• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

15. januára 2017 
@walen ono horsie je ze kazdy mesiac asi ide dole o nieco menej ako ten predchadzajuci, tak si nie som ista ale budem sa snazit a snad ma dovolenka nakopne na sportovanie a zacnem poctivo cvicit aspon 3-4 krat do tyzdna :slight_smile:
27. aug 2013 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninimini určite to pôjde neboj. moja skúsenosť, snažiť sa neporušiť, ak porušíš tak to neprežívať emotívne, ale na druhý deň pekne akoby nič a hlavne sa nevážiť :slight_smile: budem držať palce
27. aug 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lydka84 ja mám obe knihy z netu stiahnuté ,ale ani jednu som neprečítala stále je niečo iné na práci a neni čas a priznám sa z PC sa mi nečíta dobre také dlhé romány, možno kniha by bola lepšia na čítanie tak som si len také krátke výťahy našla čo je také najdôležitejšie vedieť a toho sa snažím držať. Ja som túto dietku dostala od kamarátky dobrých pár rôčkov dozadu prvýkrát som ju držala vydržala som mesiac ale schudla som asi tých 8 -9 kíl .
No nieje to jednoduché odolať grilovačke , ale ja som dosť tvrdohlavá a ako vidím aj v tomto , ked si poviem že nie nebudem jesť také tak nebudem a najlepšie je že potom aj ostatných presviedčam aké nezdravé jedlo jedia :grinning:
27. aug 2013 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walen no ja mam obe doma a jednotka je momentalne v kuchyni a inspirujem sa nou, hlavne ovocne dni :slight_smile: a ja nastastie nechodim moc na grilovacky takze nemam comu odolavat .........a zas ked nieco zhresim nerieim a idem dalej ....sak sme ludia a male prehresky robime vsetci ale napr dnes som isla nacisto uplne aj ked v praci mam skvelu cokoladu v zasuvke este z menin :slight_smile: ale este zatial odolavam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tiez som z tych ze ak som presvedcena o niecom ze je to blbost alebo nezrdave snazim sa o tom presvedcit aj okolie.... :D
27. aug 2013 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 je to tak, prvý mesiac schudneš najviac a potom sa to spomaľuje, ale ja som si istá , keby som všetko striktne dodržiavala tak by som schudla minimálne tých 18 kíl . Možnoooooo viac to už je vo hviezdach , ale budem rada ak sa mi počas tých ďalších 90 dní podarí schudnúť ďalšie 3 kilá a verím že sa mi to podarí, a o ďalšie 3 mesiace môžem začať odznova, len neviem či s tým ešte nepočkám a nezačnem od nového roka, zatiaľ by som sa držala tej delenej stravy, lebo ťažko byť na vianočné sviatky na diéte :slight_smile: samozrejme maškrtky velmi nebudú vlani som piekla a piekla a nakoniec to nikto nejedol len ja. Tak som povedala synovi ,nech mi tohto roku nedovolí vypekať a vyvárať.
27. aug 2013 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walen no uvidim ako to vyjde mne ....... po dovolenke a po krstinach okolo 17.9 chcem zacat zas bud dva alebo 3 mesiace uvidim podla toho ako sa mi teraz za 12 dni zmeni vaha ahlavne cm a potom udrziavacka a potom dalej.... az pokial nebudem konfekcna velkost 40 a hore 42 :slight_smile: to je moj ciel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. aug 2013 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 no ani ja som nechodievala na opekačky a grilovačky, len tento rok sa akoby na potvoru s nimi vrece roztrhlo a už je tu druhá. Aj som nechcela veľmi ísť , ale ma prehovorili .
Ja keď zhreším potom je u mňa ťažšie vrátiť sa na tú správnu kolaj , poviem si už nebudem , ale zakiaľ nie som na seba prísna tak to je koniec a najhoršie je keď mám doma lákadlá ktorým neodolám. Najlepšie sa zbaviť všetkých Lákadiel a nemať doma nič čo by ťa mohlo provokovať, jednoducho môžeš len snívať :slight_smile:
27. aug 2013 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walen je dobre chodit niekedy treba vypnut a prist na ine myslienky sak aj v knizke pisu ze ked ti nechuti v UH den co je v knihe mas ist na pizzu ak to urobis raz za dva mesiace tak sa nic nestane ....a ja to aj tak beriem zhresim zhresim idem dalej a ked zhresim aj druhy tak idem na treti a ten uz vijde .... teraz cez kramy to bolo pre mna kriticke 3 dni sladkosti a neodolala som,,,no nezastrelim sa co uz ... :D ............. no nemat do coho pichnut je najlepsie ale kedze clovek nebyva sam tak ty iny nakupia a to laka ... alebo ak iny navaria dajaku dobrotu aj to laka ... ta take to je .... keby som byvala sama, nakupovala sama a varila sama ta som jak prutik bo by ma nemalo co lakat a nedobala by som sladkeee a cokoladu ....
27. aug 2013 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 hm veru aj ja budem mať v októbri meniny, v novembri narodeniny ,v decembri už Vianoce, Silvester, ubehne to ako voda a v novom roku môžem začať znova a ani sa nenazdáme a bude leto, to už dúfam budem mať o 30 kíl minimálne menej za ten rok čo ubehne.
27. aug 2013 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walen no ja mam narodky o par dni to oslavim na dovolenke potom krstiny kde som krstna a potom hura chudnutie .... a davam si zavazok s tebou ze do buduceho leta aspon - 18,8 kila :slight_smile: a ta 40 konfekcna samozrejme xixi
27. aug 2013 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lydka84 u mňa je pikoška že ja mám také pažravé dni práve pred krámami a keď už ich konečne dostanem vtedy som už v pohode aj sa mi darí v chudnutí. V tých lákadlách máš pravdu, ked som bola sama alebo ked boli moje deti ešte malinké tak som s váhou nemala problém, ja som začala priberať keď nastal v mojom živote dosť veľký zlom.
27. aug 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walen ja som zrava tak 3 dni pred a prve tri dni cez kramy a potom je klud :slight_smile:
27. aug 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ajjaaaj tých 18,8 kila schudneš do budúceho leta ľavou zadnou neboj.
keďže ideš na tú dovolenku tak dovoľ aby som ti popriala dopredu všetko najlepšie k narodeninám a hlavne aby sa ti splnili tvoje priania a aby sa ti darilo.
27. aug 2013 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walen tak snad vo vacsine som dala dole 10-14 a vzdala to tak snad to teraz dotiahnem do uspesneho konca .... a dakujem :slight_smile:
27. aug 2013 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 ja som taká žravá týždeň pred, to je najhoršie a keď nie som na seba tvrdá tak koniec aj s diétou . preto som si včera tvrdo povedala že nič len ovocie počas celého dňa a samozrejme voda čaj bez cukru, káva bez mlieka bez cukru.
Dnes bielkoviny krásne som dodržala deň aj včera aj dnes, a mám posledný týždeň vydržím to nepokazím si to.
27. aug 2013 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 no ja ak by som v januári začala znova tak to bude trvať do začiatku apríla potom do začiatku júla prestávka a ak to bude potrebné v júli ešte môžem zopakovať . Plány by boli, len aby aj elán vydržal :slight_smile:
27. aug 2013 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walen tak dufam ze obe svoje plany premenime v skutocnost :slight_smile:
28. aug 2013 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zujka2
@lydka84 dakujem :D s vašou podporou určite ozaj dávate si sem aj svoje fotky alebo nie..... už sa celkom teším vidím že ste tu dobrá partia :D
28. aug 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 podarila sa šošovička? dúfam že bude chutiť. ja si idem tú fazuľu uvariť a tú druhú polovicu leča zavariť. Veľmi sa mi do toho leča nechce, ale spravím a mám pokoj. Prší u nás búrka je, ideálny čas na spanie :slight_smile:
28. aug 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninimini neboj zvládneš to. Keď som to zvládla ja, ktorá viem byť strašne nedisciplinovaná čo sa stravovania týka a vydržala som to celé tri mesiace a ani som nezauvažovala nad tým že to vzdám, tak to ozaj zvládne každý.
28. aug 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte dievčatá možem sa pridat k vam?
28. aug 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walen sosovica je uzasnaaaaaaaaaaaaaaaa ... trosku viac cierneho korenia som dala ale nevadi aspon vypalim bacili ale je to skveleeee este raz vdaka za recept
28. aug 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@perla200 jasne ze ano tesime sa ze sa rozrastame :slight_smile:
28. aug 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mozem sa pridat? Mam otazocku v den uhlohydratov si mozem na tie cestoviny uvarit hocijaku omacku,aj napr.spenatovu a tak?
28. aug 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 dakujem velmi pekne:slight_smile: ja som začala v pondelok - dnes UHT a trosku kríza:slight_smile: ale inak pohoda.... ja som s touto diétou pred dvomi rokmi schudla 8 kg za 2 mesiace....a inak som dokazala schudnut 35kg po porode....

http://www.modrykonik.sk/forum/chcem-schudnut/fotky-chudnutie-a-vysledky-2/?page=56#post-71558202

ale teraz som pribrala tak 5kg musím dat dole takže sa pridávam:slight_smile:
28. aug 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@montinka vitaj .....na cestoviny mozes hocijaku omacku ale nesmies tam dat vajicka, smotanu , mlieko, syr .....proste ziadnu bielkovinu :slight_smile:
28. aug 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 wau uzastne vysledky ...si nam dalsou inspiraciou ze ked sa chce tak sa da :slight_smile:
28. aug 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 dobre dakujem. Tak uz mam na dva dni aspon vymysleny obed.:-P teda myslim na uhlahydratove dni
28. aug 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montinka tak to mas super .... ja milujem cestoviny so spenatom napr :slight_smile: alebo s paradajkovou omackou...
28. aug 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 vitaj medzi nami
28. aug 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok