• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
Môj dnešný obed, veeeľmi mi to chutilo a teším sa už aj na večeru :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/group/5470/skroby-7-ks-stredne-velkych-zemiakov-qetysl/19427615/
26. mar 2014 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka neboj to znamienko ja som si uz 4dala vybrst a po injekcii nic necitit jedno aj na tvari myslim ze to malu zvladne
26. mar 2014 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maricenka1 co by nam bolo smutno ved ideme predsa na udrziavacku aby sa nam kila nevratili spat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2014 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka a co tak hodit ten receptik do kucharskej knihy ??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2014 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 som nestihla ani foto urobit lebo ja varim dost neskoro este v rure to bolo ale OK postup mozem hodit do kucharky :grinning:
26. mar 2014 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka nie kazdy recept ma foto takze ak to tam hodis budeme len radi.....
26. mar 2014 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj diefcence mam odcvicene :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mam veru dost...vcera som zacala cvicit tak ze 30 minut zataz 3 a 10 minut zataz 4 a dnes som v tom pokracovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale som ledva doslapala...k tomu 200 brusacikov a parada...ale uz to mam za sebou
aj obed na zajtra mam hotovy :grinning: robila som si pecene jablcka trosku inac ako lydka :grinning:
rozkrojila som jablcka na polku, vydlabala duzinu a v miske zmiesala so skoricou a slivkovym pyre a orechami. potom som naplnila jablcka tou zmesou a podliala som to slivkovym pyre a piekla v rure...
zajtra vam poviem ake to bolo :grinning: :grinning:
26. mar 2014 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
uz som pridala recepty aj do mudrej knihy nasej :grinning: :grinning:
dnes je tu nejako ticho :sweat_smile:
26. mar 2014 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lovacka odfotit a dat do kucharskej knihy nech si urobim aj ja taku jablckovu mnamku na piatoooooook :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2014 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 recept uz je foto pridam :grinning:
26. mar 2014 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka ze blba otazka ale vysvetli mi prosim slivkove pyre, co si mam pod tym predstavit ???? :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2014 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 mala som zmrazene slivky tie som v blenderom rozmixovala a vzniklo huste pyre :grinning:
26. mar 2014 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka jaaj taaaak ja som ymslela ze myslis slivkovy dzem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2014 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 prv som myslela ze dam lekvar alebo dzem ale totomi prislo zdravsie bez cukru :grinning: :grinning:
26. mar 2014 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka chapema urcite bvyskusam s domacim dzemom , slivkovy milujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2014 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky.Mám problém.V sobotu máme poslednú vodu.A máme ísť na grilovacku a určite nebudem nna vode.Môžem si diétu predĺžiť o tyzden alebo mám dať vodu na posledný deň diéty?
27. mar 2014 o 06:58  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júni 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak ja mam na obed tie moje tri pecene jablcka cize 6 poliek :grinning: no zjedla som jedno cize dve polky a mam dost...nevladzem...tak si beriem jablcka spat domov a netusim co s nimi urobim :grinning:
27. mar 2014 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...ja som dnes mala cestoviny s mrazenou zeleninkou, nabudúce musím vymyslieť niečo chutnejšie.... včera som už bola večer nervózna, lebo som veeeľa času strávila za sporákom, večer som ešte piekla a musela som si navariť na dnes obed do práce......a na večeru budem mať tú bábovku z knihy, už sa na ňu teším, každému chutí...... :wink:
27. mar 2014 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte , ako sa mame a ako sa dari ??? nejako sa nam to krati ze ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: poniektore mame pred sebou poslednych 6 dni dietky , tak drzme saaaaaaaa a dochudnutia dievcence :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2014 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dnes robila na cestovinovy den lievance z ovsenych vlociek vody drozdia a hrozienka jablka som dala do cesta a fajne bolo :slight_smile:
27. mar 2014 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,
mna dnes nejako kare si dat nieco take ze fest fajne...nieco co normalne nemozem vo vitaminovy den ako jogurt,ryza v mlieku,chlieb so sunkou prazenicu :grinning:
idem si asi dat poamranc :grinning: :grinning:
27. mar 2014 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zebatox pridaj nam receprik do kucharskej knihy pod #uhlohydraty nech sa to da lahko najst ak by chcel niekto experimentovat ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2014 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka daj si orieskyyyyyyy
27. mar 2014 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ale ani nemam doma ziadne v robote ich mam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dala som si na veceru kiwi,pomaranc a som sla cvicit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz som malemu robila vonavucky chlebik so sunkou :sweat_smile: ach jaj uz nech je zajtra lebo dnesny den ma nejako trapi...
na zajtra rozmyslam co varit ale by som si dala aj prazenicu so sampionmi :confused:
27. mar 2014 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lovacka no ja tiez tuho rozmyslam poslednych 5 dni predomnou ..ze na com si pochutnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2014 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 hlad je svinucha :grinning: ale tak mam 4 tyzdne za sebou...uzmi hovoria aj v robote ze je vidiet ze som schudla a to vtedy potesi... :grinning: :grinning:
len keby nebolo tolko odopierania :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2014 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka
no to ano to vzdy potesi, ked ta niekto pochvali, mna minule tak pochvalil kamos tak som podrastla o 5 cm :grinning: :grinning:
sem tam si treba dopriat a potom telo nebude mat pocit ze ho obmedzujes...ale s mierou .... a ani nie hlad ale tie svinske chute :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2014 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 no ale daj si chlieb so sunkou ked mas vitaminy :grinning: :grinning: :grinning: kupila som hydinovu tlacenku tak zajtra si kusok dam :grinning:
27. mar 2014 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka tak mne chlieb so sunkou nechybal ale rybacia natierka a chlieb ano to som si raz na vitaminy dala na ranajky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a hydinovu tlacenku som aj ja mala asi 3 krat ako olovrant po troskuuuuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2014 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 ja celkovo jem teraz aj malo peciva kedze sa snazim jest take jedla aby som to nepotrebovala...ale z casu na cas mi pride na neho chut veru
27. mar 2014 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok