90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kaciatkom
24. feb 2014

lydka84 ty cvicis kazdy den tu Jillian? Nemas svalovicu? Nedavas si medzi cvicenim ziadny den volna?
Po vcerajsom cviceni citim, ze som vcera so sebou nieco robila. Vikend (ktory som nezvladla) je za mnou a opat nabieham s pevnou volou na dietku 🙂
Uz teraz je 100% jasne, ze svoj ciel nezrealizujem do konca 90DD. Urcite si ju predlzim.

matamisi
24. feb 2014

@lydka84 neviem co je so mnou nejaka som demotivovana☹ asi ide na mna jarna unava🙂 dnes budem mat kuracie stehienka pecene so salatom😉

estachova
24. feb 2014

babyyyyy, ja som dnes doobeda zožrala marlenku - fúúúj 😠

estachova
24. feb 2014

kde ste, spíte? 😉 , alebo nebodaj cvičíte

yasmin88
24. feb 2014

babyyyyyy mne sa nechce cvicit...co sa týka jedla, držím sa!!neporušujem, poctivo papam len co môžem ,žiadne prehrešky...aspon zatial 😉 ale cvicit to sa neviem prinutiť............ ☹

ddanuskaa
24. feb 2014

Baby ako to vzvladate, ked mate dostať menzes...ja som dietu v pohode zvladala, ale teraz, všetko by som jedla :( samozrejme hlavne sladkeééé 😠

lydka84
24. feb 2014

@kaciatkom ahoj tak ja som cvicial dva dni potom den pauza kvoli svalovici, ledva som stala na nohach, a potom som cvicila zas 7 dni ..potom dosli kramy a nemala som ani koberec tepoval sa, tak som mala pauzu 5 dni a od vtedy kazdy den .... takze dnes mama 5 den level 2 ... zacala som po prvej vode

lydka84
24. feb 2014

@matamisi tak sa niecim namotifuj a ke dnie pozri si foto kde si bola najsirsia a hned budes motivovana az az 😉

lydka84
24. feb 2014

@estachova mnaaaam marlenka, ani nehovor to je ina dobrotaaaaaa
a pracujemeeeee

lydka84
24. feb 2014

@yasmin88 nic si z toho nerob, ja som zacala cvicit az po mesiacia vobec nelutujem, najprv si telo zvyklo na zmenu stravy a potom aj na pohyb

lydka84
24. feb 2014

@ddanuskaa no vtedy je to najrtazsie, ja som presne tento cas porusila pred menzesom,a le snazims a papat vacsie porcie aby somnepocitovala hlad ..... ale je to vtedy fakt tazkeeeee

lydka84
24. feb 2014

@kaciatkom kolko kg ti este chyba do ciela :????? ja to amm dost na hrane ... ale vsetko nad 15 kil bude pre mna vyhra

1veroncek1
24. feb 2014

tak dnes vitaminy za mnou, na obed som malapecene ovocie posypane kokosom a mletymi orechami a na veceru som si spravila super grilovanu zeleninku a cerstvy salatik spokojna na 100 % dnes aj voda aj vsetko mozem ist spokojne spat 🙂

lydka84
24. feb 2014

@1veroncek1 sikovnica a ake bolo ovocie s kokosom? chutilo?

1veroncek1
24. feb 2014

@lydka84 vynikajuce 🙂 aj baby v robote ze mozem ochutnat :D haha aj im chutilo zakazdym cakaju aku novinku zas vybalim na obed :D

lydka84
24. feb 2014

@1veroncek1 ze, clovek by nepovedal ze z nicoho sa da urobit taka mnamka 😀 😀 😀
tak im potom nosis inspiracie co varit

1veroncek1
24. feb 2014

@lydka84 jeeej vidis musim ist kolegyni napisat recept na tie pucce talianske 🙂 hej sak maju ochutnavku zdravej stravy 🙂 a su zlate uz nenosia cokolady ani nic a zjedia ich ked tam nie som :D

lydka84
24. feb 2014

@1veroncek1 moje som si tiez uz vycvicila ze nenukata a nech nevidim ze chrumaju aj dnes na angline lektorka ze dievcence date si nieco? nic som neprichystala nechcem provokovat kedze viem ze dietujete...uzastna bola 😝 😝 😝 😝 😝 😝

1veroncek1
24. feb 2014

@lydka84 je to super aj takato podpora ze .) no oki na zajtra nachystane navarene idem do perin pozriet film a spat paaaa dobru noc 🙂

lydka84
24. feb 2014

@1veroncek1 urcite je mne to pomaha velmi ze sa takto tahame .... 😉 sladke sny

kaciatkom
25. feb 2014

@lydka84 Ahojky. Ja potrebujem este 10 kg dat dole. Ale ak za 3 mesiace spolu aspon 10 kg zide,aj to bude lepsie ako nic. Kolko si uz dala dole? 10 uz isto mas. Hadam aj viac.

komisakpd
25. feb 2014

daka za prijate...len dnes som s tym zacala...pojim sa ci vydrzim, tak hlasim ze potrebujem podporu...
dajte typy co robite ked vas chyti hlad? alebo ked mate chut na sladke?

lydka84
25. feb 2014

@kaciatkom , ja chcem tiez este 10 od teraz .........okolo 10 + - 1 kilo stale kolisem .... uvidime v sobotu vazenie po 2 vode co ukaze 😀 😀 😀

lydka84
25. feb 2014

@komisakpd ahoj na mna zabera voda s citronom, vela skorice na ovocie a umyte zuby 🙂
hlavne papaj tak aby si nebola nikdy hladna, kludne aj desiatuj a olovrantuj ....uvidis casom ustupia chute na minimum aj menej toho zjes ...... neber toto stravovanie ako dietku atvor v kuchyni vymyslaj stale neico fajne a zbehne ti to raz dva 😉

komisakpd
25. feb 2014

@lydka84 takze mozem jees kolko chcem...podstatne je ze dodrzim delenie dni a nejedenie po 20.00? co mozem na olovrant? ovocie?

komisakpd
25. feb 2014

a este..ako sa naucim v rychlosti ktore potraviny patria pod ktory den? som z toho zatila mimo

lydka84
25. feb 2014

@komisakpd teoreticky ano ak mas knihu skus aa drzat jej ,,, napr ak syr tak do 200g denne cize dajme tomu 120 na obed a 80 na veceru a kopu zeleniny k tomu ...... casom budes papat menej a menej .... 😉 😉
desiata ovocie, oriesky, semienka,,,,, olovrant malo sladke ovocie alebo zelenina ....... ak si nevidela, tak si pozri prvy prispevok odomna na predchadzajucej strane 1615 ..... tak je to rozdelneeee
a presne tak drzi sa delenie dni od 4-12 papame len ovocie a semienka , medzi 12-20 papame obed + olovrant + veceru ..... medzi 20-4 sa hladuje 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
25. feb 2014

@komisakpd rozdelenie potravin take zbezne predchadzajuca strana , prvy prispevok 😉
ak ta nieco ine zaujme alebo napadne napis, ak budem vediet poradim

lydka84
25. feb 2014

@komisakpd
a este take dolezite veci podla knihy by to malo byt tak ze
bielkoviny : nikdy sa nemiesaju medzi sebou !!! a vecera je 1/2 porcia obeda bez peciva , odstup medzi obedom a vecerou 4 hodiny

skroby : mozes medzi sebou miesat , vecera je 1/2 porcia obeda bez peciva, odstup medzi obedom a vecerou 3 hodiny

Uhlohydraty : vecera je nieco sladke kolac puding, zakusok alebo slane a povinne 10g cokolady na varenie, odstup medzi obedom a vecerou 3 hodiny

vitaminy : ovocie zelenina, orechy, .... mozes papat kazde 2 hodiny

dzus sa tiez povazuje za jedlo 🙂

komisakpd
25. feb 2014

ten posledny prispevok ej super zhrnutie...

idem tie potraviny nastudovat..zajtra mam skoby aneviem co jest...co si nachystat