• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

20. januára 2017 
@lydka84 aj to je pravda ,,,na to som nemislela:slight_smile: tasko sa my zdava medu:slight_smile: ale do kavi to nesmiem ci?zajtra si to kupim lebo ja pijem vela caju a ta sevia my nechuty
3. jan 2014 o 21:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea1516 do kavy som neskusala ale do caju je to super
3. jan 2014 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pridavam sa baby k vam...sice nie od dnes, ako vačšina vas..
zajtra idem na to
teším sa s vami, že sa budeme podporovať...už som našla aj vaše recepty..
3. jan 2014 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dulkagabulka my sme od vcera :slight_smile: ale tesime sa ze si sa rozhodla ist do toho s nami :slight_smile: inak je tu niekolko bab co maju zajtra bielkoviny ...
3. jan 2014 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dulkagabulka a dufam ze nam par receptov aj pridas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jan 2014 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 uz som sa dokopala spravit si aspon cestovinu.Nabuduce bude pizza.Zajtra veeelmi nabity den tak budem rada,ze sa najem.A vecera samozrejme 3 kopceky zmrzliny a cokolada. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz sa neviem dockat
3. jan 2014 o 21:40  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júni 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andrea1516 ja si sladke dam.Uz sa neviem dockat zmrzliny a cokolady :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. jan 2014 o 21:42  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júni 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirkapramukova dobra si ,,,,mozno ani ja neodolam ale chcela by som
3. jan 2014 o 21:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirkapramukova sikovna super :wink:
3. jan 2014 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja dnes ráno: pomaranč+jablko, O- kapustová so zemiakmi, ale bolo mi málo tak som si dala pár pečených zemiakov s dusenou zeleninou a kaiserku- bola som riadne dožratá, okolo 15,30 káva, 18,30 - večera- varené zemiaky s kyslou uhorkou, tak dúfam, že to bolo dobré.a vypila som 2l vody - s tou vodou som na seba pyšná, ale mám stále pocit smadu.
zajtra idem na lyžovačku, tak dúfam, že tam budú mať dajaké cestoviny :wink: , ale večer idem s kamoškami si posedieť, tak vínko určite bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jan 2014 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@estachova podla mna moze byt vecera sice by mala byt 1/2 obeda ale teoreticky mala si zemiaky aj na obed aj na veceru :stuck_out_tongue_closed_eyes: a k vode blahozelaaam ....... a smadi aj mna, organizmus sa detoxikuje tak si pyta voduuuuuuu
3. jan 2014 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@estachova ked nebudu mat cestoviny daj si salat a k tomu posuch alebo graham rohlik ak ty ozem poradit
3. jan 2014 o 22:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak rano som sa ulakomila a zastala na vahu a viem ze to le voda ale aj tak sa tesim mala so 99kg teraz mam 97,70 tesim sa len tak dalej :slight_smile:
4. jan 2014 o 09:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@andrea1516 jeeeeej supeeeeeeeeer ...no ja sa najradsej vazim po vitaminovom dni ....
4. jan 2014 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea1516 super:-P ja som sa tiez dnes odvazila a minus 0,7 kg takze super...
@lydka84 ja som mala naplane sa vzdy po vitaminovom dni vszit,ale dnes som to nevydrzala :slight_smile: dnes na obed budem mat spagety s rajcinovou omackou a na veceru si dam ovocny kolac s kuskom cokolady :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jan 2014 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lydka84 ja tiez len som bola velmi zvedava ale ked mi tento tyzden viac nezide ajtak dobre len nach kila hore nejdu a tot je len voda z tela ale aspon ma to akoplo ze si nedam dneska sladke ale si racej nieco ie spravim a kupila som si co si my poradila miesto medu...no nie je to zle ale medik je len medik :D
4. jan 2014 o 10:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi ja som sa zvykla po kazdom druhom vitaminovom dni ....vtedy bolo pekne vidiet ubytky :wink:
ja si robim cestoviny so spenatoma vecer netusim co spapam
4. jan 2014 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andrea1516 prekonaj sa dva-tri krat a zvyknes si na to, ja som niekedy kavu bez cukru nevypila a uz pijem len s mliekom...vadi mi v kave cukor, med aj sladidla ....vec zvyku ....aspon v caji skus vymenit a vychutnavaj si kavu s medom dalej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2014 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som vzdy strasne sladila caje a pila len ovocne a teraz pijem same bilinkove a bez sladidla,len cierny caj neznasam....a najradsej mam feniklovo-anizovy:slight_smile: a kavu nepijem tu neznasam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zato horucu cokoladu zboznujem,ejha tu by som si veru dala ,ale nesmiem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2014 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 ako sa sa to vypit pohode len mam slabost na med a syry a to robim chlebickay lebo cakame nastevu a mojim na obed vasirky takze vone mam az az
4. jan 2014 o 11:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi ja mam zase kavu rada pivala som ju z mliekom a troma cukrami a teraz len lyzicka medu a bez mlieka ....som zvedava a vitaminovy den hlavne preto ze je v nedelu a u mna je nedela najkritickejsia lebo clovek sa nudi a papa
4. jan 2014 o 11:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea1516 tak to mas dnes tazke ked budes mat stale pred ocami chlebicky :astonished: ja dufam,ze bude zajtra lepsie pocasie a budeme moct ist poobede von ,aby som na jedlo nemyslela:slight_smile:
4. jan 2014 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamisi no hlasia teplo tak uvidime ja pojdem doobedu do kostola a potom som si zobranal sopar zakaznicok a pojdem robit aby som sa neudila
4. jan 2014 o 12:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea1516 tak sa musis prekonat , respektive obmedzit na minimum :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2014 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja som sa k vam pridala. v tabulke sice niesom, ale mam svoju zapisanu :slight_smile: aj som sa odfotila - katastrofa :grinning:
začala som tiež 2.1. a odvažila som sa včera -1,7kg a dnes -0,2kg. zajtra asi bude plus na váhe, dnes som mala na ranajky ananás - asi polovicu, na obed som spraskala pizzu - skôr posúch s rajčinovym pretlakom a teraz som dorobila veterníky, tak na večeru si dam asi 2 :grinning: a tabulku čokolády. a denne vypijem 1,5l vody, viac nezvládam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2014 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@moje2deti vitaj medzi nami, ked nechces udat miery a vahu daj len meno a kedy si zacalal nech o tebe vieme :slight_smile: uz tam jedna kocka tak je zapisana :wink:
vazis sa kazdy den?
4. jan 2014 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 chcem sa zvážiť teraz na začiatok po každom dni - B, Š, UH a O a potom až na vodný deň :slight_smile:
4. jan 2014 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ste papali na obed?ja este nic dajte napad
4. jan 2014 o 14:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala cestoviny s paradajkami a paradajkovou omackou ale neviem co na veceru, piect sa mi veru nechce a v mrazaku mam parene buchty, myslite za by som si dnes mohla dat na veceru 2 mensie buchty na pare? :unamused:
4. jan 2014 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@beani yslim ze to je dobry napad.ja som teraz obewdovala tak si dam okolo siemej nieco mozno siestej a zajtra sa ide do boja :slight_smile:
4. jan 2014 o 15:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok