• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

15. januára 2017 
23. sep 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peggulka
ako som uz pisala ...z restiky som si bola zobrat, ale mensia polovica mi ostala na veceru
23. sep 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@peggulka no co zajtra???? Nemas neaky typ? Lebo ja si to musim dnes pripravit :unamused:
23. sep 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy vies co, rozmyslam nad tou plackou,ci osuchom abo ako to nazvat, co dala myslim ze magica do nasej skupiny fotku...to asi spravim, a vecer si pojdem kupit asi nanuk :slight_smile:))
23. sep 2013 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobre ranko, ako sa dari, mne sa celu noc snivalo, ze sa prezieram, ze papam sladkosti a ze no a co...vobec mi to nevadilo.... :confused: aj sa budem bat stupit na vahu :unamused:
24. sep 2013 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cessy no ahoj, akurat som kukala aky dobry obedik dnes mas, mnami...ja idem robit ten posuch :slight_smile:) neboj sa nic, dobre si schudla urcite...a to bol len sen, nepapala si sladke :grinning:
24. sep 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kocky, drzi vobec niekto dietku ??? nejako sa to tu zaseklo .... ak ano napiste ako vam to ide a ake su vysledky :slight_smile:
24. sep 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko kocky, tak dnes ovocny dnik :slight_smile:)
25. sep 2013 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peggulka podobne......
25. sep 2013 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peggulka co dobre si dnes navarime??? jablko, nektarinku???? :sunglasses:
25. sep 2013 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy
@peggulka ahojte kocky, ja som sa vcera vazila a mam -5kg, potesila som sa ale kedze na obed dosla mrcha, vecer som zhresila, jaj so salatikom a maskom padli aj tri toustiky celozrnne s masielkom a syrom...ach jo:( aspon ze boli bielkoviny...inak ja ked mam mrchu straaasne trpim, da sa to vtedy zvladat dietovanie? v sobotu mam vodovy den...neviem neviem ci dam:( este som chcela podakovac cessy za skvele fotorecepty, si mi velkou inspiraciou, ale tie mini porcie...ach, to ti fakt stacia? drzte sa!!!
25. sep 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@turandotta ahojky, kraaasne, ze 5 kg, si dobra...
Podla mna toto tvoje porusenie je uplne v pohode.....ja som vcera mala UH a na veceru som dala 2 MILA keksiky a 4 disko koliecka :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj, potom mi bolo pekne zle z tolko sladkeho. a ked cakas svoje dni, tak hadam aj vahu si mala o neake deko vyssiu, po mrche bude urcite este menej.
ja mam vodovy v nedelu :fearful: :fearful: :fearful: som zvedava co napises, ako si to zvladla :dizzy_face:

noo a tie moje porcie........ :sweat_smile: , tak pred papanim pijem velky pohar vody 3,5 dcl no a potom sa zaludok zaplni a veru stacia, vacsinou davam na maly tanierik, alebo misku
25. sep 2013 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@turandotta jeeej,no super, ved za mesiac dat dole 5 kg je super, aj ja som tolko dala, a nestazujem si...to je pekne cisielko :slight_smile: a nerob si starosti, aj ja som uz vela krat zhresila, ale idem dalej, a neriesim, hlavne ze sa potom na to nevykasles, a dietujes dalej...a kedze mas svoje dni, zasluzis si..aj ja viacej papam, ked mam dostat mrchu, heh :grinning: neries, mame este 2 mesiace pred sebou, takze 7 kg, dame lavou zadnou, ciiii??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ty mas tiez dokopy 12kg ciel, nemylim sa?? aaa citala som v knihe, je pisane, ze mozes akekolvek porcie, vobec nie mini, taku si daj, aby si nehladovala a bola spokojna...majme z toho radost, robime to pre seba, tak sa tesme, a nestresujme :wink:
25. sep 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@cessy no ja dnes zas len na surovo....akurat chrumam, banan, nektarinka, hruska, kiwi, zaliate citronovou stavou a troska hnedeho cukru a mandlove lupienky..mnamiky, hlavne tie mandle :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty??
25. sep 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cessy no nechci vediet co som ja spravila vcera v ramci UH dna :slight_smile: takze, nanuk z lidla / nieco podobne ako magnum / V Y N I K A J U C I a potom fidorka, a este take 2 mini mini cokoladky..heh...ale som si povedala ze dnes len ovocie a zajtra len voda, takze som sa musela troska predzasobit :confused: :confused: :confused: :confused: :sunglasses:
25. sep 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peggulka no ja dnes len na hrozne zatial, ale mam tam k obedu akoze detsku vyzivku, mamina vcera stopila v hrnci broskyne a jablcka, tak to si ohrejem, ja to lubim take teple a to si dam. ale asi az doma.
no a veru super to vychadza, ked je ovocny a potom vodovy :/
25. sep 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy hehe, no otras to takto vyslo, ale to narokom, neva, aspon sa dobre precistime :slight_smile:)) v piatok zjem asi aj klince...rozmyslam uz teraz co si spravim na bielkovinovy den ...
25. sep 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peggulka zasoba je dolezita :D ja podobne, ale zajtra sa uz tesim na jedlo :frowning2:
25. sep 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peggulka ja by som si dala hadam aj vysmazany mastny karfiol, ale o tom teraz mozem len snivat :grinning:
25. sep 2013 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peggulka dakujem, si ma pozbudila:slight_smile: veru, 12kg, dame! som si ista:slight_smile: ozaj, vy mate vodovy uz vo stvrtok? juj, ja v sobotu...drzim prsty!!! obcas sem nakuknem, aj by som rada castejsie, ale mam doma deti chore:(
25. sep 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy provokateeer jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy inak ja robim karfiol v rure, surovy ho obalim a troska olej a do rury...je vyborny, na nerozoznanie od vyprazaneho...len neviem ci mozme ten trojobal...
25. sep 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peggulka nooo ja len snivam...ved mame vitaminky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@turandotta hadam mi nevykas :slight_smile:)) heh....ano zajtra mam, az sa toho desiiiim....no ja som tu len ked mi dieta spi :slight_smile:)) ale chcela by som okna umyt,aspon v izbach kde sa da, aby som ju nezobudila...len vzdy tu skysnem skoro cely cas, kym spi...aaach ale idem uz ..
25. sep 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@peggulka noooo podla mna nie, ale ked budem mat chut, tak si ho spravim, nepapavam ani chleba, ani nezapijam vyvarom takze to minimum struhanky ma nezabije :sunglasses:

ale urcite sa nedoporucuje
inak v trube som este nerobila, dakujem za typ, urcite to nieje take mastne ako v panvici robene
25. sep 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cessy jaaaj, ved hej...ja som myslela na zajtra...ale to tiez vlastne nie je bielkovina...neviem uz...som nejaka zmagorena :-P
25. sep 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peggulka nieje ale zelenina sa moze vzdy a ja masko moc nemusim, tak toto beriem ako alternativu
25. sep 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peggulka utekaj umyvat okna, rychlejsie ti ubehne cas a nemyslime zas na jedenie :angry:
25. sep 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cessy no fakt je to dobre, neverila som tomu, ale vyskusala som a od vtedy robim iba tak :grinning:
25. sep 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok