• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
aniel to neva, hlavu hore a ideme ďalej. Ja som dnes vypila asi pol litra cocacoly zero (bez cukru), bolo mi z tej pizze ťažko, tak mi tá cola pomohla.
20. nov 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ahpjte ja mam prvy den za sebou ...mam nevyhodu v tom ze cely den som v skole dost tazko sa mi sravuje takto, lebo som vcsinou na suchej strave..dnes som mala bielkovinovy den..mohla som si dat na obed cottece syr???....tak sa baby drzte a vydrzte to, ved sme silne :slight_smile:
20. nov 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej nice kludne si mozes dat cottege alebo si kup mozarellu :wink:
20. nov 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby mozte mi niekto poslat postup tej 90 dnovej diety?
dakujem piste do ip
20. nov 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dúfam,že už sa konečne prekonám :wink:
21. nov 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ovocko mám v pohode za sebou :slight_smile: pol kila dolu :dizzy_face:
22. nov 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak mam za sebou 2.den a nemam zatial problem :slight_smile: uvidime dokedy mi to vydrzi ale som odhodlana vydrzat :slight_smile: ale moj priatel sa boji ze budem mat psychopaticke sklony ked budem hladna :grinning:
22. nov 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď sa najedz tak,aby si hladná nebola .A postupne sa ti žalúdok stiahne :slight_smile:
22. nov 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes nedržala dietku,ale ani som to moc nepreháňala,tak dúfam,že zajtra nebude na váhe plus :slight_smile:
23. nov 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chudulky ako sa vam dari? napiste,,,,, :slight_smile:
23. nov 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kilo dolu,ale asi si tu dopisujem sama so sebou :slight_smile:
24. nov 2008 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aniel pod na skype
24. nov 2008 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie aniel nedopisujes si sama zo sebou,,,,twins ako sa mas? :slight_smile:
24. nov 2008 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež kilo dolu, ale tiež som včera nevečerala čo som mala. Dala som si koláč, ale len 2 kúsky a už som viac nejedla. Dnes to bude tiež zabijak, o pol dvanástej idem k zubárovi a potom nebudem môcť asi dve hodiny jesť. Teraz som raňajkovala kivi a banán s malou na poli, tak si možno ešte o jedenástej dám jeden banán. No veď uvidím ako to bude.
24. nov 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skype mi nnainštalovali :slight_smile:
24. nov 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
g ucz- bojím za teba

twins poď na g-mail :wink:
24. nov 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky,

zaujala ma tato dieta. Bola by som velmi vdacna, keby mi ju niekto mohol poslat v elektronickej podobe, recepty len privitam. katarina_kozarova@hotmail.com

Snad sa tu coskoro stretneme, a ja budem prispievat ako aktivny clen aj so svojimi skusenostami.

Dakujem a zatila drzim palce :slight_smile:
24. nov 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
catherine1-máš to poslané.Veľa zdaru :slight_smile:
24. nov 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby zajtra máme ovocníčkový deň, normálne sa teším :slight_smile:. Nakúpila som si ovocíčko, tak snáď nezhreším :sunglasses:
24. nov 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako? dneska ovocie,,,,no mam dake zasoby doma tak ale dam si aj zeleninu :slight_smile:
25. nov 2008 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si asi nastrúham jablko s mrkvou.Inak ja som už od piatej hore aj s malou :wink:
25. nov 2008 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aniel vies co mi zacalo strasne chutit cinska kapusta s nastruhanou mrkov a polejem to olivovym olejom mnaammmmm :stuck_out_tongue_closed_eyes: no mne vcera zaspala o 21,30 a o 5,50 uz hore :slight_smile:
25. nov 2008 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by som si tiež mohla spraviť,mám doma čínsku kapustu aj mrkvu :wink:
25. nov 2008 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aniel vyskusaj,,,,ja som to mala aj vcera na ranajky :slight_smile:
25. nov 2008 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky baby, zasa Vás tuším nestíham. Ja som raňajkovala banán a kávu s mliekom. Mám nachystané na dnes jabĺčka, mandarínky (mali v akcii v lídli), ananás, banány a kivi. Aj ja lúbim čínsku kapustu, ale akurát doma nemám. Akurát obyčajnú kapustu. To je čo iba zelenina? Alebo sa môže len na škroby? Chcela by som spraviť červenú kapustovú polievku, len tak bez mäsa (alebo možno aj s na mäsový deň, ale ešte neviem) poraďte prosím. diky
25. nov 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sprav zajtra,to myslím môžeš.Ja mám doma len jabĺčka,1 grep,mrkvu a tú kapustu :wink:
25. nov 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AJ JA MAM DNES VITAMINOVY DEN A TERAZ CHRUMEM CINSKU KAPUSTU TROCHU,BABY A TO OVOCIE SI NA OBED AJ NEJAKO TEPELNE UPRAVUJETE ALEBO...? :slight_smile:
25. nov 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si raz piekla jabĺčka so škoricou, ale už viac nebudem, radšej surové ovocie. Keď chceš dačo teplé, udus si zeleninovú zmes. A nepíš veľkým písmom, lebo ťa zmažú
25. nov 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda tvoj príspevok, nie Teba :slight_smile:
25. nov 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak to som si ani nevsimla ze som pisala velkym :grinning:
25. nov 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok