90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
11. jan 2014

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
ahojte tam my sme vacsina uz zacali , je nás cez 40 co drziiime ....

kto sa chce pridať je samozrejme vítaní , aj so zapisanim sa do nasich tabuliek aspon s vasimi menami a datumom zaciatku....

posielam linky kde sa kniha da stiahnúť v slovencine a v cestine (je to divne ale kazdy preklad je iny...a kazda dovoluje v dane dni nieco navyse...odporucam pozriet obe a zosumarizovat to 😝 😝 ) alebo link na www stranku kde je vysvetleni princip + 90 receptov (zase trosku inak ako v knihach) , kniha je prehladnejsia co sa tyka informacii a link je lepsi na recepty odporucam prestudovat a nemusite kupovat knihu, usetrene peniazky pouzijeme na nakup noveho mensieho oblecenia 😝 😝

http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...

http://uloz.to/xr2H5X2/90denni-rozlisovaci-diet...

http://www.ulozto.sk/x7KtQW2G/90-dnova-rozlisov...

a teraz dve tabulky zapíšte sa , jedna je o vahe aby sme videli ubytky

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

a druha ubytky v cm ... tam ma kazda viac riadkov aby sa dopisali vzdy po vodovom dni ubytky ...

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

a este ak to nechcete zverejniť tak sa aspoň zapíšte - mená aby sme vedeli koľko nas je a koľké ideme za svojimi cielmi ale doma sa na zaciatku odvazte a odmerajte, aspon hrudnik, pas, boky, obvod stehna a zapiste si to ....bude to pre vas skvelou inspiraciou ...... niekedy totiž vaha stoji a ubudaju cm, to prevazne vtedy ak pridate aj pohyb takze urcite sa pomerajte

chcem vas len poprosit aby ste to nahodou niekto nevymazali lebo to neviem zablokovat aby sme potom neprisli o vsetky udaje.....takze nikomu nic neprepisovat , editovat len svoj riadok ďakujem

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
a ešte , urobila som skupinu, ktorá bude fungovať ako naša KUCHARSKA KNIHA tak sup sup pridavat recepty kľudne aj s fotkami na inspiraciu vsetky povinne aspon po jednom 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

https://www.modrykonik.sk/group/5470/

prosim pridavat len recepty !!!!!! aby sme sa inspirovali navzajom popripade pod #90dd si budeme odkonzultuvavat kam ktoru potravinu zaradit, ine komentare budu mazane, ma nam to pomoct pri vareni v napadoch alebo v tom ako sa co pripravuje a nie na ine debaty...tie budeme nadalej viest tu na tomto fore

https://www.modrykonik.sk/forum/chcem-schudnut/90-dnova-dieta-ii-pokracujeme/
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

mamami3
11. jan 2014

@dulkagabulka ☹ toto som mala ja vcera... o 22:00 som si dala ibalgin, nepomohol, o 1:00 som sa zobudil s tym ze mi ta hlava asi pukne ☹ k tomu sa mi aj v lezatej polohe vsetko tocilo... tak nic, dala som si 2 krajce slnecnicoveho chleba a do pol hodinky som bola fit. Telo to jednoducho potrebovalo. Mala som bielkovinovy den, ale vajicka ma asi nenasytia... mala som ich so spenatom

andrea1516
11. jan 2014

@mamami3 ako ja osobne si tiez myslim ze ked sa clovek neciti dobre treba racej nieco zjest zdravie je dvolezitejsie ako chudnutie a aj ked sa nieco zje nevadi treba ist dalej ...telo si stale vypita co potrebuje len ho treba pocuvat

mamami3
11. jan 2014

@andrea1516 rano som si to vycitala, muz bol na nocnej, ale hned som sa mu rano priznala. Ale povedal presne to co si napisala a mate pravdu... Ale musim povedat, dnes vsetko na 100%, je mi super, ani hlad necitim. Mala som ryzu s kyslou kapustou 🙂

matamisi
11. jan 2014

@lydka84 so spenatom som este neskusala.,vyskusam ked budem doma, lebo keby som to zajtra spravila tak pochybujem zeby to moj ocino jedol..

andrea1516
11. jan 2014

@mamami3 ja som uz tiez co to porusila a mala som vycitky este aj za cokoladu na uh ale snažim sa kašlat na to berem to tak ze sa snažim robim niečo pre seba citim sa lepšie tak no a co a co este velmi dvolezite na to velmi začalo bavit toto chudnutie skusanie receptou a tak ....zajtra robim svoju prvu pizzu v zivote som rzvedava ako to dopadne ....🙂neboj my to dame a ked je velmi kriza racej treba porusit aby bolo horsie lebo ked dlho neposluchnes telo tak to vzdas a to by bolo ovela horsie

lydka84
11. jan 2014

@matamisi odporucam su bombastickeeeeeee, ja ich sice robim na cesnaku a nie na cibuli ale proste mnamka ako hrom

andrea1516
11. jan 2014

@matamisi fajnove to je skus 🙂

misena741
11. jan 2014

@lydka84 veru na zaciatku 3 , a to si nas na vianoce este aj ty opustila 🙂

lydka84
11. jan 2014

@misena741 ta vies ako to je ked to nejde tak to nejde a ja sa poznam to by som porusovala kazdy den kolacmi...takze ja som si vianoce uzila poriadne a potom hura do tohoooooo 😎 😎 😎 😎 😎 😎

lydka84
11. jan 2014

@andrea1516
aj ja robim zajtra pizzu uz teraz sa na nu tesiiiim 😝 😝

andrea1516
11. jan 2014

@misena741 ahojky ako ty to ide?

andrea1516
11. jan 2014

@lydka84 co na u budes davat,porad my...

mamami3
11. jan 2014

@andrea1516 ja sa zajtra chystam robit ten posuch z knihy, zboznujem ho a ja tomu hovorim pizza, lebo si tam vzdy nahadzem zeleninku a tak peciem, mnam 🙂 a presne ako pises, radsej zhresit ale pokracovat, ako si odriekat, odriekat a nakoniec to vzdat. Ja som si dala zavazok, ze tieto viamoce budem mat na vahe prvu cislicu"5" takze musim preto robit maximum, bude to dlha cesta, ale pridem uspesne do ciela 🙂

lydka84
11. jan 2014

@andrea1516 bud kecup alebo ten paradajkovy zaklad co walen dala do kucharksej knihy na to oregano (alebo korenie na pizzu ) cerstve sampiony, cherry paradajky narezane na 1/4, olivy narezane na kruzka, kukurica a mozno cervena kapia ak kupim zajtra ... a ked ju upeciem posypem ju rukolou 😝 😝 😝

andrea1516
11. jan 2014

@mamami3 ja som dneska skusila kabat ktory som nosila pred 8rokmy nezapnem a pritom som ho milovala takze ja chudnem do nich a do jednich rifli 🙂zatila je to vyzva a zabava uvidime ako to pojde dalej :D

omgdieta
11. jan 2014

@lydka84 rada by som sa k vam pridala, len neviem o co presne ide a nechce s ami citat celu diskusiu 🙂 poprosila by som tza v skratke o vysvetlenie :D ...tie stranky co si mi dala sa mi nedaju zobrazit...dakujem krasne aj ja chcem makat na sebe ako vy kocky :D

lydka84
11. jan 2014

@andrea1516
a este brokolicu som zabudlaaaaa...som si urobila specialny sacok na pizzu ked som minule obvarala a zamrazovala 😝 😝
ak mas rada daj si tam este cibulu ( to nie je nic pre mna) a moze byt aj redkvicka
napada ma este kapari ale to doma nemam

lenka1408
11. jan 2014

@lydka84
Ahojte bambulky, ja zajtra vyskúšam ten rascový posúch, dúfam,že bude dobrý a na večeru si dám asi trošku z broskynovej bublaniny, ktorú som dnes robila, teda ak mi ostane. Pridala som vám nejaké receptíky na inšpiráciu, tak pokukajte, či vás niečo zaujme.
Inak strašne ma to baví takto s vami chudnúť. Je to super, že si môžeme takto písať a vôbec sa nepoznáme. Tak zatiaľ papa

misena741
11. jan 2014

@andrea1516 ahoj bola som mimo net. 😉 drzim sa vyzera, ze sa mi to konecne pohlo,smerom dolu.nasla som veci kt.som nemala oblecene xy rokov a su mi velke.jupiii 🙂 .mam este jednu suknu,no tu nezapnem.po vazeni to vyzera minus 34.v robote bolo super,dufam,ze to pojde takto dalej .v lete budeme kocky.ty ako?dobre sato tu rozbehlo.

lydka84
11. jan 2014

@omgdieta ahoj celu diskusiu nema zymsel citat skus tuto stranku
http://90-dnova-dieta.php5.sk/index.html
je to tam vysvetlene popripade sis tiahni knihu aprecitaj si prvych 8 dvojstranok .....
pointa je ze su suroviny rozdelene do 4 dni kedy sa co moze papat , to rozdelenie najdes tu:
https://www.modrykonik.sk/group/5470/?h=90dd
a tie 4 dni stale striedas dokola 90 dni a po 90 dnoch budes o 18-25 kil lahsia : 😉
skus pozriet aspon tie dva linky na stranky a precitat ak nieco nebude jasne pytaj sa vysvetlime 🙂 🙂

misena741
11. jan 2014

@lydka84 jasne,ked sa neda,tak sa neda.aj si sa vazila?ako ti toide?

lenka1408
11. jan 2014

@mamami3
Ahoj, tak vidím, že zajtra budeme mať rovnaký obed. Ja ho idem robiť prvý krát, ale píšeš, že ho zbožňuješ, tak o to viac sa naň teším. Aj ja by som veru chcela mať váhu okolo 55 (keď som sa vydávala, mala som 51kg), tak uvidíme, či sa nám to podarí. Ale veríme si, no nie. pa

lydka84
11. jan 2014

@misena741
vazila priebezne, po kazdnom vitaminovom mam viac o 0,5 kg ako den predtym po UH ...ze nepochopitelne....ale v globale po vcerajsich bielkovinach -3,5 asi

andrea1516
11. jan 2014

@misena741 no je nas vela co je super.a potom ked budes mat vysledni efekt chcem fotky prosim pretoze je to velka vec a ide ty to uzasne...mne vaha stoji neviem preco ale stojy ale berem to tak ze nevadi potom casom pojde dole zmeny citim a sebe uvidime po vodovom di 🙂

misena741
11. jan 2014

@andrea1516 mne to tiez stalo. Ono sa to rozbehne.aj si nieco schudla?

andrea1516
11. jan 2014

@misena741 cca 1kg ukazuje vaha ale som aj pred menštruaiou tak uvidime potom utorok iden na kontrolu tak uvidim co my tam ukaze vaha

lydka84
11. jan 2014

@andrea1516
posielam este dalsie napady co dat na pizzu : articoky, baranie rohy , ananas, cesnak, sezam, feferony, cerstva bazalka a grilovana cuketa

inspirovala som sa jedalnym listkom jednej skvelej pizzeriu u nas 😉
tak uz len si vybrat co mame radi

klobucik
12. jan 2014

Bre ranko 🙂 Ja dnes UH 🙂 taaak sa tesim no neviem co by som skor zjedla :D as urobim aj cesnakovyy posuch a cestovinu s orechami :D a dam si s kazdeho trocha 🙂

andrea1516
12. jan 2014

tak som si zastala na vahu a hura -2,50kg dole tak sa tesim a dneska pizza 🙂