• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

21. novembra 2016 
@gabika11 aj ja som čítala že vo vitamínový deň sa môže aj zelenina ak vám ovocie tak nechutí
23. aug 2013 o 18:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gabika11 moze sa dobre si citala , nemas rada ovocie alebo preco nechces mat ovocne dni??
23. aug 2013 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kočky, ktráo da nejaky dobry napad na zajtra na sacharidy ??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. aug 2013 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lydka84 ja som si urobila karfiolovo cuketovu kremovu polievku.na to si oprazim trochu cesnaku s rozmarinom.
24. aug 2013 o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@angell2611 mne je poliavk amalo, osm po nej strasne hladnaaaaa :(
24. aug 2013 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lydka84 no aj mne bola tak som si este dala zapeceny kerfiol so zelerovimi hranolkami.
24. aug 2013 o 16:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lydka84 rano som si uz zvykla na ovocie, momentalne vyhrava na plnej ciare cerveny melon, pokial je sezona, k tomu slivky, alebo hrozno zo zahrady. Na obed by to uz pre mna bolo vela ovocia. Radsej si udusim nejaku zeleninku, alebo si spravim zeleninovy salat.
24. aug 2013 o 17:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gabika11 skus to ovocie zapiect s pomarancovou stavou ako pisu v knihe a upecene ho posyp skoricou a ked si ho zamilujes ako ja, tak na zeleninu ani nepomyslis :slight_smile:
24. aug 2013 o 17:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@angell2611 ja mama opekane zemiaky s kecupom :slight_smile:
24. aug 2013 o 17:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte,dnes som mala kalerabove fliacky k obedu :wink:
25. aug 2013 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Baby od dnes sa aj ja pridávať k Vám.moj prvý deň 90DD.dufam,že vsetko pekne dodrzim,nebudem pirusovat,aby som docielila svoj cieľ.tak držte palce
25. aug 2013 o 14:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@kattulienka jeej tesime sa ze sa k nam pridavas :slight_smile:
25. aug 2013 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cessy ja som dnes mala cestoviny s paradajkovou omackou zajtra ovocie a v utorok voda ...ani neviem ako to zbehlo a som na prvej vode .....
25. aug 2013 o 16:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lydka84 dakujem dufam, ze tu dlho vydrzim :wink:
25. aug 2013 o 17:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kattulienka urcite ano ja ani neviem ako a mam prvy mesiac za sebou :slight_smile:
25. aug 2013 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lydka84 aj ja.potrebujem aspon citat ako su natom dalsie baby a aby som to vydrzala.pred dvoma rokmi som vydrala mesiac a schudla som 8kg, ale to som dodrziavala podctivo vsetko.kilecka su naspat a nemohla som sa nato nejako znova odhodlat.ale uz som nastartovana lebo moj pohlad do zrkadla je strasny a idem nato.
25. aug 2013 o 18:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kattulienka to forum je super, ja som sa len kvoli 90-tke registrovala...psychycka podpora robi vela a aj napady na varenie su tu super ked uz clovek nevie kudy kam ... podla mna toto tu nam pomoze vsetkym aby sme vydrzali a dosiahli svoje ciele :slight_smile:
25. aug 2013 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ahoj baby ja som včera mala UH ale som to trošku prehnala ale mala som aj pohyb no dnes poctivo vitamíny zajtra bielkoviny, uvarím si kalerábik s mrkvičkou a zarajbem syrom a dám zapiecť, minule mi to fakt chutilo dám si aj teraz, lydka84 super ten vodný den držím palce,
25. aug 2013 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte chcem sa Vas opytat baby- tie co ste kojili pocas diety, ako znasali tuto dietu Vase deticky? Je to myslite vhodne? Alebo ste si tu dietu troku prisposobili? Ja mam 2, 5 mesacneho chlapceka a rada by som ju drzala, u mna to vsak uz nie je nejak z estetickych dovodov, ale hlavne zdravotnych mam 112 kg a 164 cm... takze dalej asi nemusim rozpisovat... ja som rozmyslala uz nad tym, ze by som mozno jedla viac ako je v tej diete rozpisane, len by som dodrziavala tie dni, zeby som delila jednoducho potraviny.... prosim budem strasne vdacna za Vase skusenosti a hlavne ako to znasali dojcene babenka
26. aug 2013 o 07:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kattulienka ahojky vitaj medzi nam
:grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2013 o 07:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lulupopo ahoj. Ja osobne si mysli ,ze je tato dieta dost pestra.takze by to nemalo drobcekovi ublizit .len sa vyhni potravinam ,ktore by sa pri kojeni nemali. a taktiez sleduj maleho ako po ktorej potravine reaguje.
Aj ja mam doma 3 mesacne mimco.ale nekojim.To mas asi aj vyhodu ,ze kojis.väčšinou tie kila idu rychlejsie dolu.U niekoho zase nie.je to individualne. drzim ti palceky. :grinning: :grinning:
26. aug 2013 o 07:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babulky tak dnes ovocičko.mnamky. V sobotu som to dost prehnala .Porusila som co sa dalo hned bolo kilecko
naspäť :frowning2: ,ale vcera som sa poctivo drzala urobila som si pizzu a uz je to kilo aj dolu.sa mi ulavilo :wink: :slight_smile: a po dnesnom ovoci to bude urcite zase lepsie.prajem pekny den :grinning: :grinning:
26. aug 2013 o 07:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, tiez man dnes ovocie. Kupila som si melon, do vecera mam Co jest :slight_smile:
26. aug 2013 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dievčatá. tak ja dnes len ovocie a zajtra bielkoviny. idem skúsiť zase držať 90 dňovku. minulý rok som schudla 18 kg a 2,5 kg som pribrala, inak si držím. ale chcem to dotiahnuť ešte aspoň o 7 kg dole. :slight_smile:
26. aug 2013 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@zujka2 vitaj medzi nami ... dalsia co je rovnako ako my, zajtra sme na bielkovinach uz 8 alebo 9 :slight_smile:
26. aug 2013 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@walen idem vyskusat ten perkel so sosovice som zvedava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2013 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lydka84 super a čo máš zajtra dobré? Ja čínu so zeleninou. už sa teším :slight_smile:
26. aug 2013 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lydka84 to som este ani nepocula ,idem to hnedpozriet
Ja neviem co zajtra,ideme sa kupat,tak sa budem stravovat mimo.
Inak budem mat bielkoviny :wink:
26. aug 2013 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zujka2 dusene kuracie stehna a zeleninovy salat
27. aug 2013 o 07:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cessy dnes mam bieloviny aj ja, nakolko som sa rozhodla ze vodovy den nebude .... takze uspesne s malymi prehreskami mam za sebou mesiac - 28 dni ..... a som velmi spokojna s vysledkami .....v piatok dchadzam na dovolenku takze dva tyzdne to bude u man take strapate....asi vseliake len nie v principe 90-dnovky ....ale tie minusove cm v plavkach potesia :slight_smile:
27. aug 2013 o 07:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok