90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

misena741
7. mar 2014

Ahojte tak u mna zle.porusujem,nejako som to zacala flakat. ☹ taham uz 8 mesiac,mozno mi to uz ide na nervy.dufam,ze dnes sa mi podari sa vratit k diete.chcem dokoncit tento mesiac.som na seba nahnevana,ze to tak flakam.kila zatial stoja.potrebovala by som este 6kg. ☹

2momo2
7. mar 2014

Ahojte! tak ja už mám za sebou váženie po 2.vode - pokles váhy spolu o 11,5 kg, za druhý mesiac to vychádza iba -3kg, ale keď si vezmem že po vode sa mi 1,5 kg vrátilo, tak som vlastne zhodila 4,5 kg. Mohlo to byť aj lepšie, ale som aj tak spokojná 😀 snáď pôjde tretí mesiac ešte lepšie

kaciatkom
7. mar 2014

@lydka84 Ahojky.
Ja som sa neozvala, lebo posledne 2 dni som vecer zozrala kadeco a hlavne vela. Vzdy na mna prisla kriza po 19tej hodine. No uz som si to v hlave urovnala, tak dnes pokracujem dalej. Dnes si dam na obed za trest vlocky. Uz dlhsie mam na ne chut. Teraz som ani necvicila. Bolia ma priedusky. Ale coskoro by som chcela opat zacat. Dufam, ze kriza ma uz opustila 🙂 a pojdem pekne dalej s vami.

petta87
7. mar 2014

kolke ste babeny uz zhrešili hm?

estachova
7. mar 2014

@lydka84 ahoj, celkom sa mi fajn darí, až na dnešný deň, ráno prišla MS a teraz som zjedla kaizerku s oškvarkovou pomazánkou, ale idem ďalej a musím sa polepšiť v pití- zo začiatku to bolo fajn, ale teraz som sa trošku pokazila:(

lovacka
7. mar 2014

tak hlasim sa aj ja. dva dni som vynechala moje cvicenie cize ani orbitreka ani brusaky sa nekonali a vlastne ani pas som na sebe nemala 😝
doteraz sa viac menej drzim jem to co mam aj ked vcera som mala veru krizu a bola by som zjedla aj slona 😀 ale odolala som vecer som si aspon na chut odhryzla cm z udeneho korbacika 😀
dnes bielkoviny a aj uz mam obed za sebou. mala som masko na zeleninke a k tomu ako priloha karfiol.
na zajtra rozmyslam nad kapustovou polievkou alebo tym ryzovym nakypom. ale kde kupim to ryzove mlieko?
len ryzovy bude sladky tak asi vyhra kapusta 🙂
kedy mozu byt viditelne ubytky hmotnosti?
lebo ja nejako nepocitujem ziadnu zmenu a to v nedelu budu dva tyzdne co drzim dietu a cvicim. tak zacinam mat aj docela strach ze po mesiaci tam bude nula ubytku 😅

evelin1986
7. mar 2014

@mirkapramukova. @lydka84 no babyy...tak ja som teda neodokala a vyskusala ich a ze mnaaaam...nechapem,preco som sa na to neodhodlala uz skor...fakt su perfekne...dokonala nahrada klasickych...dakujem vam,ze ste ma ukecali:-* ( inak dala som si k nim nakoniec len cottage a bolo to vcelku harmonicke,odporucam)

lovacka
7. mar 2014

@evelin1986 a co si si dala?

evelin1986
7. mar 2014

@lovacka zelerove hranolky..ak si este nerobila,tak by si veru mala...je to lahodka🙂

lovacka
7. mar 2014

@evelin1986 to na oleji si robite? veru nemala som este

evelin1986
7. mar 2014

@lovacka ano,Lydka mi odporucila vyrobu v osolenom oleji a mala pravdu,vobec neboli nasiaknute vo vnutri..povrchovu mastnotu vyriesila kuchynska utierka papierova...ja zeler ako taky moc nemusim,ale v takejto podobe som si ho zamilovala odteraz🙂

lydka84
7. mar 2014

konecne obeeeeed 😝 😝 😝 😝

lydka84
7. mar 2014

@petta87 všetkyyyyyyyyyy minimalne raz 😀 😀 😀 😀

lydka84
7. mar 2014

@lovacka ryzove mlieko kupis v supermarkete - potravinach 😉

lydka84
7. mar 2014

@evelin1986 akoze co si vyskusala? tie zelerove hranolky vari ???? 😝 😝 😝 😝 😝 z jednej bulvy zeleru?? xixix 😀 😀 😀 sak ja som vravela ze raz ochutnas a sa zamilujes 😀 😀 .....hlave su super k masu a rybe a tak kde ti to prirodzene chyba ako zemiaky ryza alebo nieco take...k tomu sa neskutocne hodia 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ja ich budem robit v nedelu k syru uz sa tesiiiiiiiim 😝 😝 😝 😝 😝 a dokonca ak chce smozes si ich urobit aj ako maskrtu s kecupom sem tam 😝 😝 😝 😝 😝

lydka84
7. mar 2014

@lovacka tu najdes receptiky aj postupy na zelerove hranolky
https://www.modrykonik.sk/group/5470/?q=Zelerov...
ja robim tie vyprazane len tam je az v komente napisane ze olej treba posolit aby chut presla celou hranolkou 🙂
ale baby chvalia aj na tie pecene v rure, ja ich zatial vyskusane nemam

lydka84
7. mar 2014

@mirkapramukova no prehresky mam aj ja a asi zatial najviac za tie tri mesiace...uz asi je to dlho ........musim sa nejako dat do laty, nakopnut a ist podla pravidiel 😀 😀 😀 😀 ale super ze kilecka klesaju to je zaklad aby kila acm sli smerom dole 😉 😉 😉

lydka84
7. mar 2014

@matamisi ahoj no co si nakoniec ukuchtila ????? pocuvaj ty moja partacka 😀 😀 😀 😀 😀 , buducu nedelu 16.3.2014 o 18:10 je spln a my mame vitaminy, nedame si vodu ?????? 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lydka84
7. mar 2014

@beruska64 ahoj druhy mesiac mne vela kil tiez neslo ..ani polovica toho co v provom mesiaci, ale zaklad ze nejake sli a ze ideme dalej 😉 😉 😉 😉

lydka84
7. mar 2014

@misena741 ahoj co sa deje ???, ako mixujes 5 cez 9 ci mas navaly hladu ci co ?

lydka84
7. mar 2014

@2momo2 skvele blahozelaaaam a co chlap? ako to ide jemu ????

lydka84
7. mar 2014

@kaciatkom to bolo pekne dam si za trest .... uz dlhsie mam na ne chut 😀 😀 😀 😀 😀 ty tomu hovoris trest ?? 😀 😀 😀 😀 😀 zacni cvicit az ked budes fakt fit, do vtedy to nema zmysel 😉

lydka84
7. mar 2014

@estachova nezabera nai flasa s vodou ??? ja ked toto vidim stale sa nutim pit a to iste ak dopijem caj hned zalievam druhy ....

lydka84
7. mar 2014

@lovacka a s tymi ubytkami je to velmi individualne....najskor to uvidis na obleceni 😉

lovacka
7. mar 2014

@lydka84 ta ja neviem na mne nic nevidno 😝

lydka84
7. mar 2014

@lovacka neboj ukaze sa 😉

1veroncek1
7. mar 2014

@lydka84 ahoj moja, este stale sme v tom spolu i ked ja strečkujem posledne dva tyzdne, mala som obrovske problemy so zaludkom , krce atd...tak som vynechala vodny den a normalne idem dalej , sem tam porusim ...mam problem hlavne vecer, cely den v praci pohodicka apridem domov dam si veceru a potom uz len zgunam co by som si dala nie vzdy vydrzim....ale vaha sa mi drzi za druhy mesiac isli dole sice len dve kila ale drzim sa a do ciela mi chybaju este dalsie dve...ale urcite idem dalej ... 🙂 dnes som mala na obed UH - pirohy plnene kypustou a hribami s kyslou kapustou este a na veceru si rozmrazujem tortu co som si nakuskovala co som od priatela dostala na narodeniny 🙂 a ty ako sa drzis? tusim ty ides najviac ako tak sledujem 🙂

2momo2
7. mar 2014

@lydka84 on sa drží na -11kg, trošku smúti , že sa mu to tak drží už asi dva týždne, ale ja si myslím, že jemu to už išlo aj do svalov, pretože chodí posilovať (iba odkedy dietujeme - predtým nikdy!) a preto nie je ďalší pokles. Ale s dietou je veľmi spokojný - on totiž zje všetko, takže mu chutia aj rôzne zeleninové varianty. A chce sa tak stratovať dlhodobo. Tak som zvedavá ako dlho nám to vydrží 😀 a tebe to ako doma ide - neláka ťa to, keď varíš pre rodinu zvlášť? mne to veľmi pomáha, že varím obom viac-menej to isté

lydka84
7. mar 2014

@1veroncek1 ahoj no ja skor na obed nieco zobnem sladke posledne dni , raz lentilky inokedy celozrnu tycinku plnenu brusnicami (to ked mam chut na sladke si kupit radsej to jak nejaky kalsicky keks s mastnym kremom) ale je to tym ze zajtra by som mala dostat kramy a ten tyzden je pre mna kriticky uz roky .... a aj teraz pocas dietky co uz ale teraz na UH veceru som si dala celozrnu bagetku so sunkou a syrom miesto kremesa ...hladna som to je moj problem poslednych dni ze viac papam ale to sa upravi ked sa spustim len to musim vydrzat ......dnes som rano dala 2 jablka ,desiata dve pomarance sla k lekarke na endokrinologiu a obedovala o 16...som myslela ze umriem hladom jak ma bolel zaludok od hladu.....ale uz fajn popijam bylinkovy cajik a konecne mam pocit sytosti po tej bagetke ...uvidim ako zajtra prezijem vytaminy musim nieco syte vymysliet..............ale som spokojna ako to ide aj s kileckami aj s cm ...tak dufam ze uz od pondelka pojdem zase aj s papanim na 100% .....a hej asi najviac ale je to tym ze idem z najvyssej vahy 😠 😠 😠 😠

lydka84
7. mar 2014

@2momo2 od kedy cvicim ja ja od prvej vody kg idu menej dole ale spevnujem sa a klesaju cm 😉 ...a urcite ta stagnacia je z cvicenia .... tak nech len vydrzi ono sa to pohne ..... no ja by som sa tiez tak chcela stravovat dlhodobo nakolko konecne som dva mesiace nebola nafuknuta ...inokedy predtym som bola ako balon ale doslova som vyzerala jak v 7 mesiaci tehotenstva a mala som pocit ze mi niekto mačka vsetky organy strasne bolest a neprijemne to bolo,,,,,,,tak 3-4 krat v tyzdni a zrazu moje problemy su prec ....... no ja som slobodna byvam s mamcou takze ja si varim sama a ona si tiez vari sama alebo sa stravuje v praci .....sem tam sa navari nieco ze bud jej to zachuti (napriklad cuketove placky) a to zje alebo navari ona take ze mozem aj ja (ako dnes fliacky s kapustou) ...ale niekedy fakt kupi nieco alebo navari zeby som si dala strasne ale znazim sa vtedy ovladat ..... 😀 😀 😀 😀 😀