• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

15. januára 2017 
@lovacka ja som dnes mala sosovicovy perkelt + celozrnu bagetu som si pochutnala skvelo a na zajtra chcem spusit tie pucce ci jak sa to vola .... a vitaminy nejako prezijem a potom asi masko uz som ho nemala mesiac :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2014 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ja som si teraz na veceru opiekla cuketu uz som nemohla ovocie tak hadam nevadi. a idem si urobit syr a zelerove hranolky a tekvicu na zajtra
ako ste robili ten syr a hranolky?ste davali olej?neroztiekol sa vam syr?
10. mar 2014 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka je to vitaminovy den cize je to na tebe ci po 12-stej budes papat dalej ovocie alebo si das zeleninu, orechy, semienka, takze vobec nevadi
pouzila som Eidam - Karicka na vyprazanie
a tu su vsetky odpovede na tvoje otazky : :wink:
http://www.modrykonik.sk/group/5470/bielkoviny-vyprazany-syr-zelerove-pjyg2u/
10. mar 2014 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 tak neviem co som robila zle ale nieco ais hej sa mi to roztieklo cele
:rolling_eyes:
10. mar 2014 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovackmala si ten syr na vyprazanie?
10. mar 2014 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 rodinna tehla ze vraj na vyprazanie...ale ja som nedala olej :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ci nie preto
10. mar 2014 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka to je ina jedna je tehla rodinka a druhe karicka na vyprazanie , preto sa ti to roztieklo, ..... a ja som dala asi 1/2 čl oleja takze v tom to nebude urcite :wink: nabududce treba skusit ten spravny syr ale aj to bude mnamka budes to mat este chrumkavejsie lebo to bude tensia vrstva syru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2014 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 urobila somsi zelerove hranolky na sucho skor nie na oleji a k tomu tu tekvicu este a salatik uhorka paradajka a mozzarela....no bude to mnamka
10. mar 2014 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka peikla si tie zelerove hranolky v rure ??
10. mar 2014 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 nie na panvici :grinning: ale potom som pochopila ze asi v rure by to bolo jednoduchsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2014 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som sa len tak zo srandy premerala v pase a ani -1 cm nie je tak ako isto neviem co si mam o tom mysliet :sweat_smile:
11. mar 2014 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka aj v rure by sa asi roztiekol to zalezi od syra ale mnamka to aj tak bude uvidiiis :slight_smile:
11. mar 2014 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 jasne ze bude sa normalne tesim na obed
len ma skor serinka ze nechudnem...nechapem tomu
11. mar 2014 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka momentalne ani ja ale mesiac ide do splnu nabera a my s nim takze to neriesime...od nedele pojde vaha dole uvidiiis :wink: :wink:
11. mar 2014 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ani mne vaha nejde dole...skor isla hore (bolo dost prehreskov) , ale dnes som sa aspon dostala znova na -10, tak som zvedava zajtra po vode ako na tom budem...ale ziadna slava...ciel asi nedam, ale ked necudujem sa ved ani necvicim:slight_smile: rozmyslam ze po konci 90 dni si dam 28 dni macingovu...ale to este uvidim:slight_smile: Drzte mi palcie dufam ze dnes tu vodu dam...
11. mar 2014 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@keikasik a v com spociva macingova dieta?
11. mar 2014 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka 28 dnovy detox, http://www.week.cz/28-denni-ocistny-program-podle-antonie-macingove/read.php?1,565658
ale este neviem...raz som ho drzala a super...7kg za mesiac ale lepsiu plet som mala a nebola som taka pomarancova..(celulitka)
11. mar 2014 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@keikasik aj @aduss ma dnes vodu , vodujete spolu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2014 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@keikasik myslis ze macingova zaberie s takymi vysledkami dnes po 90-tke ??? moj osobny nazor ze moc nie :frowning2: aj ked je pravda ze je ohodne prisnejsia ako toto ...
11. mar 2014 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Okolo obeda som myslela ze niekoho zjem ale uz to preslo:slight_smile:)
11. mar 2014 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 prave to vaham, ci sa trapit y macingovou ci sa to oplati...
11. mar 2014 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ahojkyako sa drzis?Ja celkom dobre.sobota zemiaky , vecer placky.nedela osuch, vcera vitaminy ovocie,dzusik,mandle.dnes maso salat.ubytok zatial par dkg.inak potiahnem urcite este mesiac.aspon do 21.4.
11. mar 2014 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte..ja dneska ryza so sojou...vcera som mala tofu na cibulke s fazulovymi strukmi..mnam :slight_smile:
11. mar 2014 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mnam dnes UH vecera , kupila som si v lidli ovsenne susienky a zapijam to cajikom :slight_smile: pochutnaníčko :slight_smile: a na obed bola zel. polievka a talianska foccacia s cherry paradajkami , sampionmi a ciernymi olivami :slight_smile:
11. mar 2014 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucxy ahoj, a ty aku dietu drzis ? lebo toto sa v tejto 90 dnovke nepapa ...teda papa ale nie po sebe dni a ani spolu
11. mar 2014 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@keikasik xixi nonaststie nezjedol nik teba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... podla mna sa neoplati radsej dat udrziavacacku a potom sa uvidi co a ako dalej .....ja aj pri tejto dietke varim casto jedla od macingovej .,.... skus to skor takto :wink:
11. mar 2014 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To znie dobre... :slight_smile:
11. mar 2014 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ozaj lydus, a na ten moj nepodareny zaludok som si kupila chlorellu , poznas to ? tak dufam ze mi pomoze takto organic najprv nez nejake lieky a doktori
11. mar 2014 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misena741 no ziadna slava ako snazim sa ale na uh den cize dnes to bol ze riadny mix dobrot :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale sak na UH veceru (a olovrant) sa moze nie ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale v celku sa da, zajtra vitaminy ... konence kramujem tak aj chute sa uz kludnia :wink: :wink: :wink: :wink: do 21,4 . - to akoze do velkej noci? ci ??
11. mar 2014 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1veroncek1 ja som skusala pucce a bolo to ako pizza teda lepsioe ako pizza som si fajne pochutnmala osattne ais idem zmrazit :confounded: snad budu take fajne aj po rozmrazeni
11. mar 2014 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok