90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sisab
24. feb 2013

ahojte, ja dnes bielkoviny, rano som sa vazila po poslednom ovocnom dni ubytok nula. no nejak som zacinala porusovat, ta klobaska, vcera cez vitaminy popcorn a vinko. tak ale snazim sa to brat cele normalne a pozitivne. dneska v pohode, akurat sa mi vyvar nezmestil vypit. vecer bude sunka s rajcinovo uhorkovym salatom, 🙂 a zacinam cvicit zase, nech sa to cislo hybe 😵

dzantica
24. feb 2013

@dnika2 niečo podobné si robievam a vlastne som to aj dnes mala na obed..moje milované cestoviny (bezvaječné kolienka) s paprikou,rajčinou a s olivami..mňam milujem 🙂 aj zeleninovú pizzu si sem tam robievam..aj špagety s rajčinovo-cibuľovou omáčkou..a už asi ani nič..len tieto jedla väčinou,bo mi najviac chutia.. Ale rada by som vyskúšala aj niečo iné-nové..

adamko05
24. feb 2013

@dzantica kapustné fliačiky, tarhoňa s udusenou zeleninou...spomínané cesnakové koláče.... alebo aj tie hriešne mastné langoše na UH 😉 ... a cestoviny na sladko u mňa ešte - orechy, mak.. a mala som už aj vrtulky so špenátom 😝 😝 😝 😝 - to asi urobím na tento UH dník, teda na stredu... a na utorok urobím špenát so zemiakmi.. paráda, mám vymyslené skoro do konca týždňa 😀
polovica rodinky mi tu pospala...
a budeme musieť asi zájsť so starším synom na pohotovosť.... teraz spí, ale teplota ide a otrasne kašle 😒

adamko05
24. feb 2013

@dzantica a ešte rajčinová polievka s cestovinou... na UH, so syrom na bielkoviny 😉

dzantica
24. feb 2013

@adamko05 vidíš, na tarhonu s udusenou zeleninou a šampiňónmi som aj zabudla..aj tu si robievam..ja si vždy v nedeľu na počítači napíšem a vytlačím na celý týždeň jedálny lístok a podľa toho sa každý deň riadim..aj dnes pôjdem písať..tak si mi dala aspoň tipy na UH..ďakujem 🙂
To ma mrzí, že ti synček ochorel..len pekne choďte na pohotovosť..dúfam, že bude čo najskôr dobre..

klemberka
24. feb 2013

@dzantica ahoj no chcela som ti odpísať, že čo si robievam ja, ale baby to tu vlastne povypisovali za mňa, takže už nemusím 😀 ale asi najradšej mám cestoviny so špenátom a cesnakom 😉

zujka2
24. feb 2013

@dzantica úplne ti rozumiem. aj si niekedy povieš: vyzerám už dobre, prečo by som sa nenajedla? 😀

klemberka
24. feb 2013

no baby jak som dobre dnešok začala, tak ho už mám aj pokazený ☹ pred obedom mi zostalo tááák strašne zle, dostala som strašné kŕče do žalúdka, no bolo mi príšerne, hrozne som sa potom povracala, no nebudem vám to tu vypisovať, no des a hruza, dnes mám tie vitamíny, tak som trochu do seba dala na obed len takej čistej mrkvovej polievky, trochu sa mi žalúdok ukľudnil, ale potom akoby som sa totálne obrátila, hodila som do seba pár čipsov a teraz dusím camembert 😀 a že vitamíny, no pekne, toto je môj prvý veľký prehrešok, len neviem či mi má byť zo seba zle alebo čo, lebo akosi mám v paži a chutí mi 😀 keď ja tomu nechápem, na prd som začala celú diétu, mne takmer každá nedeľa výjdu vitamíny a to ovocie už nemôžem ani cítiť, tak som dnes prvýkrát dala aj zeleninovú polievku v tento deň, asi zavediem aj niečo také, lebo dnes to fakt bolo už na tyčku z toho všetkého... no hlavná vec, že som to dohnala 😠 celééé zle! 😅

sisab
24. feb 2013

@klemberka hlavne, ze uz nevracias a je ti lepsie. najedz sa, co ti chuti a zajtra ked budes ok, mozes zase pokracovat normalne dalej 🙂 no mne zase dnes po dlhej dobe vysli na nedelu bielkoviny a bola som z toho taka soknuta, ze ma rezne ani nenapadli, taka skoda...tak som zjedla varene hovadzie z polievky a potom este jogurt na olovrant..
kazda mame svoje dni 😀

sisab
24. feb 2013

@klemberka a este som chcela, ze ja som vcera mala vitaminy a na veceru som mala grilovanu zeleninu, bolo to dobre, ja tolko ovocia nemusim, mozno nabuduce skus nieco nie sladke...

ivka2903
24. feb 2013

Caute kocky,ja som dnesne skroby pokazila uz od rana..papam,co mi pride pod ruku.. asi sa potrebujem trosku zresetovat a od zajtra nastupujem a dodrziavam..toto je fakt tazky vikend.. zajtra Uh,dam si cestovinky.tak sa drzte 😉

klemberka
24. feb 2013

@sisab no tiež som si povedala, že hlavná vec je, že už nevraciam, lebo do obeda to bolo fakt o držku, ja som si normálne myslela, že pôjdem na pohotovosť, lebo mi 3 hodiny nonstop bolo na odpadnutie a stále som mala hlavu nad veckom 😔 dnes na to už kašlem, šak aj tak som sa držala pomerne dosť dlho, od začiatku som porušila len fakt minimálne, to sa ani nepočíta, lebo to bolo vždy v rámci povolených potravín, toto je môj prvý veľký prehrešok a to som už na 41. dni, takže aj tak dobre 🙂 veď čo ma nezabije, to ma posilní 😀 a nabudúce cez vitamíny dávam ovocie už len doobeda, na obed bude vždy zeleninová čistá polievka a na večeru možno tiež, ja som zrejme hlavne nezvládala "studený* obed... potrebujem mať teplé v žalúdku a slané ma viac zasýti, ako sladké... takže tak 🙂 a ďakujem za podporu 😉

adamko05
24. feb 2013

baby, pohoda... ja som mala dva bonbony toffife.... jak mi chutil... šak tam orech, ideálny vitamín.... 😀 😀

ivka2903
24. feb 2013

@adamko05 no nechcem byť zlá, ale za všetko môžu tvoje cenakové pagáčiky.. včera som ich dopiekla a v pohode som odolala a dnes ráno som k nim zamierila rovno z postele 🙂 teda, dala som si jeden... na obed som mala cesnačku a potom to išlo.. polovička čokolády a veľká lyžica nutely, ktorú som zapila mliekom.. to isté som urobila včera večer.. nechápem to.. ale kašlem na to, dnes si dám ešte normálnu večeru a od zajtra sa budem snažiť ísť na 100% 🙂 bože, vráť mi moju pevnú vôľu : ☹

kaciatkom
24. feb 2013

Ahojte dievcata. Prave sme sa vratili od svokrovcov a mojich rodicov. Cely cas som sa pekne drzala, az vcera vecer padla za obet becherovka. Svagor mal 33 rokov. No nedaj si... A teraz som neodolala a zjedla som 5 kolacov. Stacilo mi obliznut prst detom od kolaca a uz to islo...

dzantica
24. feb 2013

@zujka2 jasné... a o to je to ešte horšie, lebo viac poľavujem 🙂 ale už nebudem..od pondelka idem naplno 🙂

dzantica
24. feb 2013

@klemberka ja špenát nemusím..raz som si ho robila čo držím túto diétu..keď som mala bielkovinový deň, že dám si špenát s volským okom..ale len vajce som zjedla a možno nasilu tri lyžice špenátu..je to zdravé..ale proste mi to nechutí.. :(

klemberka
24. feb 2013

@dzantica ja špenát milujem, môžem ho aj každý deň jesť 🙂 no hlavné je, aby si jedla také potraviny, čo ti chutia, lebo potom môžeš dopadnúť aj tak, ako napr. ja dnes - často som robila kadejaké experimenty na obedy, jedlá, ktoré som nemala odskúšané a zaručené a teraz na mňa došlo, telo si vypýtalo, čo doteraz nemalo a to rovno vo vitamínový deň 😀 tak mi treba 😀 odteraz varím len to, na čo mám chuť 😎

dzantica
24. feb 2013

baby jedávate na večeru keď máte UH aj croissant?? Ja som si väčšinou orechovú tortu (bez múky) robievala, alebo nejaký koláčik, alebo som si dala horalku..dnes sa chystám upratať ten croissant 🙂

dzantica
24. feb 2013

@klemberka no to poznám 🙂 u mňa sú kritické práve vitamínové dni,nejak ma to ovocie nezasýti..obedy mávam v tieto dni vždy rovnaké : ovocný šalát..to si pokrájam napr. 1 banán, cca 5 jahôd, 1 jablko, 1 kivi, 1 mandarínku..je toho dosť, tak si vždy z toho odoberiem do kompótovej misky aj na olovrant.. ten milujem..

klemberka
24. feb 2013

@dzantica ja som doteraz nejak nemala problém s týmito dňami, to len teraz nejak na mňa doľahlo, ale mohla som to čakať, predtým som v takomto množstve nikdy nejdávala ovocie ani zeleninu... mne tento spôsob stravovania vyhovuje, akurát, že dnes som mala slabú chvíľku, ale to už je preč, nasýtila som sa toho, čo mi telo žiadalo a už bude zas dobre... hádam... 😀

klemberka
24. feb 2013

@dzantica a ten croissant si kľudne daj, veď v ten deň môžeš na večeru akúkoľvek sladkosť, alebo čokoľvek, na čo máš chuť... 😉

dzantica
24. feb 2013

@klemberka hlavne že ti je už dobre..mne už tiež bolo takto zle počas diéty od žalúdka..ale nevracala som..nie raz som mala na mále..a to som si potom uvedomila z čoho mi bývalo zle..z jablka..vždy keď som zjedla jablko na raňajky, tak mi bolo neskutočne zle..ale v inú hodinu už v pohode zjem jablko bez toho že by mi z neho bolo zle.. S iným ovocím na raňajky nemám problém.. Ty si čo dnes raňajkovala a desiatovala keď ti bolo takto?

zujka2
24. feb 2013

@dzantica držím palce. aj ja som už späť. dnes koláč, tak to v pohode. zajtra ovocie. to bude 🙂

zuzx
24. feb 2013

Ahojte, tak ja uz mam zavrseny bielkovinovy den, rano jablko, na obed trosku polievky a kuraci rezen s cerstvou uhorkou a na veceru to iste, akurat v mensom mnozstve a este som si dala ako maskrtu par koleciek udeneho tvrdeho syra, ale nevadi, sak bielkovina 🙂
Pijem vela caju 🙂 Uz to dam, posledne 4 dni ma cakaju a vo stvrtok voda 🙂
Rozmyslam, ze v piatok si dam normalne ranajky zo svedskych stolov, ako odmena za skoncenie diety. Co sa budem obmedzovat s ovocim, uz teraz sa mi sliny zbiehaju ked si predstavim tu nosu jedla v mojom oblubenom hoteli 🙂

dzantica
24. feb 2013

mňam ten croissant a tablička čokolády mi padlo dnes vhod..patrične som ti to vychutnala..inaaak už je šesť hodín večer a ja som zatiaľ ešte nezhrešila..normálne nechápem..dúfam že to dnes už nepokazím a budem sa držať aj naďalej 🙂

klemberka
24. feb 2013

@dzantica jablko 😀 😀 😀 ale mala som ho len na raňajky, predtým som mala ešte veľa vody, potom som mala ešte zelený čaj a nejskôr kávu, ktorá to všetko popohnala... ale ja už viem presne, z čoho mi bolo zle, z jedných kvapiek, čo som si ráno dala... majú aj vedlajšie účinky ako hlavne nevoľnosť, takže to mám z toho...

dzantica
24. feb 2013

@klemberka haha tak to jablko ma dostalo :D ja som jablká normálne predtým jedávala na raňajky a nič, pohoda..to len teraz pred nejakým mesiacom, maximálne dvoma mi začalo z jablka na raňajky bývať zle..tak ho nejedávam odvtedy na raňajky..len keď mám vitamínový deň tak na obed, alebo na olovrant si dám..ja tiež tak.. pol litra citrónovej vody vypijem a potom jeden kus nejakého ovocia.. No to si mohla mať aj vedľajšie účinky z tých kvapiek..

sisab
24. feb 2013

tak ja uz mam aj odcvicene, snad sa raz dostanem aj do 2levelu Jilian 😀 normalne som sa dnes spotila 🙂 nejak sa mi nechce vecerat, to hovadzie maso na obed mi nejak nesadlo, hoci bolo len varene...mozno si dam len pohar mlieka...

ivuska666
24. feb 2013

ahojte ja som to skušala vydrzala som mesiac a pol schudla som 7 kg ale potom som jedla ako diva a pribrala som este viac ako som bola .Nemam stou dietou dobre skusenosti
pa
🙂