90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

z.k
12. apr 2013

Ahojte chem sa opýtať prvú vodu som mala 19.3 a hneď nasledoval bielkovinový deň teraz mi vychádza voda keď rátam 29 deň na 17.4 a nenasledujú mi po vode bielkoviny,ani som si neprehadzovala dni,alebo si to mám posunúť aby som končila ovocným a potom mi to nasledovalo ako má.
@dzantica,@adamko obdivujem ako cvičíte ja dám maximálne 15 minút na orbitreku pri telke a nejakých pár cvikov na nohy a zadok a skončila som 🙂

z.k
12. apr 2013

dnes mám škroby spravila som hŕstkovú polievku 🙂

dzantica
12. apr 2013

@z.k Vodný deň musí nasledovať za vitamínovým dňom..A po vode nasledujú vždy bielkoviny..Tak keď si mala naposledy vodu 19.3. tiež mi to vychádza, že by si teraz mala mať 17.4..Tak keď máš mať 17.4.bielkoviny tak si v ten deň daj vodu a 18.4.bielkoviny aby si mala vodu po vitamínoch..

dzantica
12. apr 2013

@z.k Počkaj, teraz som si prečítala, že dnes máš škroby a rátam podľa kalendára a na 17.4.mi u teba vychádza UH..Tak si daj vodu teda až 19.4..Zvláštne, že ti to takto vyšlo..Vôbec si neprehadzovala dni?

z.k
12. apr 2013

@dzantica ved práve že nie aj keď bolo také že som porušila tak som vždy pokračovala tak ako mi nasledovalo tak neviem kde sa stala chybička 🙂

dzantica
12. apr 2013

@z.k Ja presne tak isto, aj keď som porušila, vždy som mala v ten deň aj to jedlo, čo som mala mať podľa diéty..Ešte ma napadlo..Koľko už diétuješ?

aduss
12. apr 2013

ahojte chudulky 🙂 tak po 8. dni mam dolu 4,6 kg..vazit by som sa chcela zasa ked budem mat za sebou dalsich osem dni 🙂

z.k
12. apr 2013

@dzantica no zacala som 19.2 🙂

dzantica
12. apr 2013

@z.k jaaaj..lebo teraz som si spomenula, že mne sa to trošku tiež posunulo,ale až po dlhšom čase (cca po nejakých 5tich mesiacoch, aj to len asi o deň) a dodržiavala som deň čo deň podľa jedálneho lístka (ten si vždy v nedeľu zostavím na celý nasledujúci týždeň)..

schatje6
12. apr 2013

@dzantica waw to vazne? vies dopredu, na co budes mat chut, ci si ju spravis podla jedalneho listka? Mne sa zda, ze mam ten jedalny listok dost jednotvarny posledne dni...maso/syr, zemiaky/ryza, cestoviny/osuch, zeleninova polievka/dusena zelenina...musim nieco vymysliet, nech to spestrim... 🙂

z.k
12. apr 2013

@dzantica posuniem si to tak aby mi to vychádzalo,aby po vode išli bielkoviny 🙂 ja si vždy pripravujem večer jedlo na ďaľší deň,keďže sa ku mne pridal manžel tak aby si to mohol ráno zobrať ja sa len v ten deň rozhodnem čo bude,tak ten lístok je dobrý nápad 🙂

dzantica
12. apr 2013

@schatje6 No fakt..Od začiatku diéty si takto zostavujem jedálne lístky..Napíšem a počítači a vytlačím.. To potom aj viem koľko a čoho si mám na celý týždeň nakúpiť..A snažím sa ich zostavovať tak, aby som si jedla obmieňala (napr.bielkoviny - striedam rôzne jedlá zo: syru, kuracieho mäsa, vajec, bravčového mäsa)..Niekedy sa stane, že na to čo som si dala do jedálneho lístka nemám chuť, tak len prepíšem a spravím si niečo iné) ale to málokedy..Aj ovocie na raňajky sa snažím obmieňať,aby sa mi nesprotivilo..Už som si na tento svoj systém zvykla a vyhovuje mi..

schatje6
12. apr 2013

@dzantica nie zly system 🙂 mozno vyskusam

klemberka
12. apr 2013

@dzantica ja si tiež robím jedálníček, ale rovno na 2 týždne dopredu, mám každý jeden deň rozpísaný, čo budem variť, mám to pripnuté na chladničke a je to super, vyhovuje to aj rodinke, vždy nám chutí, jedlá obmieňam, takže sa nestane, že máme 2x do mesiaca to isté 🙂 a hlavne - máme pestrú a čerstvú stravu každý deň a ušetrila som aj na nákupoch, lebo som sa naučila variť menšie porcie, presne na ten daný deň, čo zjeme, teda kupujem z každého rožka troška, len menej... a hoci je to taký starý komunistický systém 😀 rodinka si pochvaľuje, chutí im, ušetríme, takže nie je čo riešiť.. 😉

eskymacik17
12. apr 2013

ahojte babky tak pridavam sa aj ja kvam .. dnes mam 5 den :D zatial sa snazim a uspesne odolaaaaavam 😀 nastraham ktore na mna vsade ciiihaju ..

dzantica
12. apr 2013

@klemberka Ja si tiež niekedy robím aj na dva týždne dopredu..Podľa nálady a ako mám čas.. 🙂 Ale je to super..Nemusím každý deň rozmýšľať, čo budem variť 😀 a hlavne viem koľko čoho kúpiť, predovšetkým čo sa ovocia a zeleniny týka.. 🙂

dzantica
12. apr 2013

@eskymacik17 Ahoj.. Vitaj 🙂 Ja mám dnes 236.deň (vodný deň) a tiež zatiaľ úspešne odolávam..Dnes chodím do kuchyne iba minimálne : len vodu prevariť, vezmem pohár a pracem sa do izby 😀 Tak držím palce, aby kilečká išli rýchlo dole..Leto sa blíži 🙂

aduss
12. apr 2013

@eskymacik17 ahoj, drzim palce 🙂 ja mam rovnaky den dneska, akurat ze uz som na 9. dni 🙂 z akej vahy ides?

adamko05
12. apr 2013

ahojte
práve dzobkám hranolky (tomu sa hovorí dieta 😀 ... ale mám ich tuším druhýkrát za 3 mesiace)....
na obed bolo rizoto, už nezostalo....

dnes idem zatiaľ v poho (mala som ku káve asi 5 dru tyžiniek.... ake ti sa neriešim).... uvidíme, ako bude víkend, rada by som zvládnuť, pre tú vodu.... nech vám dám záver, že koľko šlo dolu.... 😝
@dzantica dnes som sa teda odvážila (kvôli tebe... 😀 😀 ... ale srandujem).... a 61 rovných... takže to kilo veľkonočné je fuč, ale už som mala pod 61 pred tým aj.... nevadí... svaly vážia viac 😀

dnes som bola aj cvičiť, riadne som sa zapotila... dnes som si to viac užila... včera som bola len hodku, lebo som si zabudla uterák a bolo mi to bez neho také nepríjemné.... tak dnes som si dala celkom zabrať... 😝
a zasa sa chystám v pondelok... a možno zajtra aj doma prevetrám po dlhšom čase steper.... aj rotanu... a nejaké tie brušáky...
dnes mi kolegyna povedala (mala som také užšie šaty), že ako sa mi pekne vytvarovala postava... potešilo to veľmi 😵 😵 ... len ked ja fakt nič nevidím 😠 😠 😠

adamko05
12. apr 2013

na zajtra plánujem iba cestoviny (asi pene) s orechami... rodinka bude mať ešte granadír... a v nedeľu ovocie... tak to bude asi ťažšie, ale som odhodlaná odolať... som kupila banány, kiwi aj pekné červené jablká..... a na obed to vidím na zeleninovú polievku... tak uvidíme

@dzantica s tým jedálničkom je to super nápad... ja si plánujem tak dva dni dopredu, ale na papier to teda nedávam... ale možno začnem od pondelka... lebo nechcem uplne seknúť s dietou ... chcem pokračovať podobným štýlom s tým, že si pridám lahké ranajky - v bielkoviny bielkovinové, v škroby ovocie, v UH nejaké vločky... a na ovocie, ovocie 😀 ... plány mám pekné, uvidíme, aká bude realita 😉

ryjana
12. apr 2013

Ahojte, chcem sa pripojit zacala som s 90 dnovkou mam za sebou 12 den, dnes mam ovocie zatial odolavam, akurat moja vaha sa asi zastavila zatial som neschudla ani kilo nie je to moc dobra motivacia ☹ , ale co uz musim vydrzat od kedy som v zahranici nabrala som skoro 20kg a moj ciel je aspon 15kg dole pri mojej vyske 164cm si myslim, ze ked dosiahnem 55 budem happy 😅 , pred desiatimi rokmi som mala 49 ale to som bola moc vychudnuta. Myslite si, ze je normalne, ze zatial som nic neschudla?

adamko05
12. apr 2013

@ryjana ahoj.. neboj, pohne sa to... ako som sa ja vážila asi po dvoch týždnoch, mala som dolu možno kilo, mne to nešlo nejak extrémne rýchle zo začiatku... a vlastne ani potom, ani teraz 😀 ... ale vydrž, isto sa to pohne, treba aj veľa, veľa, veľa piť..... ani mne sa vždy nedá, ale ked sa dá, tak dosť "popíjam"...

ryjana
12. apr 2013

@adamko05 ahoj, ja pijem a pijem jedine co ma odraza je chodenie na wc to nema konca kraja ☹ , dufam, ze sa to zacne hybat a zacnu ist kilecka dole 🙂

adamko05
12. apr 2013

@ryjana to mi hovor 😀 .... ráno vypijem doma dve šálky... a ledva pídem do práce... napijem sa, urobím kávu, vybenem po schodoch na oddelenie a už sa moc nezdržiavam s babami, mám zas vidinu WC 😀 ... ale ja to beriem poztívne.. WC mám na konci chodby, takže mám aj pohyb 😀 pri sedavom zamestnaní
a ráno papáš ovocie? na večeru to isté,č o na obed? vyvar???

ryjana
12. apr 2013

@adamko05 dnes mam cisto ovocny den, a normalne zacinam ranajky ovocim, doobeda este jem ovocie a potom si dam podla toho aky mam den bud masko, spagety, alebo sojove maso, no a na veceru sa snazim jest to iste co na obec ale niekedy na to nemam chut tak si dam nieco ine co v ten den mozem jest, neviem ci je to chyba ale myslim, si ze by to nemalo vadit ci ? Tuto dietu drzim totiz to prvy krat takze nemam nejake skusenosti len co sa docitam na internete poradila mi ju kamoska, ze schudla nejakych 15kg tak som sa na to odhodlala 🙂

aduss
12. apr 2013

@adamko05 @dzantica baby ale super sa drzite, ja som zacinala uz tolkokrat a presne tolkokrat som aj zlyhala :( ale teraz som odhodlana, dufam, ze mi to odhodlanie vydrzi 🙂 @ryjana vitam ta medzi nami a neboj, ono sa to isto pohne, ono niekedy aj ked nejdu kila dole, tak na sebe citis, ez su ti veci volne 🙂

ryjana
12. apr 2013

@aduss dakujem, no hlavne po ovocnom dni sa citim odlahcena 🙂

adamko05
12. apr 2013

@ryjana no a cm, tie nezišli... lebo gate mna po dvoch týždnoch tlačili ovela menej napríklad 😀 ... a inak, sojové maso, to je tu také diskutabilné... to papáš kedy, na škroby?

adamko05
12. apr 2013

@aduss díky, ale ja som už pekne "pozakopávala" cez veľkú noc... ale šak, hádam ideme dalej... lebo ešte také 4 kg isto chcem dať preeeč 😝

ryjana
12. apr 2013

@adamko05 no sojove maso si davam ku celozrnym pagetam takze sacharidovy ja v podstate toho vela nezjem skor sa musim prinutit nieco zjest lebo ked sa napcham tolkym ovocim a tou vodou tak nemam ani moc chut na normalne jedlo, ale dnes som robila priatelovi bravcove rezne a kedze mam ovocny den vies si predstavit ako mi tiekli sliny 😀