90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ivka2903
13. feb 2013

čaute kočky.. ja som tu dva dni nebola, ale idem sa Vám rozpísať..

Predvčerom som mala UH.. aký perfektný deň, všetko vyzeralo super, dala som si raňajky, navarila som si cestoviny na obed a už už som išla jesť, ked nám prišla návšteva.. tak som musela obed odložiť a jedla som až o pol piatej.. so skrúteným žalúdkom som to nahádzala do seba ☹ na večeru som mala nachystanú horalku, ale zjedla som k tomu ešte aj linu a tabličku čokolády tmavej.. takže takýto UH deň mám ja za sebou..
Dnes som mala vitamínky, to už bola väčšia pohodička, normálne som sa tešila, že po tých dvoch sladkostiach z večera budem mať konečne očistu.. Tak som mala na raňajky hrozno, desiata oriešky, obed ananás, desiata oriešky a večera banán s mandarinkou.. Idem ešte dať nejaký ten pohár vody do seba a teším sa na zajtra. Mám tam nivu a tá mi veru nedá spávať, kašlem na mäso, syr ma dokáže zlomiť viac 🙂 Inak, zajtra mám už 21.deň, takže o chvíľu prvá vodička - JUPIIIII 🙂

shpirti
13. feb 2013

Ahojte dámy,takže od zajtra sa k vám pridávam... 🙂 dúfam,že to pôjde ako po masle 😅 pekný večer

zuzx
13. feb 2013

Ja mam zajtra UH den, v jedalni nic na vyber a varit sa mi nechce ist...asi to poriesim nejakym dobrym pecivom z lidlu rano.

zoginka
13. feb 2013

Aj ja som dnes mala UH, obedik spagety aj vecera so sojovou tycinkou, zajtra vitaminiky, fakt je to den ocisty...lebo ten UH je asi naj zo vsetkych, nech sa Vam dari baby

stanuska71
13. feb 2013

@shpirti ako po tuku 😀

lilly07
14. feb 2013

Baby ja mám dneska voooooooduuuuuuu 😲 😲 😲 😲 😲 😲 Mám strach ako to zvládnem. Vôbec, ale vôbec si neverím. Moja prvá voda. Ráno som vybehla so tesca kupila som si minerálku, rôzne druhy zelených čajov, pre istotu dva grepy a jeden dzus. Včera večer som ešte polemizovala, či si nedám dnes radsej normalne mäsko, ale potom na nedelu by mi vyslo ovocie a to planujeme ist na obed, alebo veceru niekam, ked je dnes valentina. Tak musim trpiet 🙄 🙄

Krásneho Valentína vám prajem všetkým, veľa síl do chudnúceho boja a ešte krajšie výsledky 😵 😵 😵 😵 😵

ivka2903
14. feb 2013

@lilly07 drzim palce,to zvladnes.. zabojuj,ked si sa dostala uz az sem..mesiac driny a odopierania je za tebou,tak ta predsa nejaka voda nerozhadze 🙂 vecer sa odvaz a pomeraj a uvidis ako sa budes tesit : potom nam sem daj info 😉

zujka2
14. feb 2013

@sisab niekedy je to ťažké ten šuflík zatvárať 🙂

zujka2
14. feb 2013

@shpirti ahoj držím palce do super štartu! 🙂

zujka2
14. feb 2013

ahojte tak ja opäť začiatok jablkom. dnes ovocný deň. uuuuu. tak poďme na to 🙂

zujka2
14. feb 2013

@lucky14 to vyzerá dobre, tento tanier. juj, hneď by som ho skusla.

lilly07
14. feb 2013

@ivka2903 tiež samu seba ukecávam, že to zvládnem 🙂 . Ale neviem či sa mám odvážiť večer, alebo nechať na ráno, lebo predsa len budem plná vody, čaju... aby to neurobilo skôr plus na vahe ako minus.

Baby, ktoré ste už mali vodu, držali ste ju na 100% alebo ste ju aj porušili, nejakým ovocím, alebo tak?

zuzx
14. feb 2013

@lilly07 ja som dodrzala na 100% po oba razy, ak teda neratam do toho caj bez cukru a ake´hokolvek ochutenia a kavu bez cukru a mlieka 🙂

Krasne dobre rano baby, vcera skroby dodrzane na 100%,, dnes mam UH, ale nechcelo sa mi varit a nic nie je na obed, tak som si kupila muffiny, no a co, ved to tiez spada pod UH skupinu. Akurat mam za sebou citronovu vodu, pomaranc a banan 🙂

A napadla ma spasonosna myslienka vcera vcera, tak sa hned idem pustit do jej realizacie. Sef mi vcera hovoril nech nesetrim na tom a nech vycestujem do nemecka vzdy minimalne raz za dva mesiace ked aj nie kazdy mesiac. A tak ma vecer napadlo ze by som tam o dva tyzdne mohla skocit a to mi akurat vychadza voda 🙂 🙂 🙂 Takze by som isla vo stvrtok skoro rano, cely den o vode, aspon mi to rychlo zbehne ked vlastne budem cestovat pol dna, potom tam nejake tie skusky a vecer uz vydrzim ked pojdem pokukat do mesta. To bude stvrtok a v piatok 1.3. mam koniec diety vlastne, ale dam sa hned na pokracovaciu, sice to bude tazke odolat hotelovym ranajkam, ale tak co uz.
No tesim sa hlavne na tu vodu 🙂 Len dufam ze zas v lietadle ma nezabiju hned zrana nejakym dobrym kolacikom.

cutty
14. feb 2013

Dobre ranko zienky 🙂 Tak a dneska vitaminy, drzim si palce nech to zvladnem bez porusenia 🙂

cutty
14. feb 2013

A este sa idem pochvalit, uz mi je dobra obrucka, tak som si ju vcera hrdo dala na prst konecne 😀

sisab
14. feb 2013

@lilly07 drzim palce 🙂
@zuzx cestovatelka, to ta obdivujem, ked si predstavim hotelove ranajsky, hmmmm a este cestovat o vode. ono sa to da, len je neprijemne, napr, keby sa ti tocila hlava, alebo tak, lebo ja som poobede mala take rozkolisane stavy. Kazdopadne, pozitivne myslenie je polovica uspechu 🙂

lilly07
14. feb 2013

@zuzx no dúfam, že zvládnem aj ja. A koľko si schudla už? Super, ty už končíš 😀 😀
@sisab ďakujem, dúfam, že uspejem 🙄

lilly07
14. feb 2013

Ale zatiaľ sa držím, síce som už vypila dva čaje, pol litra vody... ten obrovský hlad už prešiel tak verím 🙂

lucky14
14. feb 2013

Pmoooooooooooc!!!! Mam velikansku krizu. Vaha znovu ukazala viac. Mna uz z toho porazi. Ved mne to ide opacnym smerom. A to neporusujem. Precoooooooooooo????? Mam chut sa na vsetko vykaslat a das si nieco dobre!!!!! Viem vazit som sa nemala ale babulky to ze dodrziavam citim sa lepsie ale zial ten pocit nestaci ked mam min 10kil navyse. 😠 Ako to prekonat???? Skor ako zjem vsetko co mi pride pod ruku???

sisab
14. feb 2013

@lucky14 kedy si sa vazila na posledy? nebudes mat, alebo nemas ms? nejedla si ine ako zvycajne, co ti moze brzdit travenie/vyprazdnovanie? Uvar si cajik a take it easy, ked sa natlacis, lepsie ti nebude.. 😉

lucky14
14. feb 2013

@sisab vdaka za odpoved. No pravdu mas s tym ze ked sa najem nebude mi lepsie vlastne mozno ano ale len na chvilku. Vazila som sa po vode minulu stredu a odvtedy 2x a vaha stupa stale. Naposledy dnes rano a mam uz +1,4kg. Nechapem to. Ale nevzdavam sa. Nemozem do ciela mam este velmi daleko. ☹ a ani ms nie je na ceste.

sisab
14. feb 2013

@lucky14 hm, nemas vacsie porcie ako zvycajne? Nezacala si naberat svalovu hmotu? ale to by asi vaha hore nesla...
co to vyprazdnovanie? neviem, co ti poradit, len nevzdavaj to 😨

zuzu1104
14. feb 2013

@stanuska71 neboj neostaneš, pôjde to dole 🙂

zuzu1104
14. feb 2013

@lucky14 mojaaaa, ty už dostaneš s tou váhou, asi Ti ju prídem vyhodiť von oknom. Chceš byť predsa v lete sexi v plavkách nie? Tak pekne pokračuj a nevymýšľaj s dobrotami, pekne podľa plánu.

zuzanat
14. feb 2013

@lucky14 a nemozes to mat z toho cvicenia? lebo niekto ked zacne cvicit, tak zacne priberat, ako pise sasab sval.hmotu, aj ked ty teda cvicis dost dlho, tak je to zvlastne. a na centimetre si tier pribrala?

@lilly07 drzim palce v dnesny vodovy den, nech to zvladnes 😉

nienna
14. feb 2013

baby mne sa tiež bohvieako nedarí, za týždeň som schudla len pol kila 😒 a nič som neporušovala, ach jaj a že vraj na začiatku ide váha rýchlo dole, tak čo potom už budem chudnúť rýchlosťou 100 gramov za týždeň? hnevá ma to

lilly07
14. feb 2013

@lucky14 pokoj, aj mne stále a pohla sa po dvoch týždňoch, teda vlastne uvidím zajtra ráno po vodovom dni... Skôr si myslím, že je to z cvičenia, rozprávala som sa s kolegom, on sa venuje zdravej strave, športuje,... hovorí, že je normálne keď sa aj pri diéte priberá, ono je to veľmi nestále, treba vydržať, lebo chvíľu budeš hore, potom ideš hore. Fakt ti to mohlo stúpnúť len z toho, že si nebola na wc, alebo si zjedla viac ako inokedy... Daj si za hrsť orieškov, tak môžeš zhrešiť 😅 😅 a o pár týždňov dáme obrovskú pizzu 😀 😀 😀

lucky14
14. feb 2013

@zuzu1104 ja viem je to moja sprosta zvedavost ze na vahu skacem. Ale predsa ked neporusujem nemala by vaha stupat ked uz tak stat ale nie stupat. Do perdele tam. Som z toho zronena. ☹

lilly07
14. feb 2013

@nienna aj mne stála váha dva týždne 😒 😒 ale ževraj je to normálne, len nás to nesmie demotivovať 😠

lucky14
14. feb 2013

@lilly07 vdaka za utechu. No ja viem ze z cvicenia sa moze priberat ale isto nie z takeho ako ja cvicim Jillian. To nie je silove cvicenie. A aj na obleceni necitim ze by som chudla. Takze isto je to v porciach. Ja som len dufala ze ked spravne kombinujem mozem zjest do sytosti. Zial asi to tak u mna nie je. 😠 Ty sa krasne drzis. Prajem vela trpezlivosti na vodicke. Zajtra rano isto budes spokojna s vysledkom. 🙂