• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

5. júna 2017 
@lovacka pozri si recepty tu, v nasej kucharskej knihe, urcite ta nieco inspiruje :wink:
http://www.modrykonik.sk/group/5470/?h=uhlohydraty
4. mar 2014 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ked ma isto nejako nic nenapada...mohla by som asi karfiolovu polievku a cestovinu do nej a basta....alebo zase tie rezance s makom ach keby som vedela na co budem mat zajtra chut :grinning:
4. mar 2014 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka ja som si zamilovala tie cestoviny so zeleninou, cuketa, olivy, paradajky z konzervy a posypane rukolou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2014 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkapramukova az o 3tyzdne ,nech je poriadne vidno:wink:
Este musim vela makat ,aby som ziskala naspet moju postavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2014 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lydka84 áno akurát mám za sebou 45 min na bicykli fuu:slight_smile:
4. mar 2014 o 21:40  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 to znie celkom fajne.
moje makove su uz v chladnicke. :grinning: rychlovka.zajtra idem nasluzobku mam uz nabalene ovocie na stvrtok a aj veceru na zajtra :grinning:
4. mar 2014 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete co ma dnes zaskocilo?ze 40 minut na 1 zatazi alebo na 2 je stale len 100calorii. :rolling_eyes:
4. mar 2014 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@borotka83 super sikovna , len tak dalej :wink:
4. mar 2014 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka ja som prave dokuchtila brokolicu so syrovou omackou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.modrykonik.sk/group/5470/?q=syrova
ako musela som ochutnat kvoli dochucovaniu ale mala som co robit aby som to nezjedla este dnes ....... je skvelaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz teraz sa tesim na zajtrajsi obed a veceru :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2014 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi ahoj ako sa mame a ako sa dari?
4. mar 2014 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka ja som ti to vravela ze tie cisla ignoruj , su to bludy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2014 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ďakujem :slight_smile:
4. mar 2014 o 21:45  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@borotka83 a ako si zvladla dnesny den?
4. mar 2014 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte aj ked casto neprispievam ale dietujem stale :wink: Dnes som mala skroby - karfiol,zemiaky a uhorkovy salatik, mnamka :grinning: Cvicim stale Jillian, prestala som sa vazit lebo som bola veeeelmi deprimovana, tak uvidime. Pridal sa ku mne uz aj manzel, tak mi je lahsie, mam menej pokuseni :grinning: Snazim sa dodrziavat ale niekedy neodolam a dam si kusok cokolady, co uz :frowning2: Snad sa polepsim. Zajtra UH a tesim sa na sladke samozrejme :grinning:
4. mar 2014 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 ahoj...celkom dobre sa mam...vonku mame nadherne pocasie tak ma to naplna energiou ... zajtra kedze je popolcova streda tak si spravim plnene cukiny so syrom :wink:
4. mar 2014 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cutty jeej super drzim obom palceky nech vam to ideeee :slight_smile:
5. mar 2014 o 06:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi ahoj ja mam na dnes brokolicu so syrovou omackou kedze maso nemozme - nemali by sme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2014 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 myslím že v pohodke chvíľami bolo že nabehnem do chladničky:slight_smile:ale napila som sa vody a bolo:slight_smile:
5. mar 2014 o 07:11  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cutty ahoj aj môj manžel drží dietku somnou a je to super ťaháme jeden druhého a nemusím rozmýšľať čo mu uvariť hehe:slight_smile:
5. mar 2014 o 07:13  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 ahoj, čo je to 5:2????, nepoznám
5. mar 2014 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 lydka a aky mas den ze mas syrovu omacku?
5. mar 2014 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ahoj, jasné začínam znovu :slight_smile: ach jaj, už som mohla mať 2 mesiace za sebou... :unamused: čo už so mnou. Uvidíme či tentokrát sa to konečne podarí.
5. mar 2014 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby polavila soom...neviem sa dostat spat..zvalst ked zacina post teraz..a druha vec, vikendy mi robia problemy...lebo vtedysa dost kuchti :(
5. mar 2014 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. mar 2014 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@estachova je to princip ze 5 dni ides podla diety alebo nejakeho typu stravovania a dva dni povolis uzdu a das si co mas rada ale s rozumom samozrejme ..... rozmyslala som ze by sa to dalo aj tu a to tak ze by sme dali dajme tomu pauzu na vikend a sli by dni takto : V.B.Š.UH.V a 2 dni podla chute a samozrejme s mierou ..... :wink:
5. mar 2014 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lovacka mam bielkoviny .... a v bielkovinach sa mozu miesat mliecne vyrobky medzi sebou. A to presne na ten receptik sedi : maslo, kysla smotana, makky syr a tvrdy syr ....vsetko su vyrobky z mlieka takze sa mozu kombinovat v jednom jedle :wink:
5. mar 2014 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamami3 urcite podariii hlavu hore :sunglasses:
5. mar 2014 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@komisakpd a co ti robi na vikendoch problem??? ved tam si mozes vypekata vyvarat kadejake dobroty
5. mar 2014 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky.dnes dalsi den za nami.ale dnes prvykrat vynecham cvicenie'kedse som sa musela premiestnit z kosic do bratislavy
5. mar 2014 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 tak ked mi vyjde vitamny..alebo skorby tak nic moc si nedas...neviem mozno take recepty...nemozem poemenit dni? alebo len doobeda ovocie a poobede cokolvek samozrejme s mierou a po 20.00 nic :grinning: to uz asi nebude 90dnova
5. mar 2014 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok