• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
@lucxy no super takze sa drzis podla pravidiel?
11. mar 2014 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1veroncek1 pocula som o tom .... snad pomoze :wink: a teraz ti je ako? uz je to lepsie?
11. mar 2014 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od minuleho piatku je pokoj....sice mam ako keby ze nervozitu ale to asi preto lebo uz podvedome cakam kedy zacne bolet ...no snad pomoze, uz v minulosti som mala problem so zazivanim a pomohlo, aj kamaratka ma alergiu na vselico mozne a pomohlo jej to tak dufam ze bude dobre ae doktorke pojdem hned ako budu krce znova
11. mar 2014 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 budu ja ich mam este ked som ich robila pred mesiacom ,, zase raz som neodhadla porcie a uz som z nich jedla aj po rozmrazeni na chvilku do mikrovlnky pak a su super :slight_smile: a co si davala do nich ?
11. mar 2014 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@1veroncek1 no moze byt ze to boli nervy .... tak snad zaberie :wink:
11. mar 2014 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1veroncek1 len paradajky olivy a saminony ,oregano ........... cesnak som zabudla cibulu nelubim .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2014 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 tak to je uplne ze ta najlepsia kombinacia a inak su dobre aj papriku cervenu ked tam das miesto sampionov take vlacnejsie mi pripadaju mnam :slight_smile: si mi urobila chut
11. mar 2014 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1veroncek1 ja papriku akapustu nemozem po paprike sa oyva neznesitelne zlcnik a po kapeste som jak balon azaludok mam pocit ze mi yvskoci..... sice cervenu papriku - kapiu milujem ale velmi oaptrne s nou musim ....a kapusta deto dam si raz az mesiac viac nemozem :angry: :angry: :angry:
11. mar 2014 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 aha, aspon vies co nemozes a coho sa mas vystrihat, ja zjem barsco a potom ma boliii ,
11. mar 2014 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este na zaver sladka bodka dna :slight_smile: samozrejme len jeden pasik :slight_smile:
11. mar 2014 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, tak ako som sa naštartovala ten tretí mesiac, tak v sobotu asi aj skončím nachvíľku, máme oslavu a povedala som si, že si dám, nakoľko sa takto plánujem stravovať dlhodobo. Tak si v sobotu doprajem. Riešila som dnes dilemu čo si oblečiem, no zostala som v oveľa väčšej, nemám si akosi čo obliecť, všetko mi je také väčšie :D
11. mar 2014 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lydka84 tak pojdem na udrziavacku:slight_smile:) presvedcila si ma xi
11. mar 2014 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte,
ja som si dala na veceru jednu zemlu :sweat_smile: nemala som na obed a vlastne suchu som ju zjedla...bolo mi ju luto vyhodit dala som rozmrazit do mikrovlnky a maly nezjedol :grinning:
na zajtra si varim sosovicovy privarok so zemiakmi a asi si ho spravim na kyslo.dam do neho aj ocot a bude
11. mar 2014 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@1veroncek1 jej kde si ju kupila?
11. mar 2014 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1veroncek1 no mne to trvalo 8 rokov kym som na to prisla co mi robi zle a co ze vobec nemozem su mandle jedla som ich "na kila" a mam na ne alergiu jemne opucham a skrabe ma hrdlo poslednne 4 mesiac ze nich to ma trapi najviac .... co uz
11. mar 2014 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zazulkaa to je supeeeeer ja som si uz dne svyhlidla novu suknu v meste zajtra ju pojdem kupit ak mmi sadne nakolko tiez zo mna vsetky letia :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2014 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@keikasik super biude nas viac pojde to lepsieeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2014 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka ahoj, no v Sainsbury, v Anglicku :unamused:
11. mar 2014 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 no haha akurat som zjedla este za hrst mandli som si kupila v Lidly ale trdlo som si nevsimla ze su solene...co uz no ...
11. mar 2014 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@1veroncek1 nevadiiiii :wink:
11. mar 2014 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 No tak super, verím, že sadne a budeš mať nový kúsok :slight_smile: V nedeľu je ten spln, mám síce škroby ale rozmýšľam, že ho dám iba o vode..Aj by dobre padol po tej oslave, myslíš, že to nebude vadiť ak si ho dám a v pondelok pokračujem UH?
11. mar 2014 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zazulkaa osobne si myslim ze ak hociktory den nahradis vodou tak to len prospeje...tiez o ten vode velmi rozmyslam lebo ta moja vaha sa mi vobec ze nepaci ....ja mam vitaminy tak skusim vodu alebo vodu + zeleninu uvidim ako to pojde....
11. mar 2014 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 No tak vyskúšam, budem určite prejedená tak mi to len dobre padne, nemám s týmto dňom problémy, len od tej 16:00 na mňa vždy padne nejaká zlá sila a jedla by som..ale to zakaždým aj pri vitamínoch, zatiaľ som to zvládla..tak verím, že to pôjde :slight_smile: zajtra mám škorby, tak zemiaková kaša už je nachystaná, len neviem čo si spraviť na UH, najradšej by som niečo čo nemusím zohrievať - len toho moc nie je..
11. mar 2014 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zazulkaa nejake pecene buchty alebo slany praclik .....ja som si prave na zajtra urobila dusene ovocie s kokosom najradsej by som to zbastila hned :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2014 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2momo2 Ahoj, ako sa Vám darí?
11. mar 2014 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 nepisem si nahodou s tebou aj na fcb? :D
11. mar 2014 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata pomoc ja uz chcem mat tiez nejake kila dole :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2014 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1veroncek1 pssst ano :wink:
11. mar 2014 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka len pekne drz ja mam dnes 69 den za sebou a ty ? ha ?? :wink:
11. mar 2014 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 Ha a mam ta :D som detektiv oriesok :slight_smile: inak presne tak nejak som si ta predstavovala ze vyzeras :slight_smile: a uz som ticho :slight_smile:
11. mar 2014 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok