• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

23. januára 2017 
chasencha aj ja som si raz robila jablka,,tusim s ananasom ale no lepsie je surove,,,,na ktorom si dni? :slight_smile:
25. nov 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zacala som v sobotu,takze som na ovocnom :slight_smile: vahu doma nemame ale idem na vikend k nasim tak sa odvazim,ale radsej sa budem merat metrom :slight_smile: to ovocie som teraz mala tiez surove aj redkvicky som si len tak umyla
25. nov 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko baby :slight_smile: tak zatiaľ vitamínový deň v pohode, akurát mi je špatne. Od žalúdka+ celé brucho... neviem či to nebude dáka črevná viróza, lebo mi črevá skrúca, normálne kŕče až sa mi chlpy na rukách ježia a oblieva ma pot. Neviem z čoho to je, jedine možno z hladu, ale nejak moc hladná som ani neni a zjedla som polovicu banánu a nepomohlo. Varím na zajtra tú červenú kapustovú polievku bez mäsa, len s bujónom, tak si možno nakoniec dám, možno mi teplé do žalúdka pomôže. Ale neviem kedy to dovarím, lebo len teraz som začala :unamused: :frowning2:
25. nov 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucz-dnes ti je lepšie? :slight_smile:
26. nov 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno je mi lepšie :slight_smile: , večer som si dala tú teplú polievku s rohlíkom, nieje to moc diétne ale pomohlo mi to. Neviem či som neni prechladnutá, lebo aj mechúr ma pobolieva.... Spravím si lipového čajíku a budem sa ním nalievať. Urologický doma nemám. Idem obedovať. pa
26. nov 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si robím čajík ,taký na priedušky s medom :slight_smile:
26. nov 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuším si píšem zasa sama so sebou :angry:
27. nov 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte aniel ja sa zase nalievam gynekol., ale bez medu mne všetko chutí horké ,ešte aj káva
27. nov 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja horké nemusím :slight_smile:
27. nov 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si to potom vynahradím kopcom čokolády
27. nov 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čokoládka mňam :wink:
28. nov 2008 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aniel čo dnes obeduješ?
28. nov 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dám si týždeň mliečnu dietku ,aby sa mi stiahol žalúdok a potom budem pokračovať v 90dňovke :wink:
1. dec 2008 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky. aj ja by som potrebovala zhodit par kileciek . ako vas tak citam, tak sa mi to celkom pozdava. mate fakt super vysledky. neposlala by ste mi tie recepty, podla ktorych sa vlastne postupuje a nesledne aj chudne? rada by som to tiez vyskusala.vopred dakujem :wink:
1. dec 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka84-máš to poslané :wink:
1. dec 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, čítam toto forum už týžden a odhodlala som sa že sa pridám, potrebujem zhodiť 10 kíl po dvoch deťoch a zdá sa mi, že túto diétku by som možno mohla vydržať, pošlete to prosím vás aj mne? nejak mi nieje jasné aký šalát sa má jesť a všade čítam že sa má jesť 5 krát denne a tu len 3 krát je to dobré? dakujem
2. dec 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pošli do IP e-mailovu adresu a ja ti to prepošlem :wink:
4. dec 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem čo je IP ale napíšem to sem, :grinning: , dakujem lujzicka222@azet.sk
5. dec 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... ahojte... ma niektora z vas skusenosti s drzanim tejto diety aj pocas kojenia... nutne uz potrebujem dat tie kila co sa ma tak drzia dole :frowning2: ...ale este dojcim a este by som aj dlho chcela...
5. dec 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kojím a malej to vôbec neprekáža
5. dec 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lujzička -máš to poslané :slight_smile:
5. dec 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, téma 90dňovej diéty ma zaujala- tiež by sa mi zišlo zbaviť sa pár kíl :slight_smile: Nemyslím si že s ňou začínať takto pred Vianocami je najlepší nápad, ale rada by som sa s nimi predsa popasovala :slight_smile: Chcem sa vás opýtyť, či sa mi oplatí kupovať knihu kvôli receptom, alebo či mi viete nejaké poradiť (nechce sa mi každý štvrtý deň papať špagety s rajčinovou omáčkou). Ďakujem za vaše odpovede a držím vám aj mne palce :slight_smile:
8. dec 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napiš cez ip emailovú adresu, pošlem Ti tú dietu
8. dec 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky
niekedy davno som tuto temu zalozila a aj som 90 drzala a aj som schudla ale otehotnela som a uz ma druha dcerka 9 mesiacov tak som sa rozhodla znovu zacat ako uz som zacinala vela krat ale stale som zlihala do silvestra by som potrebovala zhodit par kil a potom samozrejme tiez asi tak minimalne 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj 15 by bolo dobreee

tak som prisla k vam sa nakopnut ... dufam ze tu etse niekto drzi dietku dnes som na prvom dni :grinning:
10. dec 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka aj ja by som chcela držať ešte raz, ale jednoznačne až po sviatkoch, teraz sa mi to teda neoplatí, lebo ja nemám nejakú pevnú vôľu :frowning2: , ale tebe držím palčeky
10. dec 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem začať ale len po novom roku lebo pri tom všetkom na stole a mojej slabej vôli sa mi neoplatí.V bežnom dni to bude ľahšie :grinning: Môžem aj ja poslať mail na recepty? :sunglasses:
10. dec 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pošli cez ip emailovu adresu
10. dec 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj no tak to beriem ze sviatky trosku porusim :grinning: apotom na ostro zacnem s vami :wink:
10. dec 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka aj by som potrebovala,ale stále to porušujem,tak tiež až po sviatkoch,tak nejako sa prehupni a skús zatiaľ jesť menej a viac krát za deň.Poznám baby ,ktoré takto schudli :slight_smile:
11. dec 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :wink: nikto?
12. dec 2008 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok