90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

xerikax2
5. jan 2014

@andrea1516 diki pozrela som,,, pred 2rokmi som ju držala našla som stranku s receptami a teraz hladam a nie ju najst

andrea1516
5. jan 2014

@xerikax2 no a teraz si nasla nie ?lebo my si sem davame recepty

misena741
5. jan 2014

caute dnik za nami,zajtra uh,rano si dam mandarinky,obed grahamovy osuch s cibulou a cerstvymi hribami.vecer kukuricny kolac.mnam mnam.uz sa tesim.od utorka nastupujem do prace,tak sa ozvem az vecer 😉

zeleny_cajik
5. jan 2014

@andrea1516 cvicim podla fitnessblender.com a od dnes zacinam s 8 tyzdnovym programom podla tejto stranky, tak som zvedava. Zacina sa s telesnym fitness testom, tak sa asi dozviem skaredu pravdu o svojom zlenivenom tele 😉

andrea1516
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea1516
5. jan 2014

@zeleny_cajik je idem si to kuknut

andrea1516
5. jan 2014

baby porate ako sa da odist so skupiny?ako ju viem opustit?dakujem za info

andrea1516
5. jan 2014

@andrea1516 uz mam a uz som sa aj vymazala otial

matamisi
5. jan 2014

Ahojte...aky bol vas prvy vitaminovy den? ja som ho dala na 100percent....teda zatial este 4hodiny vydrzat a bude dobre 😵 rano som si spravila ovocny salat a zjedla som len polku a 3l vody,1lcaju som vypila 😀

andrea1516
5. jan 2014

@matamisi ahoj uz som chcela pisat ze kde ste vsetky u mna tiez na jednicku a este aj brusaky boli tak sa tesim a hladna som nebola vobec

mirkapramukova
5. jan 2014

ahojte zienky.Tak ja dnes oslava 70-tky mojej babky.Katastrofa.....vseeeetko poruseneeeeee ☹ ☹ ☹ Doobedu som sa drzala ale o 13:00 oslava.....pripitok....obed-maso,ryza,hranolky ☹ ☹ ☹ ....kava a k nej velky kolac a o 18:00 vecera-svieckova ☹ ☹ ☹ Ale od zajtra na zas na plno

andrea1516
5. jan 2014

@matamisi zajtra co varis?

andrea1516
5. jan 2014

@mirkapramukova stane sa nemaj vycitky ides dalej to je hlavne a co varis zajtra ake plany?a bolo dobre na oslave?

matamisi
5. jan 2014

@mirkapramukova nevadi zajtra budes pekne pokracovat a je....ani ja by som na oslave nevydrzala len na ovoci:-P
@andrea1516 este neviem,ale asi meso so salatom,alebo zapecenu cukinu.....a ty budes co?

andrea1516
5. jan 2014

@matamisi mam stehna kuracie vybrate ale mam dilemu lebo mam chut aj na syr tak uvidim rano...na neviem tolko vypit ako vy niektore ako pisete ja som mala cca 0,8l vody a 1,5l caju oproti tebe nic

matamisi
5. jan 2014

@andrea1516 skus si vodu prevarit a teplu vypit...keby mam pit priamo z vodovodu tak vypijem mozno liter....ja su ju najskor prefiltrujem,potom prevarim a ked trochu vychladne tak pijem,mam ju v pol litrovom pivovom pohary a vzdy ked idem okolo kuchyne tak sa napijem:-P

andrea1516
5. jan 2014

@matamisi dakujem vyskusam a len cistu prevarenu?zajtra si spravim

mirkapramukova
5. jan 2014

@andrea1516 Pokracujem a uz dufam,ze ziadna oslava ma necaka....az 17.5.
na oslave bolo celkom fajn.Mam 13 mesacnu dceru tak som skor behala okolo nej a ani neviem ako zbehla ta oslava....ale inac dobre bolo
A zajtra rozmyslam,ze vytiahnem z mraznicky zvysny pangasius....ja inu rybu nezjem...niesom rybova 😖 a to je jedine co z rybi zjem.Dam si to na masielku a nejaku zeleninku si pripravim.A ty co planujes???

matamisi
5. jan 2014

@andrea1516 teraz pozeram,ze mam v chladnicke aj udeneho lososa ten by mi tiez chutil 😵 to bude tazke sa zajtra rozhodnut co si uvarit meso,syry,vajcia alebo losos? ojej=-O

andrea1516
5. jan 2014

@mirkapramukova jaj ked si behala nepriberej aj ked si jedla nic to,,,ja mam chut aj na maso aj na syr mam vybrate stehna kuracie ale laka ma aj dobry syrovy salat tak sama neviem 🙂viem co si dam na skroby a na uh 🙂

matamisi
5. jan 2014

@andrea1516 ano len cistu ptevarenu...mozes si tam fat trochu citronu:-P

andrea1516
5. jan 2014

@matamisi losos 🙂fajnovka mnam mnam o 4di si dam aj ja lososa 🙂

mirkapramukova
5. jan 2014

@matamisi no neda sa to vydrzat a hlavne nebudem tam kazdemu vysvetlovat,ze preco nejem a kazdemu vykladat ze drzim diet...hned by sa pytali aku...,na co ju drzim a milion dalsich otazok.Zajta zas na 100% 😀

matamisi
5. jan 2014

@mirkapramukova ja by som to tiez tak spravila ako ty...jeden den neni strasne...hlavne je ,ze od zajtra pojdes na 100percent:-P

misena741
5. jan 2014

@andrea1516 ja 34 min rotoped 😉

estachova
5. jan 2014

tak ja dnes tiež ovocie,ráno jablko + voda, obed trošku vývaru s mrkvou, a poobede a večer kapustový šalát, ale bolo tam trošku jogurtu - robila sestra, lebo mala oslavu, ale dúfam, že to nebolo až také strašné 😉 , zajtra bielkoviny, kuracie stehno pečené a šalát 🙂 - sa teším

lydka84
5. jan 2014

@estachova no nema sa ale co anrobime ked su oslavy? no nie ? 😝 aspon ze s jogurtom a nie s majonezou 😀

lydka84
5. jan 2014

@mirkapramukova nic sa nedeje su niekedy take dni.... zajtra pokracujes ako keby sa nic nestalo 😝

lydka84
5. jan 2014

dievcata musim sa pochvalit 😀 , den som zvladla na 100% ...ale dal mi zabrat.....boli sme s priatelom v kine, kupil pukance, no nedala som si ...tak som si povedala ze som dobraa ... a potom si zmyslel ze je hladny tak si objednal obrovsky kebab punace a kolu ...ale odolala som aj tomu nastatsie ...tak snad to pojde takto dobre aj nadalej 😉 😉 😉 😉 😉