• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

24. marca 2017 
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :-
kedže mnohe z nas maju v tychto dnoch vodicku, vážime sa a meriame sa,takže pridavam linky kde su tabulky s nasimi kileckami a mierami a samozrejme s úbytkami
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takze tabulka na kg:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ArD8ThSrxU3qdHBSajdpdnBlVk1seXJ0NjBvYV9naUE#gid=0
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a tabulka na cm :
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ArD8ThSrxU3qdDRMcGctZlU3TUI3eXU1YXhMOUFoR1E&usp=drive_web#gid=0
tak sup sup zapisovat sa
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a este pripominam nasu kucharsku knihu, aj na inspiraciu a aj na to, aby ste pridali nejake receptiky a inspirovali ostatne nejakou mnamkou alebo jednoduchym receptikom
http://www.modrykonik.sk/group/5470/

7. mar 2014 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 praveze mix,5cez 9.uz som z toho na nervy.dufam,ze sa zmobilizujem a zajtra sa do to vrhnem.ty si ako na tom?porusujes?inak kila mi idu pomaly dolu.ale fakt pomaly.ty si schudla?
7. mar 2014 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misena741 no ja trosicku porusujem som pred kramamy tak mam hlad cize papam viac ako zvycajne a snazim sa jest sladke jedla aby ma netahalo za cokoladou ...ale napr dnes UH vecera celozrna zemla kusok sunky a syra + paradajky, doslova som sa potrebovala najest ...a inak take mini prehresky ze lentilky na vitaminy alebo na bielkoviny vecera zmrzlina, no sak smotanova a smotana je bielkovina ...ale uz som si nic ine nedala ...no vaha sa mi po vode nevratila takze asi + - stojim a som spokojnaaaa zatial uvidim po kramoch a po splne ako sa to pohne ...tento tyzden je pred splnom takze vahe sa urcite budem vyhybat kedze telo automaticky nabera spolu s mesiacom na objeme a az po splne sa zacnem vazit potom by malo telo automaticky zacat chudnut :wink:
7. mar 2014 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Si ma pobavila. :slight_smile: mas pravdu zmrzlina=bielkovina.ja uz zajtra zacinam odznova.dufam,ze uz bez prehresku.rano si dam banan,na obed zemiaky z kapustou.vecera nic,za trest. :frowning2:
7. mar 2014 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misena741 nie zmrzlina = bielkovina, ale zmrzlina je zo smotany a ta je predsa bielkovina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ako som pisala uz som sla bez vecere .....no proste ten tyzden pred je u mna kriticky co uz narobim ...... ja zajtra vitaminy neviem co uvari ale nieco budem musiet inak zjem vsetko co nezje mna ...... a preco sa takto trestas ze bez vecere? si daj aspon zeleninu aby si nesokovala organizmus a aby nemal pocit ze nic nedostane a musi ukladat vsetko do zasob .................a inak co foteckami ? kde sa stratili?
7. mar 2014 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea1516 ahoj ako sa mas? nejako o tebe nepocut :unamused:
7. mar 2014 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 pridam.musim sa odfotit.potrebujem sa znova nakopnut.inak dnes som stretla znameho a ten mi hovori,zase si schudla.tak som sa potesila.ja sa tesim na zemiaky.inak mam chut na nejake ovocie posypane kokosom
7. mar 2014 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
všetko je o.k. len ma zamrzelo prečo zrovna túto tému capla medzi také témy,ked je tu milion tém
http://www.modrykonik.sk/blog/danulicek/article/tyzden-zo-zivota-mamiciek-xcf44f/
chápete,čo tým chcem povedať? :sweat_smile:
7. mar 2014 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misena741 ovocie s kokosom je super to si urcite zajtra urobim ....a na veceru asi zeleninovy salat kupila som dnes rukolu aj rimsky salat tak budme mlsat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...pozri si stare fotky a hned budes nastartovanaaaaaaa
7. mar 2014 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misena741 ta andrea sa nam nejako odcudzila.co je s nou?
7. mar 2014 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 mas pravdu.aj rozmyslam, ze si dam foto na chladnicku.to by som ju uz viac neotvorila.
7. mar 2014 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ahoj no od pondelka som na diete doktorky navrhla aby som sa skusila dva tyzdne tak stravovat a uvidime za ten mesiac som neschudla nic v metabolisme sa nestalo nic a podlanej jem malo tak skusim dva zyzdne a uvidim ak ani tu zmena idem nazad na 90dnovu ..:slight_smile:
7. mar 2014 o 20:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misena741 neviem , dost stagnovala co ju strasne demotivovalo + muka jej robila problemy a neozyva sa tak neviem ci ma tak vela v praci ze vobec tu nechodi alebo co sa deje ..... a ano foto na chladnicke a v mobile , popripade v PC ako pozadie je skvelou motivvaciou :wink:
7. mar 2014 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea1516 jeeej aho stratena prave sme ta tu spominali ze kdeze si nam ...takze si na klasickom 5 x denne na nejake KJ preratane ??? a papas dokopy vsetko ???? a inak sa ako mas?
7. mar 2014 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, idem k vam po radu... na zatra som si vymyslela, kapustnicu. Mam bielkoviny.... davam kapustu, udene maso, trochu klobasy a hriby... to by mohlo byt, nie??? :slight_smile: ostatna rodina si da aj zemiaky a chlebik k tomu
7. mar 2014 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamami3 ahoj moze, ale daj si viac toho udeneho maska ako klobasky .... :wink: :wink: :wink: je "zdravsie" menej tucneee aj ked udene ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. mar 2014 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
To mas pravdu
7. mar 2014 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamami3 a na obed si chlebik mozes dat aj ty ,,,, a si ho aj daj nech si pochutis a na veceru si das uz bez chlebika :wink:
7. mar 2014 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 mnam mnam,hned by som si dala :slight_smile:
7. mar 2014 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 dam tak 2 kolecka :slight_smile: robievam si taku akoze... s kuracim masom, ale teraz mm ze nech urobim aj pre nich normalnu, tak som si povedala, ze dam si aj ja,nebudem si zase extra varit.... :slight_smile: uz mi to tu rozvoniava, umreeem :slight_smile: ako mam vydzat do zajtra? :slight_smile:))
7. mar 2014 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misena741 co by si si dala????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. mar 2014 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 kapustnicu.j to moje oblubene jedlo.aj ked som drzala atkinsona, casto som ju varila.
7. mar 2014 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamami3 jasne ze si daz z takej to by som naija neriesila ze sebe varit z ineho maska.... a mas dve moznosti bud vetrat alebo chodit so stipcom na nose :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2014 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misena741 no moje vobec ja tak na stedru veceru pol taniera ze tradicia inak eee...a celkovo kapusta mi nerobi dobre aj dnes som mala opekane fliacky s kapustou a tazkko mi bolo ..... zaludok ma z nej stale boli netravi mi ju .,..
7. mar 2014 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 toto jedlo neznasam.nemwm rada cestovinu.ja sisavam bud domacu cestovinu,alebo posuch.kupila som si raznu muku,tak ju vyskusam.ale najviac mi chuti grahamova.ty pouzivas aku?
7. mar 2014 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misena741 psenicnu celozrnu ..... ale vo vacsine si robim maslicky s tou bombastikou omackou zeleninovou ktorej sa neviem dojest co som vymyslela, najradsej by som sa v nej kupala, tato:
http://www.modrykonik.sk/group/5470/uhlohydraty-cestoviny-so-zeleninou-1-58nzrj/
7. mar 2014 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misena741 celkovo UH den nic moc co sa tyka varenia, tie palacinky su fajn, tie cestoviny tiez mozem ...posledny mesiac 4 x tie cestoviny a raz buchyty na pare a raz cuketove placky :slight_smile: tazko sa mi na tento den vari lebo take ako pizza a tak su naj vybrate z rury a nie vlacit do prace a ohrievat .....
7. mar 2014 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 mam sa ok len som najedena no ano 5krat dene ale nepocitam kalorie uvidime 17ako bude dalej...dostanem od nasich mixer tak pridm kazdy tyzden jeden den kokteli a uvidime inac sa my nedari 5krat jest ale do tej druhej jem viac a vecer uz len bielkoviny a zeleninu cez den všetko napr ranajky pseno na sladko desiata ovocie a oriesky lebo ze ovocie potrebuje aj tuky aby sa lepsie stravili obed snazim sa odeleene lovrant nestiham vecera nap vajicko a zelenina alebo tak ...zajtra mam ranajky kukuricne lupienky a sojove mlieko :slight_smile:no som nasitena stale az prilis
7. mar 2014 o 20:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@andrea1516 no super zaklad ze si spokojna, napapana a snad sa to pohne :wink:
7. mar 2014 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ci spokojna uvidime ale stvalo ma ze sa to nehibe v 90dnovej tak som sa dala nahovorit na tot uvidime ak nie vratim sa zase kvam
7. mar 2014 o 20:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok