• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

24. marca 2017 
@peggulka presne tak, ze uz som to nemala ako relax, ale prisla som domov z roboty a nastupovala som do dalsej.

no ja zas taketo moc nemusim, hadam aj preto ze som to mala casto doma, ale ja idem dat dole moje poporodne kila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: po piatich rokoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cessy jasne, jasne, tomu vsetky tak hovorime, ze to mame po detoch ved :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peggulka na nieco sa predsa musime vyhovorit :wink: , hadam nenapisem ze veceram s muzom o osmej a potom pri tv si dam tycinky, alebo dezert, v ziadnom pripade, poporodne :sunglasses:
5. sep 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cessy haha, som sa pobavila..najhorsie ze mne to uz nikto nezozerie ked mu to poviem :cry: tak klamem aspon samu seba :stuck_out_tongue_closed_eyes: chudatka nase, oni za to mozu, len oni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. sep 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peggulka no ved. uz ani mne.
5. sep 2013 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babyyy..tak po nejakych prehreskoch od zajtra zasa na 100 %..vam sa ako dari? :slight_smile:
5. sep 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobre ranko, ako sa drzime?????
ja vcera celkom fain, ptvy vitaminovy zamnou
6. sep 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduss takze sme na tom rovnako, dnes bielkoviny. co mas dnes k obedu???
@peggulka ahojky, ako po vcerajsku??? žijes??? :sunglasses:
@cessy ahoj, ale v pohodke, vydrzala som to vcera :slight_smile:) isla som rychlo vecer spat, aby uz bolo dnes :-P teraz som dopapala vyvar a idem si spravit tu mozarellu s paradajkami a chlebik k tomu..konecne nieco pevne na jedenie, ten chlieb myslim :slight_smile:)) inak dole za tyzden 2,6 kg :slight_smile:) celkom dobre
6. sep 2013 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peggulka super, sme na tom podobne :wink: , dufam ze pomalicky to pojde
6. sep 2013 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peggulka ja mam dnes rybu so salatom, vcera si mi narobila chute na rybycku. ale to som si bola zobrat tu v restauracii, asi bude trosku mastnejsia ale neva, prezijem.
este som nejedla, lebo tak som sa doobeda naliala vodou, ze ani mi nechuti
6. sep 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy tak bru chut...ryba je stale vdacna, aj zdrava, aj nekaloricka..tak si pochutnaj, ja sa tesim na zajtra :wink: no ja tiez verim ze to pojde, aj ked pomalsie mozno ale o to trvalejsie :slight_smile:)))
6. sep 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peggulka jak tu pisem a citam o rybe, normalne som vyhladla
6. sep 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy tak uz som zbastila dnesnu davku bielkovin :slight_smile:) mnam, dobre bolo, a uz len pit pit az do vecera :slight_smile:
6. sep 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peggulka ja som teraz dala tu rybu....ufff po vcerajsku zrazu aky plny zaludok.....
teraz uz len ta voda a vydrzat do vecer
6. sep 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walen ako sa drzis???
6. sep 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy ahoj, dneska mi to nevyslo, bola som cely den v praci necakane a nemala som nic tam prichystane, takze az od zajtra..ty si na ktorom dni?
6. sep 2013 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peggulka len sa držte a určite vydržíte ozaj je to lepšie ak je nás viac :slight_smile:
6. sep 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduss prehrešky sú občas všade :slight_smile:
6. sep 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cessy snažím sa, dneska bola na obed pizza na obed aj na večeru a zajtra uvidím , idem variť lečo tak si dám asi to na obed a na večeru asi syr alebo acidko.
6. sep 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá tak dnes mám prvý deň za sebou, trošku hladná, ale v pohode. Len škoda že nemôžem cvičiť, po včerajšom behu mi opuchli kolená, takže som invalid.
6. sep 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte chcem vas pozvat do skupiny http://www.modrykonik.sk/skupina/4281/
velmi rada tu nakuknem ale neprispievam a chybali mi recepty a ine veci ohladom 90 DRD. preto som zalozila skupinu kde budem velmi rada ked prispejete receptami ktore niesu v knihe na jednotlive dni , typ ako prezit vodny den :slight_smile: , ako ste sa odmenili za stratene kg. a ak date k receptom foto bude to ze upne super . dakujem a drzim Vám palce
7. sep 2013 o 00:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walen @cessy dobre ranko dievcata, dakujem vam velmi pekne za podporu, porusovat som musela..teda nemusela, ale bola som psychicky celkom vypata a ja vtedy musim jest..bohuzial :/ no dneska som nastartovana naplno..takze drzte mi palce :P..dneska rano vaha presne 83 kg, tak dufam, ze to pojde dolu :slight_smile: zatial pekny dnik.
7. sep 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evamar tak vitaj, nech sa ti darí :slight_smile:
neviem sice akou váhou začínaš ale vraj beh pri velmi velkej nadváhe nieje vhodný , velmi zaťažuje kĺby tak ja som sa do behu ani nepustila ja absolvujem denne chôdzu je to prirodzené takto začať.
7. sep 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduss tak sa drž, ja som na tom podobne ak mám stresy a som vypätá tak tiež mám potrebu jesť, ale snažím sa to potláčať.
7. sep 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walen dneska omeleta s cibulkou :slight_smile: z 5 vajicok..samozrejme z toho uz odlozim aj na veceru..keby mam robit podla knihy, tak 2 na obed a 1 na veceru, ale asi by som umrela hladom..
7. sep 2013 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduss aj ja som tak zvykla za deň 5 zjesť na obed 3 a na večeru by malo byť podla toho 1,5 vajca ale ako rozdelíš jedno vajce na polovicu jedine ho uvariť na tvrdo a prekrojiť a nechať niekomu inému :grinning: no naposledy keď som si dala na večeru vajcia tak mi bolo neskutočne zle :confounded: , akosi som zistila že večer vajíčka už niesu pre mňa :frowning2:
7. sep 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walen tak to si ma potesila,ze to nie je prehresok :slight_smile: ale nedala som si ani pecivo ani vyvar, tak by to malo byt podla mna ok :slight_smile: no veru niekedy tie vajicka nezapasuju a uz je zle :/ ty mas dneska aky den? ja si zajtra idem robit pecene zemiaky..uz sa tesim :slight_smile: dnesok zvladam v pohode..tak dufam, ze mi to pojde takto dalej..dneska mam 26. den cvicenia, napodiv ma to uz aj bavi a chyba mi to, ked by som nemohla cvicit :grinning:
7. sep 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walen ďakujem za privítanie. Mňa vo všeobecnosti bolia kolená, asi už budem musieť navštíviť lekára. Práveže sa mi beehalo super, konečne aj kondička nejaká a zas som skončila.
7. sep 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok