90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dulkagabulka
12. jan 2014

@andrea1516 aj ja 2,5 kg dole 😉

klobucik
12. jan 2014

@dulkagabulka @andrea1516 baby a kolky mate den ? 🙂

dulkagabulka
12. jan 2014

@klobucik zacala som tusim 2.1.

andrea1516
12. jan 2014

@klobucik 2ho sme zacali viacery a ty mas kolky den?

andrea1516
12. jan 2014

@dulkagabulka ja som spokojna ani richle chudnutie nie je zdrave cca kilo by sa malo za tyzden takze sme super 🙂a hovori sa pomali dalej zajdes takze tešim sa 🙂cm som neskusala racej 🙂

klobucik
12. jan 2014

@andrea1516 ja o 3dni neskor 🙂 dnes mam 7 den 🙂

dulkagabulka
12. jan 2014

@andrea1516 ja som sa ani neodmerala...meritkom su mi jedny rifle, do ktorych chcem schudnut..ked ich znovu oblečiem, to bude ono..to bude booombaa

ketrinn
12. jan 2014

dobre ranko tak dnes jablčka čajik včera dodržane na 100% ako aj predvčerom ,som zvedava kolko mi to vydrži xiixi .Akurat vypekam vypražane kridla pre deturence ale netaha ma 😒 stači mi asi ta vona 🙂 na obed dam pečivo a dusene huby na cibulke na foto je aj pomazankove maslo ale može byt aj taveny syr🙂 ale to je na bielkovinovy den! foto mam este z minulej diety ked som dietila mala som to na bielkoviny ale ked vyradite ten syr možte aj uhlohydraty 🙂

ketrinn
12. jan 2014

blbne mi net🙂 por,huby ,pepš,som ,pol zel bujona,hrianky/alebo chlieb/

lydka84
12. jan 2014

pizza sa už pečie a rozvoniava 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

ketrinn
12. jan 2014

takže nakoniec som sa rozhodla pre špagety z hubovou omačkou ,,večera bude špagety z gramkom 🙂 pridane v kucharke🙂

ketrinn
12. jan 2014

@lydka84 nevieš nahodou čo patri pod neutral potraviny🙂nemam tu knihu ani sa mi neda stiahnut ,niečo mi nepodporuje počitač:(ale viem že pri prvej sme neake mali kavu...atd neviem či nie aj sojove mlieko ale to som si nie ista nevieš nahodou?

ketrinn
12. jan 2014

toto si prečitajte 🙂 o našej dietke my sme sa tohto držali🙂
Prieskumy dokázali, ze metabolizmus v ludskom tele prebieha v 3cykloch:
- Čistiaci cyklus prebieha od 4tej hodiny do 12tej hodiny napoludnie. V tom case jedzte len min.(hlavne ovocie) a pite co najviac vody, caju a nizkokalorickych napojov( pocas diety treba ranajkovat len ovocie)
- Druhy, prijimaci cyklus, trva od 12tej do 20tej hodiny vecer. Je to cas sluziaci na prijimanie potravy. Pri jedeni nie je dolezite, ake mnozstvo zjete, dolezite je, aby ste dodrziavali spravne kombinovanie potravin a predpisany cas medzi jedlami. V tom dni v tyzdni, ked jete maso a zeleninu, musia medzi jedlami uplynut najmenej 4hodiny. Ked je v poradi škrobovy den a denUH, mozete jest nasledujuce jedlo uz po troch hodinach. Prve 3dni jedzte 3krat denne ( ranajky, obed, veceru) Ak ste dopoludnia hladni, doprajte si na desiatu jeden kus ovocia alebo ovocny dzus, samozrejme bez cukru. Na 4tý, ovocny den, mozete jest viackrat denne(za jedlo sa rata uz jeden kus ovocia a jeden pohar ovocneho alebo zeleninoveho dzusu)
- treti traviaci cyklus trva od 20tej do 4tej rano. Po osmej hodine vecer nejedzte nic!!!

lydka84
12. jan 2014

@ketrinn
v knihe aspon mojej sa o neutralnych potravinach nepise, je tam urcite zelenina,bylinky, teoreticky oriesky a semena, kava ale bez mlieka a cukru ....inak netusim

lydka84
12. jan 2014

tak pizza bola skvelááááááá 😝 😝 😝

ketrinn
12. jan 2014

@lydka84 joj ako skvelo vyzera bohate🙂 😵

lydka84
12. jan 2014

@ketrinn aj skvelaa bola 🙂

ketrinn
12. jan 2014

do varenia na tuto dietku použivam tento bujon z lidlu ten mi najviac chuti🙂

walen
12. jan 2014

@lydka84 hm vyzerá fantasticky 😝
čo si na nu dala, vyskúšala si ten paradajkový základ?
či si dala len kečup?

walen
12. jan 2014

@ketrinn díky za tip vyskúšam
🙂

walen
12. jan 2014

ja som mala dnes na raňajky pomaranče, na obed vývar , ryža čalamáda a zaváraná uhorka, no celkom mi to stačilo, aj chutilo. 😝

lydka84
12. jan 2014

@walen dal som do kucharskej knihy elu pizzu foto aj prisdy co sli na cesto 😉

ketrinn
12. jan 2014

@walen ochuti perfektne a použivaju ho vegetariani🙂

andrea1516
12. jan 2014

tak som napraskana strasne pizza uzasna paradajkovy zaklad perfektny dakujem za recept...musela som robit s kila muky aj pre mojich tak im chutilo tak som prenich robila a preseba len tolko ze a obed ale aj tak som najedena ....fantasticke

boldy
12. jan 2014

@lydka84 pizza je uhloh. ale bacha kukurica je skrob

walen
12. jan 2014

@lydka84 hned idem kuk 😉

walen
12. jan 2014

@andrea1516 vlani som aj ja musela robiť chlapom pizzu stále s ňou otravovali, ale som im poslednú upiekla pred Vianocami, aj som im povedala že posledná a že viacej nepečiem, tak ešte najposlednejšie dve som im na Silvestra upiekla a povedala som na rovinu ja idem v januári na dietu ja už nič vypekať nebudem, tak keď som si minule spravila len pre seba čo som ešte mala v mrazáku cesto aj to som si ju len tak potajomky upiekla aby nevedeli 🙂 , takže aj u nás má táto pizza velký úspech .
Keď ju robím pre nedietujúcich , rozvalkám cesto a dám naň ten paradajkový základ , na základ polku nastrúhaného syra aby sa ostatná obloha pekne na cesto prilepila a nepadalo všetko dole ,obložím šunka a iné dobrotky ,zeleninka podla chuti a fantázie a vrch posypem ostatkom syra a pečiem takých 10-15 minút a výsledok hmmmmmmmmm 😝

lydka84
12. jan 2014

@boldy
diskutabilna vec nakolko v knihe to nie je zaradene nikam a ked si to vezmes tak ako nas ucili v skole tak kukurica je obilnina a obylniny patria do UH dni...... ale kedze kukurica je v kazdej mrazenej zelenine tak sme sa tu s viacerymi babami zhodli ze kukurica moze byt ako zelneina (osobne nemam chut ju vyberat z kazdej mrazenej zmesi 😉 ...ale je to zna zvazeni kazdej kam si ju zaradi ..... 😉

boldy
12. jan 2014

ano je len vravim, my sme to riesili minule na fb v skupine...kazdy ako uzna za vhodne, a ako spravne to chce drzat...aj hrach je uh, ale zeleny hrasok skrob

boldy
12. jan 2014

ja by som si urcite nedala tolkymi produktim oblozeneu pizzu v diete 🙂 aj v knihe je velmi jednoducha len paradajky a cibula