90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

schatje6
27. aug 2013

@zujka2 ahoj, chcem sa spytat, ci si pocas toho roka jedla vsetko, ci si sa nejak extra kontrolovala, ze nemas jojo efekt. dakujem 🙂

ninimini
27. aug 2013

ahojte ja by som sa vás rada spýtala kolko ste schudli a možete mi kludne dat vediet aj centimetre:D ja sa rozodujem medzi dukanom a 90dnovou obe som už skušala len dukan je na mna moc jednotvárny a moc sa mi do neho nechce a tu možem papat skoro všetko čo mám rada ....dakujem za odpoved

zujka2
27. aug 2013

@schatje6 ahoj, jedla som úplne všetko a niekedy veľa. ale priebežne som sa vážila a ak sa mi zdalo, že som pribrala 2 kg, dala som si ovocný deň a ustálilo sa to. takže mierna kontrola je asi potrebná vždy.

zujka2
27. aug 2013

@ninimini ahoj, ja som dala tých 18 kg dole. asi 12 cm na prsiach, brucho tiež okolo 12 - 14 cm, boky 10 cm a stehná najmenej asi 6 cm

zujka2
27. aug 2013

@lydka84 tak to máš podobne ako ja. 🙂 musím sa priznať, že mi to chutilo aj bez prílohy, ako vždy 🙂

lydka84
27. aug 2013

@zujka2 mne prave ten zeleninovy salatik k tomu velmi chutiiiiiii

zujka2
27. aug 2013

@lydka84 už som hladná 😀 nech som už doma 🙂

lydka84
27. aug 2013

@ninimini ahoj , ja mam za sebou prvych 28 dni bez cvicenia a s prehreskami hlavne posledne dni kedze som dostala menzes a jedla veeeeeeeeeeeeeeela cokolady 😝 ...moj zabijak ☹

moje ubytky :
- 5,6 kg
prsia - 5 cm
pod prsiami - 4 cm
zaludok - 8 cm
pas - 5 cm
podbrusko - 6 cm
boky - 5 cm
stehna - 3 cm

viera22
27. aug 2013

ahojte babule...tak ja sa k vám chcem tiež pribrať ale až od 2.9. he dcérka bude obedovať v škôlke tak nemusím dvojmo variť ... iba pre seba tak som zvedavá či to zvládnem.....diétu som držla dvakrát na posledy pred rokom a pol a vydržala som len mesiac a pol držať diétu tak dúfam že tentokrát to zvládnem až do konca.....najviac asi budem potrebovať poradiť s nejakými receptami ....s kade beriete inšpirácie receptov

lydka84
27. aug 2013

@viera22 ahoj mas knihu ???? ak nie je cela na nete s receptami takze da sa cerpat z toho alebo bezna strava len to podelit na dva dni ,,,, podla man varit na 90-dnovku je velmi jednoducheeee 🙂 ak nie urcite vo fore najdes nejake skvele typy 🙂

kattulienka
27. aug 2013

@lydka84 super vyysledky

lydka84
27. aug 2013

@kattulienka dakujem ...ja som velmi spokojna... hlavne tie cm ma tesia .... a hlavne ked viem ze som ani raz necvicila (ach ta moja lenivost) a boli aj prehresky co sa tyka sladkosti a nie raz ...... 😝

kattulienka
27. aug 2013

@lydka84 vobec si necvicila?to je super vysledok.no ja som zacala aj som skoncila lebo som dostala nejaku brusnu chripku, tak som tri dni grckala.ale zase sa nato chystam a dufam, ze ma uz nic nezastavi

lydka84
27. aug 2013

@kattulienka veru vobec ani raz 😖

ninimini
27. aug 2013

@zujka2
@lydka84 jééééj super tak to funguje to je doležité :D ja sa vrátim až 15.9 z dovolenky tak sa potom pridám dufam že mi to pojde :D

ninimini
27. aug 2013

@lydka84
@zujka2 a gratulujem:D

lydka84
27. aug 2013

@ninimini urcite funguje ja som jasny priklad ze ano ..... tiez idem teraz na dovolenku takze vyzera ze 2 tyzdne bude pauza ale potom idem spat na tento sposob stravy .... dokonca aj problemy so zaludkom a travenim mi pri tejto strave zmizli ....

walen
27. aug 2013

@lydka84 no skúšala si ten perkelt zo šošovice? dúfam že chutila ja si zajtra spravím ale fazuľový. Momentálne zaváram lečo na zimu, a ešte zajtra ma čaká druhá polovica zavariť. Schudla som len 14 kíl a stále sa to drží ale dosť som polavila a nezvládala to a jedla čo som nemala , ale od včerajšieho ovocného dňa sa držím tak dúfam že aspoň to 15 te kilo sa mi podarí do toho týždňa schudnúť .

walen
27. aug 2013

mám posledný týždeň pred sebou v tejto diete 3.9.2013 je 90 posledný deň

viera22
27. aug 2013

@lydka84 knihu nemám tak asi net a fórum to istí...Ďakujem

lydka84
27. aug 2013

@walen prave ho varim som na neho zvedava co z toho zajtra bude .... urcite dam vediet ..... len sa mi zda ze sa uz vari dost dlho a plava mi stale strasne vo vode.... sak 14 kil je super a co cm ???? ake mas v tom ubytky ??? drziiim palce aby si vydrzala do konca sa tesim sa na tvoje vysledky ...si mi inspiraciou 🙂 moj ciel je za 90 dni schudnut aspon 14,6 a budem spokojnaaa 🙂

lydka84
27. aug 2013

@viera22 posielam link na original knihu na jedla .... http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php... ..... takze skus popozerat tam mna par zaujalo vyskusala osm a boli skvele.... a inak nieco z macingovej a nieco z beznej stravy ,,,,, + forum 🙂

viera22
27. aug 2013

@lydka84 ďakujem veeeeľmi pekne

walen
27. aug 2013

@lydka84 tá voda by sa mala vyvariť , ak je troška viacej vody ako šošovice to nevadí ona tá mletá červená paprika to zahustí aspoň u mňa to tak funguje. to hej ja som rada že som 14 kíl schudla, cm si budem merať 29 deň ten budem mať v sobotu a to idem večer na grilovačku, ale ako vždy nebudem ani jesť ani piť len čistú vodičku. Ja stále verím že to kilo za ten týždeň ešte doženiem keď budem poctivo držať diétku ako mám. Po diéte si budem musieť dávať veľký pozor aby som sa držala na uzde a nemaškrtila a neprejedala sa , aj tak ma čaká ešte dlha cesta k mojej ideálnej váhe. mám pred sebou ešte neuveriteľných 40 kíl, neviem ako som mohla dopustiť aby som tak pribrala. 😖

lydka84
27. aug 2013

@walen tak este varim necham tomu chvilu a tak tam dam tu papriku .... ale vonia to super urcite to bude skvelee......to si skvela ked si na grilovacke povies ze nebudes a fakt si nedas...mas moj obdiv ........ak som dobre pochopila tak dalsich 90 dni by si mala ranajkovat ovocie a dalej sa riadit "delenou stravou" ale na obed mozes napr. masko a na veceru cestoviny ....ze uz len v jedlach a nie cele dni ... a sem tam nieco fajne ..... co je sper podla mna to je este jednoduchsie ako cely den jeden druh ,,,,, drzim palceky , vsetkych 20 🙂

lydka84
27. aug 2013

@walen a nie je uz dolezite ze si to dopustila ale to, ze s tym chces bojovvat a robis pre to nieco 🙂 drz sa a mysli pozitivne 😉

walen
27. aug 2013

@lydka84 snáď sa to podarí uvariť tak ako to má byť, ja som si už namočila fazuľu na zajtra a zajtra varím, už sa na to celkom teším. No minule sme boli na opekačke a vybabrala som sama so sebou doniesla som si zemiaky pripravené do pahreby ale som bola velmi provokovaná vôňou opekaných klobások a špekáčikov a tak som si dala tie zemiaky skorej do pahreby ešte ked tam ohník horel a zemiačky sa mi spálili z tej vrchnej strany tak som sa velmi nenajedla zjedla som len tú dolnú polovicu čo nebola zhorená a ostala som hladná , ale prežila som 🙂
s ovocím na raňajky som aj celkom spokojná to mne nerobí problém a celkom sa aj teším na to že už nemusím mať rovnaký obed ako večeru. A potom som tam čítala že treba stále dodržiavať ovocné čiže vitamínové a vodové dni.
Vitamínový deň držíte každý šiesty deň (nepočítajúc vodný deň). Vodný deň by ste si mali naplánovať na 25. 56. a 87 deň. Vždy mu predchádza vitamínový deň. takže tak, to je pre mňa dôležité. Našla som si taký krátky výťah Ďalších 90 dní.

walen
27. aug 2013

pre všetkých čo chcú vedieť ako na to po skončení 90 dňovej diety vkladám link na krátky výťah pre orientáciu.
http://www.svetdiet.sk/dalsich-90-dni/

walen
27. aug 2013

@lydka84 ďakujem za podporu , tebe sa tiež podarí určite minimálne tých 15 kíl schudnúť to máš o 0,4 kg viac ako máš cieľ a to už môžeš povedať, že si prekročila svoje očakávania 🙂

lydka84
27. aug 2013

@walen dalsich 90 dni sice mam aj tu knihu ale nikdy som ju extra nestudovala pred par rokmi som vydrzala okolo 45-50 ked si dobre psominam a dalej som nesla ale mala osm o 15 kkil menej ako teraz na zaciatku takze teraz musiiim ale ja chcem 🙂 ...............prestudujem si to vdaka za link .............a k tej grilovacke ja by som asi neodolala akeby vsetci jedli a ja nie :(