

zuzx
11. feb 2013

@lucky14 ved jasne, ale ono sa to vsetko naplanovat neda. Hlavne nie nieco taketo.
Ano, mam dnes ovocie a akurat som dojedla posledne jedlo 🙂 Rano som mala banan, pomaranc a par bobuliek hrozna, na desiatu pohar dzusu, na obed banan, pomaranc a opat par bobuliek hrozna, potom som mala len hrozno, doma jedno jablko a teraz som si dala pol pohara dzusu a asi za dve hrste slnecnicovych semienok. Som si na ne celkom zvykla, bojim sa ze prijimam malo tukov, tak takto v ovocne dni doplnam deficit 🙂

Zajtra bielkoviny, v robote budeme mat zapekany karfiol so zemiakmi, takze ja namiesto zemiakov dam zeleninu a mam paradny bielkovinovy obed 🙂

zuzx
11. feb 2013

@stanuska71 ale co si, jasne ze nie, myslim ze tu ani nie je taka co by nezhresila. Ja naposledy minuly tyzden cez vikend, mala narodeniny v stredu mamina, potom v piatok ja, jasne ze sama oslava, tak to nebolo vsetko s kostolnym poriadkom, ale tak nevadi, pokracujeme dalej 🙂

racik
11. feb 2013

@danielaaa212 ako si ma potesila tvojim prispevkom o pol kila cestovin🙂))))). Dietu drzim este len tyzden. Sice dodrziavam, ale napr. doobeda ovocie si dam 2 jablka, 2 kivi, vela vody, velka kava a ked som doma, tak este pomaranc alebo mandarinku, banan. A na obed som uz neskutocne hladna a nahadzem do seba to co v ten den mam jest, ale je toho vela a na veceru si dam to iste, ale troska menej. Mam vycitky svedomia, ze jem velke porcie a obdivujem ostatne baby ako dokazu, ze doobeda napr. iba mandarinku a vydrzia..

sisab
11. feb 2013

babyyy ja som dala prvykrat jillian 😀 akoze celkom slusne, na kliky som ja dost lava, ale zda sa mi, ze ked som cvicievala cindy crawford, to bolo brutalnejsie 😀 ved uvidim rano, teraz popijam vodu a citam vase prispevky o pol kile cestovin 😀 a idem si varit sojovy segedin 🙂

zujka2
11. feb 2013

ahoojte, tak ja celkom slušne zvládnutý bielkovinový. jedno zakopnutie v podobe chlebíčka na návšteve. ale inak, som spokojná. zajtra idem do toho na 100% 🙂