90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

evamar
7. sep 2013

Keď si budem tak variť ako dnes, tak zomriem od hladu. Ja nedržím diétu, ale hladovku. Už sa neviem dočkať zajtrajších cestovín. Idem spať, kým mám ešte šancu zaspať.

cessy
7. sep 2013

@aduss ja celkom pohoda, dnes pecene zemiaky a vecera to isle len veeeelmi malo mi to bolo, hladna som 😕

cessy
7. sep 2013

@aduss musis pomaly zacat s behom, aby ta aj clenky nezacali boliet, ja som to minuly rok tak zo zaciatku prehnala a potom som ani chodit nemohla, preukrutna bolest 😒 . zo zaciatku radsej menej a pomaly 😉

cessy
7. sep 2013

@evamar skus pit viac vody, ja ked pocitim hlad, tak pijem a pomaha to. sice sa mi zda, ze pol dna stravim na zachode, ale zvykam si
ja som si minule kupila 100% dzus /viem ze to nieje nic moc/ a riedim si ho 1:1 s vodou. 1l mi vystaci aj na 3 dni, lebo to si davam len doobeda, ked mi uz voda ide krkom 😠

cessy
7. sep 2013

zajtra mam UH. mozem spenat??? myslim ze mozem, ale nie som si ista 😕

cessy
7. sep 2013

mam vela cerstveho spenatu a mam nan velku chut uz dnes 😝

magica78
7. sep 2013

@cessy mozes spenatik orestujes a s cestovinou 🙂

cessy
7. sep 2013

@magica78 dakujem
http://bodkovanazastera.blogspot.sk/2013/05/ces...
samozrejme bez smotany a syra 😕
presne ako pises, len potom este pridam aj cesnak

magica78
7. sep 2013

@cessy presne tak 🙂 ja zboznujem spenat aj ,,zivy,, aj pretlak a cesnacik k tomu a mozno semiacka na to slnecnicove oprazene alebo tekvice ./trosku/ zajtra dufam das fotecku do skupinky 🙂 za co vopred dakujem

cessy
7. sep 2013

@magica78 živi šrenatik 😀 😀 😀
robis z neho aj neaky salat, alebo vzdy tepelne upravujes???

cessy
7. sep 2013

@magica78 fuha, pridat fotku??? no uvidim, pokusim sa 😉 , dufam ze to nezjem prv, ako to odfotim 😝

magica78
7. sep 2013

@cessy nie bud orestujem na cestoviny alebo do prs ako plnka. a potom salat z neho robievam lebo mm nema rad rukolu. a super je tiez polny salat to je super a s gulickami mozzarely no nieco uzasne + zeleninka ako ma ktoru este rad cherry paradajky....

magica78
7. sep 2013

@cessy jasne daj foto nech sa inspirujem 🙂 a aj ostatny . ja tam budem tiez postupne pridavat .a aby si nemysleli ze je to iba moja stranka 😀

cessy
7. sep 2013

@magica78 mam ten spenat potom aj mixnut 😕 ??? lebo takyto sviezi som doteraz robila ako polievku, alebo s vajicko a tam som ho ponornym vzdy pomixovala

cessy
7. sep 2013

@magica78 rukolu nemusim ani ja . robila som si z nej raz smoothie a odvtedy rukolu nemusim ani citi 😝

magica78
7. sep 2013

@cessy nie zohrejes trosku oleja supnes potom ,,zivy,, spenat a on sa pekne scvrkne a ostane taky ako ked sa robi polievka zo salatu .skusim najst foto pockaj

cessy
7. sep 2013

@magica78 takze nemusim mixovat

magica78
7. sep 2013

@cessy http://www.citypilot.cz/cz/gastroguide/recepty/...
tu kukni foto na tej panvici ,ono zo zaciaatku ako mas toho vela ale to sa pekne scvrkne

magica78
7. sep 2013

@cessy nie nemusis mixovat 🙂 no rukola je taka zvlastna a ten spenat je taky neutralny a aj salat polny
http://www.goga.sk/salat-polny---valerian-itr-1...
takto vyzera take male ruzicky

cessy
7. sep 2013

@magica78 jeda, ten salat polny som videla v obchode. to sa pripravuje ako spenat??

magica78
7. sep 2013

@cessy nie on je skor urceny na salaty .salat+cherry+gulicky mozzarela+ uhorka +co mas rada a citis ze by ti pasovalo k tomu. a zalievka . len je nevyhoda stale ho nemaju :(

montinka
7. sep 2013

baby ja som dnes tak zhresila. neodolala som a zjedla som tanier gulasu...no co zajtra uz iba ovocny den. a hadam z toho gulasu nepriberiem naspat tie tri kilecka co som schudla.:-P

cessy
7. sep 2013

@magica78 dakujem, tak zas som o nieco mudrejsia.
urcite ho vyskusam, lebo zatial som ho nejedla

magica78
7. sep 2013

@cessy no ja som vela veci skusala pokus omyl 😀 je neutralny tak ti bude chutit

magica78
7. sep 2013

@montinka ja som dnes dala pekanove satocky foto mam v skupine a zajtra si dam viac melona ako ineho ovocia a bude to 😀 na tortu som nemala chut ani na zmrzku 😝

cessy
7. sep 2013

@magica78
@montinka
ako casto sa vazite???

montinka
7. sep 2013

@cessy ako rano stiham.🙂 vazila som sa asi treti a potom siesty den.🙂

montinka
7. sep 2013

Inak baby ja mam teraz take dni,ze by som s prepacenim zrala vsetko co nemozem.☹

magica78
7. sep 2013

@cessy tak cca raz tyzdenne sa vazim. ale zacala som teraz znova lebo som bola minuly tyzden v nemocke tak som tyzden mala taky poruseny :( tak somzacal od 1d.
@montinka mne pomaha pitny rezim a sem tam si dam citronovu vodu aj cez den.

montinka
7. sep 2013

@magica78 ved aj ja sa snazim pit. a ja nie som hladna len proste mam na nieco chut a tak ked idem okolo hrozna dzobnem a tak....a hlavne teraz vecer. hmmmm no idem ja nakrmit malu a spat radsej.🙂 Tak dobru noc baby