• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

21. novembra 2016 
@lydka84 super, drzme si prsty:slight_smile:
20. sep 2013 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@turandotta mne sa zda ze drzim necele 3 tyzdne a mam dole tiez 4 kg.
Musim pozriet par stran dozadu,kedy som vlastne zacala :wink:
20. sep 2013 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
20. sep 2013 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@peggulka dnes mame 19 dnik :wink:
20. sep 2013 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@turandotta zatial necvicim, vobec sa mi nechce, neviem sa prinutit :angry:
20. sep 2013 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cessy a ty si zacala zas ???? ved uz ked ja som drzala prvych 30-dni tak si tiez drzala nie ??? ci sa mylim ???? a s tym cvicnim si velku hlavu nerob .... mylsim ze nas je viac takych co sa nevieme k tomu dokopat
21. sep 2013 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lydka84 asi som stebou zacinala, neviem.ale boli sme na prezieracom predlzenom vikende, tak som zacala znova
:wink:
21. sep 2013 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cessy no mne sa tiez zda ze pomne nieco a adokonca na rovnake dni sme asi boli ..... a nedalo sa len pokracovat ???
21. sep 2013 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lydka84 neviem mozno by sa aj dalo,ale radsej som zacala odznova.ty mas ktory den?
21. sep 2013 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som v auguste urobila 30-tku potom sla na dovolenku 2 dni k moru takze som to uplne vzdala nedalo sa to zosuladit a minuly tyzden sme mali krstiny , takze osm zacala vcera odznovu, vyratala som to tak aby som tesne pred vianocami skoncila ......takze dnes mam druhy :wink:
21. sep 2013 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cessy 12 dni k moru ,,,
21. sep 2013 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cessy a kolko dni do toho predlzeneho vikendu si mala uz za sebou ?????
21. sep 2013 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cessy no moja, akurat som si presla mojim prvym prispevkom tu, a zacala som 29.augusta..ty mozno presne o 4 dni na to, kedze nam vychadzaju rovnake dni.. juuuj dnes ovocie, ako mozem, ale hladna som nejaka..hmm..inak som sa dnes vazila a vaha mi ukazala o 1kg menej, tak asi predsa islo nieco dole, sice pomalsie uz, ale ide :slight_smile:
21. sep 2013 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@peggulka skus si to ovocie posypat jemne skoricou zasiti ta na dlhsie a nebudu chute takze nebude ani pocit hladu uvidis :slight_smile:
21. sep 2013 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@turandotta no vitaj v klube :wink: jasne, my sme tu taka particka vesela, sa podporujeme navzajom..a presne ako pises, prve 3 tyzdne som nechapala ako pekne slo zo mna dole to moje nahromadene sadielko, ale za posledny tyzden stopka..ale teraz som akurat cessy pisala ze som sa dnes vazila a vyzera to tak ze predsa 1kg slo dole..musim kuknut doma, teraz som u nasich, zajtra sa vraciame domov, tak sa v pondelok rano odvazim u nas, aby som mala istotu...my mame dnes ovocny dnik s cessy, mame rovnake dni...
21. sep 2013 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cessy no moja, citam si tu prispevky a ja mam uz teda viacej dnickov...ako som uz pisala vyssie, ja mam od 29.8. dietku..takze..idem ratat :slight_smile: 24. den dnes, cii??
21. sep 2013 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@peggulka ja musim trosku stopnut velkosti porcii a obcas si dam medzi jedlami semienka alebo oriesky, tiez asi musim zrusit...do cvicenia by som sa aj dala, keby bolo kedy, som doma s dvoma loptosmi a nemam kedy...hadam sa to casom utrasie. jaj, uz aby sa mi to rozbehlo. ake velke porcie si davate na obed - veceru? mam pocit, ze nejako moc nechudnem...
21. sep 2013 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lydka84 no vyskusam tu skoricu...diky za tip... mleta skorica, nie skoricovy cukor, ano??
21. sep 2013 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@turandotta no cvicit sa ani mne nechce, ani to neriesim, ja som nikdy nebola na cvicenie, behanie.. a tiez som doma s dcerkou, a nemam kedy, teda presnejsie to by sa cas urcite nasiel, keby sa mi chcelo, no mne sa nechceeee... :grinning: :grinning: :grinning: porcie take normalne, aby som sa napapala, niekedy si nalozim aj 2x heh, ale to uz potom tu druhu porciu len taku mini..ako minule som si robila tu falosnu jaternicu a dala som 2 kolecka..ako ryza a sosovica..tam nie je nic kaloricke, takze toto neriesim ze aku velku porciu, zas nemozeme byt celych 90 dni o hlade, ved by s nami nasi chlapi ani deti nevydrzali ake by sme boli nervne..teda ja urcite, som zla ked som hladna :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a vecer sa snazim polovicu z obedu dat..ale teraz som dosla EM-ko tak vcera na veceru namiesto troska sladkeho ako mame povolene padli 2 keksicky + 2 mini cokoladky, a este 2 mini domace medove rezy od maminky...heh...neriesim, proste mi to fakt islo na chut a nebudem sa zas tryznit, to tiez nie je dobre, male prehresky su povolene... :grinning: :grinning:
21. sep 2013 o 12:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@peggulka mleta skorica , ak chces do sladka tak med + mleta skorica ..... ale je zname ze skorica upravuje hladinu cukru v krvi takze krasne reguluje chute
21. sep 2013 o 12:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lydka84 no parada, tak si to idem pripravit, lebo sa uz ledva divam na pc, co som hlados velky :grinning: no a med ja eee, to len do caju ked chripkujem :wink:
21. sep 2013 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@peggulka fuha, ja sa snazim maximalne a nejako menej chudnem:( neva, uvidime, mozno sa to este rozbehne. ja som mala dnes na obed zemiakovy gulas a dala som si k tomu aj celozrnnu kajzerku...musim zrusit to pecivo k obedu, ale na to sa vzdy najviac tusim tesim. ja sladke vobec nejedavam, aj v den ked mame mat na veceru, ja si dam radsej to co na obed, len menej a bez chleba. sladke mi nechyba, ovocie mi akurat moje sladke chute pokryje...mne chyba len chlebik alebo rostek s masielkom a suncickou mnaaaam...:slight_smile:
21. sep 2013 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@peggulka ja mam velmi rada banany posypane jemne skoricou a mandlovymi lupienkami ...... :slight_smile:
21. sep 2013 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@turandotta ako ked som doma aj ja som striktnejsia, ale tu u maminy sa to tak radikalne neda..a to som tu tyzden teraz, no zajtra ideme domov, takze mozno zas budem aj ja prisnejsia, teda nemyslim ale aspon nebudem piect, a varit take papanicka vyborne ako ona..heh...ja si myslim ze je to vela aj o psychike, ja to zas az tak nesilim, vidim ze to ide dole, aj ked teraz pomalsie, ale viem ze na zaciatku to bola len voda z tela, neboj, male prehresky su dovolene..myslim ze jedna babena tu pisala ze ma uz za sebou celych 90 dni a samozrejme mala aj prehresky, a predsa krasne schudla, neva, ked zhresis jeden den, na druhy pokracujes dalej v dietovani...a pecivko mozes na obed, daj si ked ti to chuti, nemozes si vsetko zakazat, musis mat z toho aj potesenie, ja by som nedokazala byt uplne bez chlebika, zemlicky..1 za den neni predsa vela...no a mne sladke chyba, ja milujem sladke, vzdy som milovala...takze ja uhlohyd. den mam najradsej :slight_smile:
21. sep 2013 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
dobre ranko, ako sa dari, ja som tu neako nestihala cez vikend, ale uz som v praci, uz sa mi bude dat :wink: :wink: :wink:

cez vikend male prehresky, ale da sa, ideme dalej. a vo stvrtok rano sa vazim, som zvedava.... :dizzy_face:
23. sep 2013 o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@cessy no ahoj, prehresky su OK :slight_smile: MM stiahol knihu 90 dnova dieta, dala som ju mame, chce aj ona zacat tak uvidime..celkom dobre veci tam boli popisane..ja ok, akurat sa mi uvarili zemiaky v supke, a dam ich este do rury,nech su chrumkavucke...ty mas dnes co dobreho na obed?? aaa ozaj, ja mam mat vo strtok vodny den, hmm..myslim ze ho nedam, ja to nevydrzim...musime ho mat??
23. sep 2013 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@peggulka zemiacky v supke si mozes dat opiect aj na panvicu, nemusis koli tomu rozohrievat celu ruru, su dobre aj take :wink: ja tak robim mojim chlapom, ale samozrejme ich osupem po uvareni

no a vodovy??? musis ist do toho ze ho das...a nie ty si hned pesimista :angry: :confused: :grinning: ja budem mat urcite v zalohe neaky dzus....predsa neodpadnem od hladu v robote :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. sep 2013 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cessy kks, tak to ma nenapadlo ze dat na panvicu..heh, som ja ale truba..heh...neva, nabuduce uz budem mudrejsia :confused: :confused: :confused: no ja nie som pesimista, ale poznam sa, vcera som uz bola hladna ked som cely den len ovocie tlacila, tak neviem co budem robit, ked este na druhy den len vodu... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale pokusim sa to dat :slight_smile: a to sa dzus moze?? asi len voda, vsak?? ale tiez asi k tomu dam aj dzus, ked bude kriza :slight_smile:) no len potom nebudeme mat uz spolocne dni... sice ty mas o 4 dni po mne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2013 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@peggulka ano budeme mat ine dni, aspom mi budes davat inspiraciu a co mas dnes k obedu???
23. sep 2013 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cessy no ja tebe..hehe, ty inspirujes viacej mna ako ja teba :grinning: :grinning: no tie zemiaky v supe a ugrilovane v rure, mnami , vyborne boli, som si pochutila, a k tomu salatik s paradajky, cibule a papriky, mamina vcera spravila taky dobry nalev na ne.....a ty??
23. sep 2013 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok