90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
25. jan 2014

@lydka84 a čo maš zo štitkou ?ja tu potvoru už nemam xixi

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516 ako ja tioez po huti idem dnes som robila zeleninovy tanier na veceru som dostala chut na zeleninku a o zajtrajsko mam postarane mamina mi urobila chute uz dnes ked jedla a na pondelok sososvica...na to sa mi slinky zbiehaju uz par dni a na utorok si urobim slovensku ryzu na sposob rizota no bez kukurice 😠 ..... a streda skolenie to bude masaker asi je to s obedom .......

andrea1516
25. jan 2014

@lydka84 no a vo štvrtok voda 🙂

2momo2
25. jan 2014

ahojte , tak som tu zasa. Dnes sme mali škroby, raňajky sme si dopriali víkendové - jablčko s mrkvičkou, škoricou a pokvapkané citrónom (cez týždeň sa nám nechce, takže mám stále len klasik ovocie). Obed boli zemiakové placky - bála som sa ako vídu, ale boli úplne super, ešte lepšie ako keď ich robím s múkou alebo vajíčkami. Robila som ich len na olivovom oleji - ten som dávala iba rozprašovačom, takže naozaj málo. Potom som celý deň behala po obchodoch, takže dnes nešportujem. Ale musím povedať, že počas tých nákupov mi skoro padli gate 😀 fakt sú mi už dosť voľné! Nakúpili sme hlavne plno ovocia, konečne aj iné druhy - hurmikaki, mango, ananas, hrozno. A doplnili sme aj iné zásoby - cícer, pšeničná celozrnná múka, losos a iné dobroty.

ketrinn
25. jan 2014

@2momo2 tak to si ako ja ja ich berem len ked fakt mam strašnu chut a viem že mi bude vadit tak dam inač nie snažim sa vyhybat🙂 ale aj tak mam dojem že este mi niečo prekaža len viac testou poistovna neplati tak nemože urobit dala mi lieky a mam sa napchavat snimy aby som nemala reakcie 😝,daj mi typ na olivovy olej na ktorom možem vysmažat ,ten čo mam sa mi zda horky:(ble!

2momo2
25. jan 2014

@lydka84 aj ja si robím jedálniček dopredu - väčšinou na "dve" kolá , lebo podľa toho aj nakupujeme - väčšinou raz za týždeň, prípadne dokúpime čo chýba 🙂

lydka84
25. jan 2014

@ketrinn stitna ok ale nadoblicky mi produkuju vela muzskych hormonov, no za 6 rokov zatial nik nepriesiel na dovod..... ale teraz ak zase vide kortizol vysoky tak idu robit testy ci to nie je kusing..... ta uvidime

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516 ani nepripominaj uz teraz mam z nej nocnu moru......

lydka84
25. jan 2014

@2momo2 no ja tiez tak po praci sa mi do obcodu nechce takze nakupim cez vikend vo vacsine a tyzden varim zo zasob 😉

ketrinn
25. jan 2014

@lydka84 no to tiež nieje dobre ale medicina pokročila možno niečo najdu ak budu hladat🙂 dakedy je lepšie nevediet ☹ ale možno nič važne to nebude a rychlo sa uzdraviš🙂

andrea1516
25. jan 2014

@lydka84 ja mam tiez toho viac nakupenich a podla toho na co mam chut napr ci ryza ci šošovica ci cicer ten milujem ale teraz budu zemiaky to uz viem 🙂

lydka84
25. jan 2014

@ketrinn tak problemy mam od 17-stich takze je to uz 12 rokov a robili vsetko cez magneticku, CT, dexametazonove testy v Lubochni... proste vsetky vazne poruchy vylucili... takze to uz nejako neriesim ze neviem dovod....

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516 no ja tiez som kupila aj hrstku ze ak nebude chut na ryzu zemiaky a ani sosovicu tak mam v zalohe..... 😉 vies tak ako ja ze bude sosovica , kazdy den prechadzam recepty v nasej kucharskej knihe a ked som vcera videla foto sosovicoho perkeltu tak mi sliny tiekli takze uz je to jasneeeeee 😝 😝 😝 😝 😝
ja mam stale problme len s UH dnom ze co si navarit take do roboty aby sa to dalo zohriat najedla som sa z toho a chutilo mi to 😒

andrea1516
25. jan 2014

@lydka84 chapem poznam to teraz sa my uz dvakrat stalo ze som bola a grahamovich rozkoch alebo na kukuricej kocke lebo som estihala varit a ani som sa nemala kde najest tak to istila pekaren a teraz si dam cestoviny lebo dneska jedol priatel a tiekli my uz sliny uz som to davno emala tak a okrem zajtrajska mam aj ja všetky dni ..a od vodneho sa aj bojim aj tesim..mam v plane doobedu robit a potom si zajdem do sauny pocvicim a pobede bude tasky a vecer 🙂no uvidime ak by mi bolo velmi zle budem musiet nieco zjest lebo ked nejem my je zle aj teraz som si musela zjest jede rozok ebo sa my zacne hlava tocit a uplne boliet zaludokk ....

ketrinn
25. jan 2014

@lydka84 tak to už dlho stym žiješ 😖 no najlepšie nato nemysliet maš pravdu su horšie veci 😉

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516 hlad, malo papas to preto poznam doverne aj ja to s tou hlavou

lydka84
25. jan 2014

@ketrinn no a hladam papier z poslednej kontroly ze kedy sa mam zase ukazat a neviem ho najst 😒

andrea1516
25. jan 2014
andrea1516
25. jan 2014

@lydka84 no bola som v praci neda sa aj pracovat aj zarabat bola som rada ze som vodu stihala pit 🙂nevadi jeden grahamovy rohlik ma nezabije a stihla som pred osmov 🙂

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516 nabuduce radsej orechyyyyyy alebo zeleninu, idealne uhorku 😉

andrea1516
25. jan 2014

@lydka84 nic nebolo doma nebolo casu dneska nakupovat zajtra idem do obchodu 🙂nevadi erobim si stoho hlavu strase malo podvadzam a aj tak nechudnem tak jeden rozok ma nezadrhe 🙂citala som jednu na fb je majonezu tatarsku a same taske jedla a chudne ..co osobne ani nechapem preco chce chudnut ked sa nezdravich jedal nevzda ale kazdy musi vedet sam ja tentokrat neriesim 🙂

ketrinn
25. jan 2014

@lydka84 no aby si neprešvihla termin ako ja pred sviatkymi zhony a ja som zabudla na endikrinologiu 😢 ale preobjednala ma na 5.2.tak mi skoro ani lieky nechcela prepisat lebo že pol roka musi byt odporučanka od endikrinologa a mne chybalo len 3 dni tak est eprepisala ale bolo to na male a bez liekou nemožem žit 🤐 už čakam že ma doktor pochvali že som schudla 🙂som zvedava či si všimne 🙂

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516
toto nekomentujem
mne uz pride ulet ze baby si na UH vecere davaju chlieb so sunkou a ze je to OK vraj ....... a ta majoneza a ovocie aspon to nezavesim na net ked uz a nikomu nepoviem .....

2momo2
25. jan 2014

@andrea1516 ten recept vyzerá výborne! jediná kalorická vec je tam to maslo, ale inak supeeer - ukladám a dúfam, že aj skúsim. Inak podľa toho čo píšeš, tak mám pocit, že u teba je s tým chudnutím naozaj problém kvôli práci. Keď nemáš čas pravidelne jesť, tak asi by ani iná dieta nepomohla ☹ takže musíš len vytrvať a zhadzovať aspoň pomaly, ale ISTO! 😉

lydka84
25. jan 2014

@ketrinn ta ja som nastastie bez liekov.... ale kontroluje sa to stale lebo na zaciatku som mala testosteron 15,5 a norma bola do 2,3 ..... takze musim byt pod kontrolou aby sa to zase nezvrhlo

andrea1516
25. jan 2014

@2momo2 podlamna nie praca ale lieky co mi aj povedali lekari ze po transplantacii sa chude ovela tasie ale no ja som neverila ale uz verim...aj pretim som pracovala a chudla s touto dietou a ani tolko vody nepila aj ked mala by som viac jest ale podlamna nejem ani malo tak normalne ,,,a ten kolac na uh na veceru miesto veternika a tak je podlama super ...ja ho urcite skusim ked bude cas 🙂

2momo2
25. jan 2014

@lydka84 @andrea1516 ta tatarska a majoneza pobavila aj mňa. A dve klobasky boli naj 🙂 ale tak keď má niekto nižšiu váhu a chce len vylepšiť , tak si to môže dovoliť. Ja som minule na bielkoviny dala minule na Bielkoviny k obedu lososa so šalátom a taký kupovaný dresing. A až po otvorení sme zistili, že je jogurtový. priateľ ho zjedol, bol vraj veľmi chutný, ale dodnes má výčitky 😀

andrea1516
25. jan 2014

@lydka84 no ja na uh ejem chleba s maslom uz roky nejem maslo lebo to je humus ja na uh pšeno alebo nieco namocene v horkej cokolade a dokonca som citala ze cestoviny by tiez nemali byt a večer lebo sa ukaldaju a menia na tuky mozu sa len na obed ...a teraz vyskusam tu tortu co som tu dala vyzera byt mnamka

2momo2
25. jan 2014

@andrea1516 tak to máš vlastne pravdu, na tvoje lieky som zabudla. Ale v každom prípade to máš podľa mňa naozaj ťažké aj kvôli práci, keď ani piť toľko nestíhaš 😒 ja to mám ľahké - pracujem v kancelárii, takže si každé ráno spravím 1,5 l džbán s nesladeným čajom a na obed si naplním džbán zasa čistou vodou a celý deň popíjam.

lydka84
25. jan 2014

@2momo2 ako jasne kazdy mame svoje a kazda v niecom hršsi ale ako pisem nezavesim na net....