• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
Ahojte, tak musim povedat ze prvy tyzden to išlo super rýchlo..teraz stojim, dole zatial 4 kg...pre mňa je to málo/aj keď by som mala byť spokojná!:/ / ale čo chcem...keď porušujem...:/ a niekto tu písal, že ak to sem tam porušíte, je to lepšie...telo sa s tým viac vysporiada, ak sa niekedy vrátitite späť na normálnu stravu:slight_smile: držím vám všetkým palce, v lete to všetkým ukážeme! :grinning:
14. máj 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vandijan Aj tie bylinkové rezne z rúry, čo si ja robievam sa namáčajú najskôr v olivovom oleji a potom do tej zmesi zo sáčka..Ja si myslím, že by to nejak extra nemalo vadiť..
Juuuuj, ešte že som bola počas celej diéty poistená HAK :grinning: Aj to sa čudujem že aj napriek pravidelnému užívaniu som toľko kg schudla..Keby nezažijem, tak neuverím, lebo sú to predsalen hormóny..Inak keby neužívam neviem neviem, či by sa aj nám nezadarilo a možno by som sa tiež pridala do klubu tehuliek počas 90 DD.. :grinning: Ale ešte aspoň dva-tri roky chceme s bábom počkať, nič nám neutečie..Najskôr si chceme zabezpečiť budúcnosť - bývanie, možno časom svadba a až potom detičky, keď budeme mať vlastnú strechu nad hlavou..
14. máj 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dzantica môžeš mi prosím ťa povedať ako robíš tu tarhonu rajčinovu?zajtra mám UH,dakujem
14. máj 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka146 Jasné, je to dobrota..Ja si ju často robievam cez UH, bo mi veľmi chutí..
1 menšiu cibuľu si nakrájam na drobno, 2 strúčiky cesnaku tiež na drobno, šampiňóny očistím a nakrájam na plátky (tak cca 7 šampiňónov) a 2 čerstvé rajčiny úplne zbavím šupiek a nakrájam ich na malé kocky..Cibuľu a cesnak opražím na troške olivového oleja do sklovita, pridám nakrájané šampiňóny, podlejem vodou, posypem hubovým korením, premiešam a nechám dusiť..Potom pridám bezvaječnú tarhoňu (od oka cca ani nie 3/4 kompótovej misky) plus koľko tarhone toľko vody a ešte pridám prichystané rajčiny..Podľa potreby potom ešte podlievam..Ochutím troškou vegety,soli (podľa chuti), mleté čierne korenie (tiež podľa chuti)..Keď je už tarhoňa mäkká, dám tam od oka kečupu a ja mám rada štipľavé, tak si dávam trochu aj chilli sauce..Minútku premiešam, dám trochu sušenej bazalky a oregána a hotovo..
14. máj 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduss no ja odvtedy ako cvičím badám len úbytky v cm ale vo dáhe - 300 g. takže minimum. Neboj ja neotehotniem :grinning:
15. máj 2013 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzantica už som si tú tarhoňu skopírovala a vytlačila. Ďakujem. :slight_smile: je pravda že hormóny sú zákerné, ale stále viac a viac zisťujem že je to hlavne celé niekde v hlave. :slight_smile:
15. máj 2013 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, i ja chudnem s 90DD, este len 5.den, no pri tom cvicim podla Jullian Michaels aj rotoped, tak dufam ze tie kg pojdu rychlo dole :slight_smile:
16. máj 2013 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adush123 ahoj ja som na DD už dlhšie, ale teraz cvičím Jill 1. level 4.deň, je to o malinko rýchlešie, ale o malinko asi preto že mám moje dni a na DD som už druhý mesiac. ale hlavne že ide, no nie? v cm je to vidno, len to brucho som asi najvaic zvedavá čo sa mi z neho stane.

baby lubinka, aduss ako sa darí?
16. máj 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vandijan ahoj moja..no je to s dietou bieda, mam menej casu sem chodit, ale neboj, nenecham ta v tom samu :slight_smile: inac vidis po tych par dnoch nejake vysledky toho cvicenia?
16. máj 2013 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievčence hoci už nestíham prispievať,ale poctivo Vás čítam.Ja pridávam výsledky včera som mala tretiu vodu.Váha -4,3 kg(celkovo -17,3 kg),obvod pásu -2cm(celkovo -11cm),obvod bokov -3 cm (celkovo -12 cm),obvod prsia -4 cm(celkovo -11 cm),obvod stehna -3 cm (celkovo -9 cm).Budem pokračovať odznova,ešte nie som v cieli možno vyskúšam detox podľa Mačingovej a znova sa vrátim k 90-dňovke stravovanie mi absolútne vyhovuje.Stravuje sa aj manžel tak tak nemusím vymýšľať na dvojo :slight_smile: .
@dzantica super výsledky bola si moja veľká inšpirácia dúfam že aj ja sa dostanem do cieľa ešte by som chcela aspoň 12 kg.
Super držím všetkým palce :slight_smile: a pokračujeme ďalej :slight_smile:
19. máj 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte:slight_smile: dnes mám PRVÚ VODU:slight_smile: snáď vydržím/v robote a učím sa na zajtrajšiu skúšku). spomínala som, že mi váha šla prvé 2 týždne pekne dole potom STOP/asi som mala svoje dni tak preto) a teraz znova dole:slight_smile:) som zvedavá ako to bude zajtra..samozrejme že sa pochválim:D a vycapím tu fotky na inšpiráciu:slight_smile: držim vám všetkým palce!
19. máj 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduss ale áno, vidím to na bruchu, trošku nohy a ruky sa mi menej trasú :grinning: , ale mám tie svoje dni tak trošku flákam, ale inak v pohode. akurát sa mi zdá že sa mi zlepšilo aj držanie tela, lebo sa cítim akási vyššia
20. máj 2013 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri vode sa vazite rano v ten den alebo az na druhy?
21. máj 2013 o 06:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adush123 Ja som sa vždy vážila a merala ráno v deň vody..
21. máj 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akosi to tu stagnuje...:(
22. máj 2013 o 06:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adush123 u mnňa nie, dnes mám na raňajky dve jablká, naq obed kúsok pizze, a na večeru ryžové chlebíky v čokoláde a večer si dám asi zas TAEBO, nejako to striedam s Jill. ale na Youtube je veľa stránok s cvičením
22. máj 2013 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vandijan ved i ja cvicim, jillian aj rotoped, kazdy den, no vaha nic, a cm necitim,,,este som sa nemerala.
22. máj 2013 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adush123 a na oblečení necítiš nič? váha sa nehýbe, lebo svaly sú ťažšie ako tuk, ale na oblečení to trochu cítim a ostatným sa zdá že som schudla dosť, ale včera som si dala mikinu, čo som dostala na vianoce a bola mi tesná, ale úplen tesná, včera mi sedela výborne
22. máj 2013 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vandijan necitim vobec, tak som zvedava na prvu vodu.
22. máj 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adush123 po prvej vode to je fajn, potom sa to spomalí
22. máj 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcata, pridavam moj poznatok, prve dva mesiace rovnake ubytky, treti mesiac sa to takmer zastavilo, drzim palce :slight_smile:
22. máj 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzantica prosim ta ako robis tu orechovu tortu?
22. máj 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá,tak ja som mala svoju prvú vodu včera a som spokojna,ubytok vahy 8,2 kg pas - 8cm a zadok -5cm,tak som motivovaná isť ďalej :slight_smile: Ja som v tomto zasadova a zatial som nič neporušila,ale musím sa priznať,že necvičím,bez výhovoriek sa priznávam,že sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale tak nabehám sa za mojim malým diablikom teda dosť :slight_smile:
22. máj 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@adush123 Ahoj..Ja tú tortu robím z knihy 90 DD (ja ju mám v PC stiahnutú vo forme wordového dokumentu, doma som si všetky tie strany vytlačila)..Je to recept: deň 48 (Pochutnajte si).Máš tú knihu, alebo aspoň z internetu stiahnutý wordový dokument? Ak nie, tak ti ten recept odtiaľ odpíšem potom sem..

@mirka146 Gratulujem, krásne výsledky..Len tak ďalej.. :slight_smile:
22. máj 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dzantica mam ju stiahnutu, no recept som z nej este nerobila, musim si ich prestudovat, ja som zatial na 12.dni tak sa mi neprejedli este masa, zemiaky ci ryza na klasicky spôsob, ale co nevidiem budem hladat inspiraciu. n som trochu skepticka, doteraz nic neslo dolu (aspon pocitovo nie).
23. máj 2013 o 05:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adush123 Ja odtiaľ tiež nevarím..Jedlá si od začiatku prispôsobujem podľa seba v rámci povoleného..Možno 3 recepty som si odtiaľ obľúbila, ktoré si od začiatku diéty aj občas varím..
23. máj 2013 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzantica ja skusim tu tortu teda
23. máj 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim,pridavam sa do klubu(ak ma prijmete :sweat_smile: )..ja uz z touto dietou zacinam po druhykrat..prvykrat som schudla cez 7 kilov..potom som ochorela a prestala pokracovat.zacala som 15.5 a uz mam kilecko a pol dole a -4 cm od pasa..teraz ide trosku rychlejsie...potom sa to zastavi...
23. máj 2013 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zanulienka ahoj jasne že príjmeme, v pohode. vitaj medzi nami :slight_smile:

@adush123 potom daj vedieť aká je, ja som ju ešte nerobila

@dzantica ja si tiež skôr vymýšľam vlastné recepty, zatiaľ som odtiaľ robila ten zemiakový guláš, ten je ok, akurát ho robím bez bobkového listu, a skúšala som aj tie čatní placky, ale mi to vôbec nechutilo, opekané zemiaky však môžem stále, alebo zemiaková skoro kaša, že popučím si zemiaky v troche tej uvarenej vody, v ktorej sa varili, ochutím, pridám si k nim podusenú kyslú kapustu a spolu to premiešam, na vrch dám do zlata opraženú cibuľku. tak to tiež milujem. a na zajtra po dnešnom ovocí som si kúpila plesnivý syr encián s príchuťou cesnaku , zajtra dám ten grilovaný so zeleninovým šalátom. Tento grilovaný syr je geniálny.
23. máj 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vandijan Ja mám dnes tiež ovocie..Síce od rána s absolútnou nechuťou, ale tak čo už..Sú dni, kedy mi to ovocie ide už hore krkom..Akurát mám olovrant a tlačím do seba broskyne...
@adush123 Tá torta čo ja viem, treba vyskúšať..Mne celkom chutí..Vždy si ju rozrežem na polovicu a natriem jahodovým džemom..Ale treba ju piecť určite dlhšie ako je v recepte písané..Zjem jeden kúsok (trojuholník) a ostatné tiež nakrájam a dám po jednom do menších dóz do mrazničky a mám to na viackrát a nemusím každé UH piecť..Takto to robím aj s inými koláčikmi a potom to len cez UH obmieňam..
23. máj 2013 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok