90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
7. mar 2014

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 :-
kedže mnohe z nas maju v tychto dnoch vodicku, vážime sa a meriame sa,takže pridavam linky kde su tabulky s nasimi kileckami a mierami a samozrejme s úbytkami
😝 😝 😝 😝
takze tabulka na kg:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...
😝 😝 😝 😝
a tabulka na cm :
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...
tak sup sup zapisovat sa
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

a este pripominam nasu kucharsku knihu, aj na inspiraciu a aj na to, aby ste pridali nejake receptiky a inspirovali ostatne nejakou mnamkou alebo jednoduchym receptikom
https://www.modrykonik.sk/group/5470/

😝 😝 😝 😝

misena741
7. mar 2014

@lydka84 praveze mix,5cez 9.uz som z toho na nervy.dufam,ze sa zmobilizujem a zajtra sa do to vrhnem.ty si ako na tom?porusujes?inak kila mi idu pomaly dolu.ale fakt pomaly.ty si schudla?

lydka84
7. mar 2014

@misena741 no ja trosicku porusujem som pred kramamy tak mam hlad cize papam viac ako zvycajne a snazim sa jest sladke jedla aby ma netahalo za cokoladou ...ale napr dnes UH vecera celozrna zemla kusok sunky a syra + paradajky, doslova som sa potrebovala najest ...a inak take mini prehresky ze lentilky na vitaminy alebo na bielkoviny vecera zmrzlina, no sak smotanova a smotana je bielkovina ...ale uz som si nic ine nedala ...no vaha sa mi po vode nevratila takze asi + - stojim a som spokojnaaaa zatial uvidim po kramoch a po splne ako sa to pohne ...tento tyzden je pred splnom takze vahe sa urcite budem vyhybat kedze telo automaticky nabera spolu s mesiacom na objeme a az po splne sa zacnem vazit potom by malo telo automaticky zacat chudnut 😉

misena741
7. mar 2014

Si ma pobavila. 🙂 mas pravdu zmrzlina=bielkovina.ja uz zajtra zacinam odznova.dufam,ze uz bez prehresku.rano si dam banan,na obed zemiaky z kapustou.vecera nic,za trest. ☹

lydka84
7. mar 2014

@misena741 nie zmrzlina = bielkovina, ale zmrzlina je zo smotany a ta je predsa bielkovina 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale ako som pisala uz som sla bez vecere .....no proste ten tyzden pred je u mna kriticky co uz narobim ...... ja zajtra vitaminy neviem co uvari ale nieco budem musiet inak zjem vsetko co nezje mna ...... a preco sa takto trestas ze bez vecere? si daj aspon zeleninu aby si nesokovala organizmus a aby nemal pocit ze nic nedostane a musi ukladat vsetko do zasob .................a inak co foteckami ? kde sa stratili?

lydka84
7. mar 2014

@andrea1516 ahoj ako sa mas? nejako o tebe nepocut 😒

misena741
7. mar 2014

@lydka84 pridam.musim sa odfotit.potrebujem sa znova nakopnut.inak dnes som stretla znameho a ten mi hovori,zase si schudla.tak som sa potesila.ja sa tesim na zemiaky.inak mam chut na nejake ovocie posypane kokosom

miskakyska
7. mar 2014

všetko je o.k. len ma zamrzelo prečo zrovna túto tému capla medzi také témy,ked je tu milion tém
https://www.modrykonik.sk/blog/konulicek/article/tyzden-zo-zivota-mamiciek-xcf44f/
chápete,čo tým chcem povedať? 😅

lydka84
7. mar 2014

@misena741 ovocie s kokosom je super to si urcite zajtra urobim ....a na veceru asi zeleninovy salat kupila som dnes rukolu aj rimsky salat tak budme mlsat 😝 😝 😝 😝 ...pozri si stare fotky a hned budes nastartovanaaaaaaa

misena741
7. mar 2014

@misena741 ta andrea sa nam nejako odcudzila.co je s nou?

misena741
7. mar 2014

@lydka84 mas pravdu.aj rozmyslam, ze si dam foto na chladnicku.to by som ju uz viac neotvorila.

andrea1516
7. mar 2014

@lydka84 ahoj no od pondelka som na diete doktorky navrhla aby som sa skusila dva tyzdne tak stravovat a uvidime za ten mesiac som neschudla nic v metabolisme sa nestalo nic a podlanej jem malo tak skusim dva zyzdne a uvidim ak ani tu zmena idem nazad na 90dnovu ..🙂

lydka84
7. mar 2014

@misena741 neviem , dost stagnovala co ju strasne demotivovalo + muka jej robila problemy a neozyva sa tak neviem ci ma tak vela v praci ze vobec tu nechodi alebo co sa deje ..... a ano foto na chladnicke a v mobile , popripade v PC ako pozadie je skvelou motivvaciou 😉

lydka84
7. mar 2014

@andrea1516 jeeej aho stratena prave sme ta tu spominali ze kdeze si nam ...takze si na klasickom 5 x denne na nejake KJ preratane ??? a papas dokopy vsetko ???? a inak sa ako mas?

mamami3
7. mar 2014

Ahojte, idem k vam po radu... na zatra som si vymyslela, kapustnicu. Mam bielkoviny.... davam kapustu, udene maso, trochu klobasy a hriby... to by mohlo byt, nie??? 🙂 ostatna rodina si da aj zemiaky a chlebik k tomu

lydka84
7. mar 2014

@mamami3 ahoj moze, ale daj si viac toho udeneho maska ako klobasky .... 😉 😉 😉 je "zdravsie" menej tucneee aj ked udene ..... 😝 😝

misena741
7. mar 2014

To mas pravdu

lydka84
7. mar 2014

@mamami3 a na obed si chlebik mozes dat aj ty ,,,, a si ho aj daj nech si pochutis a na veceru si das uz bez chlebika 😉

misena741
7. mar 2014

@lydka84 mnam mnam,hned by som si dala 🙂

mamami3
7. mar 2014

@lydka84 dam tak 2 kolecka 🙂 robievam si taku akoze... s kuracim masom, ale teraz mm ze nech urobim aj pre nich normalnu, tak som si povedala, ze dam si aj ja,nebudem si zase extra varit.... 🙂 uz mi to tu rozvoniava, umreeem 🙂 ako mam vydzat do zajtra? 🙂))

lydka84
7. mar 2014

@misena741 co by si si dala????? 😝 😝

misena741
7. mar 2014

@lydka84 kapustnicu.j to moje oblubene jedlo.aj ked som drzala atkinsona, casto som ju varila.

lydka84
7. mar 2014

@mamami3 jasne ze si daz z takej to by som naija neriesila ze sebe varit z ineho maska.... a mas dve moznosti bud vetrat alebo chodit so stipcom na nose 😀 😀 😀

lydka84
7. mar 2014

@misena741 no moje vobec ja tak na stedru veceru pol taniera ze tradicia inak eee...a celkovo kapusta mi nerobi dobre aj dnes som mala opekane fliacky s kapustou a tazkko mi bolo ..... zaludok ma z nej stale boli netravi mi ju .,..

misena741
7. mar 2014

@lydka84 toto jedlo neznasam.nemwm rada cestovinu.ja sisavam bud domacu cestovinu,alebo posuch.kupila som si raznu muku,tak ju vyskusam.ale najviac mi chuti grahamova.ty pouzivas aku?

lydka84
7. mar 2014

@misena741 psenicnu celozrnu ..... ale vo vacsine si robim maslicky s tou bombastikou omackou zeleninovou ktorej sa neviem dojest co som vymyslela, najradsej by som sa v nej kupala, tato:
https://www.modrykonik.sk/group/5470/uhlohydrat...

lydka84
7. mar 2014

@misena741 celkovo UH den nic moc co sa tyka varenia, tie palacinky su fajn, tie cestoviny tiez mozem ...posledny mesiac 4 x tie cestoviny a raz buchyty na pare a raz cuketove placky 🙂 tazko sa mi na tento den vari lebo take ako pizza a tak su naj vybrate z rury a nie vlacit do prace a ohrievat .....

andrea1516
7. mar 2014

@lydka84 mam sa ok len som najedena no ano 5krat dene ale nepocitam kalorie uvidime 17ako bude dalej...dostanem od nasich mixer tak pridm kazdy tyzden jeden den kokteli a uvidime inac sa my nedari 5krat jest ale do tej druhej jem viac a vecer uz len bielkoviny a zeleninu cez den všetko napr ranajky pseno na sladko desiata ovocie a oriesky lebo ze ovocie potrebuje aj tuky aby sa lepsie stravili obed snazim sa odeleene lovrant nestiham vecera nap vajicko a zelenina alebo tak ...zajtra mam ranajky kukuricne lupienky a sojove mlieko 🙂no som nasitena stale az prilis

lydka84
7. mar 2014

@andrea1516 no super zaklad ze si spokojna, napapana a snad sa to pohne 😉

andrea1516
7. mar 2014

@lydka84 ci spokojna uvidime ale stvalo ma ze sa to nehibe v 90dnovej tak som sa dala nahovorit na tot uvidime ak nie vratim sa zase kvam